NO NAME

Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: NO NAME

Post autor: kris pl »

Ultra... pisze:
zer0 pisze:ze mną jest jednak zupełnie inna historia drogi Ultro :) ...
To teraz porównaj sobie powyższą historię z tą, którą opowiadałeś mi przy okazji próśb o unbana dla Assasina (czituś), o drugich szansach jakie dostałeś itd...
Argument z dupy ? Opieram się tylko na tym co opowiadałeś.
To powiedz mi drogi Ultro czym taki Pawik na tego unbana zasłużył ? Trolował strasznie odszedł, zmienił serwer. Skończył trolować złapaliśmy go na haxach. Wrednie kłamie że to nie on (że brat). I za co on dostaję drugą szanse? Śmieszne jest to że Ty zawsze wydawałeś mi się człowiekiem który haxów nie nienawidzi. Teraz obrońca biednego pokrzywdzonego pawika się znalazł.
A idąc dalej Tim też nigdy nie ukrywał że grywał na wspomagaczach.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: NO NAME

Post autor: TimOOn »

kris pl pisze:Wrednie kłamie że to nie on (że brat).
Że co? Pawik nigdy nie zwalał winy na żadnego brata. Nie próbował kręcić i od razu się przyznał. Zaraz po banie napisał prośbę o ub, ale oczywiście została rozpatrzona negatywnie. Po kilku miesiącach napisał kolejną prośbę o unbana i znowu ją odrzuciliśmy. Ale Pawik się nie poddawał, nadal chciał grać na NN, więc kolejna prośba o ub pojawiła się jakieś pół roku po banie. I tym razem postanowiliśmy mu tego unbana dać. Głównie ze względu na to, że bardziej szkodliwi gracze od niego dostawali drugie szanse, więc dlaczego jemu mielibyśmy odmówić? Początkowo mieliśmy politykę zer0 tolerancji dla czitwerów. Ale niestety niektórzy admini zaczęli na własną rękę dawać unbany i nasz projekt zer0 tolerancji wziął w łeb.

A jeśli tobie nie podobają się nasze decyzje, to wypierdalaj! Bo wchodząc na serwer i rzucając takimi bluzgami:
[|Gol|Kris]: witaj jebany czitujacy smieciu
[|Gol|Kris]: pierdol sie smieciu
[Pawik <3]: ja to zglosze
[|Gol|Kris]: zglos
[|Gol|Kris]: wali mnie czu dostane bana
[|Gol|Kris]: tylko do tima pisz
[[|Gol|Kris]: bo mijana juz nie gra
[|Gol|Kris]: a czekalem na ciebie kurwo
udowadniasz jedynie, że jesteś skończonym kretynem, co z resztą robiłeś już wielokrotnie. Jak masz problemy z opanowywaniem agresji, to kup sobie kulkę antystresową.
kris pl pisze:A idąc dalej Tim też nigdy nie ukrywał że grywał na wspomagaczach.
Ale podobnie jak zer0, nigdy nie grałem na czitach tam, gdzie to było zabronione.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: NO NAME

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Klany poszły w pizdu, ale flejmy zostały. Nie wstyd?
Obrazek
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: NO NAME

Post autor: |W$|MACIEK »

SPIDIvonMARDER pisze:Klany poszły w pizdu, ale flejmy zostały. Nie wstyd?
i hańba!
pawik sie wykrecał ze to nie on grał z tego co pamietam i to własnie ze jego brat grał na jego koncie cos takiego
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: NO NAME

Post autor: kris pl »

|W$|MACIEK pisze:
SPIDIvonMARDER pisze:Klany poszły w pizdu, ale flejmy zostały. Nie wstyd?
i hańba!
pawik sie wykrecał ze to nie on grał z tego co pamietam i to własnie ze jego brat grał na jego koncie cos takiego
Patrz Tim nie tylko ja tak twierdzę. Ile tych unbanów było? A banów Pawik miał nie jeden. Co do mojej agresji jakoś sobie z nią radzę zapewniam. Co do moich słów wobec Pawika wyraźnie przyznałem się do tego. To moja indywidualna opinia o danym graczu. Resztę pozostawię bez komentarza.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: NO NAME

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Jakby nie patrzeć, Kris, wygłaszanie takiej opinii w miejscu publicznym, słusznej, czy nie, jest źle widziane. Można kogoś pojechać używając słów mniej zgrzebnych :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Ultra...
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 547
Rejestracja: 2010-12-23, 14:52
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Siwa oasis

Re: NO NAME

Post autor: Ultra... »

kris pl pisze:...zawsze wydawałeś mi się człowiekiem który haxów nie nienawidzi...
i nic w tej kwestii się nie zmieniło, dalej robię swoje...
Pawika nie bronię, lecz gdy widzę te teksty...najwięcej żali macie do Tima, osoby która utrzymywała ten serw, konfigurowała, poświeciła kawał czasu...ot zapłata :)
Obrazek
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: NO NAME

Post autor: kris pl »

Ultra... pisze:
kris pl pisze:...zawsze wydawałeś mi się człowiekiem który haxów nie nienawidzi...
i nic w tej kwestii się nie zmieniło, dalej robię swoje...
Pawika nie bronię, lecz gdy widzę te teksty...najwięcej żali macie do Tima, osoby która utrzymywała ten serw, konfigurowała, poświeciła kawał czasu...ot zapłata :)
Ja w żadnym stopniu nie atakuje Tima. Tylko Pawika.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: NO NAME

Post autor: ksysu »

A ja się bawiłem czitami na serwerach dla cziterów i to było 6-7 lat temu, więc precz od mojego dobrego imienia ":D"
Misiu
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 335
Rejestracja: 2012-07-21, 13:27

Re: NO NAME

Post autor: Misiu »

Dobra kończymy tą interesującą dyskusje i przechodzimy do innej sprawy. Zabierzcie lvl Luxoowi bo debil sie rzadzi i boty wylaczyl na prawie pusty serwer i poszedl. BB :evil:
Awatar użytkownika
Wym!atacz:]
Starszy kapitan
Starszy kapitan
Posty: 844
Rejestracja: 2013-01-08, 20:50
Nick w ET: wymiaczos
Lokalizacja: Kraków

Re: NO NAME

Post autor: Wym!atacz:] »

Odpowiedzialny admin się znalazł.... Bitch plis
Awatar użytkownika
!nserT.
Sierżant
Sierżant
Posty: 163
Rejestracja: 2012-10-08, 21:11
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Bytom

Re: NO NAME

Post autor: !nserT. »

Misiu pisze:boty wylaczyl na prawie pusty serwer i poszedl. BB :evil:
Luux ma często problemy z internetem i to mogłobyć powodem jego zachowania.
Misiu pisze: Zabierzcie lvl Luxoowi bo debil sie rzadzi
Zawsze mogłeś się postarać o unbana, a potem o lvl admina na serwerze, ale wolałeś sobie odpocząć. Więc nie miej pretensji do Luuxa, który jeszcze w nN i teraz w tE jako jedyny siedzi na tym serwerze z levelem.
Obrazek
Awatar użytkownika
LuuxdeLuux
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 157
Rejestracja: 2012-07-24, 13:57

Re: NO NAME

Post autor: LuuxdeLuux »

Dzięki że nieliczni widzą to co staram się robić. Tacy jak Miś czekają tylko na jeden błąd takiego Luuxa by pózniej oczerniać i pisać co to nie ON. Dzięki jeszcze raz ! ;)
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: NO NAME

Post autor: TimOOn »

Misiu pisze:Zabierzcie lvl Luxoowi bo debil sie rzadzi i boty wylaczyl na prawie pusty serwer i poszedl. BB :evil:
Na szczęście ktoś pomyślał o tym, że taki problem może się pojawić, dlatego boty wczytują się ponownie przy każdej nowej mapie.
LuuxdeLuux pisze:Tacy jak Miś czekają tylko na jeden błąd takiego Luuxa by pózniej oczerniać i pisać co to nie ON. Dzięki jeszcze raz ! ;)
Ja tam bym znalazł więcej niż jeden błąd. ;]
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: NO NAME

Post autor: Volin »

Weźcie się już ogarnijcie ok ? Non stop ktoś kogoś o coś oskarża, coś wypomina itp. tylko pytanie po co ? To co tutaj wypisujecie nic nie zmieni, a tylko irytuje innych. Po co to robicie ? przecież było tyle fajnych chwil, kiedyś razem się świetnie bawiliście, a teraz skaczecie sobie do gardeł o sprawy, które były kiedyś tam i których poruszanie nie ma sensu ponieważ klan się rozpadł, a NN ma nowego właściciela. Macie taki ból o głupoty :/ Dlaczego tylko piszecie o tym co było złe skoro były i też dobre momenty. Najlepiej by było zapomnieć o tym co kiedyś było i zapomnieć o dawnych bólach, żalach i zakończyć te bezsensowne kłótnie i obrzucanie siebie nawzajem błotem.
ODPOWIEDZ