Opowiadanie : "Oddział"

Jazda swobodna w granicach przyzwoitego zachowania.
Awatar użytkownika
DaRoO
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 64
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-08-11, 08:05
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Opowiadanie : "Oddział"

Post autor: DaRoO »

Cholernie mi sie podoba :) Dzieki Autorze :)
I dzieki wam załogo iż mogłem stać z wami na czele akcji zgładzenia strasznego Nobuuusiaaa :O
Awatar użytkownika
Uchiha
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 40
Rejestracja: 2012-08-08, 23:52

Re: Opowiadanie : "Oddział"

Post autor: Uchiha »

Całkiem fajne opowiadanko :) Jest trochę błędów językowych i stylistyczych, ale mimo to czyta się dobrze. Tak jak pisali inni, mogłeś też trochę bardziej to rozbudować. No, ale generalnie jest ok. Może uda ci się też mnie umieścić w następnym opowiadaniu? :P
Awatar użytkownika
KonDzio
Porucznik
Porucznik
Posty: 658
Rejestracja: 2011-08-29, 17:40
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Białystok

Re: Opowiadanie : "Oddział"

Post autor: KonDzio »

Jeżeli chodzi o rozbudowanie to nie wiem czemu te wątki tak skróciłem . Następnym razem postaram się włożyć w to więcej czasu i pracy :)
War, war never changes ...
Awatar użytkownika
le dupa
Sierżant zbrojmistrz
Sierżant zbrojmistrz
Posty: 252
Rejestracja: 2012-06-17, 18:28

Re: Opowiadanie : "Oddział"

Post autor: le dupa »

Podobało mi się :) I rzeczywiście końcówka przy krótka. Mam nadzieję na występ w kolejnym ;)

Zer0 tylko nie rób opisów przyrody na 2 GB :D
Adamson
Plutonowy
Plutonowy
Posty: 205
Rejestracja: 2012-06-17, 19:16
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Katowice

Re: Opowiadanie : "Oddział"

Post autor: Adamson »

Masz chłopie talent :D. Bardzo fajnie, szkoda tylko, że mnie tam nie było :>
W$-klan założony 1 listopada z inicjatywy Sp33diego, Timka,Nooba,Czarka, Ultry, pierwotna nazwa Extreme Team tag: eT. Zmieniona na W$ po kilku godzinach i nawiązująca do dnia powstania 1 litopada (dzień Wszystkich $więtych )
Misiu
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 335
Rejestracja: 2012-07-21, 13:27

Re: Opowiadanie : "Oddział"

Post autor: Misiu »

Noo mnie też w tym nie było ale mam być głównym bogaterem w następnym *cYa* Kondziu myśle że mnie nie zawiedziesz ^^
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: Opowiadanie : "Oddział"

Post autor: SPIDIvonMARDER »

No dobra. Zgodnie z obietnicą wypowiem się i ja, chociaż to nie będzie proste.

Zatem po pierwsze gratulacje, że Ci się chciało, a także za to, że wyszło Ci tego aż 5 stron. To sporo jak na Twój wiek i nowicjusza w dodatku. Na tym etapie mój najdłuższy tekst miał 6 stron zeszytowych, czyli jakieś 1,5 druku.

Jednak wielka szkoda, że nie wsadziłeś tego do Worda... Jak ja to zrobiłem, to mi wszystko pokryło się czerwienią. Źle postawione spacje (albo ich brak), błędy ortograficzne i literówki :) Każdemu się zdarzają (mi literówki szczególnie), ale od tego wynaleziono takie programy, by wychwytywały większość błędów.

Przecinki stawia się po wyrazie, bez spacji:

WYRAZ, WYRAZ

a nie
WYRAZ , WYRAZ

Podobnych problemów jest bardzo dużo. Jednak spoko, styl i warsztat pisarski szkoli i kształci się latami... lecz używaj Worda :)

Sama fabuła jest niezła. Komandosi lądują na wyspie, mają problemy, bitwę i trafiają do niewoli. Dobry materiał na film. Troszkę mało konsekwencji tutaj się wkradało, np. DaRoO miał być nieobliczalny, ale w tekście okazał się grzeczny.

Paliwo w helikopterze nie powinno się zbyt szybko skończyć, skoro mieli misję do wykonania. Jeśli wzięli go za mało, to byłyby to niezłe ciapy :P

radiooperator jest od tego, aby namierzać bazę wroga, to nie jest magiczna umiejętność.

Mówiąc te słowa snajper ładował swoją " Izabele".




FUCK YEAH! :P Rozbawił mnie ten podtekst.


-Nie podglądaj ! Załatwiam swoje potrzeby fizjologiczne............................ raczej by padło: SRAM k***a 8-)

Biorę pod uwagę Twój wiek i fakt, że to Twój pierwszy tekst :) Jest więcej błędów, ale to nieistotne, po prostu pisz dalej, a same się rozwiążą. Oczywiście trzeba też sporo czytać.

PS: szkoda ze pinta taka trochę za szybka, Myślałem, że sami wykończą wroga.
Obrazek
zer0
Kapitan
Kapitan
Posty: 729
Rejestracja: 2012-06-17, 20:32
Nick w ET: ETPlayer

Re: Opowiadanie : "Oddział"

Post autor: zer0 »

SPIDIvonMARDER pisze: ...Paliwo w helikopterze nie powinno się zbyt szybko skończyć, skoro mieli misję do wykonania. Jeśli wzięli go za mało, to byłyby to niezłe ciapy :P
Sory, Spidi, zjebałem jako dowódca tym razem, następnym razem obiecuję nie zapomnieć tego paliwa...
Nie obiecam ci, że lepszy będzie świat,
ważny jest oczu twoich blask,
Nie obiecam ci, że czas ukoi ból
ważne, że jesteś tu…
Awatar użytkownika
DaRoO
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 2012-08-11, 08:05
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Opowiadanie : "Oddział"

Post autor: DaRoO »

Spidi.Ja generalnie jestem grzeczny bardzo :) To "Izabela" jest bardziej nieobliczalna :)))
ODPOWIEDZ