Lekarstwo na NoName

Awatar użytkownika
xxxlukixxx2
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 74
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2014-07-21, 21:02
Nick w ET: *Luk!-*
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Lekarstwo na NoName

Post autor: xxxlukixxx2 »

Witam.

Chciałbym poruszyć temat naszego serwera NoName. Otóż jak już wiele z was zauważyło co raz mniej graczy wbija na nasz serwer i co wchodzę to zwykle grają same boty lub 2-3 te same osoby .
Od ostatniego razu zaczęło mnie to bardziej zastanawiać czemu tak się dzieje,że na innych serwach jest tyle ludzi a na naszym pustki... . Postanowiłem więc pograć na innych serwach i zobaczyć gdzie tkwi problem.
Rozmawiałem też z naszymi graczami na ten temat,że coś trzeba z tym zrobić. Dało się zauważyć,że na większości serwerów dominuje młodsza grupa graczy lubiąca tzw ,,bajery'' na serwie typu szata graficzna gdy się wchodzi/wychodzi z serwa,wybierając w menu gracza przyciskiem L , czy paczki z muzyką (na jednym z serów była kategoria muzyki 7. ,, Bluzgi '' i tam lawina przekleństw itp jak i wiele innych pierdołek, które naprawdę rzucają się w oczy wchodząc. Te serwy naprawdę różnią się od naszego,ale pytanie brzmi czy my chcemy robić z naszego śmietnik i też wrzucać takie rzeczy. Odwieczny dylemat ilość/czy jakość? Jak zauważyłem na naszym NoName panuje na prawdę duża kultura osobista jak i dobry poziom gry! bardzo sobie to cenie i to jest fajne. Czy już na prawdę tak mało osób zostało na poziome i grało dla zabawy ? Na NoName jeśli chodzi o kulturę po za Volinem jest kultura i szacunek co na innych serwach czasami bywało różnie . . . .
Pytanie jakie lekarstwo uleczy nasz serw i przywróci graczy? Chciałbym abyście się też wypowiedzieli co byście zmienili co dodali a co wykluczyli . Jeśli chodzi o mnie to na pewno rotacja map! po zakończeniu mapy zawsze jest dylemat w co teraz grać jak wszystko nudne i ciągle to samo! Zostawmy mapy które gramy typu Pure Frag czy Streets of Italy FP 2 ,Special Delivery TE Final a wywalmy te które rzadko gramy . Jak nowe się nie spodobają to kolejne, Ważne żeby mapki było na bieżąco dodawane i usuwane żeby był wybór do gry.
Jest tyle mapek ... tyle wersji mapek np goldrush ,że jest w czym wybierać.

Zróbmy coś, dajmy propozycje, zmieńmy tą monotonie!
*Luk!*-/
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: Lekarstwo na NoName

Post autor: kris pl »

To wsyztsko przez ostanie problem techniczne ale powoli gracze wracają
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Misiu
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 335
Rejestracja: 2012-07-21, 13:27

Re: Lekarstwo na NoName

Post autor: Misiu »

kris pl pisze:To wsyztsko przez ostanie problem techniczne ale powoli gracze wracają

Zgodze się. Serwer od wczoraj jest na starym ip i już było widać efekt - 15 ludzi co nie jest złym wynikiem
Awatar użytkownika
o0Saju0o
Sierżant
Sierżant
Posty: 194
Rejestracja: 2014-10-19, 09:56
Nick w ET: Sensei
Lokalizacja: Zadupiowiec

Re: Lekarstwo na NoName

Post autor: o0Saju0o »

Trzeba też zastanowić się dlaczego tak durny serwer jak "Strefa Gracza", na którym lecą bany na lewo i prawo za bycie lepszym od adminów ma tak wysoką popularność. Osobiście proponuję pozmieniać mapki na coś nowego. Jeśli chodzi o paczki dźwiękowe to obecne też są ok.
Jest kilka serwerów, które świecą pustkami 24/7 i nie możemy doprowadzić aby NN też wylądował w tym samym koszyku.
Awatar użytkownika
Rybsa
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 310
Rejestracja: 2012-09-18, 21:51
Nick w ET: Mangek
Lokalizacja: Wronki

Re: Lekarstwo na NoName

Post autor: Rybsa »

Władek kiedy będzie paczka?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Lekarstwo na NoName

Post autor: Volin »

xxxlukixxx2 pisze:Witam.

Chciałbym poruszyć temat naszego serwera NoName. Otóż jak już wiele z was zauważyło co raz mniej graczy wbija na nasz serwer i co wchodzę to zwykle grają same boty lub 2-3 te same osoby .
Od ostatniego razu zaczęło mnie to bardziej zastanawiać czemu tak się dzieje,że na innych serwach jest tyle ludzi a na naszym pustki... . Postanowiłem więc pograć na innych serwach i zobaczyć gdzie tkwi problem.
Rozmawiałem też z naszymi graczami na ten temat,że coś trzeba z tym zrobić. Dało się zauważyć,że na większości serwerów dominuje młodsza grupa graczy lubiąca tzw ,,bajery'' na serwie typu szata graficzna gdy się wchodzi/wychodzi z serwa,wybierając w menu gracza przyciskiem L , czy paczki z muzyką (na jednym z serów była kategoria muzyki 7. ,, Bluzgi '' i tam lawina przekleństw itp jak i wiele innych pierdołek, które naprawdę rzucają się w oczy wchodząc. Te serwy naprawdę różnią się od naszego,ale pytanie brzmi czy my chcemy robić z naszego śmietnik i też wrzucać takie rzeczy. Odwieczny dylemat ilość/czy jakość? Jak zauważyłem na naszym NoName panuje na prawdę duża kultura osobista jak i dobry poziom gry! bardzo sobie to cenie i to jest fajne. Czy już na prawdę tak mało osób zostało na poziome i grało dla zabawy ? Na NoName jeśli chodzi o kulturę po za Volinem jest kultura i szacunek co na innych serwach czasami bywało różnie . . . .
Pytanie jakie lekarstwo uleczy nasz serw i przywróci graczy? Chciałbym abyście się też wypowiedzieli co byście zmienili co dodali a co wykluczyli . Jeśli chodzi o mnie to na pewno rotacja map! po zakończeniu mapy zawsze jest dylemat w co teraz grać jak wszystko nudne i ciągle to samo! Zostawmy mapy które gramy typu Pure Frag czy Streets of Italy FP 2 ,Special Delivery TE Final a wywalmy te które rzadko gramy . Jak nowe się nie spodobają to kolejne, Ważne żeby mapki było na bieżąco dodawane i usuwane żeby był wybór do gry.
Jest tyle mapek ... tyle wersji mapek np goldrush ,że jest w czym wybierać.

Zróbmy coś, dajmy propozycje, zmieńmy tą monotonie!
Serdecznie Cię pozdrawiam mój fanie i wszystkich innych xD to wszystko dla was :*


Ja bym jeszcze dopisał, że powodem jest administracja i trzeba wywalić część i będzie trzeba dobrać odpowiednich ludzi, którzy będą coś warci, a nie tylko fajni i nie będą tylko gnić na serwie po to żeby wlepić karę i nie będą nadużywać władzy :D
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: Lekarstwo na NoName

Post autor: ksysu »

Uważam, że gra na tyle upadła, iż nie należy spodziewać się już tłumów na serwerze, jak bywało to w dawnych czasach. Serwery, które dziś cieszą się wysoką odwiedzalnością z biegiem czasu nabyły duże ilości stałych bywalców i prawdopodobnie w przeszłości nie stykały się z problemami podobnymi do naszych. Polski Wolfenstein, który swoimi czasy był najpopularniejszym polskim serwerem stał twardo przez 6 -7 lat. Również duży wpływ na stan ludzi na serwerze ma, jak już sam wspomniałeś, poziom kultury. Trzeba stwierdzić, że czas skutecznie pozbawił nas graczy - społeczeństwo, które kilka lat temu, u początków serwera systematycznie go odwiedzało i czerpało radość z gry zestarzało się i znudziło. Ja sam nie odczuwam już potrzeby odwiedzania serwera, moja aktywność zazwyczaj ogranicza się do przeglądania forum. Takim podejściem cechuje się zapewne grubo ponad 50% stałych bywalców serwera. "Białe nicki" od zawsze były jednymi z najważniejszych czynników wpływających na ludność serwera. Z biegiem czasu ich ilość maleje, jest ich coraz mniej i będzie jeszcze mniej, aż w końcu gra ograniczy się do starych wyjadaczy, którzy odwiedzą ją raz w miesiącu i zafascynowanych dzieci, które z czasem przeistoczą się w starych wyjadaczy. Bez białych nicków nie będzie nowych stałych graczy ani tych odwiedzających serwer jednorazowo. Być może nie mam racji, bo przykład chociażby Zenobiusza zaprzecza mojej opinii. Jako osoba, której w jakimś stopniu zależy na serwerze mogę być jedynie dumny, że trafił do nas i zawsze będę go podziwiał. Moim zdaniem administracja serwera powinna w większej mierze skupić się na dbaniu o graczy, którzy jeszcze wyrażają chęć do przebywania na serwerze i podtrzymywaniu w nich tych chęci, aniżeli na usilnym poszukiwaniu nowych nabytków.
Awatar użytkownika
Qrwi$
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-15, 15:49

Re: Lekarstwo na NoName

Post autor: Qrwi$ »

Większa aktywność stałych graczy, ew. bardziej zorganizowana, tylko tyle powiem.
ksysu pisze:Moim zdaniem administracja serwera powinna w większej mierze skupić się na dbaniu o graczy, którzy jeszcze wyrażają chęć do przebywania na serwerze i podtrzymywaniu w nich tych chęci, aniżeli na usilnym poszukiwaniu nowych nabytków.
10/10, władziu dla mnie będzie masaż jak coś.
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: Lekarstwo na NoName

Post autor: TimOOn »

Qrwi$ pisze:Większa aktywność stałych graczy, ew. bardziej zorganizowana, tylko tyle powiem.
ksysu pisze:Moim zdaniem administracja serwera powinna w większej mierze skupić się na dbaniu o graczy, którzy jeszcze wyrażają chęć do przebywania na serwerze i podtrzymywaniu w nich tych chęci, aniżeli na usilnym poszukiwaniu nowych nabytków.
10/10, władziu dla mnie będzie masaż jak coś.
Jakbyś nie zauważył, to teraz ty też jesteś adminem.
Awatar użytkownika
Qrwi$
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-15, 15:49

Re: Lekarstwo na NoName

Post autor: Qrwi$ »

Admin sradmin. Nie chcę mi się rozpisywać, ale admin to ten co ma pełen dostęp do serwera, tacy jak ja to porządkowi.
Awatar użytkownika
WujekGoogle
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 35
Rejestracja: 2014-07-26, 18:34
Nick w ET: WujekGoogle
Lokalizacja: Tychy

Re: Lekarstwo na NoName

Post autor: WujekGoogle »

Qrwi$ dzielnicowy :-D
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: Lekarstwo na NoName

Post autor: TimOOn »

Niech będzie i tak. Ale czy uważasz, że jedynym obowiązkiem 'porządkowych' jest upominanie niesfornych trolli?
Awatar użytkownika
xxxlukixxx2
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 74
Rejestracja: 2014-07-21, 21:02
Nick w ET: *Luk!-*
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Lekarstwo na NoName

Post autor: xxxlukixxx2 »

Od postu,który napisałem zauważyłem,że ludzi na NN przybyło ;)) co mnie bardzo cieszy ;)) . Wielkie podziękowania za dodanie dość sporo nowych mapek ;)) Mi osobiście lepiej się spogląda na listę z której można wybrać coś do grania i jest wybór ;)) . Jeszcze jednym faktem,który zauważyłem to,że im większa aktywność stałych graczy tym więcej ludzi przybywa.... a dzieje się dlatego,że nowy czy nawet stały gracz wchodzący na serw nie musi grać z botami i po 5 min wychodzić tylko gra z graczami, a nie musi grać z 11 tępymi botami . No i na pewno taki gracz powróci wiedząc,że ,może z kimś zawsze zagrać i pogadać i głupotach ;)) Dziękuje jeszcze raz za zaangażowanie się w serwer oraz zapraszam w miarę możliwości do częstego odwiedzania naszego wspaniałego NoName ;))) . Myślę,że idziemy w dobrym kierunku ;))
*Luk!*-/
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
^|*?**/Adi*/-**
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1442
Rejestracja: 2009-02-12, 22:26
Nick w ET: ^|*?**/Adi*/-**
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Lekarstwo na NoName

Post autor: ^|*?**/Adi*/-** »

Dobrze jest dobrze i dobrze będzie, ale również my musimy grać! :)
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: Lekarstwo na NoName

Post autor: kris pl »

^|*?**/Adi*/-** pisze:Dobrze jest dobrze i dobrze będzie, ale również my musimy grać! :)
Właśnie "my" :D Panie wbije raz na rok na spec :D
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
ODPOWIEDZ