Dlaczego dostałem bana??

Iloveweed
Poborowy
Posty: 11
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2014-12-22, 17:15

Dlaczego dostałem bana??

Post autor: Iloveweed »

Witam Dlaczego dostałem bana za coś czego nie mam ? Jak nie umiecie grać to poćwiczcie....Jutro lub po jutrze postaram się wstawić na Forum filmik jak gram w ET lecz nagrywane inaczej niż tylko "demko" :)...bo to na prawdę jest dziecinne te wasze zachowanie, nie znacie się nie wiem k***a nie wierzycie w to ze ktoś może być lepszy od was i od razu czituje :) no pozdro dla całego W$ i dla Qrwisia który dał mi bana.....POZDRAWIAM k***a,GORĄCO FreedyKrugger^^ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: 8-) 8-) 8-)
Awatar użytkownika
o0Saju0o
Sierżant
Sierżant
Posty: 194
Rejestracja: 2014-10-19, 09:56
Nick w ET: Sensei
Lokalizacja: Zadupiowiec

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: o0Saju0o »

Kolego,
Proszę Cię abyś nie używał wulgaryzmów, nawet maskowanych. Forum odwiedzają młodsi użytkownicy.
Wrzuć demko i nie spinaj się. Z tego co pamiętam, przeglądając listę banów jakiś czas temu Ty też tam widniałeś. Miałeś bana na serwerze, dziś nastąpił restart serwera przy czym Twój ban mógł również pójść w niepamięć. Nie na długo jak widać.
Iloveweed
Poborowy
Posty: 11
Rejestracja: 2014-12-22, 17:15

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: Iloveweed »

Miałeś bana na serwerze, dziś nastąpił restart serwera przy czym Twój ban mógł również pójść w niepamięć. Nie na długo jak widać.[/quote]


Co ty mi tu piszesz? Wszedłem grałem lajtowo bo pewien czas nie grałem w ogóle to miałem zjebane ET...bo już mój windows nie ogarniał tematu za dużo wirusów..zrobiłem reinstkę windowsa wszedłem i grałem pewien czas około 3 mapki po czym wszedł Qrwiś ,Vidmo i ktoś tam jeszcze...Po czym zapytałem się Vidma czy mogę odzyskac Xp to ze Haxą nie daję xp czy cos takiego i wszedł Qrwiś coś tam pisał do mnie ale nie czytałem zbytnio...ale pytał się kto mi dał unbana...hmm jakiego bana skoro ostatni raz który tutaj grałem to nie dostałem zadnego bana ani nic..bo jeszcze pamiętam ten dzień ze mi ujowo szło :) , Ale napisałem ze nikt.. Poczym dostałem Bana z Ressonem HAX na 999 dni....
Awatar użytkownika
Qrwi$
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-15, 15:49

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: Qrwi$ »

Bana dostałeś na innym serwerze o czym nas poinformował na forum bodajże Kris. To teraz to była tylko powtórka.
Misiu
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 335
Rejestracja: 2012-07-21, 13:27

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: Misiu »

Panie kruger pan się uspokój bo z basi przy pierdole, i bez wulgaryzmów bo psem poszczuje.. Hańba!
Awatar użytkownika
Wym!atacz:]
Starszy kapitan
Starszy kapitan
Posty: 844
Rejestracja: 2013-01-08, 20:50
Nick w ET: wymiaczos
Lokalizacja: Kraków

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: Wym!atacz:] »

Misiu pisze:przy pierdole
.
.
.
.
.
i bez wulgaryzmów
(y)
Iloveweed
Poborowy
Posty: 11
Rejestracja: 2014-12-22, 17:15

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: Iloveweed »

jak można spokojnie pisać skoro dostałem bana za free...no i co z tego ze dostałem bana na innym servie ? bo byli tak cięcy jak wy i myśleli ze haxy mam ? Weźcie się ogarnijcie albo nauczcie kozacko grać...Kiedyś mnie jechaliście jak dzieciaka a teraz ze mam Czity.. Do waszej wiadomości Skończyłem z Wallhackiem...Teraz mam Aimbota w Ręce prawej :) będziecie musieli mi ją odciąć bo inaczej nie oduczę się grać...:)

Jak ogarnę demka to zobaczycie ze nie czituje...wystraczy mieć dobre słuchawki
Dobrze ustawioną głośność komputera jak i gry i słyszycie wszystko kto gdzie idzie...a nie mi pierdolicie mam wh... :-x :-x :-x :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Rybsa
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 310
Rejestracja: 2012-09-18, 21:51
Nick w ET: Mangek
Lokalizacja: Wronki

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: Rybsa »

Może ma sharingana ?
Obrazek
Obrazek
Iloveweed
Poborowy
Posty: 11
Rejestracja: 2014-12-22, 17:15

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: Iloveweed »

Rybsa pisze:Może ma sharingana ?

A co to jest ? xD
Awatar użytkownika
Qrwi$
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-15, 15:49

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: Qrwi$ »

Nie ucz ojca dzieci robić, bo wiem, że można jeszcze dużo lepiej grać na czysto. Nawet cię nie specowałem powiem ci szczerze. Mechaniczna powtórka bana z innego serwera. Jak możesz udowodnić, że dostałeś tam bana za free to temat otwarty jak nie no to cześć.

P.S. Sharingan = chińskie bajki
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Iloveweed pisze:Witam Dlaczego dostałem bana za coś czego nie mam ? Jak nie umiecie grać to poćwiczcie....Jutro lub po jutrze postaram się wstawić na Forum filmik jak gram w ET lecz nagrywane inaczej niż tylko "demko" :)...bo to na prawdę jest dziecinne te wasze zachowanie, nie znacie się nie wiem k***a nie wierzycie w to ze ktoś może być lepszy od was i od razu czituje :) no pozdro dla całego W$ i dla Qrwisia który dał mi bana.....POZDRAWIAM k***a,GORĄCO FreedyKrugger^^ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: 8-) 8-) 8-)
Rozumiem, że emocje i tak dalej, ale jeśli w ten sposób chcesz dopominać się o sprawiedliwość, to może być ciężko. Kulturą i dyskusja na poziomie można o wiele więcej załatwić, niż taką dziecinnością. Unikaj słów wulgarnych, bo za to są warny i bany.

Jeśli jesteś w stanie udowodnić, że na tamtym serwerze byłeś czysty, to wtedy ban Ci się nie należy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: Volin »

SPIDIvonMARDER pisze:
Iloveweed pisze:Witam Dlaczego dostałem bana za coś czego nie mam ? Jak nie umiecie grać to poćwiczcie....Jutro lub po jutrze postaram się wstawić na Forum filmik jak gram w ET lecz nagrywane inaczej niż tylko "demko" :)...bo to na prawdę jest dziecinne te wasze zachowanie, nie znacie się nie wiem k***a nie wierzycie w to ze ktoś może być lepszy od was i od razu czituje :) no pozdro dla całego W$ i dla Qrwisia który dał mi bana.....POZDRAWIAM k***a,GORĄCO FreedyKrugger^^ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: 8-) 8-) 8-)
Rozumiem, że emocje i tak dalej, ale jeśli w ten sposób chcesz dopominać się o sprawiedliwość, to może być ciężko. Kulturą i dyskusja na poziomie można o wiele więcej załatwić, niż taką dziecinnością. Unikaj słów wulgarnych, bo za to są warny i bany.

Jeśli jesteś w stanie udowodnić, że na tamtym serwerze byłeś czysty, to wtedy ban Ci się nie należy.

Kolego ban tak czy siak mu się nie należy bo po pierwsze miało to miejsce na innym serwerze po drugie ban na tamtym serwerze mógł być tak samo bezsensu dany jak tutaj po trzecie nie widnieje w regulaminie NN żaden punkt odnoszący się do tego typu sytuacji i założę się, że na tamtym serwerze również czegoś takiego nie ma. Qrwi$ nie miał podstaw żeby wlepić Freediemu bana i Qrwi$ powinien za to wylecieć :) dobre "Bana dostałeś na innym serwerze o czym nas poinformował na forum bodajże Kris." Gdyby tacy ludzie zajmowaliby się sądownictwem to dopiero byłby kabaret. Kali mieć władza kali rządzić :D Freedie nie musi niczego udowadniać został przez W$ obrażony i niesłusznie ukarany. Pewnie i tak to do nich nie trafi, ale raz się żyję. Teraz prawdopodobnie będą się próbowali wysilić żeby się nieudolnie wybronić i jeszcze mnie ośmieszyć... standard.
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: TimOOn »

Qrwi$ pisze:Jak możesz udowodnić, że dostałeś tam bana za free to temat otwarty jak nie no to cześć.
SPIDIvonMARDER pisze:Jeśli jesteś w stanie udowodnić, że na tamtym serwerze byłeś czysty, to wtedy ban Ci się nie należy.
Zawsze mi się wydawało, że to winę trzeba udowodnić, a nie niewinność...

Widać jakieś nowe standardy na NN :)
Awatar użytkownika
wladek
Sierżant
Sierżant
Posty: 196
Rejestracja: 2013-10-24, 16:03
Nick w ET: |W$|wladek
Kontakt:

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: wladek »

Ciekawy przypadek.
Łukaszu, muszę przyznać Ci rację. Mnie osobiście fakt bana na innym serwerze nie interesuje. Ważne, abyś na NN grał czysto.
Można tu jeszcze rozwinąć temat, ale poczekam i zobaczę, czy się ktoś jeszcze wypowie.
Iloveweed
Poborowy
Posty: 11
Rejestracja: 2014-12-22, 17:15

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: Iloveweed »

Ja niczego nie będę udowadniał Napisze wprost...Jak gram na No name Server czyli na waszym xd tooo mam zwolnione tępo i zajebiście wyostrzone zmysły :) więc jak mi gościu gdzieś przeleci między ścianą a oknem/drzwiami to już w głowie obmyślam jak by go dopaść od tyłu i gdzie pójdzie...więc wy myślicie w ten sposób ze mam wh...wystarczy magiczny papieros słuchawki i Chillout <3 yo :) dzięki Volin za wsparcie i wstawienie się w mojej obronie...bo NIGDZIE nie ma takiego czegoś ze ktoś dostaje bana za to ze na innym servie dostał...a jeśli tak miało by być to cały server no name powinien dostać bana bo każdy w życiu dostał bana nie wierze w to ze nie ! GRAM CZYSTO ! :) więc Get mózg :)
ODPOWIEDZ