OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Awatar użytkownika
wladek
Sierżant
Sierżant
Posty: 196
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2013-10-24, 16:03
Nick w ET: |W$|wladek
Kontakt:

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: wladek »

Wzór:
1.Nik - ^3wlade^2k
2.Wiek - 27 ?
3.Kilka słów o sobie. - młody, przystojny, z nałogami
4.Poprzednie klany. - tylko ten z TVP2
5.Staż gry w ET. od marca 2013 r.
zer0
Kapitan
Kapitan
Posty: 729
Rejestracja: 2012-06-17, 20:32
Nick w ET: ETPlayer

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: zer0 »

myślałem, że dowcip z Klanem z TVP umarł śmiercią naturalną
Nie obiecam ci, że lepszy będzie świat,
ważny jest oczu twoich blask,
Nie obiecam ci, że czas ukoi ból
ważne, że jesteś tu…
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Z drugiej strony, czy jeśli noszę mundur powstańca warszawskiego aby oddać hołd tamtym ludziom, to zasługuję na wyszydzenie i karę? Wszak nie dostałem się do AK i niejedna osoba też się nie dostała.

Jeśli wujek założył tag, bo chciał podkreślić szacunek jaki czuje do klanu, to ja bym mu odpuścił... skoro klanu nie ma i jego symbole nie obowiązują. Polskie prawo dopuszcza noszenie mundurów i emblematów niestniejących armii :->

Zresztą mieć spiny o to to sorry...

A uwierz, Kris, ja naprawdę czuję dumę z tych dwóch literek. To nie jest tak, że wygłaszam swój pogląd mając wyjebane na W$.
Obrazek
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: kris pl »

SPIDIvonMARDER pisze:
Jeśli wujek założył tag, bo chciał podkreślić szacunek jaki czuje do klanu, to ja bym mu odpuścił... skoro klanu nie ma i jego symbole nie obowiązują. Polskie prawo dopuszcza noszenie mundurów i emblematów niestniejących armii :->

Zresztą mieć spiny o to to sorry...

A uwierz, Kris, ja naprawdę czuję dumę z tych dwóch literek. To nie jest tak, że wygłaszam swój pogląd mając wyjebane na W$.
Proszę Cie Spidi. A czy on w ogóle wie czym jest W$. Czym było W$? Idziesz zbyt daleko ze swoją ideologią Spidi. Soko ludzie grają z tagami to klan jest.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: ksysu »

Ja to widzę tak - żołnierzem jest każdy gracz, a klany to różne zamknięte oddziały, do których trafiają tylko najlepsi wojownicy. Nasz klan to jednostka, która poległa na froncie. Z szacunku do tych walecznych weteranów, którzy kiedyś tworzyli wspaniały oddział, przeżyli razem lepsze i gorsze momenty, zwyciężyli w wielu bitwach i bitewkach, nie godzi się, by przypadkowy żołnierzyk samozwańczo ogłaszał się członkiem ekipy. Jeśli czuje wewnętrzną potrzebę wyrażenia swojego podziwu wobec tych ludzi, może mówić o nich dobrze i opowiadać o ich bohaterskich wyczynach albo stworzyć klub przyjaciół myszki miki albo fanklub czy inne gówno i razem z koleżkami uwielbiać swoich idoli, ale niech nie wciela się sam do grupy, o której nie ma pojęcia.

Kiedy klan istniał i posiadał swój serwer, nakładanie tagu przez przypadkowe osoby było karane. W tej kwestii nic się nie powinno zmienić, bo razem z zamknięciem klanu zamyka się rekrutacja.

Zresztą, co ja gadam :p
Awatar użytkownika
^|*?**/Adi*/-**
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1442
Rejestracja: 2009-02-12, 22:26
Nick w ET: ^|*?**/Adi*/-**
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: ^|*?**/Adi*/-** »

Ja powiem krótko, zawsze się baaardzo denerwuję jak ktoś zabiera coś co zrobiłem - co istnieje nadal bądź istniało z mojej ręki - bez pytania. Chyba jak najbardziej zrozumiały fakt. Doesn't it? :roll:
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Możecie zatem pozwać wujka do Sztrazburga. Nie będę przeszkadzał :)
Obrazek
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: kris pl »

SPIDIvonMARDER pisze:Możecie zatem pozwać wujka do Sztrazburga. Nie będę przeszkadzał :)
Ok już szykuje pozew...
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
Shimi
Kapral
Kapral
Posty: 113
Rejestracja: 2012-06-18, 15:05

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: Shimi »

ksysu pisze:Ja to widzę tak - żołnierzem jest każdy gracz, a klany to różne zamknięte oddziały, do których trafiają tylko najlepsi wojownicy. Nasz klan to jednostka, która poległa na froncie. Z szacunku do tych walecznych weteranów, którzy kiedyś tworzyli wspaniały oddział, przeżyli razem lepsze i gorsze momenty, zwyciężyli w wielu bitwach i bitewkach, nie godzi się, by przypadkowy żołnierzyk samozwańczo ogłaszał się członkiem ekipy. Jeśli czuje wewnętrzną potrzebę wyrażenia swojego podziwu wobec tych ludzi, może mówić o nich dobrze i opowiadać o ich bohaterskich wyczynach albo stworzyć klub przyjaciół myszki miki albo fanklub czy inne gówno i razem z koleżkami uwielbiać swoich idoli, ale niech nie wciela się sam do grupy, o której nie ma pojęcia.

No nie mogłem się powstrzymać, by się nie wbić w temat z tym. :D
Obrazek
|W$| - coś więcej niż coś więcej...
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Ja też nie mogłem...
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Obrazek
ODPOWIEDZ