WH "nie czituje"

<*)>><
Poborowy
Posty: 4
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2014-02-12, 23:41

WH "nie czituje"

Post autor: <*)>>< »

Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: kris pl »

Trochę krótkie to demu. W tym tunelu wyraźnie słychać jak ktoś zeskakuje na piasek . Podobne z tą Riflą słychać że tam strzela. Są skany przez sciane i kilka strzałów przez murek ale na dłuższym materiale lepiej można to by było zobaczyć.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: WH "nie czituje"

Post autor: TimOOn »

Tu macie jeszcze dwa demka z prezentem od krzysia w postaci flamerowych kutasów.
http://nonameserver.web44.net/ET/

Jak dla mnie jest czysty.

Nie wiem w sumie, czy istnieją jakieś czity których silentowy antiyczit nie wyłapie. Ktoś mógłby zrobić mały rekonesans czitów do ET i sprawdzić, czy z czymś da się wejść na silenta. ;]
<*)>><
Poborowy
Posty: 4
Rejestracja: 2014-02-12, 23:41

Re: WH "nie czituje"

Post autor: <*)>>< »

Czy ktos go wreszcie zbanuje. Ja rozumiem slyszec ale na tym demku widac ze nie wszystko slyszy. Po co patrzy sie na sciane w tunelu ? BO PRZEZ NIA WIDZI !!! Nie mozna go zaskoczyc. Zanim go zaczalem nagrywac wyskakiwal zza sciany strzelajac mi w glowe. Nawet widzial kiedy ma zaczac. Za kazdym razem sledzi przeciwnika celownikiem. Nawet przez sciany.

Dajcie mu wreszcie BANA !!!!

http://www.sendspace.com/file/pidimx - NOWE DEMKO.
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: kris pl »

Na tym widać ewidentnie że haxuje trolololololo :D
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
etheral
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 323
Rejestracja: 2011-07-10, 13:23

Re: WH "nie czituje"

Post autor: etheral »

kris pl pisze:Trochę krótkie to demu. W tym tunelu wyraźnie słychać jak ktoś zeskakuje na piasek . Podobne z tą Riflą słychać że tam strzela. Są skany przez sciane i kilka strzałów przez murek ale na dłuższym materiale lepiej można to by było zobaczyć.
To nie jest istotne co słychać a co nie. Oglądasz ściany jak grasz??:). Pierwsza akcja, od razu widać wh.
TimOOn pisze:
Jak dla mnie jest czysty.
Muszę cię spytać: na co się patrzysz jak oglądasz takie demo? Też oglądasz ściany w trakcie gry?
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: WH "nie czituje"

Post autor: TimOOn »

etheral pisze:Muszę cię spytać: na co się patrzysz jak oglądasz takie demo? Też oglądasz ściany w trakcie gry?
Jak jest na nich coś ciekawego to sobie oglądam ściany, a co!

Zdradzę wam tajemnicę. Krzyś celowo macha celownikiem po ścianach, żebyście myśleli że coś ma i jak widać świetnie mu się udało was strollować.
Awatar użytkownika
etheral
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 323
Rejestracja: 2011-07-10, 13:23

Re: WH "nie czituje"

Post autor: etheral »

TimOOn pisze: Jak jest na nich coś ciekawego to sobie oglądam ściany, a co!
Jak sobie chcesz, w sumie pytanie i tak było pro forma jak widzę, bo jakoś tak przeczuwałem jakość Twojej odpowiedzi. Błędnie myślałem, że byłbyś zainteresowany nie popełnianiem tego samego błędu wielokrotnie.
TimOOn pisze: Zdradzę wam tajemnicę. Krzyś celowo macha celownikiem po ścianach, żebyście myśleli że coś ma i jak widać świetnie mu się udało was strollować.
Po co opowiadasz o Krzysiu, 'rozmawiamy' o demo...
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: WH "nie czituje"

Post autor: TimOOn »

etheral pisze:Po co opowiadasz o Krzysiu, 'rozmawiamy' o demo...
Na temat dema już się wypowiedziałem:
TimOOn pisze:Jak dla mnie jest czysty.
Awatar użytkownika
etheral
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 323
Rejestracja: 2011-07-10, 13:23

Re: WH "nie czituje"

Post autor: etheral »

Może do kogoś to wreszcie trafi i zaczniecie podejmować samodzielne decyzje, a nie sugerować się opiniami innych:
Pierwsza sytuacja z pierwszego demka, oaza 1 etap, obrona wyjścia z cp (mniej więcej). Zwróćmy uwagę na to, gdzie gracz trzyma celownik i wyobraźmy sobie atakujących wybiegających z cp; trzyma go ewidentnie na modelach. Sprawdza też dół lampiąc się na ściany, a nie na wyjścia.
<*)>><
Poborowy
Posty: 4
Rejestracja: 2014-02-12, 23:41

Re: WH "nie czituje"

Post autor: <*)>>< »

TimOOn

On nie patrzy się na ściany dla żartu tylko śledzi w ten sposób przeciwnika. Pisałem o tym wcześniej, że grając w przeciwnej drużynie, nie byłem w stanie go zaskoczyć. Wybiegał zza ściany celując mi w głowę, a same strzały padały zanim mnie zdążył zauważyć... I ja jego.

Ja Tobie powiem, że dużo już widziałem i "nie czituje" nie jest wyjątkiem. Gra na tym WH bardzo naiwnie a zaskakiwanie tego samego przeciwnika 15 razy z rzędu przez kilka map jest nieprawdopodobne - tak robił ze mną.
On ewidentnie ma WH. To nie podlega żadnej dyskusji.
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: kris pl »

<*)>>< pisze:TimOOn

On nie patrzy się na ściany dla żartu tylko śledzi w ten sposób przeciwnika. Pisałem o tym wcześniej, że grając w przeciwnej drużynie, nie byłem w stanie go zaskoczyć. Wybiegał zza ściany celując mi w głowę, a same strzały padały zanim mnie zdążył zauważyć... I ja jego.

Ja Tobie powiem, że dużo już widziałem i "nie czituje" nie jest wyjątkiem. Gra na tym WH bardzo naiwnie a zaskakiwanie tego samego przeciwnika 15 razy z rzędu przez kilka map jest nieprawdopodobne - tak robił ze mną.
On ewidentnie ma WH. To nie podlega żadnej dyskusji.
Argumenty w stylu adminow strefy gracza. Ktoś jest haxem bo mnie bije! Odpowiem Ci w styła pabla "pocwicz", bo to co tu piszesz to tylko oznaka ignorancji i głupoty.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Adamson
Plutonowy
Plutonowy
Posty: 205
Rejestracja: 2012-06-17, 19:16
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Katowice

Re: WH "nie czituje"

Post autor: Adamson »

<*)>>< pisze:Gra na tym WH bardzo naiwnie a zaskakiwanie tego samego przeciwnika 15 razy z rzędu przez kilka map jest nieprawdopodobne - tak robił ze mną.
On ewidentnie ma WH. To nie podlega żadnej dyskusji.
Hmmm krzys na wh? W sumie od prawie 3 lat to słyszę i jakoś tego nie zauważyłem. Grałem z nim bardzo często i na pro i na mixach i na NN i nigdy go o to nie podejrzewałem. Krzys to bardzo dobry gracz i on sam wie o tym, więc po co miałby używać wh itp. Jak dla mnie gracz "nie czituje" jest czysty jak łza.
<*)>>< pisze:Gra na tym WH bardzo naiwnie a zaskakiwanie tego samego przeciwnika 15 razy z rzędu przez kilka map jest nieprawdopodobne - tak robił ze mną.
Jak się gra przez tak wiele lat w ET jak krzys, Qrwis albo zer0 to takie zaskakiwanie nie jest żadnym problemem i nawet mi się to czasem zdarza, więc to żaden argument.

A gdyby krzys miał wh to by nie przegrywał ze mną, tak jak ostatnio ma to w zwyczaju, a ja super graczem to nie jestem :D.
TimOOn pisze:Na temat dema już się wypowiedziałem:
TimOOn napisał(a):
Jak dla mnie jest czysty.
Same here.
W$-klan założony 1 listopada z inicjatywy Sp33diego, Timka,Nooba,Czarka, Ultry, pierwotna nazwa Extreme Team tag: eT. Zmieniona na W$ po kilku godzinach i nawiązująca do dnia powstania 1 litopada (dzień Wszystkich $więtych )
v.low
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 354
Rejestracja: 2012-07-09, 22:23
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: SCAR IN CAR

Re: WH "nie czituje"

Post autor: v.low »

"Wybiegał zza ściany celując mi w głowę, a same strzały padały zanim mnie zdążył zauważyć... I ja jego."

-> Jak zawsze tak staram się grać, ale spokojnie do tego się dochodzi z czasem. *panprofesor*
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: WH "nie czituje"

Post autor: twt »

Zadam pytanie, czy wszyscy ktorzy sie wypowiadaja ogladali demka ? bo ja po obejrzeniu tez zaczalem miec watpliwosci co do gry w/w osoby. Nie twierdze, ze ma bo wtedy mogl miec jak nikt nie wiedzial kto to a skoro juz wszyscy wiedza kim jest to po co uzywac dalej? czy ktos pomyslal tak ? (odnosze sie tu wypowiedzi Adamsona)
Jeszcze nie widzialem zeby ktos tak gral jak to bylo na demkach (patrzac idealnie w sciany). Moze to wh moze i nie, tego juz sie na 100% nie dowiemy zastanawia mnie tylko to, ze wyszlo podejrzenie na graczu a gdy ten gracz sie ujawnil ("stary znajomy" WS jesli sie nie myle) to wszyscy "jest czysty", to niemozliwe zeby czitowal - znajomosci/szacunek swoja droga ale polecam demka ogladnac.
Honorowy Dawca Fragów
ODPOWIEDZ