prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Awatar użytkownika
wladek
Sierżant
Sierżant
Posty: 196
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2013-10-24, 16:03
Nick w ET: |W$|wladek
Kontakt:

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: wladek »

Wybaczcie, ale ostatnio mam naprawdę mało wolnego czasu i nie nadarzam za wszystkim. W wolne chwili ustosunkuję się do wszystkiego.
Awatar użytkownika
Qrwi$
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-15, 15:49

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Qrwi$ »

A bałem się, że po tym jak cię wolin trzeba było wykopać to znikniesz gdzieś i nie będziesz już dostarczał codziennej dawki absurdu i głupoty. Jestem mile zaskoczony i proszę o więcej :D
zer0
Kapitan
Kapitan
Posty: 729
Rejestracja: 2012-06-17, 20:32
Nick w ET: ETPlayer

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: zer0 »

podziwiam Cie Kris, naprawde przez całość przebrnąłeś
Nie obiecam ci, że lepszy będzie świat,
ważny jest oczu twoich blask,
Nie obiecam ci, że czas ukoi ból
ważne, że jesteś tu…
Awatar użytkownika
Qrwi$
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-15, 15:49

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Qrwi$ »

Uwierz zer0, że warto przeczytać. Polecam frag. gdzie porównuję do Breivika :D Nie no 10/10.
zer0
Kapitan
Kapitan
Posty: 729
Rejestracja: 2012-06-17, 20:32
Nick w ET: ETPlayer

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: zer0 »

aż tak popłynął? :D Chyba sie skuszę
Nie obiecam ci, że lepszy będzie świat,
ważny jest oczu twoich blask,
Nie obiecam ci, że czas ukoi ból
ważne, że jesteś tu…
weradfx
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 22
Rejestracja: 2014-06-06, 22:39
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Chelmno/Coventry

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: weradfx »

Tak wracajac do temat.
Chcę po prostu zeby była wymierzona kara dla Misia :)
Ban pomoze :)
Awatar użytkownika
Qrwi$
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-15, 15:49

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Qrwi$ »

Jeżeli liczysz na to, to mam raczej złe wieści, ale to jest raczej nie możliwe. Kara nie adekwatna do występku. Kieruję się tutaj doświadczeniem z przeszłości. Jednakże co by Miś nie był bezkarny to wymyślimy coś dla niego.
Awatar użytkownika
Vidmo [PL]
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 71
Rejestracja: 2013-06-19, 14:10
Nick w ET: Vidmo
Lokalizacja: Grudziądz

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Vidmo [PL] »

Mimo że chce mi się spać.. napiszę Ci coś

Pierwszy kick - nie pamiętam kto Ci go dał, Wera, Saju czy ja, prawidłowo - punkt 12
Drugi kick - to już obraza działań adminów
Trzeci jak mówisz kick - to był ban 24h ode mnie który Ci zdjąłem po godzinie czasu mając nadzieję że wypiłeś meliskę i serce jak i dłonie przestały Ci się trząść.

Nie porównywałem Cie do Stalina, czytaj uważniej
Tak, modyfikuję pmkę choć nawet jej nie czytając i odpisując Ci tu z głowy, od siebie, skoro Ty dajesz ten sam temat to po jaką cholerę mam nie dawać znowuż tej samej odpowiedzi
Moją obroną nawet nie musi być atak bo nawet bronić się nie muszę - log - tu ma Anna Maria Wesołowska (czyt. wladek) dowód rzeczowy w sprawie Twojej, podstawą jest regulamin i się go trzymaj. Masz bujną przeszłość, której nawet nikomu się wysuwać nie chce bo po co.. absurd i głupoty jak stwierdził Pan Q to podstawa Twojego zachowania.. Przestrzegaj regulaminu gry, bo za bardzo bierzesz ją za swoje życie realne gdy wcielasz w nią prawa rzymskie, islamskie czy unii europejskiej typu wolność słowa.
Jeśli masz podstawy do swojej obrony i zarzucenia adminom czegokolwiek to spójrz najpierw na siebie i swoje zachowanie.
Jesteś zły bo zarzucono Ci złamanie regulaminu i potraktowano jako winnego, wiesz czego w więzieniu dowiadują się adwokaci? Że wszyscy osadzeni są niewinni. i tu akurat porównuję Cie do takiego więźnia bo zrobiłeś błąd, odwaliłeś lipę, i chcesz aby prawo zadziałało wstecz. Chcesz mieć administrację która zajmie się serwerem odpowiednio - właśnie się zajęliśmy, a że Ty jesteś jedną z wielu osób które podległy pod komendy typu kick a już nie pierwszy raz i ban to już nie nasza wina a Twoja. Czasy się zmieniają jak i prawo jest nowe, ciągle chwalisz się Ultrą, to nie wina Ultry że odszedł i serwer się rozpadł tylko wina przyczyn technicznych, Ultra odszedł to i klan się posypał, serwer jest mało popularny sam w sobie w większości przez schrzanienie go od strony pukawki. Co ma tzw piernik (Ultra) do wiatraka (serwer)
Walisz na adminów i HA a sam pomysłów nie masz aby podnieść serwer na nogi, aby ściągnąć grajków i zrobić drugie FA (pod względem liczebności aktywnie grających ludzi)
Do dupy z takimi oskarżeniami, jasno zwięźle i na temat, masz regulamin i się go trzymaj, po to on jest.

Dość.

Facepalm...?

Obrazek

Wera
Wykonuje swoje obowiązki prawidłowo, nie ma do niej zastrzeżeń.. Jest kobietą, ma pazury, ostre nawet, pokazuje że ma jaja.

Misiu
To raczej niedźwiedź, po przebudzeniu zły i głodny, najedzony idzie spać i jest spokojny

Obie osoby widziałem, przy tej właśnie akcji której temat dotyczy, jesteście grajkami regularnie wchodzącymi na serwer, lubianymi i aktywnymi, nie musicie się przepraszać ale dogadajcie się, jeśli już nie chcecie ze sobą gadać to ok, wyżywajcie sie na sobie ale najlepiej na PW na forum albo PM na serwie :) Też innym sposobem jest trzymanie się od siebie z daleka i omijanie szerokim łukiem jeśli chodzi o rozmowy. Jesteście na tyle dorośli że musicie ładnie ogarnąć.
Krótka reprymenda od HA dla niedźwiedzia i po kłopocie, musicie się pocałować i pogodzić *lovee*

Dlaczego ich bronię? Nie bronię ich - po prostu jestem częściej na serwerze od Ciebie Violinie i widzę ich działania. Twoje bezpodstawne oskarżenia kogokolwiek zostaw dla siebie.

Dobrej nocy.. A... już poranek.. :-/
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
Misiu
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 335
Rejestracja: 2012-07-21, 13:27

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Misiu »

Qrwi$ pisze:Serwer świeci pustkami przez wysoki poziom skillowy, patrząc z perspektywy graczy początkujących. Ile razy była taka sytuacja, że na początku mapy było kilkanaście osób, a na koniec już tylko 4... I nikt wtedy nie spamował komendami. Każdy raczej takiej sytuacji doświadczył na NN, ale na to już raczej rady nie ma.
Dysproporcja sił w ekosystemie, za dużo drapieżników, a za mało zwierzyny ;)

I skończcie już doszukiwania się związku między W$, a brakiem ludzi na NN. Takie problemy i sprzeczki występowały niezależnie od okresu, ani od tego kto zarządzał serwerem. To samo się tyczy nadużywania komend i spamu (btw. nadużywanie !pip jako powód upadku NN - ja. je. bie.). Jak również trolli. Jak i cheaterów. Można wymieniać, ale to było zawsze. Nawet za czasów Ultry wtedy gdy NN było nr. 10 na gametrackerze.

Cały temat traktuję jako osobiste problemy paru osób i równie dobrze mogliście zachować to wszystko dla siebie.
Nawet nie wiesz ja mądre słowa powiedziałes w pierwszych 2 zdaniach..
Misiu
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 335
Rejestracja: 2012-07-21, 13:27

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Misiu »

weradfx pisze:serwer swieci pustkami, glupi przyklad misia, ktory wywala bez konkretnego powodu siwego, 'za reklame'. Siwy tylko wspomnial ze na TWC jest wiecej ludzi.
Tak samo bylo z |>amlilem, podal mi serwer na ktorym czesto grywa, rozmawial ze mna. Na serwerze poza mna byl misiu i jakas inna osoba. To jest reklama?

Nie wierze.... po prostu nie wierze.. jak ta osoba moze byc adminem????????????????? Na serwie było leko 5 osób z tego nowi a jakis amil bedzie dawal ip na glownym czacie???? to jest smieszne kobieto.. sry dziewczynko
weradfx
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 22
Rejestracja: 2014-06-06, 22:39
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Chelmno/Coventry

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: weradfx »

lepiej spojrz na siebie panie idealny i gowno warty :)
Misiu
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 335
Rejestracja: 2012-07-21, 13:27

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Misiu »

weradfx pisze:lepiej spojrz na siebie panie idealny i gowno warty :)

Bożeeeee.... ty mnie zalamujesz *whatthehell*
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Sorry, Misiu, ale za ten tekst o werze, "że moze Ci", to muszę dać warna, bo to przegięcie pały. Nieważne, czy jej zarzuty są słuszne czy nie, to już rozstrzygają osoby związane z serwerem. Jednak na forum pojechałeś kogoś w sposób bardzo nielegancki. Kogoś, kto miał do Ciebie peretnsje, przedstawił je w sposób całkowicie zgodny z regulaminem i tak dalej.
Szczególnie, że potem prowadziłeś dyskusję w sposób, który ciężko uznać za mądry.
Obrazek
Awatar użytkownika
Levaan
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 23
Rejestracja: 2014-07-20, 10:40
Nick w ET: Levaan
Lokalizacja: Gliwice

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Levaan »

Najlepszym rozwiązaniem będzie jak dacie sobie po szlagu i potrenujecie Vódzitsu, tak mi sie wydaje;)
Never look at Your beer as half empty. Look at it as You're halfway to next beer.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Dobra, koniec tematu.
Obrazek
Zablokowany