prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

weradfx
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 22
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2014-06-06, 22:39
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Chelmno/Coventry

prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: weradfx »

http://vlep.pl/t9i2xv.jpg
sytuacja pierwsza:
"Mis!u*' zaczal używać wyzwisk w strone gracza łamiąc regulamin serwera, po zwroceniu uwagi, skomentowal to tak jak widac na zdjeciu.'SSIJ' obrazajac rowniez mnie. :)

http://vlep.pl/4vborx.jpg
sytuacja druga:
5 minut pozniej, Misiu wszedl na inny z serwer, ustawiajac sobie nick "WERALUBIWDUPE', po chwili nazywajac mnie pierdolona suka tylko dlatego ze zwrocilam mu uwage o złe zachowanie :)

To jest śmieszne co się dzieję na tym serwerze. Admini którzy obrażają innych stałych graczy, oraz siebie nawzajem?Admini powinni dbac o porzadek a nie uzywac wyzwisk w strone innych stalych graczy i robic zamieszanie, moze w koncu ktos by wymierzyl jakas odpowiednia kare hm? :) POZDRAWIAM SERWER NN :)
Awatar użytkownika
Wym!atacz:]
Starszy kapitan
Starszy kapitan
Posty: 844
Rejestracja: 2013-01-08, 20:50
Nick w ET: wymiaczos
Lokalizacja: Kraków

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Wym!atacz:] »

Chciałbym odrazu poruszyć temat nadużywania komend.
http://www29.speedyshare.com/S5JgU/download/syf.jpg
Ostatnio zmieniony 2014-11-30, 19:12 przez Wym!atacz:], łącznie zmieniany 1 raz.
Misiu
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 335
Rejestracja: 2012-07-21, 13:27

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Misiu »

W strone gracza :PP Napisalem do Vidma który wie że nie mam zamiaru go obrazic (tak jak Isamu z Nitrem) a pozwolisz że reszty nie skomentuje...


Aha.. i tez cie lubieeeeeee :-)
weradfx
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 22
Rejestracja: 2014-06-06, 22:39
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Chelmno/Coventry

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: weradfx »

Nie komentuj skoro nie masz nic na swoje obrone
a dowody czy tak czy tak sa :)
Misiu
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 335
Rejestracja: 2012-07-21, 13:27

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Misiu »

Co do budowania zdań wystawiam ocene 3+ i poćwicz pisownie bo pismo jest bardzo nieczytelne *boli*
weradfx
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 22
Rejestracja: 2014-06-06, 22:39
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Chelmno/Coventry

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: weradfx »

nie obchodzi mnie twoja ocena :)
Ostatnio zmieniony 2014-11-30, 19:27 przez weradfx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Volin »

To jest skandal, że takie osoby jak ty Misiu mają lvl nie dość, że dopuszczają się do poważnego złamania regulaminu to jeszcze nie mają na tyle odwagi by przyznać się do swojego błędu. Dowody są jednoznaczne i główny HA powinien cię wywalić na zbity pysk ponieważ twoje zachowanie wtedy i teraz jest skandaliczne. Wobec przedstawionych dowodów masz jeszcze czelność do bycia chamskim dla osoby poszkodowanej. Wasze rządy są równie pokraczne co rządy naszych polityków. Większości z was lvl został przyznany lekkomyślnie. Z waszej działalności nie ma żadnego pożytku, a jedynie straty przynosicie. Teraz na pewno wielu z was będzie próbowało się bronić powołując się na sytuacje ze mną tylko, że różnica jest między nami taka, że ja wiem co robię i gdyby na tym serwerze było normalnie to by nie było takich sytuacji proste ? proste (przyznanie lvlu mi tylko dlatego, że istnieje układ między władkiem a W$ tylko potwierdza lekkomyślność, już pomijam fakt, że o tym pakcie dopiero dowiedzieliśmy się po ustaleniu warunków). Saju, który mimo okresu próbnego dostał lvl 555 na załączonym screenie przez wymiatacza wyraźnie pokazuje swoją nieodpowiedzialność, drugą sytuacją, która potwierdzi moje zarzuty wobec niego była w momencie kiedy skandalicznie postąpił razem z Vidmem wobec mnie i Siwego(wszystko jest w logach). Wnoszę by waszej trójce lvle zostały odebrane ponieważ nie potraficie odpowiednio zarządzać serwerem, a wasza działalność przynosi więcej strat niż jakichkolwiek korzyści. Wy nie potraficie zachęcić graczy do gry na NN bo wy tylko chcecie odpierdolić to co musicie (często nieudolnie) i zajmować się tymi graczami, którzy są też nie potraficie, a jedynie ich odganiacie przez swoje działania.
Misiu
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 335
Rejestracja: 2012-07-21, 13:27

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Misiu »

Volin pisze:To jest skandal, że takie osoby jak ty Misiu mają lvl nie dość, że dopuszczają się do poważnego złamania regulaminu to jeszcze nie mają na tyle odwagi by przyznać się do swojego błędu. Dowody są jednoznaczne i główny HA powinien cię wywalić na zbity pysk ponieważ twoje zachowanie wtedy i teraz jest skandaliczne. Wobec przedstawionych dowodów masz jeszcze czelność do bycia chamskim dla osoby poszkodowanej. Wasze rządy są równie pokraczne co rządy naszych polityków. Większości z was lvl został przyznany lekkomyślnie. Z waszej działalności nie ma żadnego pożytku, a jedynie straty przynosicie. Teraz na pewno wielu z was będzie próbowało się bronić powołując się na sytuacje ze mną tylko, że różnica jest między nami taka, że ja wiem co robię i gdyby na tym serwerze było normalnie to by nie było takich sytuacji proste ? proste (przyznanie lvlu mi tylko dlatego, że istnieje układ między władkiem a W$ tylko potwierdza lekkomyślność, już pomijam fakt, że o tym pakcie dopiero dowiedzieliśmy się po ustaleniu warunków). Saju, który mimo okresu próbnego dostał lvl 555 na załączonym screenie przez wymiatacza wyraźnie pokazuje swoją nieodpowiedzialność, drugą sytuacją, która potwierdzi moje zarzuty wobec niego była w momencie kiedy skandalicznie postąpił razem z Vidmem wobec mnie i Siwego(wszystko jest w logach). Wnoszę by waszej trójce lvle zostały odebrane ponieważ nie potraficie odpowiednio zarządzać serwerem, a wasza działalność przynosi więcej strat niż jakichkolwiek korzyści. Wy nie potraficie zachęcić graczy do gry na NN bo wy tylko chcecie odpierdolić to co musicie (często nieudolnie) i zajmować się tymi graczami, którzy są też nie potraficie, a jedynie ich odganiacie przez swoje działania.
Wystarczylo ze przeczytalem 1 zdanie a juz jeblem ze smiechu :DDDD
czytaj ze zrozumieniem prosze xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ide zamkne sie w szafie :((( jest mi tak przykro
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: kris pl »

weradfx pisze:http://vlep.pl/t9i2xv.jpg
sytuacja pierwsza:
"Mis!u*' zaczal używać wyzwisk w strone gracza łamiąc regulamin serwera, po zwroceniu uwagi, skomentowal to tak jak widac na zdjeciu.'SSIJ' obrazajac rowniez mnie. :)

http://vlep.pl/4vborx.jpg
sytuacja druga:
5 minut pozniej, Misiu wszedl na inny z serwer, ustawiajac sobie nick "WERALUBIWDUPE', po chwili nazywajac mnie pierdolona suka tylko dlatego ze zwrocilam mu uwage o złe zachowanie :)

To jest śmieszne co się dzieję na tym serwerze. Admini którzy obrażają innych stałych graczy, oraz siebie nawzajem?Admini powinni dbac o porzadek a nie uzywac wyzwisk w strone innych stalych graczy i robic zamieszanie, moze w koncu ktos by wymierzyl jakas odpowiednia kare hm? :) POZDRAWIAM SERWER NN :)
Sam czasami mówię do Qrwisia "wypierdalaj" i jakoś się nie gniewa. Ba nawet nie pisze skarg. Nie rozumiem co Cię tak bylwesuje. Bo każdy rozumie że to żart. Nie bronie misia za słowa do wery bo były one karygodne i omówimy to.
Co do Saju mamy wewnętrzne forum. Można tam to wyjaśnić, porozmawiać to dorosły facet i napewno zrozumie. Nie pisaliście skargi jak Wera bawiła się komendami i skargi nikt nie pisał. Każdy ma prawo do błędu.
Ostatnio zmieniony 2014-11-30, 20:05 przez kris pl, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
WujekGoogle
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 35
Rejestracja: 2014-07-26, 18:34
Nick w ET: WujekGoogle
Lokalizacja: Tychy

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: WujekGoogle »

Mimo wszystko jako admin powinien się trochę pohamować i użyć "lżejszych" słów, a nie od razu "wypie*dalaj", jaki daje przykład innym graczom?!
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Volin »

Drogi misiu nie rozumiem twojego śmiechu w stosunku do pierwszego zdania i twojej argumentacji "czytaj ze zrozumieniem prosze xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" Zdanie jest poprawne i właściwie odnosi się do sytuacji, a twoja argumentacji wskazuje na jej brak ponieważ nie potrafisz wykazać niczego co by choć trochę przechyliło szalę na twoją stronę, a jedynie podchodzisz wobec mojej osoby jak i wery w sposób wyśmiewający co jest po prostu skandalem.

Kris popraw żebym mógł się właściwie odnieść do twojej wypowiedzi bo tu Vidmo jeszcze się nie udzielał, a domyślam się, że chodzi o mnie :D
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: kris pl »

Volin pisze:Drogi misiu nie rozumiem twojego śmiechu w stosunku do pierwszego zdania i twojej argumentacji "czytaj ze zrozumieniem prosze xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" Zdanie jest poprawne i właściwie odnosi się do sytuacji, a twoja argumentacji wskazuje na jej brak ponieważ nie potrafisz wykazać niczego co by choć trochę przechyliło szalę na twoją stronę, a jedynie podchodzisz wobec mojej osoby jak i wery w sposób wyśmiewający co jest po prostu skandalem.

Kris popraw żebym mógł się właściwie odnieść do twojej wypowiedzi bo tu Vidmo jeszcze się nie udzielał, a domyślam się, że chodzi o mnie :D
Tak źle spojrzałem. Co do wytykania komuś błędów to Ty akurat nie jesteś osobą która tu powinna być tak oburzona. Ja rozumiem bo jak piszesz słowo "skandal" w skardze o zachowanie to serio jest śmieszne
Ostatnio zmieniony 2014-11-30, 20:09 przez kris pl, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Misiu
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 335
Rejestracja: 2012-07-21, 13:27

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Misiu »

Volin pisze:Drogi misiu nie rozumiem twojego śmiechu w stosunku do pierwszego zdania i twojej argumentacji "czytaj ze zrozumieniem prosze xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" Zdanie jest poprawne i właściwie odnosi się do sytuacji, a twoja argumentacji wskazuje na jej brak ponieważ nie potrafisz wykazać niczego co by choć trochę przechyliło szalę na twoją stronę, a jedynie podchodzisz wobec mojej osoby jak i wery w sposób wyśmiewający co jest po prostu skandalem.

Kris popraw żebym mógł się właściwie odnieść do twojej wypowiedzi bo tu Vidmo jeszcze się nie udzielał, a domyślam się, że chodzi o mnie :D

Nigdzie nie napisałem że to nie ja... Napisalem Wypier*alaj, Vidmo obraziles? jeśli tak to sorry ale wiesz że darze Cię wielkim szacunkiem.. A co do tego smiesznego tematu i werci to sobie daruje dalszy komentarz ;-) Pozdrawiam całe W$ Kocham was

Aha bo zapomniałem o Saju... Wymek czepiasz się że saju dostał lv 555 za to że zna władka.. a co Cie to obchodzi?? Saju to mega w porządku facet i wg mnie powinien być HA na tym serwie :evil:
weradfx
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 22
Rejestracja: 2014-06-06, 22:39
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Chelmno/Coventry

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: weradfx »

prawidlowo MISIU, daruj sobie bo tylko sie osmieszasz :):):)
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Volin »

kris pl pisze:
Volin pisze:Drogi misiu nie rozumiem twojego śmiechu w stosunku do pierwszego zdania i twojej argumentacji "czytaj ze zrozumieniem prosze xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" Zdanie jest poprawne i właściwie odnosi się do sytuacji, a twoja argumentacji wskazuje na jej brak ponieważ nie potrafisz wykazać niczego co by choć trochę przechyliło szalę na twoją stronę, a jedynie podchodzisz wobec mojej osoby jak i wery w sposób wyśmiewający co jest po prostu skandalem.

Kris popraw żebym mógł się właściwie odnieść do twojej wypowiedzi bo tu Vidmo jeszcze się nie udzielał, a domyślam się, że chodzi o mnie :D
Tak źle spojrzałem. Co do wytykania komuś błędów to Ty akurat nie jesteś osobą która tu powinna być tak oburzona.
Właśnie jestem najlepszą osobą do tego. Moja obecność na tym serwerze jest tylko konsekwencją nieudolności, lekkomyślności zarządców. Wiadomo każdy może sobie żartować, ale słowa misia są mało wiarygodne odnośnie tego, że niby zostały skierowane do vidma bo ze screena nr. 1 wynika jasno, że jest to odpowiedź na pytanie wery i w odniesieniu do drugiego screena tylko utwierdzić to może właśnie w takim przekonaniu. Jeśli chodzi o zabawę komendami przez werę chyba masz namyśli sytuacją po której ja i siwy zostaliśmy wywaleni prawda ? W tym przypadku to Vidmo bawił się komendami nie wera. Skarga została napisana bezpośrednio do władka i sam napisałem również wiadomość do Vidma (obie zostały dostarczone), ale konsekwencje nie zostały wyciągnięte. Macie wewnętrzne forum czyli prawdopodobnie będziesz chciał przeniesienia tego do "OBRAD" niestety kolego nic z tego ponieważ wiem jak to się skończy tzn. winnym się upiecze, a sprawa ucichnie dopóki ten temat jest widoczny dla każdego to winni będą nadal osądzani, a jeśli lud zażąda kary dla nich to władze będą musiały się do woli ludu ustosunkować.

Misiu dla ciebie śmieszny jest ten temat ? Dowodzisz właśnie temu aby lvl został tobie odebrany.
Zablokowany