beka

weradfx
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 22
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2014-06-06, 22:39
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Chelmno/Coventry

Re: beka

Post autor: weradfx »

ale jesli to, ze wyzywal poli lub karo jest prawda to niech gnije z tym banem.

:D
Awatar użytkownika
polishgirl
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 20
Rejestracja: 2015-01-30, 22:02

Re: beka

Post autor: polishgirl »

Kobieta kobiete zrozumie ...jefyny sensowny post w temacie ...wera roox :-P
hookah
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 21
Rejestracja: 2014-11-07, 20:47

Re: beka

Post autor: hookah »

dowiodlem swojej niewinosci na evencie :P a ty sie nie potrafisz przyznac do bledu i ze poniosly cie emocje :X splakales sie ze ktos sie moze nasmiewac z wielkiego pana krisa w czasie kiedy on gra i tego nie widzi :) podro 666 #BEZ_ODBJORU
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: beka

Post autor: TimOOn »

Macie jeszcze jakieś inne zarzuty, czy mogę mu dać unbana?
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: beka

Post autor: ksysu »

Już kiedyś miałem styczność z jakimś neffem, jeśli to ten sam to moim osobistym życzeniem byłoby trzymać tego zwierzaka jak najdalej od naszego serwera, zanim wywróci go do góry nogami swoim idiotycznym postępowaniem.
hookah
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 21
Rejestracja: 2014-11-07, 20:47

Re: beka

Post autor: hookah »

nie jestem zadnym neffem ani neffikiem ten koles mnie fejkuje ....
Meva
Poborowy
Posty: 2
Rejestracja: 2013-11-01, 15:28

Re: beka

Post autor: Meva »

neff czy jak mu tam i addidas to są 2 różne osoby - Potwierdzam.
Awatar użytkownika
Kisiel
Sierżant
Sierżant
Posty: 164
Rejestracja: 2012-02-14, 11:15
Nick w ET: |W$|Wolf

Re: beka

Post autor: Kisiel »

To może dołożę do pieca :-x ,ten podkrecam to zmienia co chwile nick, adidas, [CS]Neffik itd. Ogolnie ma 2 strony zmian nicku, tak sprawdziłem cie podszywaczu :-D, wchodził zmieniał nick na Wyżej wymienionego Neffika po tagiem Clear Sky, probowal nastraszyć karoo *lovee* i Poli kilka razy że jeżeli nie zapłacą kasy to wylatują z klanu, zmienił także nick na nick karoo tylko tam kolory poprzemieniał itd. itd. Niech siedzi z bananem na ryju :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: beka

Post autor: TimOOn »

Kisiel pisze:wchodził zmieniał nick na Wyżej wymienionego Neffika po tagiem Clear Sky, probowal nastraszyć karoo *lovee* i Poli kilka razy że jeżeli nie zapłacą kasy to wylatują z klanu
To nie ta sama osoba. Jak przeglądałeś listę jego aliasów, to chyba widziałeś, że nie ma tam nicku Neefik?
Chociaż prawda, że oboje mają na swojej liście nick Add!das.

Nasuwa się też pytanie, dlaczego nic nie zrobiliście z tym neefikiem kiedy trollował karoo?
Awatar użytkownika
polishgirl
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 20
Rejestracja: 2015-01-30, 22:02

Re: beka

Post autor: polishgirl »

Hehe neffik distal zjebe , osobiscie szczyla zjechalam na innym tsie od tamtej port cisza.....?. ten Adidas to faktycznie nie ten neffik co nie zmienia faktu ze czlek za duza mordke ma ...epitet gowno ....no troche kolege ponioslo. I jakies sorry by sie przydalo bynajmniej .
Awatar użytkownika
Kisiel
Sierżant
Sierżant
Posty: 164
Rejestracja: 2012-02-14, 11:15
Nick w ET: |W$|Wolf

Re: beka

Post autor: Kisiel »

Nasuwa się też pytanie, dlaczego nic nie zrobiliście z tym neefikiem kiedy trollował karoo?
Nie mam takich uprawnień, kick tu by nie wystarczył i podejrzewam zaostrzył by trolling. Mute byłby dobry ale na krótką metę bo i tak dostał, ale znowu trollował.
Obrazek
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: beka

Post autor: TimOOn »

Ale masz jeszcze pół setki adminów, którym można zgłosić problem.

Ja gościa nie bronię, zwłaszcza że sam przyznał, że gdyby to był ban za całokształt to by się nie zdziwił. Ale na samym evencie faktycznie nic złego nie zrobił. ;]
Awatar użytkownika
Kisiel
Sierżant
Sierżant
Posty: 164
Rejestracja: 2012-02-14, 11:15
Nick w ET: |W$|Wolf

Re: beka

Post autor: Kisiel »

Tak wiem, ale dosyć często bywa tak że jestem na serwerze sam jako admin i takie sytuacje niekomfortowe się zdarzają jeżeli napiszę skargę to wiadomo sprawdzi sobie na forum (o ile jest dość chytry) i po prostu będzie uważał kto jest na serwerze, tak samo w przypadku jak napisze do admina to i tak pewnie zerka kto jest z adminów(przypuszczonko małe :P). Postaram się wchodzić równocześnie z karoo i się na delikwenta zaczaję. Narazie jest spokój, całe szczęście.
Obrazek
Awatar użytkownika
polishgirl
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 20
Rejestracja: 2015-01-30, 22:02

Re: beka

Post autor: polishgirl »

Mowie ze delikwenta odpowiednio ukierunkowalam :) raczej bedzie spokoj :) pozdrawiam :d
ODPOWIEDZ