Axis czy Allies?

Pozostałe tematy o Enemy Territory niepasujące gdzie indziej.

Axis or Allies

Axis
17
44%
Allies
16
41%
Bez znaczenia
6
15%
 
Liczba głosów: 39

Platun
Kapral
Kapral
Posty: 117
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2008-08-18, 12:31
Nick w ET: ETPlayer

Post autor: Platun »

Dlaczego masz uraz ;> hmmmmm mieszkasz w Niemczech ?? Ja mieszkam od niemieckiej granicy jakieś 2 KM :p
[you] i na co się patrzysz :P
Marcinek

Post autor: Marcinek »

Jakoś tak... zostało mi po drugiej wojnie światowej xD A jak słyszę rozmowę dwuch niemców to myślę że sobie grożą...
Dlatego wybór mojej postaci w grze nie ma nic wspólnego z atrybutami tej postaci w grze (czyt. broń, lepiej maskujący się ubiór, i lepsze vsay'e) xD
Jasiu007
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 63
Rejestracja: 2008-08-18, 17:13
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Rybnik/Preston

Post autor: Jasiu007 »

ja tez nieprzepadam za niemcami ale nie tylko z powodu WWII ale takze juz kilka razy bylem w niemczech i mialem kilka niemilych sytuacj a takze jest to kraj bucowatych bez kultury ludzi ostatnio jak przejezdzalem przez niemcy i zamawialem w sklepie no i mowilem po angielskiego to babka wogole bez usmiechu ani dziekuje ani nic zero jakiej kolwiek kultury jeszcze na dodatek chciala mnie oszukac na zestawach :/
"Honor Służby jest jak sztandar, z którym żołnierz rozstaje sie wraz z życiem..."
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Wiesz, jeden sklep nie świadczy o narodzie. W Polsce też można napotkać ekspedientkę miła, jak i chamowatą.
Obrazek
Marcinek

Post autor: Marcinek »

Co fakt, to fakt... ale Niemcy uważają się za "BOGÓW" jeżeli chodzi o stosunki Polsko-Niemieckie... może maskują to jeżeli chodzi o Politykę itd. ale stereotypowo mają taki stosunek do polaków jak mój pies do lewego tylnego koła w moim aucie xD (czyt. najlepiej by naszczali)
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Tak samo Polacy o Niemcach.
Obrazek
Marcinek

Post autor: Marcinek »

Cóż, takie czasy... :)
Jasiu007
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 63
Rejestracja: 2008-08-18, 17:13
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Rybnik/Preston

Post autor: Jasiu007 »

nie ale nie chodzi tez ze jedna sprzedawczyni nawet jak bylem z kuzynka na mieście wszędzie sie to przejawia policyjny kraj chamów zadumanych w sobie nawet Anglicy ci to powiedzą co byli w Niemczech już nie z jednym rozmawiałem.
"Honor Służby jest jak sztandar, z którym żołnierz rozstaje sie wraz z życiem..."
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Post autor: SPIDIvonMARDER »

To że Anglicy to powiedzą, to akurat się nie dziwę ;P Tak samo jak Francuzi o Anglikach, Niemcy o Polakach, Polacy o Rosjanach itd... :PP
Obrazek
Popstar_zzz

Post autor: Popstar_zzz »

No i oczywiście w drugą stronę też :)
Jasiu007
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 63
Rejestracja: 2008-08-18, 17:13
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Rybnik/Preston

Post autor: Jasiu007 »

Tylko ze wiesz ja nie patrze tez na przeszlosc w tych czasach co zyjemy to mysle ze niemcy sa jednym z krajow ktore maja najbardziej hamskie spoleczenstwo wogole ta atmosfera itp ale co tu gadac :P A w sumie zgodze ci sie z twoim postem ale to tylko jesli patrzec w przeszlosc to my nie nawidzimy niemcow i rojsnanow zas anglicy francuzow i amerykanow tak samo jak francuzi anglikow to juz normalne :)
"Honor Służby jest jak sztandar, z którym żołnierz rozstaje sie wraz z życiem..."
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Post autor: SPIDIvonMARDER »

EEe..... proponuję skończyć dyskusję nacjonalistyczna, bo można jeszcze kogoś urazić. Ja dla przykładu mam korzenie polsko-niemiecko-ukraińsko-litewsko-tatarskie, czyli dokopanie połowei naszych sąsiadów to dokopanie mi ;P
Spoko spoko :-D , nie będę się obrażał, ale nie wiem, czy inni też są tak tolerancyjni. :evil:
Obrazek
Marcinek
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 63
Rejestracja: 2008-09-17, 17:05
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Marcinek »

No fakt... ja jestem "czystej krwi :P" Polakiem ;)

A co do postaci... Alliesy mają fajniejszą rajfleke, granatem łatwiej trafić na bliskie starcie...
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Chyba tylko dzięki wizualnemu wyglądowi broni, bo osiągi mają w 100% identyczne ;)
Obrazek
Popstar_zzz

Post autor: Popstar_zzz »

Jedynie gdzie thompson m1 się różnił od mp40 to w singlu rtcw, tam zawsze się cieszyłem z alliedowskich broni. :-P
ODPOWIEDZ