Zer0 ban- reklama

Prośby o unban i skargi na graczy
Awatar użytkownika
Shimi
Kapral
Kapral
Posty: 113
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-06-18, 15:05

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: Shimi »

Ahh, Tim, Ty dobry człowieku! Aniele! <3
Obrazek
|W$| - coś więcej niż coś więcej...
zer0
Kapitan
Kapitan
Posty: 729
Rejestracja: 2012-06-17, 20:32
Nick w ET: ETPlayer

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: zer0 »

Nie, źle to widzisz Timon. Wasz problem, Twój i Nobka, to taki, że nie potraficie być dobrymi HA ;) Nie mam nic osobistego do Ciebie, ale jeśli już idzie o bycie liderem i przewodzić jakąś grupką osób, to trzeba umieć z nimi rozmawiać, trzeba umieć dać im szanse wykazania się. Teraz nikt nie ma związanych rąk, ja pamiętam, jak byłem w W$ pod waszym rządem, to wiele razy było mi normalnie szkoda straconego czasu na różne projekty dla W$, czy to paczki dzwięków, które robiłem dla Ciebie, czy to jakieś tłumaczenia, czy to inne rzeczy, było tego sporo, rzadko doceniałeś. W tym jest problem Timon, nie szukaj daleko, bo najciemniej pod latarnią, problemem dla klanu byliście WY jako Ha, dlatego teraz klan się lepiej trzyma, bo nie ma hamulca, który demotywowałby do działań.
Nie obiecam ci, że lepszy będzie świat,
ważny jest oczu twoich blask,
Nie obiecam ci, że czas ukoi ból
ważne, że jesteś tu…
Awatar użytkownika
Noobuś
Porucznik
Porucznik
Posty: 653
Rejestracja: 2012-06-17, 20:30

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: Noobuś »

No widzisz Timuś, po prostu się nie nadajemy. Szkoda, że nam nikt tego nie powiedział 3 lata temu :D

A no zer0, naprawde merytoryczna, pełna argumentów wypowiedź. O naszych pytaniach strone wcześnie zapomniałeś?
Two beer or not two beer?
KonDzio pisze:Imię jego było Noobuś. Wymawiane na ustach każdego człowieka wywoływało niepokój , strach i lęk.
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: TimOOn »

No widzisz jaki ja głupi, myślałem, że to klan jest hamulcem dla nas.
Nigdy nie twierdziłem, że jestem dobrym liderem i między innymi dlatego oczekiwałem wsparcia od klanu. Ale przed odłączeniem klanu była rozmowa na tsie i nikt się jakoś nie palił, żeby nas przekonać żebyśmy nie odłączali klanu. Nie było mowy o tym, że może zaczną w końcu coś robić, że wszyscy się postaramy i będzie dobrze. NIC. Więc odłączyliśmy klan.
zer0 pisze:jak byłem w W$ pod waszym rządem, to wiele razy było mi normalnie szkoda straconego czasu na różne projekty dla W$, czy to paczki dzwięków, które robiłem dla Ciebie, czy to jakieś tłumaczenia, czy to inne rzeczy, było tego sporo, rzadko doceniałeś.
Znowu koloryzujesz. Tych twoich projektów było baaardzo niewiele. To że wkleiłeś kilka dźwięków do paczki i mi wysłałeś to było niby sporo pracy? Z resztą te twoje dźwięki nie cieszyły się dużym wzięciem. Nie przypominam sobie też, żebyś coś tłumaczył, ale może zapomniałem.
Większość twojego zaangażowania w klan kończyła się na słomianym zapale.
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: kris pl »

Szczerze jeśli ktoś ma do kogoś żale niech napiszę to na pw lub zrobi inny temat. Temat jest o banie i o tym powinno sie tu rozmawiać. A ta kłótnia nic nikomu nie daje. Mówiliśmy o zdrowej konkurencji i jako admin w$ przepraszam za Wymiatacza. Mamy własny serwer a przeszłość zostawmy za sobą. Bo nikt i tak nikogo nie przekona do zmiany stanowiska.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
Qrwi$
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-15, 15:49

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: Qrwi$ »

Darujmy sobie niepotrzebne dyskusje i tonę sarkazmu. Unbana nie będzie, bo został złamany regulamin.
"Powodzenia. Trzymajcie się"
Tyle.
Awatar użytkownika
Miyana
Sierżant sztabowy
Sierżant sztabowy
Posty: 427
Rejestracja: 2013-02-14, 10:45

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: Miyana »

Dodam jeszcze cos od siebie.
Nie wiem jak bylo zanim ja doszlam do W$, wiedzialam tyle ile zostalo mi przekazane od innych. Ale z wlasnego doswiadczenia z klanami i mojego osobistego podejscia wynioslam tyle, ze klanowicze powinni wspolpracowac z administracja i im pomagac,miec wklad w rozwoj klanu/serwera. Niezaleznie od tego czy jest to wielki klan ,ktory ma 1000 osob czy taki z 10cioma.
Ja swoje podejscie wprowadzilam dolaczajac do W$, klanowicze dostali tematy z propozycjami, pytalismy sie ich o zdanie praktycznie w kazdej sytuacji,czy to nowe mapy,czy eventy,czy soundy do paki, no doslownie wszystko.
I akurat tutaj byla cisza.. kilka osob faktycznie pomoglo cos przetestowac, no ale to by bylo na tyle.

Nie mam pojecia czym ten brak odzewu byl spowodowany, czy tym jak wczesniej klan funkcjonowal - czyli Ultra i reszta adminow robi wszystko za cala reszte, czy po prostu im/Wam sie nie chcialo. Ja bylam zawsze chetna do propozycji ,od kazdego, i z tego co widzialam Tim i Nub rowniez - w koncu razem dalismy klanowiczom szanse wykazania sie pomyslowoscia i przydatnoscia.

Tyle z mojej strony. Kazdy w tej sytuacji zawinil w jakis sposob, mysle ,ze kazdy cos ma na sumieniu:)
Po temacie widac,ze nam jest lepiej bez Was a Wam bez nas - wiec w czym problem Panowie? Badzmy dorosli.

Ponawiam moja ostatnia wypowiedz - czy rozejdziemy sie w pokoju i nikt nikomu nie bedzie wchodzil w droge czy nadal macie zamiar nam wlazic na serwer i podbierac graczy w mega chamski sposob?

Tak koniec koncow o to tylko chodzi przeciez.
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: kris pl »

Jeszcze raz napiszę że my nie mamy zamiaru nikomu podbierac graczy. A dyskusja na ten temat powinna byc prowadzona między adminami na prv.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
Miyana
Sierżant sztabowy
Sierżant sztabowy
Posty: 427
Rejestracja: 2013-02-14, 10:45

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: Miyana »

Dla nas tyle jest ok,wystarczy,ze Wy jako ha pogadacie ze swoją ekipa aby tak nie postepowali i będzie ok :)
Awatar użytkownika
Noobuś
Porucznik
Porucznik
Posty: 653
Rejestracja: 2012-06-17, 20:30

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: Noobuś »

zer0 pisze:A szkalowanie naszego nowego servera, a nagradzanie graczy za odejście od W$ i kapowanie (SIC!), a za wszelka cenę i wszelkimi sposobami chęć wydarcia nam naszej prywatności z obrad
Zer0 albo udowodnij/uargumentuj jakoś te zarzuty albo cofnij to i powiedz, że popełniłeś
zer0 pisze: błąd, przyznaj się chociaż do tego z honorem
;)
Two beer or not two beer?
KonDzio pisze:Imię jego było Noobuś. Wymawiane na ustach każdego człowieka wywoływało niepokój , strach i lęk.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Piszę teraz jako moderator, a nie klanowicz (stąd czerwony kolor):


Koniec flejmy, czy też prawie-flejmy. My pogadamy ze swoimi ludźmi, by zachowywali się dobrze.
Obrazek
Zablokowany