WH "nie czituje"

ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: WH "nie czituje"

Post autor: ksysu »

zer0 pisze:Wydajesz się inteligentnym facetem i chcę wierzyć, że rzeczywiście nim jesteś, ale z postu na post pogłębiasz moje odczucie, że tak nie jest.

Może zamiast wyobrażać sobie że wyłączamy dźwięk, wyobraźmy sobie, że wyłączymy mu monitor! A co! Skoro już brniemy w nonsensy i zupełne parodie to pójdźmy w tą strone! Wyobraźmy sobie więc, że delikwent gra bez monitora, bez dźwięku, bez myszki i klawiatury, ba! dodajmy do tego brak rąk i nóg, usuńmy z dysku ET. Niech gra za niego bot zainstalowany na chmurze google! To dopiero czit.
Widzisz już bezsens swojego myślenia?
Jeśli nie, to ostatecznie Ci wyjaśnie. Kluczem do tego co robi krzyś jest umiejętne zestawienie wielu lat praktyki, podczas której nauczył się zachowań graczy i wykorzystanie tego, gdy słyszy dźwięki z gry (kroki, ładowanie, strzały etc) w danym miejscu. To naturalne, że potrafi przewidzieć poruszanie się przeciwnika nie widząc go. Wyłączenie dźwięku i ustalanie na podstawie tego co wtedy będziemy widzieć, że gość czituje- jest najbardziej absurdalnym pomysłem jaki słyszałem w kwesti sprawdzania czy ktos haxuje.
Taki duży chłop, po studiach humanistycznych, a wciąż nie potrafi odmienić wyrazu 'kwestia' :( Wypominalem Ci to od zawsze, wybacz !
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: WH "nie czituje"

Post autor: |W$|MACIEK »

ksysu pisze: Taki duży chłop, po studiach humanistycznych, a wciąż nie potrafi odmienić wyrazu 'kwestia' :( Wypominalem Ci to od zawsze, wybacz !
hola hola kolego nasz Sebuś napisał nowe mature z wynikiem pozwalającym na studia inzynierskie niema totamto
oczywiscie zapewne juz dawno wylecial z uczelni ale cóż
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
zer0
Kapitan
Kapitan
Posty: 729
Rejestracja: 2012-06-17, 20:32
Nick w ET: ETPlayer

Re: WH "nie czituje"

Post autor: zer0 »

Nie mając już argumentów chwytasz się najprostszych i najprymitywniejszych chwytów- wyrywanie części wypowiedzi z kontekstu, to przykre, że musisz się tym parać.
Tak- to naturalne, że potrafi przewidzieć ruchy przeciwnika nie widząc go po tylu latach gry i mając tyle doświadczenia co krzyś, wie jakie są standardowe ruchy graczy w określonych sytuacjach.

Ciągle przyczepiasz się, że nie wytłumaczyłem sytuacji- zrobiłem to w poprzednich sytuacjach, w ostatnich dwóch zachodzi ten sam mechanizm, jeśli chcesz, zrobie ctrl+c, ctrl+v.

Wytłumaczę Ci inaczej. Jeśli ktoś zgłasza za głośne zachowanie sąsiadów, i przyjedzie patrol do tych głośnych sąsiadów, jednocześnie stwierdzając, że jest za głośno- będą kazali bawić się ciszej lub wlepią mandat. Jeśli Ty byłbyś na tej głośnej zabawie u sąsiadów, podczas przybycia policjantów wyskoczyłbyś do nich i powiedział "ale panowie, załóżcie stopery, i sprawdźcie, słychać coś teraz? nie? więc nie bawimy się za głośno".
Takie brednie wypisujesz.
Nie obiecam ci, że lepszy będzie świat,
ważny jest oczu twoich blask,
Nie obiecam ci, że czas ukoi ból
ważne, że jesteś tu…
Awatar użytkownika
etheral
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 323
Rejestracja: 2011-07-10, 13:23

Re: WH "nie czituje"

Post autor: etheral »

zer0 pisze:Nie mając już argumentów chwytasz się najprostszych i najprymitywniejszych chwytów- wyrywanie części wypowiedzi z kontekstu, to przykre, że musisz się tym parać.
Ale tak konkretnie, to o co chodzi?
zer0 pisze: Tak- to naturalne, że potrafi przewidzieć ruchy przeciwnika nie widząc go po tylu latach gry i mając tyle doświadczenia co krzyś, wie jakie są standardowe ruchy graczy w określonych sytuacjach.
Wiedziałem, że dalej w to zabrniesz. Czyli profesjonalny kolarz wyjechałby na szosę z zamkniętymi oczami? No stary..........:)
zer0 pisze: Ciągle przyczepiasz się, że nie wytłumaczyłem sytuacji- zrobiłem to w poprzednich sytuacjach, w ostatnich dwóch zachodzi ten sam mechanizm, jeśli chcesz, zrobie ctrl+c, ctrl+v.
A to to mój drogi każdy se może zrobić sam we własnym zakresie. Wyjaśniłeś mi, czym są jabłka (3 sytuacje z dema 2), ale dalej na gruszki to se mam dopisać sam co i jak, bo przecież to też owoc:).
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: kris pl »

...
Ostatnio zmieniony 2014-02-24, 10:22 przez kris pl, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: WH "nie czituje"

Post autor: |W$|MACIEK »

jabko Adama gruszka Ewy
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
ODPOWIEDZ