Ban?

Prośby o unban i skargi na graczy
v.low
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 354
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-07-09, 22:23
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: SCAR IN CAR

Ban?

Post autor: v.low »

Witam.

Grając dzisiaj, na waszym serwerze, dostałem Bana, grałem pf jak każdy pro ;) ,po pewnym czasie jednemu adminowi, nie wytrzymały nerwy napisał, coś "... wh ..." i dostałem bana.
Chciał bym, się dowiedzieć, za co dostałem bana? Za grę pf?
Póki co "wh" traktuję, jako komplement. A zarazem, bardzo kiepski żart, ze względu na bana.

pozdr
v.low
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: Ban?

Post autor: |W$|MACIEK »

kim byl ten admin moze jakas pomyłka zaszla
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: Ban?

Post autor: ksysu »

Przepraszamy, zaszła pomyłka. Dwóch nierozważnych klanowiczów zbanowało Cię wyciągając zbyt pochopne wnioski. Mamy nadzieję, że nie zniechęci Cię to do dalszej gry na naszym serwerze.
Awatar użytkownika
Pablo
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 378
Rejestracja: 2012-06-24, 14:31
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Gliwice

Re: Ban?

Post autor: Pablo »

ksysu pisze:Przepraszamy, zaszła pomyłka. Dwóch nierozważnych klanowiczów zbanowało Cię wyciągając zbyt pochopne wnioski. Mamy nadzieję, że nie zniechęci Cię to do dalszej gry na naszym serwerze.
Btw. nie 2 tylko 1,ja chciałem sprawę przedyskutować na forum.Więc jeśli nie znasz wszystkich informacji i nie byłeś przy tym to się nie udzielaj.
Awatar użytkownika
Pablo
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 378
Rejestracja: 2012-06-24, 14:31
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Gliwice

Re: Ban?

Post autor: Pablo »

Przepraszamy w imieniu całego klanu za wszelkie problemy.Pozdrawiam Pablo ;)
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Ban?

Post autor: Volin »

Pablo pisze:
ksysu pisze:Przepraszamy, zaszła pomyłka. Dwóch nierozważnych klanowiczów zbanowało Cię wyciągając zbyt pochopne wnioski. Mamy nadzieję, że nie zniechęci Cię to do dalszej gry na naszym serwerze.
Btw. nie 2 tylko 1,ja chciałem sprawę przedyskutować na forum.Więc jeśli nie znasz wszystkich informacji i nie byłeś przy tym to się nie udzielaj.
Słusznie ! Ksysu zobacz demka jeszcze raz, ale tym razem uważnie :) i zwróć uwagę na chat taka rada od serca ;-)
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: Ban?

Post autor: kris pl »

Volin proszę...
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
Shimi
Kapral
Kapral
Posty: 113
Rejestracja: 2012-06-18, 15:05

Re: Ban?

Post autor: Shimi »

+ dla udzielających rady krzysiowi, bo odpowiedzialność za tego bana spoczywa tylko i wyłącznie na mnie.

Zgodnie z tym, co powiedziałem gdzieś tam w naszym gronie, kłaniam się pod same buciki i pokornie przyznaję się do błędu oraz przepraszam. Mam nadzieję, że nie zniechęci Cię to zbytnio do dalszego odwiedzania serwera. Pis jou.
Obrazek
|W$| - coś więcej niż coś więcej...
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: Ban?

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Cały klan błaga o litość. To takie wzruszające... nie... popłakałem się chłopaki ^^
Obrazek
v.low
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 354
Rejestracja: 2012-07-09, 22:23
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: SCAR IN CAR

Re: Ban?

Post autor: v.low »

Mam nadzieję, że wyciągniecie, z tego jakieś wnioski, na przyszłość.

Mylisz pojęcia SPIDI, raczej część klanowiczów, zareagowała widząc, dziejącą się niesprawiedliwość.
Gram, już chyba z wami, wystarczająco długo na serwerze, i myślę, że nie zasłużyłem (ja ani nikt inny, kto równie długo z wami grał) sobie na takie traktowanie.
Myślę, że w tym przypadku, propozycja pabla, była najbardziej wskazana (jak się nie znamy, nie jesteśmy, w stanie, na chwilę obecną, sprawdzić dokładnie demka, nie jesteśmy pewni, jest Forum, są obrady, gdzie można demko umieścić, i omówić. Ja jak i zapewne, inni stali gracze jeszcze, się pojawią na serwerze, i jak będzie pewność, wtedy będzie można użyć magicznej komendy !ban).
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: Ban?

Post autor: kris pl »

V cały klan gorąco Cię za to przeprasza. Staliśmy się może nadpobudliwi ze względu na ostanie zdarzenia. Zresztą z oczywistych powodów. Co do demka. Żaden ban nie jest nakładany bez demka (chyba że oczywisty) . Demko mieliśmy i dlatego ban szybko został zdjęty. Ostatnio coraz więcej ludzi gra na wspomagaczach. Ocena była wydana na ciepło, zbyt pochopnie. A wykrycie kogoś grającego dobrze na wh nie jest proste.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Dizzy
Poborowy
Posty: 3
Rejestracja: 2012-06-17, 17:26

Re: Ban?

Post autor: Dizzy »

v.low pisze:Mam nadzieję, że wyciągniecie, z tego jakieś wnioski, na przyszłość.

Mylisz pojęcia SPIDI, raczej część klanowiczów, zareagowała widząc, dziejącą się niesprawiedliwość.
Gram, już chyba z wami, wystarczająco długo na serwerze, i myślę, że nie zasłużyłem (ja ani nikt inny, kto równie długo z wami grał) sobie na takie traktowanie.
Myślę, że w tym przypadku, propozycja pabla, była najbardziej wskazana (jak się nie znamy, nie jesteśmy, w stanie, na chwilę obecną, sprawdzić dokładnie demka, nie jesteśmy pewni, jest Forum, są obrady, gdzie można demko umieścić, i omówić. Ja jak i zapewne, inni stali gracze jeszcze, się pojawią na serwerze, i jak będzie pewność, wtedy będzie można użyć magicznej komendy !ban).
Już się nie fochaj :-D chłopaki przyznali sie do błędu i jest OK!
W końcu jesteśmy tylko ludźmi i błędy popełniamy wszędzie :-)
Zablokowany