Cwelac czyli nowe ac dla ET

Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Cwelac czyli nowe ac dla ET

Post autor: kris pl »

Przyznam że nie miałem pojęcia jak zacząć ten artykuł. Więc może zacznę od początku. Z końcem tzaca w ET rozpoczął się trudny okres dla sceny etpro. Nie długo potem pojawiło się nowe ac Uac ktoś to jeszcze pamięta ? Jednak każdy wiedział że uac to wynalazek na chwile, a problemy wynikające z jego użytkowania odstraszyły wielu graczy. Kolejny cios zadał upadek clanbase który od lat wspierał scenę ET .
No i tu otwierają się kolejny etap czyli CyberGamer nowa liga wspierająca lidery i cupy. Wszyscy zaczęli się zastanawiać jaki ac będzie wspierał te rozgrywki. No i mamy 3 program który ma wychwytywać nieuczciwie grających graczy czyli cgac. Ciężko mi mówić o wadach i zaletach tego programu bo wykorzystywany jest tylko do rozgrywek wyżej wymienionej ligi.
No i tu pojawia się nowa inicjatywa cwelac. Sama nazwa niezwykle sarkastyczna i na pewno na nie jednej twarzy pojawi się uśmiech. Ale to nie żarty to nazwa nowego antyczita dla et.
Twórcą projektu jest Sol. Kiedyś już wspominałem o jego jego projekcie, jednak od tego momentu program mocno ewaluował ale o tym za chwile. Projekt wspierany jest też przez LoCkheed (część z was może go kojarzyć ze wspólnej gry na silent) byłego gracza Team Poland.


A więc skrócie co robi CWELAC:
- przy pierwszym uruchomieniu poprosi Cię tylko raz o potwierdzenie Umowy Licencyjnej Użytkownika
- ręcznie i automatycznie wykonuje SS (wyłącznie z okna gry)
- generuje w pliku unikatowe ID każdego gracza w głównym folderze ET pod nazwą "cwelac.key"
- generuje plik Biblioteki-Dynamicznej (Dynamic-Link Library) w głównym folderze ET pod nazwą "cwelac.dll"
- CWELAC używa zmodyfikowanego pliku *.pk3 poszczególnego modu
- Zbiera informacje uruchomionych procesów podczas gry
- skanuje pamięć użytkownika podczas gry

Wspierane MODY:
- ETPro
- ETRun
- N!tmod
- NoQuarter
- silEnT

Znane BŁĘDY programu:
- tekstury ulegają awarii podczas ekranu ładowania mapy po użyciu komendy vid_restart
- gra losowo ulega awarii podczas rozruchu (potrzebujemy twojej pomocy w postaci testów by znaleźć główną przyczynę)

Lista TODO w AC:
- optymizacja kodu aby zredukować "lagi" przy pobieraniu SS
- szukanie i naprawianie błędów

W PRZYSZŁOŚCI
- system autoryzacji (logowanie/hasło) aby zwiększyć bezpieczeństwo indywidualnych jednostek:
- Stworzenie kompletnie nowego poziomu jakości portalu ligowego (http://cwel.org)
- współpraca TS3 z portalem www w celu zwiększenia wiarygodności każdego użytkownika podczas oficjalnych meczy

TEST SERVER:
cwel.org:27960
Uruchomiliśmy nasz testowy serwer by zwiększyć wydajność programu i wkrótce wydać publiczną wersję. Dlatego potrzebujemy teraz Twojej pomocy, więc... testuj i graj! Daj nam znać o wszelkich błędach, usterkach, swoich sugestiach.
Wymagane jest aby aplikacje uruchamiać z uprawnieniami administratora, w przeciwnym wypadku aplikacja ulegnie awarii!

Dostępne CVARY:
/ac_players - lista graczy na serwerze
/ac_version - aktualna wersja aplikacji
/ac_guid - unikatowy ID gracza

Zapraszamy do KONTAKTU z twórcami:
irc: #cwel @ quakenet.org
TS3: cwel.org

Jak sami widzicie pierwszy raz od czasu PB mamy do czynienia z ac wspierającym większość modów et. Cały wstęp poświęciłem etpro jednak na pewno zwróciliście uwagę że ac wspiera też nq który już od lat nie posiadała żadnego wsparcia w walce z nieuczciwymi graczami. Mnie osobiście cieszy to że są jeszcze ludzie w świecie Et którzy chcą zrobić coś dla tej gry aby nie umarła.
Pozdrawiam
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: Cwelac czyli nowe ac dla ET

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Lock! To on jeszcze gra (żyje?). Niesamowite... ile lat ma teraz ten koleś? Ze 30?

W każdym razie... jestem wzruszony, że scena ET zyje pomimo tylu lat od upadku profesjonalnych struktur. Już w 2006 roku uważano, że scena w Polsce umarła, a teraz dobija końca rok 2014, a tutaj nadal mamy takie ładne projekty.

Jestem naprawdę wzruszony.

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: Cwelac czyli nowe ac dla ET

Post autor: |W$|MACIEK »

Gramy mixa?!
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Awatar użytkownika
^|*?**/Adi*/-**
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1442
Rejestracja: 2009-02-12, 22:26
Nick w ET: ^|*?**/Adi*/-**
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Cwelac czyli nowe ac dla ET

Post autor: ^|*?**/Adi*/-** »

Gramy, gramy dalej. :roll:
ODPOWIEDZ