Gry w które warto zagrac

Jazda swobodna w granicach przyzwoitego zachowania.
Awatar użytkownika
KonDzio
Porucznik
Porucznik
Posty: 658
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2011-08-29, 17:40
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Białystok

Gry w które warto zagrac

Post autor: KonDzio »

W tym temacie przedstawiamy gry w które warto zagrac. Polecajcie te produkcje , które zapadły wam głęboko w pamięci.Stworzyłem ten temat , ponieważ jestem takiego zdania , że gry łączą , a nie dzielą .W takim razie zacznę pierwszy. Gra w, którą grałem i gram do tej pory nazywa się "Heroes III".Jak pewnie wielu z was wie ,jest to gra strategiczna. W heroes jest dostępnych wiele scenariuszy. Teraz mam zamiar kupic sobie serie gier Fallout .
War, war never changes ...
Awatar użytkownika
sewe12
Major
Major
Posty: 900
Rejestracja: 2011-06-29, 20:24
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Rzeszow

Re: Gry w które warto zagrac

Post autor: sewe12 »

Mi w pamięci ze starszych gier na zawsze pozostanie Diablo II, Heroes II oraz Kozacy (wszystkie 3 czesci).
Z nowszych gier to 3 czesci S.T.A.L.K.E.R.-a oraz Blitzkrieg II
Obrazek
Obrazek
pa!n
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 22
Rejestracja: 2012-08-10, 19:21

Re: Gry w które warto zagrac

Post autor: pa!n »

Ja od siebie mogę polecić serię Assasin's Creed (ah ten Brotherhood :D) i trylogię Max Payne. Ostatnio przeszedłem niezłego Prototype 2, dobra gra na odpoczynek od Wolfa i innych sieciowych zabaw.
Awatar użytkownika
sewe12
Major
Major
Posty: 900
Rejestracja: 2011-06-29, 20:24
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Rzeszow

Re: Gry w które warto zagrac

Post autor: sewe12 »

Polecam również Władc Pierścieni : Wojna na Północy niedawno przeszedłem i muszę powiedzie ,że całkiem spoczko gra ahh.. i jeszcze SplitSecon Velocity kto zagra ten nigdy nie zapomni
Obrazek
Obrazek
v.low
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 354
Rejestracja: 2012-07-09, 22:23
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: SCAR IN CAR

Re: Gry w które warto zagrac

Post autor: v.low »

Jak maiłbym wymienić gry, w które warto zagrać, to na myśl przychodzą mi pierwsze gry, jak tylko dostałem w łapki swojego pierwszego PC, może to tylko sentyment, ale mogą to również być, setki jak nie tysiące nieprzespanych, i przesiedzianych nocy, przed komputerem, które pozostawiły pewne spustoszenie w mojej głowie.... :evil:
Inna sprawa, że kiedyś nie było takiego, natłoku wydawniczego gier, jak w chwili obecnej (w mojej ocenie, w chwili obecnej, jest coraz więcej gier których, nie warto nawet odpalać), jak się zdobyło jakąś porządną, grę to się siedziało długie godziny przed ekranem, aż do białego rana.
Wracając do tematu, to chyba, powinniśmy zacząć, od klasyki. Ja mogę polecić następujące gry:

- Ufo , X-com
- Duke Nukem 3D
- Quake (1 + 2)
- Carmageddon (1 + 2)
- GTA (1 + 2 + SA)
- Diablo (1 + 2 )
- AoE (Age of Empire 1 + 2)
- Starcraft (1, 2 jak i warcraft 3 oraz AoE 3 jakoś mi nie przypadły do gustu, nie przepadam w grach strategicznych za grafiką 3d, zaraz pewnie mi się za to dostanie, ale tych trzech gier nie polecam :-P )
- Simcity (2000 + 3000, 1 nie polecam, ponieważ grało się klawiaturą, z tego co pamiętam)
- Theme Hospital
- Half Life (1)
- Worms (1 + 2 + Armageddon)
- Commandos (1 + 2)
- Unreal Tournament
- Fallout (1 + Tactics: Brotherhood of Steel)
---------
- Call of Duty (2 + 4)
- Live for Speed
- Need for Speed Underground 2
oczywiście wyżej wymieniany Heros 3 i Max Payne oraz Wolfenstein.
Awatar użytkownika
Kisiel
Sierżant
Sierżant
Posty: 164
Rejestracja: 2012-02-14, 11:15
Nick w ET: |W$|Wolf

Re: Gry w które warto zagrac

Post autor: Kisiel »

Polecam całą serię Half-Life : 1, 2, 2 Episode 1, 2 Episode 2. Taka gra jak Stronghold Crusader (Twierdza Krzyżowiec) też jest godna polecenia. Gry takie jak Minecraft, Call of Duty 2, GTA San Andreas(Multi też), GTA Vice City, GTA 3, NFS: Underground 2, Most Wanted, Carbon, Most Wanted (2013) mogą umilić nie jedno popołudnie. Może Stranded 2 i SoulFu to mało znane produkcje ale warto w nie zagrać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wym!atacz:]
Starszy kapitan
Starszy kapitan
Posty: 844
Rejestracja: 2013-01-08, 20:50
Nick w ET: wymiaczos
Lokalizacja: Kraków

Re: Gry w które warto zagrac

Post autor: Wym!atacz:] »

Ja polecam:
Całą serie:
Assassin's Creed
Obrazek
i
Uncharted.
Obrazek
Awatar użytkownika
Szkarłatny***
Plutonowy
Plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 2011-12-28, 17:51
Nick w ET: SzkarwaT
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Gry w które warto zagrac

Post autor: Szkarłatny*** »

Gorąco polecam "Ib". Jest to gra z gatunku survival horror wykonana w programie "RPG Maker 2000".

W grze sterujemy małą dziewczynką o imieniu Ib, która poszła z rodzicami do galerii sztuki. Po obejrzeniu pewnego obrazu, wszyscy ludzie (za wyjątkiem głównej postaci) zniknęli, a naszym zadaniem jest po prostu, przeżyć.

Jako że gra została zrobiona w RPG Makerze nie zachwyca graficznie, ponadto mamy tutaj widok z góry, więc rodzi się pytanie: "Jak taka gra ma być straszna?" Cóż, moim zdaniem muzyka i efekty dźwiękowe zdecydowanie spełniają swoje zadanie, gdyż klimat w grze jest po prostu niesamowity! Ib ma 6 zakończeń, z czego tylko jeden można nazwać "Happy ending'iem", pozostałe nie są straszne, za to niektóre potrafią być naprawdę smutne.

Gra jest darmowa i pobrać ją można stąd: http://www.mediafire.com/?g32xzro2hzua5o3 Uruchamia się automatycznie na pełnym ekranie i takie ustawienie polecam najbardziej, jednak jeżeli aż tak bardzo jesteście uczuleni na słabą grafikę... alt+enter jest do waszej dyspozycji, nie zapominajcie o słuchawkach i późnej porze, dla spotęgowania tego i tak już świetnego klimatu. Jeszcze raz, polecam!

Oh, drobny szczegół, gra jest po angielsku, nie ma wersji w naszym ojczystym języku. Tak więc znajomość angielskiego jest wymagana! Oczywiście nic nie zatrzymuje przed skorzystaniem, z czegoś takiego jak Tłumacz Google, jednak........ nie polecam, wręcz odradzam. Lepiej chwycić w takiej sytuacji za słownik, aaaaalbo za wersję japońską (oryginalną).
"Każdy dodatek do gazety, bateria do odtwarzacza, knedle – nic tam nie było, grzejniki i karmazyn, na wszystko ktoś rzucił zapytanie czemu dżemu nie ma."
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: Gry w które warto zagrac

Post autor: twt »

Bez zbednego rozpisywania sie:

1. Quake 3
2. Carmageddon 2
3. Commandos 2 / 3
4. Warcraft 2
5. Mortal Kombat 3
6. NFS Porsche
7. AOE 2
8. HOMAM III
9. GRID
10. Diablo 1 / 2

Na chwile obecna tyle, kolejnosc nie ma znaczenia.

edit. dodalem podlinkowanie do galerii :)
kris, moj nick z malej - bo bardziej mi sie podoba :P
Ostatnio zmieniony 2013-02-01, 08:45 przez twt, łącznie zmieniany 3 razy.
Honorowy Dawca Fragów
Awatar użytkownika
Szczurr
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 127
Rejestracja: 2012-06-20, 18:16
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Gry w które warto zagrac

Post autor: Szczurr »

Polecam :
- Max Payne trylogia
-GTA wszystkie części
-Call of Duty praktycznie wszystkie
..........Obrazek
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: Gry w które warto zagrac

Post autor: kris pl »

twt pisze:Bez zbednego rozpisywania sie:

1. Quake 3
2. Carmageddon 2
3. Commandos 2/3
4. Warcraft 2
5. Mortal Kombat 3
6. NFS Porsche
7. AOE 2
8. HOMAM III
9. GRID
10. Diablo 1/2

Na chwile obecna tyle, kolejnosc nie ma znaczenia.
Twt połowę tych Gier 70 % musi wygoglować :D
Nie lubiłem Commandosa, Ale MK3 do tej pory gdzieś na kompie mam :D
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Gry w które warto zagrac

Post autor: Volin »

Ja polecam naturalnie Diablo 3, Diablo 2, Diablo , Starcraft , Starcraft: Brood war, Starcraft II, Warcraft III, Dota 2, Medal Of Honor: Warfighter, Unreal Tournament 3 jeszcze jest wiele gier i postanowiłem wypisać kilka gier :D
Awatar użytkownika
Noobuś
Porucznik
Porucznik
Posty: 653
Rejestracja: 2012-06-17, 20:30

Re: Gry w które warto zagrac

Post autor: Noobuś »

Torment - najciekawszy świat w grze jaki spotkałem
Oba Baldur's Gate
KotOR
Pierwsze Fallouty
Morrowind
Two beer or not two beer?
KonDzio pisze:Imię jego było Noobuś. Wymawiane na ustach każdego człowieka wywoływało niepokój , strach i lęk.
3B!T
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 2012-06-28, 09:37

Re: Gry w które warto zagrac

Post autor: 3B!T »

Noobuś pisze:Torment - najciekawszy świat w grze jaki spotkałem
High five! Najlepsze RPG w jakie grałem (co prawda nie grałem ani w BG ani w ID). Takiej zajebistej, dojrzałej, niebanalnej fabuły jeszcze nigdzie nie uświadczyłem. Może to zabrzmi dziwnie, ale uznałbym Torment za jedną z najlepszych rzeczy jakie czytałem, bo w tej grze w sumie tylko o to chodziło. Wiem, że to gra :P, ale historia i świat w tej grze miażdży wg mnie większość książkowych opowieści. Łażenie, dociekanie dalszej części fabuły, a przede wszystkim poznawanie tego dziwnego, niespotykanego nigdzie indziej świata. Mi się zdarzało utkwić w jednej lokacji kilka godzin, nic nie robiąc, tylko rozmawiając z NPCami. I do tego się w ogóle nie nudząc! Sama walka była zrealizowana raczej średnio i dla mnie była przerywnikiem w gadaniu, czytaniu. Do tego podjąłem wyzwanie i grałem po angielsku. Było ciężko, ale opłacało się.
Awatar użytkownika
Noobuś
Porucznik
Porucznik
Posty: 653
Rejestracja: 2012-06-17, 20:30

Re: Gry w które warto zagrac

Post autor: Noobuś »

3B!T pisze:Takiej zajebistej, dojrzałej, niebanalnej fabuły jeszcze nigdzie nie uświadczyłem.
Nigdy wcześniej, później też nie. Torment jest jedyny w swoim rodzaju. BG są fajne, ale fabularnie to zupełnie inny poziom.
Ja grałem po naszemu, było świetnie. Oh, Morte xD

http://www.youtube.com/watch?v=Sp3vgKzbsaw <leże> Emilian Kamiński pozamiatał.

http://www.youtube.com/watch?v=6gQKNflgdqU

Oj coś czuje, że replay sie szykuje ;)
Two beer or not two beer?
KonDzio pisze:Imię jego było Noobuś. Wymawiane na ustach każdego człowieka wywoływało niepokój , strach i lęk.
ODPOWIEDZ