Nowe mapki

7 Lis 2010 - 7 Lip 2012
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Post autor: twt »

Nie ma tu nikogo ze starej gwardii ? :D Moje propozycje to mozna powiedziec, ze klasyka :) w ktora sie siepalo z bananem na buzi.
Venumid
Poborowy
Posty: 1
Rejestracja: 2011-01-21, 15:50

Post autor: Venumid »

Ja jestem za Saberpeak.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Post autor: SPIDIvonMARDER »

twt pisze:Nie ma tu nikogo ze starej gwardii ? :D Moje propozycje to mozna powiedziec, ze klasyka :) w ktora sie siepalo z bananem na buzi.
Tramfight... to to podobne do Tram z RTCW? Jesli tak, to jestem za. Venice mi się trochę opatrzyło... a mapy MLB są fajne, tylko że niestety trzeba do nich dobrych graczy, a na dzikim FFA to trochę obj nie wychodzą. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
^|*?**/Adi*/-**
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1442
Rejestracja: 2009-02-12, 22:26
Nick w ET: ^|*?**/Adi*/-**
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: ^|*?**/Adi*/-** »

Tramfight to mapa na której jedzie się pociągiem przez jakieś pustynne miasto i wcale nie jest podobna do Tram.
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Post autor: twt »

Yoshiho

Post autor: Yoshiho »

Za to mi się przyjemnie grało na 1944 Huertgen (info). Nie pamiętam na jakim serwerze, ale na pewno nie jest to bardzo popularna mapa.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Ja jestem na nie (Huertgen). Generalnie nie wiadomo o co tam chodzi, możliwości taktyczne nie są jakieś szczególnie ciekawe, a poza tym jest brzydka :)
Obrazek
Awatar użytkownika
kaneno
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 337
Rejestracja: 2011-01-07, 21:44
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Stryków

Post autor: kaneno »

Tramfight mi sie jakos nie podoba, jestem na nie.
Chetnie zagralbym natomiast na 1944 Huertgen ^^
Mapa Baserace jest jakas dziwna, zagralem na niej tylko raz, ale moim zdaniem jest za duza na tak mala liczbe graczy. Jestem za wycofaniem jej.
Kiedys na jakims serwerze spotkalem sie z mapa Minastirith (zaczerpnieta z Wladcy Pierscieni). Moim zdaniem dosc fajna mapa, mozna by ja dodac ^^
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Post autor: twt »

Huertgen - NIE
Base Race - TAK, fajna bo mozna jakos sie oderwac od normalnego TDM
Ja i tak bym chcial, zeby wgrano Tramfighta - na sprawdzenie i ewentualne opinie graczy
Honorowy Dawca Fragów
Yoshiho

Post autor: Yoshiho »

Tramwaje mogą być fajne, natomiast mi się podoba bardziej 1944. Przyjemnie się na niej gra, tym bardziej jak ma się ogarnięty skład.

Jeżeli chodzi o Baserace to mapa jest super, zawsze ją lubiłem. I nie chodzi tu o małą ilość graczy, tylko wg mnie dość krótki czas gry na niej. Być może nie da się tego zwiększyć, ale ciekawie by było mieć wybudowaną całą bazę, a zwykle ciężko zdążyć i się jeszcze nabawić na takiej.
Awatar użytkownika
^|*?**/Adi*/-**
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1442
Rejestracja: 2009-02-12, 22:26
Nick w ET: ^|*?**/Adi*/-**
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: ^|*?**/Adi*/-** »

+ ET Dam
+ Marrakesh Night


Kampania:
http://wolfenstein.pl/obecna-rotacja-map-vt1145.htm
Yoshiho

Post autor: Yoshiho »

Reactor to chyba najnudniejsza mapa. Zresztą Warbell mi się też niezbyt podoba. Jak dla mnie to mogłoby ich nie być.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Warbella będę bronił rękami i nogami :P
BTW: Adi ma tutaj z nami niezłe przedszkole, nie? Wszyscy krzyczą "a ja chcę to! a ja to!" :)
Obrazek
Yoshiho

Post autor: Yoshiho »

Ja jak widzę mapę której nie lubię to wychodzę z gry i wchodzę za jakiś czas, dlatego aż tak mi nie przeszkadzają te mapy. Jednak fakt, nie gra mi się na nich przyjemnie, dlatego podczas jakiegoś głosowania byłbym za usunięciem, choćby dla mojej własnej wygody.
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Post autor: twt »

Ja sie zgadzam z yoshim :) laduje sie Warbell, warmup i nagle callvote nextmap, 5 sekund i po mapie :D Ciut ciezej jesli chodzi o Reactor ale i ten tez ulega :)
Honorowy Dawca Fragów
Zablokowany