prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: kris pl »

Volin pisze: Właśnie jestem najlepszą osobą do tego. Moja obecność na tym serwerze jest tylko konsekwencją nieudolności, lekkomyślności zarządców. Wiadomo każdy może sobie żartować, ale słowa misia są mało wiarygodne odnośnie tego, że niby zostały skierowane do vidma bo ze screena nr. 1 wynika jasno, że jest to odpowiedź na pytanie wery i w odniesieniu do drugiego screena tylko utwierdzić to może właśnie w takim przekonaniu. Jeśli chodzi o zabawę komendami przez werę chyba masz namyśli sytuacją po której ja i siwy zostaliśmy wywaleni prawda ? W tym przypadku to Vidmo bawił się komendami nie wera. Skarga została napisana bezpośrednio do władka i sam napisałem również wiadomość do Vidma (obie zostały dostarczone), ale konsekwencje nie zostały wyciągnięte. Macie wewnętrzne forum czyli prawdopodobnie będziesz chciał przeniesienia tego do "OBRAD" niestety kolego nic z tego ponieważ wiem jak to się skończy tzn. winnym się upiecze, a sprawa ucichnie dopóki ten temat jest widoczny dla każdego to winni będą nadal osądzani, a jeśli lud zażąda kary dla nich to władze będą musiały się do woli ludu ustosunkować.

Misiu dla ciebie śmieszny jest ten temat ? Dowodzisz właśnie temu aby lvl został tobie odebrany.
Czy to nie Ty byłeś wielkim znawcą prawa? Czu przypadkiem pierwszą zasadą prawa jest domniemanie niewinności ?
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Misiu
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 335
Rejestracja: 2012-07-21, 13:27

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Misiu »

Bozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... Napisalem do Vidma wypierdalaj, a na mysli mialem rifle XDDDD volin twoj musk nie dziala odpowiednio..

aa weronika to mi moze... xD
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Volin »

jest to jeden z elementów prawa rzymskiego, które misia nie obowiązuje ponieważ wina została udowodniona zarówno jemu jak i pozostałym. Zostały przedstawione zarzuty potwierdzone przez screeny, ale również udostępnienie logów przez HA ułatwiłyby dochodzenie, ale pytanie czy HA będzie chciało opowiedzieć się za prawdą czy za "prawdą" ? Misiu odniosłem się do twojego 1 komentarza więc proszę zachowuj się poważnie i nie obrażaj mnie bo twój komentarz jest wyraźnie uwłaczający mojej osobie i widocznie nie rozumiesz powagi sytuacji.
Misiu
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 335
Rejestracja: 2012-07-21, 13:27

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Misiu »

Volin pisze:jest to jeden z elementów prawa rzymskiego, które misia nie obowiązuje ponieważ wina została udowodniona zarówno jemu jak i pozostałym. Zostały przedstawione zarzuty potwierdzone przez screeny, ale również udostępnienie logów przez HA ułatwiłyby dochodzenie, ale pytanie czy HA będzie chciało opowiedzieć się za prawdą czy za "prawdą" ? Misiu odniosłem się do twojego 1 komentarza więc proszę zachowuj się poważnie i nie obrażaj mnie bo twój komentarz jest wyraźnie uwłaczający mojej osobie i widocznie nie rozumiesz powagi sytuacji.

Rozprawę poprowadzi sędze Anna Maria Wesołowska :mrgreen:

Powaga sytuacji xD Bardziej mnie przejmuje realne życie, czy jutro będzie co zjeść ile kasy jest w chacie a nie jakas gra ktora ma mi sprawiac tylko przyjemność
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: kris pl »

Volin pisze:jest to jeden z elementów prawa rzymskiego, które misia nie obowiązuje ponieważ wina została udowodniona zarówno jemu jak i pozostałym. Zostały przedstawione zarzuty potwierdzone przez screeny, ale również udostępnienie logów przez HA ułatwiłyby dochodzenie, ale pytanie czy HA będzie chciało opowiedzieć się za prawdą czy za "prawdą" ? Misiu odniosłem się do twojego 1 komentarza więc proszę zachowuj się poważnie i nie obrażaj mnie bo twój komentarz jest wyraźnie uwłaczający mojej osobie i widocznie nie rozumiesz powagi sytuacji.
Odnosiłem się do jednego twojego zdania. W którym mówiłeś kogo dotyczyła wypowiedź Misia. A On twierdził inaczej to że zostało to udowodnione to tylko i wyłącznie Twoje zdanie. Jeśli chodzi o całokształt już w pierwszym moim poście napisałem że postąpił on "karygodnie" i omówimy ten temat.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Volin »

Tak jest to moje zdanie, które jest oparte na tym co widać, a nie na tym co być może myślał Miś. Pragnę jednego by to omawianie tego incydentu odbyło się tutaj w tym temacie i ogłoszenie werdyktu również tutaj ponieważ chcę mieć(pewnie inni też) gwarancję tego, że temat zostanie faktycznie omówiony i konsekwencje również zostaną wyciągnięte, a winni zostaną ukarani tak jak na to zasługują. Ta sytuacja miała częściowo miejsce na NN więc powinna być rozwiązana w miejscu gdzie każdy będzie miał szansę się wypowiedzieć i będzie miał szansę zobaczyć przebieg dyskusji czyli tutaj.
zer0
Kapitan
Kapitan
Posty: 729
Rejestracja: 2012-06-17, 20:32
Nick w ET: ETPlayer

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: zer0 »

Volin pisze:Tak jest to moje zdanie, które jest oparte na tym co widać, a nie na tym co być może myślał Miś. Pragnę jednego by to omawianie tego incydentu odbyło się tutaj w tym temacie i ogłoszenie werdyktu również tutaj ponieważ chcę mieć(pewnie inni też) gwarancję tego, że temat zostanie faktycznie omówiony i konsekwencje również zostaną wyciągnięte, a winni zostaną ukarani tak jak na to zasługują. Ta sytuacja miała częściowo miejsce na NN więc powinna być rozwiązana w miejscu gdzie każdy będzie miał szansę się wypowiedzieć i będzie miał szansę zobaczyć przebieg dyskusji czyli tutaj.
haha :D

Tiaa... Ten tego, no, poleciałeś z fantazją ;)

A poważniej, jak będziesz szedł z jakąś sprawą do sądu to też z ryjem wylecisz, że przy tobie ma być wszystko uzgadniane wielki mężu stanu?
Nie obiecam ci, że lepszy będzie świat,
ważny jest oczu twoich blask,
Nie obiecam ci, że czas ukoi ból
ważne, że jesteś tu…
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Volin »

po pierwsze wy nie macie takich praw jak sąd po drugie gdyby toczył się przeciwko wam proces to jako osoba częściowo poszkodowana i świadek brałbym udział podczas rozprawy sądowej, a po trzecie to wam powinno zależeć żeby wypaść jak najlepiej w oczach graczy. Na pewno wypadłoby korzystnej dla serwera gdyby każdy miał wpływ i wgląd w to co się dzieje w takich sytuacjach, ale to już wasz problem. Jeżeli nie macie nic do ukrycia ani jakiegoś planu np. żeby przenieść ten temat do obrad i żeby ta sprawa została przemilczana i winnym się upiekło to co wam szkodzi ?
Misiu
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 335
Rejestracja: 2012-07-21, 13:27

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Misiu »

Volin pisze:po pierwsze wy nie macie takich praw jak sąd po drugie gdyby toczył się przeciwko wam proces to jako osoba częściowo poszkodowana i świadek brałbym udział podczas rozprawy sądowej, a po trzecie to wam powinno zależeć żeby wypaść jak najlepiej w oczach graczy. Na pewno wypadłoby korzystnej dla serwera gdyby każdy miał wpływ i wgląd w to co się dzieje w takich sytuacjach, ale to już wasz problem. Jeżeli nie macie nic do ukrycia ani jakiegoś planu np. żeby przenieść ten temat do obrad i żeby ta sprawa została przemilczana i winnym się upiekło to co wam szkodzi ?
Po części winny *boli*
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: kris pl »

Volin pisze:po pierwsze wy nie macie takich praw jak sąd po drugie gdyby toczył się przeciwko wam proces to jako osoba częściowo poszkodowana i świadek brałbym udział podczas rozprawy sądowej, a po trzecie to wam powinno zależeć żeby wypaść jak najlepiej w oczach graczy. Na pewno wypadłoby korzystnej dla serwera gdyby każdy miał wpływ i wgląd w to co się dzieje w takich sytuacjach, ale to już wasz problem. Jeżeli nie macie nic do ukrycia ani jakiegoś planu np. żeby przenieść ten temat do obrad i żeby ta sprawa została przemilczana i winnym się upiekło to co wam szkodzi ?
To że takie osoby jak Ty nie będą uczestniczyły w naszych decyzjach. Straciłeś w naszych oczach na tyle żeby nie brać Cię pod uwagę przy jakichkolwiek rozmowach. Mamy wystarczający materiał i dowodowy żeby ukarać sprawcę. A czy Ty uznasz to za stosowną karę to powiem otwarcie ma to w d...
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Volin »

Misiu pisze:
Volin pisze:po pierwsze wy nie macie takich praw jak sąd po drugie gdyby toczył się przeciwko wam proces to jako osoba częściowo poszkodowana i świadek brałbym udział podczas rozprawy sądowej, a po trzecie to wam powinno zależeć żeby wypaść jak najlepiej w oczach graczy. Na pewno wypadłoby korzystnej dla serwera gdyby każdy miał wpływ i wgląd w to co się dzieje w takich sytuacjach, ale to już wasz problem. Jeżeli nie macie nic do ukrycia ani jakiegoś planu np. żeby przenieść ten temat do obrad i żeby ta sprawa została przemilczana i winnym się upiekło to co wam szkodzi ?
Po części winny *boli*
akurat misiu w tym przypadku nie :)

kris pl pisze:
Volin pisze:po pierwsze wy nie macie takich praw jak sąd po drugie gdyby toczył się przeciwko wam proces to jako osoba częściowo poszkodowana i świadek brałbym udział podczas rozprawy sądowej, a po trzecie to wam powinno zależeć żeby wypaść jak najlepiej w oczach graczy. Na pewno wypadłoby korzystnej dla serwera gdyby każdy miał wpływ i wgląd w to co się dzieje w takich sytuacjach, ale to już wasz problem. Jeżeli nie macie nic do ukrycia ani jakiegoś planu np. żeby przenieść ten temat do obrad i żeby ta sprawa została przemilczana i winnym się upiekło to co wam szkodzi ?
To że takie osoby jak Ty nie będą uczestniczyły w naszych decyzjach. Straciłeś w naszych oczach na tyle żeby nie brać Cię pod uwagę przy jakichkolwiek rozmowach. Mamy wystarczający materiał i dowodowy żeby ukarać sprawcę. A czy Ty uznasz to za stosowną karę to powiem otwarcie ma to w d...
No widzisz zabieracie innym możliwość wpływu na decyzje oraz na śledzenie dalszego przebiegu, no ale wszystko jest sprowadzane do mojej osoby prawda ? Dlatego jest tak słabo na tym serwerze i takie rzeczy się dzieją bo np. taka osoba jak ty jest przy "korycie". Jeśli zmienicie zdanie to fajnie, a jak nie to trudno prowadźcie serwer ku większej ruinie bo nie potraficie być uczciwi, a zresztą co ja z tobą będę gadał przecież ty nie masz władzy, prawdziwą władzę ma władek i to on zadecyduje. Straciłem w waszych oczach och jak mi przykro, ale jakoś mnie to nie martwi bo raczej to dotyczy ciebie i twoich koleżków bo z tego co wiem to raczej WY tracicie w oczach innych przez takie działania jak teraz.
Misiu
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 335
Rejestracja: 2012-07-21, 13:27

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Misiu »

Dobra dostałem kare :-/ Możecie zamknąć temat *cYa*
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Volin »

Tzn co dostałeś? bo prawdopodobnie nic nie dostałeś, a tylko uciekasz od odpowiedzialności.
Awatar użytkownika
Qrwi$
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-15, 15:49

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: Qrwi$ »

Żaluję 5 min, które poświęciłem na przeczytanie tego tematu. Nie się nie stało.
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: prawidlowe zachowanie admina na serwerze 'MIS!U*"

Post autor: kris pl »

Volin pisze:
No widzisz zabieracie innym możliwość wpływu na decyzje oraz na śledzenie dalszego przebiegu, no ale wszystko jest sprowadzane do mojej osoby prawda ? Dlatego jest tak słabo na tym serwerze i takie rzeczy się dzieją bo np. taka osoba jak ty jest przy "korycie". Jeśli zmienicie zdanie to fajnie, a jak nie to trudno prowadźcie serwer ku większej ruinie bo nie potraficie być uczciwi, a zresztą co ja z tobą będę gadał przecież ty nie masz władzy, prawdziwą władzę ma władek i to on zadecyduje. Straciłem w waszych oczach och jak mi przykro, ale jakoś mnie to nie martwi bo raczej to dotyczy ciebie i twoich koleżków bo z tego co wiem to raczej WY tracicie w oczach innych przez takie działania jak teraz.
Jeśli będę potrzebował dodatkowych informacji udam się do źródła osoby obrażonej nie do trolla.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Zablokowany