WH "nie czituje"

Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: kris pl »

twt pisze:Zadam pytanie, czy wszyscy ktorzy sie wypowiadaja ogladali demka ? bo ja po obejrzeniu tez zaczalem miec watpliwosci co do gry w/w osoby. Nie twierdze, ze ma bo wtedy mogl miec jak nikt nie wiedzial kto to a skoro juz wszyscy wiedza kim jest to po co uzywac dalej? czy ktos pomyslal tak ? (odnosze sie tu wypowiedzi Adamsona)
Jeszcze nie widzialem zeby ktos tak gral jak to bylo na demkach (patrzac idealnie w sciany). Moze to wh moze i nie, tego juz sie na 100% nie dowiemy zastanawia mnie tylko to, ze wyszlo podejrzenie na graczu a gdy ten gracz sie ujawnil ("stary znajomy" WS jesli sie nie myle) to wszyscy "jest czysty", to niemozliwe zeby czitowal - znajomosci/szacunek swoja droga ale polecam demka ogladnac.
Ja widziałem.
Czysty.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
etheral
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 323
Rejestracja: 2011-07-10, 13:23

Re: WH "nie czituje"

Post autor: etheral »

twt pisze:Zadam pytanie, czy wszyscy ktorzy sie wypowiadaja ogladali demka ? bo ja po obejrzeniu tez zaczalem miec watpliwosci co do gry w/w osoby. Nie twierdze, ze ma bo wtedy mogl miec jak nikt nie wiedzial kto to a skoro juz wszyscy wiedza kim jest to po co uzywac dalej? czy ktos pomyslal tak ? (odnosze sie tu wypowiedzi Adamsona)
Jeszcze nie widzialem zeby ktos tak gral jak to bylo na demkach (patrzac idealnie w sciany). Moze to wh moze i nie, tego juz sie na 100% nie dowiemy zastanawia mnie tylko to, ze wyszlo podejrzenie na graczu a gdy ten gracz sie ujawnil ("stary znajomy" WS jesli sie nie myle) to wszyscy "jest czysty", to niemozliwe zeby czitowal - znajomosci/szacunek swoja droga ale polecam demka ogladnac.
Demko 2:
17:22-17:19 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę
16:24-16:19 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę
15:16-15:08 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę
do tego dodajcie opis demka 1 i wyciągnijcie wnioski sami.
kris pl pisze:Na tym widać ewidentnie że haxuje trolololololo :D
kris pl pisze: Ja widziałem.
Czysty.
Czyli jesteś za, ale przeciw?
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: kris pl »

etheral pisze:
twt pisze:Zadam pytanie, czy wszyscy ktorzy sie wypowiadaja ogladali demka ? bo ja po obejrzeniu tez zaczalem miec watpliwosci co do gry w/w osoby. Nie twierdze, ze ma bo wtedy mogl miec jak nikt nie wiedzial kto to a skoro juz wszyscy wiedza kim jest to po co uzywac dalej? czy ktos pomyslal tak ? (odnosze sie tu wypowiedzi Adamsona)
Jeszcze nie widzialem zeby ktos tak gral jak to bylo na demkach (patrzac idealnie w sciany). Moze to wh moze i nie, tego juz sie na 100% nie dowiemy zastanawia mnie tylko to, ze wyszlo podejrzenie na graczu a gdy ten gracz sie ujawnil ("stary znajomy" WS jesli sie nie myle) to wszyscy "jest czysty", to niemozliwe zeby czitowal - znajomosci/szacunek swoja droga ale polecam demka ogladnac.
Demko 2:
17:22-17:19 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę
16:24-16:19 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę
15:16-15:08 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę
do tego dodajcie opis demka 1 i wyciągnijcie wnioski sami.
kris pl pisze:Na tym widać ewidentnie że haxuje trolololololo :D
kris pl pisze: Czysty.
Czyli jesteś za, ale przeciw?
Akurat po zobaczeniu pierwszego demka i tych od Tima innych wypocin nie chciało mi się oglądać. Pierwszy post który zacytowałeś to torling dlatego dopisałem te trolololo...
Na tych demkach realnie zawsze można się czegoś doszukać. Chcesz szukaj ja zobaczyłem oceniłem. Po pierwszym demku jak się dowiedziałem że to krzyś wiedziałem skąd te skany... To nie pierwsze jego takie demko.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
v.low
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 354
Rejestracja: 2012-07-09, 22:23
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: SCAR IN CAR

Re: WH "nie czituje"

Post autor: v.low »

Ewidentny cziter.
Aimbot jak nic :cry: ;)
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: WH "nie czituje"

Post autor: twt »

Eth nie ma sensu dalej pisac bo jak sam widzisz, zadne argumenty nie trafiaja do osob ktore byly z nim w klanie albo cos w te manke. "Moze i faktycznie On tak gra patrzac sie na sciany a nie np. za siebie czy tez rozgladajac sie". Jak wczesniej napisalem nie ma pewnosci, ze wtedy czegos nie uzywal a teraz to wylaczyl.
W takim razie dajcie unbana Regisowi:
- po 1 nie ma demka a dostal raczej po zlosci (prywatne porachunki)
- po 2 byly boty i jeden gracz (znany nam wszystkim) + admin

ps. ciekawe jakbyscie sie zachowali w momemncie gdyby nie ujawnil swojego prawdziwego nicka :)
Honorowy Dawca Fragów
Awatar użytkownika
etheral
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 323
Rejestracja: 2011-07-10, 13:23

Re: WH "nie czituje"

Post autor: etheral »

twt pisze:Eth nie ma sensu dalej pisac bo jak sam widzisz, zadne argumenty nie trafiaja do osob ktore byly z nim w klanie albo cos w te manke.
Oczywiście, że nie trafiają, ale przynajmniej jest śmiesznie i bez sensu i to jest najważniejsze!
kris pl pisze: Akurat po zobaczeniu pierwszego demka i tych od Tima innych wypocin nie chciało mi się oglądać. Pierwszy post który zacytowałeś to torling dlatego dopisałem te trolololo...
a.....no tak, przecież to takie oczywiste:) Popełniłem kolejny błąd myśląc, że się na tym znasz (i, że w ogóle to widziałeś). Ale z Ciebie lisek chytrusek!
kris pl pisze: Na tych demkach realnie zawsze można się czegoś doszukać.
Też uważam, że konkretne informacje są w cenie:)
Awatar użytkownika
!nserT.
Sierżant
Sierżant
Posty: 163
Rejestracja: 2012-10-08, 21:11
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Bytom

Re: WH "nie czituje"

Post autor: !nserT. »

Zgodze się z Wami panowie, kolega krzysztof śmiga na wh..
Obrazek
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: WH "nie czituje"

Post autor: ksysu »

Powiem krótko - cały czas gram tak samo, jak ktoś chętny pooglądać, zapraszam na serwer.
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: WH "nie czituje"

Post autor: twt »

Moze i to byla prowokacja, ale po co ? to teraz admin powinien tez zrobic prowokacje i dac bana na tydzien albo wiecej :)
Honorowy Dawca Fragów
Awatar użytkownika
rafik1137
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 25
Rejestracja: 2009-07-24, 12:33
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Wenecja

Re: WH "nie czituje"

Post autor: rafik1137 »

Awatar użytkownika
etheral
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 323
Rejestracja: 2011-07-10, 13:23

Re: WH "nie czituje"

Post autor: etheral »

twt pisze:Eth nie ma sensu dalej pisac bo jak sam widzisz, zadne argumenty nie trafiaja do osob ktore byly z nim w klanie albo cos w te manke.
Jednak coś tam się w końcu odezwało u niektórych.......:).
ksysu pisze:Powiem krótko - cały czas gram tak samo, jak ktoś chętny pooglądać, zapraszam na serwer.
Ja widzę kolosalną różnicę - trzymasz celownik na rogach i grasz konkretne kąty jak dobry gracz (demo 3). Na demkach 1 i 2 jeździsz po ścianach, śledząc ruchy postaci. Co więcej, widać ewidentną zmianę całego stylu gry, nie tylko w pozycjonowaniu. Na demie 3 grasz wyraźnie bardziej defensywnie (częściowo to przez niski sens), podczas, gdy na demie 1 i 2 był to bardziej chaotyczny styl wynikający z faktu, że wiedziałeś kto gdzie jest (i wiedziałeś, gdzie uciec by się podleczyć, bo z tak niskim sensem dałoby się Ciebie zaskoczyć - o czym pisał Adamson). Ogólnie gdyby nie ten temat to w życiu bym nie przypuszczał, że na demach 1, 2 i 3 gra ta sama osoba. Podsumowując, to jak Ci się znudzi myślenie to włączasz se haxa i jedziesz z tematem, grając zupełnie inaczej. Czasem jednak, żeby przypadkiem taki jeden z drugim cię nie wykryli, to wyłączasz i mylisz, że jesteś mądry i, że nie widać żadnej różnicy.
A do reszty, która przekonywała się na wzajem na czacie - akcja, w której wykrył coverta była czysta - nie śledził przeciwnika celownikiem zanim doszło do kontaktu. A jak już doszło, to po prostu umiejętnie przewidział jego ruchy (widział, w którą stronę strefuje, nie?).
<*)>><
Poborowy
Posty: 4
Rejestracja: 2014-02-12, 23:41

Re: WH "nie czituje"

Post autor: <*)>>< »

To może więcej konkretów....

Administrowałem ok. 4-5 serwerów. Z polskich to AK i KL. Z zachodnich ost. sky-e.de a wcześniej TeamMuppet TM. Gram w tę grę w zasadzie od początku jej istnienia - ponad 10 lat. Mój poziom jest raczej marny bo robię to dla przyjemności, ale to nie oznacza, że nie umiem rozpoznać oszusta. To była moja rola i w 97% przypadków się nie myliłem. W związku z powyższym proszę darować sobie te osobiste wycieczki i protekcyjny ton.
Grałem z Qurwisem i w życiu by mi nie przyszło do głowy, że czymś się wspomaga. Na serwerze gra sporo bdb graczy, ale tylko jeden używa WH. Jest to bardzo łatwe do wykrycia bo tak jak wspomniałem wcześniej, nie da się go zaskoczyć a w tej grze jest tyle zmiennych, że idealnie założenie jest nieprawdopodobne. Szczególnie jak się stale powtarza.
Graczy na poziomie PRO też się naoglądałem i jakoś żaden na ściany nie patrzył. Dodatkowo w przeciwieństwie do "nie czituje" używali "lean" do zorientowania się w syt. Nasz "zawodowiec" się tym nie posługiwał bo widział wszystko przez ścianę. Wodzi nawet celownikiem po przeciwniku którego widzi przez mur...

Pokazałem ten filmik administratorom sky-e.de i wszyscy się ze mną zgadzają... Wy róbcie jak chcecie. Ja z nim grać nie będę...A jak będzie więcej takich przypadków w ogóle przestane odwiedzać wasz serwer. Inni zrobią podobnie...
Awatar użytkownika
rafik1137
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 25
Rejestracja: 2009-07-24, 12:33
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Wenecja

Re: WH "nie czituje"

Post autor: rafik1137 »

Dla kazdego członka Voljin waldek wymiatacz etc.

http://www.youtube.com/watch?v=xCHbkEx5 ... e=youtu.be


PS: W grze nie zostały zadne inne programy prócz ET
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: kris pl »

<*)>>< pisze:. Jest to bardzo łatwe do wykrycia
Bla bla i na tym zdaniu skończyłem czytanie...
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: WH "nie czituje"

Post autor: twt »

kris pl pisze:Bla bla i na tym zdaniu skończyłem czytanie...
To zes wniosl cos do sprawy :P

Ilu jest obecnie adminow serwera (nicki) ? Pytam bo nie wiem czy jakis admin wypowiadal sie wiecej niz raz w tym temacie - wyglada to troche jakby ich to raczej nie interesowalo bo nic nie zostalo podjete (gracz nadal gra, gra z tym samym nickiem ktory mial na celu "prowokacje", uszlo mu to wszystko bezkarnie) przykre bo inni gracze sa zostawieni sami sobie.
Gdzie sa admini na tym forum ?
Honorowy Dawca Fragów
ODPOWIEDZ