Rayne, Postrach servera :D

Hey, Hi, Hello jak brzmią słowa pewnej piosenki. Napisz nam coś o sobie.
Rayne
Poborowy
Posty: 15
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2008-11-23, 16:40
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Rayne, Postrach servera :D

Post autor: Rayne »

Siema, Insider i Gregory dobrze wiedzą kim jestem ;D, ale żeby nikt nie płakał że nie zna nowego wyjadacza na forum, przedstawię się.

Jestem Rayne, ile lat - to wie insiderek, jak będzie chciał to wam powie, jestem ateistą, często w mojej mowie wita ironia, chamstwo (zwłaszcza), obleśne wyrazy, humor (często nawet czarny, ale nie wnikajmy :P), jedni na pewno mnie polubią, ale na pewno większa część tego w sumie małego forum będzie rzucać się o to że urażam ich poglądy religijne (ehhh, lubie dokuczać katolikom v.v), że poprawiam ich tępe posty chociaż są dyslektykami i mają zaświadczenie o niepełnosprawności fizyczno-psychicznej (Gregory pacanie! :D), że klnę, że piję inną wódkę niż oni, albo że jestem po prostu lepszy (najczęściej :P). Wdając się ze mną w głębszą przyjaźń oraz rozmowy - zdemoralizuje Cię, zamienię w ateistę o satanistycznych poglądach, tak więc zastanów się 666 razy zanim na coś się zdecydujesz :D.

Grafik, ateista, człowiek z doświadczeniem na temat komputerów i oprogramowania - do usług ^^

Więcej o mnie dowiecie się w miarę mojego pobytu na forum (Choćbyście mnie z wodą święconą gonili to sobie nie pójdę!).

Pozdro, Rayne
"This world is just illusion, trying to change You"
Obrazek
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Witamy.
Bardzo lubię i cenię ludzi mających własną osobowość, będących innych od jednolitego tłumu, indywidualistów, toteż ciekawie ciebie poznać L:
Obrazek
Awatar użytkownika
DrVaNs
Administrator Z Pasją
Administrator Z Pasją
Posty: 525
Rejestracja: 2008-08-16, 20:40
Nick w ET: VaNs
Kontakt:

Post autor: DrVaNs »

Witamy w Rodzinie Wolfenstein.
Jestem Tylko Zwykłym Graczem z Pasją.

Emerytura!
Marcinek
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 63
Rejestracja: 2008-09-17, 17:05
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Marcinek »

Ooo :) Twoja wypowiedź mnie wręcz zaintrygowała; Ale nice :)
Gregory1323
Starszy kapitan
Starszy kapitan
Posty: 806
Rejestracja: 2008-08-19, 16:05

Post autor: Gregory1323 »

rayne sam jesteś pacan :P a że jestem dyslektykiem to już siła wyższa :P
a tak w ogóle to myślę, że nie "przeinaczysz" mnie na twoje poglądy z jednego ważnego powodu xD
ODPOWIEDZ