Unban dla regisa?

Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: Unban dla regisa?

Post autor: twt »

Hej Regis, nie chce sie jakos mocno wtracac bo nie znam calej sytuacji ale jesli jest tak jak pisze Zbanowany, tj. byl tylko jeden gracz Volin i na chacie ogolnym wyslal jemu nawet 16 razy IP to to jest reklama ? A gdyby wyslal 1-2 to tez by polecial ban ? wole wiedziec czy sa jakies dodatkowe reguly dot. ilosci linijek na chacie. Widzialem typow ktorzy wbijali na zatloczonego serwa z przygotowanym bindem "Zapraszamy na ..." szedl spam a po chwili ban :)

Takie pytanie, co by bylo gdyby ktos na ogolnym wpisal IP np. googla albo wirtualnej ? :D tez ban by polecial ?
Nie wpadajmy w paranoje, bo ludzie przestana w ogole sie odzywac ze strachu przed banem :P
Honorowy Dawca Fragów
regis
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 26
Rejestracja: 2012-05-07, 20:09

Re: Unban dla regisa?

Post autor: regis »

Hej twt!
To jest forum, do którego każdy zarejestrowany użytkownik ma dostęp, Twój post nie jest zatem żadnym "wtrąceniem" do dyskusji :)
Nawiązując do tego co napisałeś, właśnie o to mi się rozchodzi. Sytuacja kiedy na zapełniony(!) serwer wchodzi użytkownik ze statami 0k i 0d, XP wynoszącym również 0 i wkleja w konsolę teksty typu "zapraszamy na nasz zajebisty serwer! Bij boty razem z nami! IP to ..." , jest dla mnie pięknym okazem reklamy. Nie wiem Timon czy Ty jesteś upośledzony, pokrzywdzony przez los czy najzwyczajniej świecie głupi, ale ban ten jest dla mnie po prostu śmieszny :D Miło się grało, do zobaczenia na innych serwerach!
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: Unban dla regisa?

Post autor: |W$|MACIEK »

regis pisze:Hej twt!
Miło się grało, do zobaczenia na innych serwerach!
haha sluchajcie odbanujcie go to osoba ktora bardzo duzo wnosiła do gry szkoda byłoby go spotakć na innym serwerze to taka strata :cry:


http://www.youtube.com/watch?v=BG6We5AHilc
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: Unban dla regisa?

Post autor: kris pl »

chcesz pograć jakieś pro regis to q mi na xf mam serwer
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: Unban dla regisa?

Post autor: twt »

Zostaje mi tylko napisac, ze wielka szkoda ze serwer traci gracza ktory faktycznie byl z nim zwiazany bardzo dlugo. Za mojej bytnosci nie bylo nawet jednej sytuacji w ktorej Regis by podpadl, tj. 0 wspomagaczy, 0 reklam, zachowanie jak najbardziej pozytywne, szczerze to gralo sie z nim b. dobrze.
Ten ban wyglada jak prywatne porachunki bo inaczej bym tego nie nazwal - zakladajac caly czas wersje z dwoma graczami na serwie.
Honorowy Dawca Fragów
Justyna
Sierżant
Sierżant
Posty: 184
Rejestracja: 2012-07-12, 20:40

Re: Unban dla regisa?

Post autor: Justyna »

Osobiste porachunki na tym serwerze są coraz częstsze. Nie mam pojęcia co chcecie tym uzyskać. Skoro na serwerze był tylko Volin i regis to tak jakby wysłali sobie te IP gdziekolwiek indziej. Nasze boty są grzeczne i wierne więc mogę was zapewnić, że nadal będą grały na NN i żadne reklamowanie ich nie przekona do innego serwera. Mam nadzieję, że się opamiętacie i regis dostanie unbana.
zer0
Kapitan
Kapitan
Posty: 729
Rejestracja: 2012-06-17, 20:32
Nick w ET: ETPlayer

Re: Unban dla regisa?

Post autor: zer0 »

nawet jakbyś ip bez nazwy serwera wysłał, jako prośbę do kolegi by wszedł coś sprawdzić i pomóc, do tego- wysłał privem, ban również by się należał. Pozdrawiam
Nie obiecam ci, że lepszy będzie świat,
ważny jest oczu twoich blask,
Nie obiecam ci, że czas ukoi ból
ważne, że jesteś tu…
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: Unban dla regisa?

Post autor: twt »

Chwila bo chyba sie nie zrozumielismy, byly dwie osoby nie 30 wiec o jakiej reklamie tu mowa ?
Gdzies w innym topicu widzialem, ze koles ktory uzywal WH/itp. rzeczy dostal unbana gdy napisal "wyjasnienia" (wiadomo, ze to nie On czy tez, ze nie uzywal) a tu perm polecial za "reklame" i nie ma mowy o unbanie ?
Dobrze wiedziec, ze lepiej uzywac WH niz wpisac IP na ogolnym.
Smiech i szkoda slow, wyglada jakby niektorzy admini byli przek.... ? Ludzie ogarnijcie sie bo robicie serwer policyjny.
Honorowy Dawca Fragów
Justyna
Sierżant
Sierżant
Posty: 184
Rejestracja: 2012-07-12, 20:40

Re: Unban dla regisa?

Post autor: Justyna »

Wypowiedź zer0 była ironią i w sumie opowiada historię jego bana za czasu banów za tag (taa nikt się do tego nie przyzna) *jupici*
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: Unban dla regisa?

Post autor: |W$|MACIEK »

Justyna pisze:Wypowiedź zer0 była ironią i w sumie opowiada historię jego bana za czasu banów za tag (taa nikt się do tego nie przyzna) *jupici*
bzdura kazdy dobrze wie ze zer0 od zawsze perfidnie reklamowal najpierw NN a pozniej $S
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: Unban dla regisa?

Post autor: kris pl »

twt pisze:Chwila bo chyba sie nie zrozumielismy, byly dwie osoby nie 30 wiec o jakiej reklamie tu mowa ?
Gdzies w innym topicu widzialem, ze koles ktory uzywal WH/itp. rzeczy dostal unbana gdy napisal "wyjasnienia" (wiadomo, ze to nie On czy tez, ze nie uzywal) a tu perm polecial za "reklame" i nie ma mowy o unbanie ?
Dobrze wiedziec, ze lepiej uzywac WH niz wpisac IP na ogolnym.
Smiech i szkoda slow, wyglada jakby niektorzy admini byli przek.... ? Ludzie ogarnijcie sie bo robicie serwer policyjny.
Maciek o tym nie wspomniał ale trzeba.
Hańba!
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
Flash
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 2013-10-18, 20:31

Re: Unban dla regisa?

Post autor: Flash »

Jestem za unbanem dla Regisa. Fajnie mi się z nim grało, spoko koleś, szkoda takiego gracza, duża strata będzie. Jeśli faktycznie były wtedy na serwerze dwie osoby no to, trochę nie fajnie, że dostał bana za to, że podał ip jakiegoś serwera. Za bardzo nie rozumiem takiego podejścia, bo ja wychodzę z założenia, że najlepszą reklamą dla serwera są ludzie, atmosfera i ogólnie klimat jaki tworzy to miejsce. I to podowuje, że gracz zostaje na dłużej. A linki do innych serwerów - no nie oszukujmy się ale każdy choćby z ciekawości wchodzi na inny serwer choćby aby coś podpatrzeć, zobaczyć, jakąs fajną mapkę obczaić i przenieść na swoje podwórko.
Awatar użytkownika
wladek
Sierżant
Sierżant
Posty: 196
Rejestracja: 2013-10-24, 16:03
Nick w ET: |W$|wladek
Kontakt:

Re: Unban dla regisa?

Post autor: wladek »

Regis, prościej i szybciej byłoby napisać PM.
ODPOWIEDZ