NO NAME

Awatar użytkownika
Miyana
Sierżant sztabowy
Sierżant sztabowy
Posty: 427
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2013-02-14, 10:45

Re: NO NAME

Post autor: Miyana »

Heheh skadze :)
Awatar użytkownika
KonDzio
Porucznik
Porucznik
Posty: 658
Rejestracja: 2011-08-29, 17:40
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Białystok

Re: NO NAME

Post autor: KonDzio »

War, war never changes ....
War, war never changes ...
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: NO NAME

Post autor: |W$|MACIEK »

dziękuje za docenienie jakkolwiek chyba niebyłbym w stanie okiełznać waszego "bękarta"
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: NO NAME

Post autor: TimOOn »

Musiałbyś zacząć od okiełznania samego siebie, z czym zapewne też byś sobie nie poradził.
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: NO NAME

Post autor: |W$|MACIEK »

TimOOn pisze:Musiałbyś zacząć od okiełznania samego siebie, z czym zapewne też byś sobie nie poradził.
haha własnie widze jak ty sobie z tym poradziles chcesz sie pozbyc odpowiedzialnosci za serwer bo nie wypalilo
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: NO NAME

Post autor: TimOOn »

Skoro wg ciebie prowadzenie serwera przez 3 lata można opisać słowami "nie wypaliło", to nie wiem, co musiałbym zrobić, żeby wypaliło.

Gdybym chciał się pozbyć serwera, to bym go zwyczajnie wyłączył, a ja chcę go oddać w odpowiedzialne ręce. I nie ma to nic wspólnego z odpowiedzialnością.

Jeden błąd niestety nagminnie popełniam. Wdaję się w dyskusje z trollami. Muszę z tym definitywnie skończyć.
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: NO NAME

Post autor: |W$|MACIEK »

TimOOn pisze:Skoro wg ciebie prowadzenie serwera przez 3 lata można opisać słowami "nie wypaliło", to nie wiem, co musiałbym zrobić, żeby wypaliło.

Gdybym chciał się pozbyć serwera, to bym go zwyczajnie wyłączył, a ja chcę go oddać w odpowiedzialne ręce. I nie ma to nic wspólnego z odpowiedzialnością.

Jeden błąd niestety nagminnie popełniam. Wdaję się w dyskusje z trollami. Muszę z tym definitywnie skończyć.
3 lata prowadzenia serwera? kolego twoja prowadzalność sprowdzala sie do wplacenia comiesiecznej opłaty oraz zrobienia jakis durnych dzwiekow/moda pod turniej ot cala twoja dzialanosc 3 letnia jak Ultras to zostawił to widzielismy twoja działaność :) a akutalnie widzimy jej skutki
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Awatar użytkownika
Shimi
Kapral
Kapral
Posty: 113
Rejestracja: 2012-06-18, 15:05

Re: NO NAME

Post autor: Shimi »

Durnych dźwięków, którymi uwielbiałeś spamować, tak bardzo ci się podobały, nie mówiąc już o chwaleniu np. skinów na Euro czy inne wydarzenia. :D Zmieniając front stałeś się także hipokrytą? :) Poza tym, gdyby m.in. Timon "tylko" nie płacił na serwer, to byś na nim nie grał, więc słowa zupełnie nie na miejscu. Serio tak ciężko wam wyłączyć ten temat i już się tu nie wypowiadać? :>
Obrazek
|W$| - coś więcej niż coś więcej...
Awatar użytkownika
Miyana
Sierżant sztabowy
Sierżant sztabowy
Posty: 427
Rejestracja: 2013-02-14, 10:45

Re: NO NAME

Post autor: Miyana »

Niech temat zostanie, fajnie sie patrzy na potwierdzenie tego,ze dobrze zrobilismy odlaczajac klan od serwa :D
Trollowanie to jedno,ale glupota i hipokryzja to juz zupelnie co innego niestety.

Gdyby nie Tim to zapewne serwer juz dawno by padl (o ile w ogole zaczalby istniec?), bo kto niby mialby sie nim zajmowac i tworzyc WSZYSTKO co sie na NoName znajdowalo? Nie wydaje mi sie,zeby ktokolwiek tutaj sie na tym az tak znal :) Chyba,ze nie wiemy Macku o Twym ukrytym talencie i znajomosci tematu? ;)
Takze nie czepiaj sie Tima,bo podejrzewam,ze on zrobil dla tego serwa wiecej niz cale "W$" razem wziete.
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: NO NAME

Post autor: |W$|MACIEK »

Miyana pisze: Takze nie czepiaj sie Tima,bo podejrzewam,ze on zrobil dla tego serwa wiecej niz cale "W$" razem wziete.
e nie no bez przesady twoje zasługi są napewno wieksze niz timka ;-)
nie badz juz taka skromna
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Awatar użytkownika
Miyana
Sierżant sztabowy
Sierżant sztabowy
Posty: 427
Rejestracja: 2013-02-14, 10:45

Re: NO NAME

Post autor: Miyana »

No wiadomo,ale nie przesadzajmy... :D
Awatar użytkownika
^|*?**/Adi*/-**
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1442
Rejestracja: 2009-02-12, 22:26
Nick w ET: ^|*?**/Adi*/-**
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: NO NAME

Post autor: ^|*?**/Adi*/-** »

Ja bym proponował trochę pograć jednak. ;P
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: NO NAME

Post autor: kris pl »

^|*?**/Adi*/-** pisze:Ja bym proponował trochę pograć jednak. ;P
:D Ja tam mam perma :DDDDDD
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: NO NAME

Post autor: Volin »

Kurde czy wy naprawdę musicie mieć taki ból dupy ? czy nie możecie sobie już odpuścić ? zamiast wojować ze sobą to może spróbować się pogodzić ? a jak ktoś nie potrafi to tyle żeby nie dowalał i nie pogłębiał problemu zarówno jedna jak i druga strona jest winna i obrzucanie siebie nawzajem błotem i wytykanie sobie błędów niczego dobrego nie przyniesie.
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: NO NAME

Post autor: ksysu »

Osobiście szczerze polecam Pawika. To dobry, sumienny i inteligentny obywatel Waszego serwera. Nigdy nie był karany, udziela się często w życie serwera i jest bardzo sprawiedliwy. Gdy ktoś nazywa go cziterem, od razu sprawę składa do sądu najwyższego, który surowo karze oskarżonych o tak haniebne czyny. Mimo młodego wieku, potrafi wysłowić się adekwatnie do każdej sprawy. Osobiście obiecał mi, że gdy już zostanie adminem zalegalizuje używanie wspomagaczy, aby wszystkim łatwiej i milej grało się na serwerze. Zaproponował również, że zlikwiduje wszelkie granice kultury osobistej, gdyż wolność słowa stawia na pierwszym miejscu. Dla Maćka obiecał pozbycie się limitu spamu, by każdy mógł używać ulubionych dźwięków tyle, ile mu się podoba. Stanowiska adminów pełnić będą jego zaufani trzynastoletni przyjaciele z piaskownicy, oczywiście kiedy znajdą chwilę czasu, gdyż mają na głowie wiele serwerów minecraft, którymi się zajmują, poza tym muszą też zarobić troszkę pieniędzy w metinie 2. Uważam, że Pawik to postać, która niewątpliwie odmieni losy naszego serwera. Powyższe argumenty potwierdzają moją tezę.
ODPOWIEDZ