Mały nożyk. Wielka frajda ?

Jazda swobodna w granicach przyzwoitego zachowania.
KK!
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 66
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2011-04-15, 03:47
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Wawa

Mały nożyk. Wielka frajda ?

Post autor: KK! »

Chciałem poznać waszą opinię na temat potocznie zwanej kosy w plecy, a mianowicie czy podczas gry
świadomość że ktoś was zjechał bądź też próbował zjechać z nożyka nie jest deprymujące podczas
dalszej rozgrywki ??. I druga sprawa zjechać kogoś z noża nie jest w cale tak łatwo jak by się wydawało
przynajmniej jeżeli tyczy się to 1 osoby na którą się uweźmiemy *jupici*
()==|;;;;;::>
Me ?
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: Mały nożyk. Wielka frajda ?

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Ja nie czuję gniewu, a jedynie szacunek dla osoby, której się to udało :) Sam z kolei mam wielką satysfakcję, jak sam tak komuś zrobię... a jak dwóm osobom z rzędu to już w ogóle :) Nagroda "Kuby Rozpruwacza" to jedna z moich ulubionych.
Obrazek
JCF

Re: Mały nożyk. Wielka frajda ?

Post autor: JCF »

mnie to nosi zaraz:P ale z drugiej strony szacun za gre :D
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: Mały nożyk. Wielka frajda ?

Post autor: twt »

Jak kogos dziubne, zawsze mi sie banan maluje :) A jesli juz ktos mnie pocisnie to tak samo reaguje :)
Honorowy Dawca Fragów
KK!
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 2011-04-15, 03:47
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Wawa

Re: Mały nożyk. Wielka frajda ?

Post autor: KK! »

Jeśli ruszam na polowanie z nożem i dorwę parę osób zanim padnę to jest dopiero banan na twarzy ... :D
JCF i Apollon wiedzą o tym najlepiej :P
()==|;;;;;::>
Me ?
JCF

Re: Mały nożyk. Wielka frajda ?

Post autor: JCF »

niestety. Ja powoli cwicze moze Cie kiedys pochlastam :D
KK!
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 2011-04-15, 03:47
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Wawa

Re: Mały nożyk. Wielka frajda ?

Post autor: KK! »

Nie mówię nie i życzę powodzenia ... Ale za każdą kose odpłacę dziesięcio krotnie a potrafię być zawzięty :D
()==|;;;;;::>
Me ?
KK!
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 2011-04-15, 03:47
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Wawa

Re: Mały nożyk. Wielka frajda ?

Post autor: KK! »

10 przykazań jak nie dać się tak łatwo zjechać z noża

1. Obserwujcie mapkę zwłaszcza kiedy słychać kroki a nikogo na niej nie widać a na oczy widziano logoś z twojego teamu
2. Jeżeli biegniesz z qmplami we 4 a na mapce jest 3 to wiadomo ze ktoś poczuje na plecach chłód
3. Uważniej słuchajcie dźwięków gry broń cv-ops'a wydaje specyficzny dźwięk
4. Jak już mamy przeciwko sobie przebranego drania na 1 żut oka ciężko go poznać
w oczy może nam się rzucić jego broń po skierowaniu celownika na niego samego nie pokaże się nam
jego pasek życia, przyglądać się (tyczy się to aliantów) fd-opsem jest CZARNY przebrany cv-ops będzie biały :]
5. Obserwować pole walki jeżeli 1 z waszego teamu leci w przeciwną stronę to może być cv-ops
6. Dla własnego bezpieczeństwa jeżeli ktoś wam gwizdnął portki albo widzieliście jak komuś innemu gwizdnięto portki macie komendę v 1,0 bodajże
7. Bieganie plecami do ściany to nie jest metoda ale częste oglądanie się za siebie może nam uratować
życie i nerwy.
8. Biegnąc do przodu trzeba mieć na względzie że za każdym rogiem może się czaić jakieś
bydle z nożem czyli trzeba się rozglądać uważnie .
9. Jeżeli widzimy chmurę dymu z granatu dymnego wrzucajamy zwykły granat w środek i pozbędziemy się go
10. Jeśli natkniemy się na paczkę pozostawianą przez cv-ops'a najlepiej pobiedź w 2 stronę gdyż bydlak jest w pobliżu

Chyba wszystko z grubsza wypisałem potem jak będzie mi się chciało mogę napisać mały poradnik jak zostać
nożownikiem :D
()==|;;;;;::>
Me ?
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: Mały nożyk. Wielka frajda ?

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Heh, to wszystko to zasady które generalnie warto mieć opanowane, nie tlyko w odniesieniu do noża ;)
Nie zgodzę się tylko z punktem 4, gdyż nierzadko widzimy pasek życia. Ponadto w zależności od moda, efekt przebrania może być różny.
Obrazek
KK!
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 2011-04-15, 03:47
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Wawa

Re: Mały nożyk. Wielka frajda ?

Post autor: KK! »

Masz rację ale tak czy siak jak podkreśliłeś te zasady każdy powinien mieć opanowane, ale nie każdy ma
i dlatego jest możliwe osiąganie chorych ilości fragów z noża wystarczy ze parę osób weźmie je sobie do serca
i zabawa z nożem będzie prawdziwym wyzwaniem :D
()==|;;;;;::>
Me ?
JCF

Re: Mały nożyk. Wielka frajda ?

Post autor: JCF »

bede postepowal wedlug wskazowek-zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Sair
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 47
Rejestracja: 2011-01-28, 02:25
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Łódź

Re: Mały nożyk. Wielka frajda ?

Post autor: Sair »

Hmn.. powiem tak jak zadźgam kogoś z noża jestem happy i czuje się pro, ale jak ktos mnie zadźga to czuje zażenowanie swoją nieuwagą i szacunek do drugiego gracza (chyba że to bot, wtedy jest sfrustrowany swoim brakiem skila :D)
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: Mały nożyk. Wielka frajda ?

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Jeśli na serwie jest możliwość rzucania nożem, to warto używać tej opcji. Dwa dobre rzuty czesto wystarczają, by wysłać kogoś do piachu. Jeśli masz wyciągnięty nóz i zaskoczy Ciebie przeciwnik z SMG, to nierzadko lepiej jest NIE wyciągać innej broni, ale własnie szybciej rzucić go czymś.
Obrazek
KK!
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 2011-04-15, 03:47
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Wawa

Re: Mały nożyk. Wielka frajda ?

Post autor: KK! »

Zgadzam się w 100 % z przedmówcą :D
()==|;;;;;::>
Me ?
Apollon
Poborowy
Posty: 17
Rejestracja: 2010-12-15, 20:47
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Wawa

Re: Mały nożyk. Wielka frajda ?

Post autor: Apollon »

Nożyk jest dobry, sam ostatnio ćwiczę niemal wyłącznie tą bronią, powoli zaczynam łapać o co kaman, dzięki czemu zdarza się, że osiągam nagrodę kuby rozpruwacza posiadając (rekord) 83 kosy z jednej mapy.
KK co prawda do Ciebie jeszcze wiele mi brakuje ale, sam wiesz że już kilka razy kosę dostałeś :-> i przyznam, że za każdym razem miałem mega banana na twarzy, nie ważne że za każdą moją kosę zjechałeś mnie później 5-7 razy :->
ODPOWIEDZ