Zer0 ban- reklama

Prośby o unban i skargi na graczy
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Ludzie, to na PM niedługo nie będzie wolno powiedzieć "są inne serwery niż NN" ^^ Naprawdę, w mojej ocenie to było niesłuszne. Już abstrahując od definicji reklamy, to jest to tak daleko idąca cenzura, że strach cokolwiek napisać. To nie było reklamowanie serwera: EJ LUDZIE!!1 NN JEST DO BANI, CHODŹCIE NA INNY SERWER!:, tylko zwykłe przekazanie informacji. Jakby Volinowi się chciało, spytałby o to przy innej okazji. Równie dobrze możecie banować za narzekanie na serwer, bo to też działa przeciwko niemu. Zniechęca graczy, psuje atmosferę...
Obrazek
Awatar użytkownika
Miyana
Sierżant sztabowy
Sierżant sztabowy
Posty: 427
Rejestracja: 2013-02-14, 10:45

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: Miyana »

No tak. Czyli gdyby to byly zupelnie dwie obce osoby grajace na serwerze i jedna by podala drugiej IP jakiegos serwera (wiadomo,ze po to aby tam wejsc) to ban powinien poleciec (i zawsze lecial z owego powodu,z tego co widzialam). A w tym przypadku juz nie? Immunitet?
Awatar użytkownika
Shimi
Kapral
Kapral
Posty: 113
Rejestracja: 2012-06-18, 15:05

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: Shimi »

Ja tam popieram Spidiego. To takie działanie na zasadzie "grasz albo u nas, albo nigdzie". Gracze to często kumple, więc czy on by mu podał to IP pmką na forum, czy na gg, czy na fejsie, czy gołębia wysłał, na bank jakoś ta informacja by przekazana została - akurat obaj byli na serwie, to wysłał mu ip PRYWATNĄ wiadomością. To jeszcze nie jest działanie na niekorzyść, trochę przesada.

Nie było mnie jakiś czas, więc pewnych rzeczy nie wiem, dziwnie się tu trochę porobiło, ale jak się tak wbija z marszu, to od razu widać, że obie strony powinny dać na wstrzymanie, bo to, co się dzieje teraz, jest... dziwne? Ciężko to nawet jakoś nazwać. Kochajmy się, amen. <3
Obrazek
|W$| - coś więcej niż coś więcej...
Awatar użytkownika
Miyana
Sierżant sztabowy
Sierżant sztabowy
Posty: 427
Rejestracja: 2013-02-14, 10:45

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: Miyana »

[Thu Aug 1 00:06:06 2013]-[|W$|Wym!atacz:]]: chcesz pograc na lepszym serwie?
[Thu Aug 1 00:06:13 2013]-[Tomcio]: CZYLI
[Thu Aug 1 00:06:13 2013]-[Tomcio]: ;p
[Thu Aug 1 00:06:15 2013]-[Tomcio]: ::
[Thu Aug 1 00:06:16 2013]-[|W$|Wym!atacz:]]: gdzie ludzie nie wygineli?
[Thu Aug 1 00:06:24 2013]-[|W$|Wym!atacz:]]: wejdz na forum
[Thu Aug 1 00:06:24 2013]-[Tomcio]: hah
[Thu Aug 1 00:06:26 2013]-[|W$|Wym!atacz:]]: !strona
[Thu Aug 1 00:06:36 2013]-[|W$|Wym!atacz:]]: i pierwsze ip od gory zapraszam :*
[Thu Aug 1 00:06:37 2013]-[Tomcio]: spoko jutro :P
[Thu Aug 1 00:06:53 2013]-[Tomcio]: bo za niedlugo i tak ide spac
[Thu Aug 1 00:06:59 2013]-[|W$|Wym!atacz:]]: moze wbic ogarnac
[Thu Aug 1 00:07:01 2013]-[|W$|Wym!atacz:]]: ludzie sa
[Thu Aug 1 00:07:10 2013]-[|W$|Wym!atacz:]]: a tu boty
[Thu Aug 1 00:07:18 2013]-[|W$|Wym!atacz:]]: cial
[Thu Aug 1 00:07:21 2013]-[Tomcio]: musze pocwiczyc
[Thu Aug 1 00:07:24 2013]-[Tomcio]: nei gralem 4 latsa
[Thu Aug 1 00:07:25 2013]-[|W$|Wym!atacz:]]: cwicz :)
[Thu Aug 1 00:07:31 2013]-[|W$|Wym!atacz:]]: ale zagladnij


Czy tutaj jest potrzebny komentarz? Jezeli serio chcecie sie bawic w ten sposob, to milo na pewno nie bedzie.
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: kris pl »

I właśnie w ten sposób rodzą sie konflikty. Jedną osoba podjęła zdaniem innych zła decyzję . Wszyscy odczulismy że to szykanowanie naszej inicjatywy. Wymiatacz odpowiedzial agresja na agresję. Nie popieram tego bo nigdy nie chcieliśmy rywalizować z NN w ten sposób. Ale rozumiem dlaczego to zrobił.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
Miyana
Sierżant sztabowy
Sierżant sztabowy
Posty: 427
Rejestracja: 2013-02-14, 10:45

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: Miyana »

Agresja na agresje? Kris prosze Cie.. gdzie agresja po naszej stronie? W spokoju chcemy sobie prowadzic NN, bez dramatow zwiazanych z Wami.
Macie W$ i nowy serwer - nas to cieszy i zyczymy Wam jak najlepiej,nie robimy N-I-C to mogloby temu zagrozic. A po Waszej stronie wyglada to troche inaczej niestety..
Po pierwsze sa osoby (lub raczej osoba), ktore notorycznie wchodza na NN i wiedzac,ze my widzimy PMki 'prowokuja' gadajac jakies glupoty nonstop..(o Waszym serwie,o calej tej sytuacji) i tylko po to tam wchodza,to widac niestety. Potem Wymek z ta swoja reklama..
Jezeli chodzi o sytuacje Zer0 to tutaj tez bylo to troche dziwne - wszyscy zawsze znali zasady jakie panowaly na NN, czy to global chat czy prv, podawanie IP/reklamy/rekrutacja nie byly dozwolone i sami takich osobnikow banowaliscie. Zer0 mial gg i inny kontakt do tej osoby takze nie byloby problemu gdyby to zrobil TAM, ale po co na serwie skoro jest to JEDYNE miejsce gdzie nie mozna podawac takich informacji ??? Tak ciezko to zrozumiec..?

Jak pisalam, my zyczymy Wam jak najlepiej i chcemy sie tylko skupic na NN,bez dramatu. Ale w obecnej sytuacji wyglada to tak, ze zamiast spokojnie grac to musimy nonstop kontrolowac ludzi i logi,czy W$ przypadkiem nie robi nam jakiegos swinstwa..
Nie czujemy zadnego zagrozenia ze strony Waszego serwera tylko ze strony ludzi, ktorzy postepuja jak postepuja..niestety.

Pytanie do Was, czy to sie nadal bedzie powtarzalo? Bo jezeli tak to sorry ale my nie chcemy takiej sytuacji i po prostu wszyscy dostana ban na wstepie..
Tylko dlaczego nie moze byc inaczej?
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: ksysu »

Klan od zawsze był powiązany z serwerem NN. To klan zachęcał ludzi do większej aktywności na serwerze. To Ci ludzie tworzyli klimat, który przyciągał graczy. Odłączenie klanu od serwera to była najgorsza decyzja administracji, która została podjęta w przeciągu dwóch(trzech?) lat. Okaz skrajnego egoizmu, pokazaliście, że klan nie ma dla Was żadnego znaczenia, że ludzie, z którymi spędzaliście wspólnie tyle czasu, nic dla Was nie znaczą. To tak jakby rodzic wyrzucił swoje dziecko na ulicę. Nie rozumiem, czy klan ciążył Wam aż tak strasznie, że musieliście się go pozbyć? W przeciągu całego istnienia serwera i klanu często spotykaliśmy się z różnymi przeszkodami, większymi, mniejszymi, ale zawsze je zwalczaliśmy. Dlatego proszę nie dziwić się, że ktoś może mieć to Wam za złe, bo w pewnym sensie zrujnowaliście klan, ale tym bardziej siebie. Nie wróże Wam świetlanej przyszłości - trójka adminów nie zastąpi 20-paru klanowiczów, nie zachęcicie nowych ludzi do odwiedzania serwera i w końcu, widząc jak bardzo upadliście rzucicie wszystko w pizdu. A klan będzie się dalej rozwijał, bo to zgrana ekipa, jest ich dużo, mają pomysły, mają ambicję i przede wszystkim motywację. By pokazać Wam jak wielki błąd popełniliście. Osobiście nigdy nie miałem nic do timoona i nooba, ale nie myślałem, że w tak prosty sposób dadzą się zbajerować i posuną się do takich czynów. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
zer0
Kapitan
Kapitan
Posty: 729
Rejestracja: 2012-06-17, 20:32
Nick w ET: ETPlayer

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: zer0 »

Mijana, tak, zbanowanie mnie to była forma agresji. Napisałem mu PM na servie, bo nie wiedziałem, czy jest na gg, czy go nie ma. Będąc na serverze, niejako jesteś niczym żółte słoneczko na GG, dostępny i gotowy na rozmowę. Nie przypuszczałem, że wiedząc, że my się znamy, że proszę go tylko o pomoc, że robię to na priv, to spotkam się z takim traktowaniem. Twoja argumentacja, czemu nie zrobiłem na innym medium- bo na servie jest się dostępnym. Nie robicie nic? A szkalowanie naszego nowego servera, a nagradzanie graczy za odejście od W$ i kapowanie (SIC!), a za wszelka cenę i wszelkimi sposobami chęć wydarcia nam naszej prywatności z obrad, bo wszystko musicie wiedzieć. My wiemy, że jesteśmy dla was niewygodni, ale miejcie chociaż trochę szacunku do własnych osób i nie zniżajcie się do takich zagrywek ;)
Nie obiecam ci, że lepszy będzie świat,
ważny jest oczu twoich blask,
Nie obiecam ci, że czas ukoi ból
ważne, że jesteś tu…
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: TimOOn »

kris pl pisze:I właśnie w ten sposób rodzą sie konflikty. Jedną osoba podjęła zdaniem innych zła decyzję . Wszyscy odczulismy że to szykanowanie naszej inicjatywy. Wymiatacz odpowiedzial agresja na agresję. Nie popieram tego bo nigdy nie chcieliśmy rywalizować z NN w ten sposób. Ale rozumiem dlaczego to zrobił.
Konflikt już niestety trwa a nie dopiero się rodzi i myślę, że będzie trwać, bo widzę, że nasza decyzja stanęła niektórym w gardle i za cholerę nie mogą tego przeboleć. A Wymiatacz to dzieciak i po prostu chciał wam pokazać jak się z wami solidaryzuje.
ksysu pisze:Klan od zawsze był powiązany z serwerem NN. To klan zachęcał ludzi do większej aktywności na serwerze. To Ci ludzie tworzyli klimat, który przyciągał graczy.
Większość TYCH ludzi, którzy tworzyli klimat niestety odeszła, albo przestała być aktywna. Ta garstka przez ostatnie miesiące nie wykazywała żadnej inicjatywy i większość miała generalnie wszystko w dupie.
ksysu pisze:Odłączenie klanu od serwera to była najgorsza decyzja administracji, która została podjęta w przeciągu dwóch(trzech?) lat.
Ta decyzja była konieczna, żeby NN dalej istniało. Nie twierdzę, że uszczęśliwiliśmy nią wszystkich, ale gdybyśmy tego nie zrobili, to po miesiącu NO NAME już by nie było.
ksysu pisze:Okaz skrajnego egoizmu, pokazaliście, że klan nie ma dla Was żadnego znaczenia, że ludzie, z którymi spędzaliście wspólnie tyle czasu, nic dla Was nie znaczą.
Co ciekawe, garstka klanowiczów, którzy robili sporo dla serwera rozumie nasze postępowanie i niektórzy wyrazili chęć dalszego adminowania na NN. Ale oczywiście pan Krzyś, który nie ma zielonego pojęcia o tym co się dzieje wewnątrz NN i W$ wie lepiej.
ksysu pisze:To tak jakby rodzic wyrzucił swoje dziecko na ulicę.
Bitch pls. Idź trollować gdzie indziej.
ksysu pisze:Nie rozumiem, czy klan ciążył Wam aż tak strasznie, że musieliście się go pozbyć? W przeciągu całego istnienia serwera i klanu często spotykaliśmy się z różnymi przeszkodami, większymi, mniejszymi, ale zawsze je zwalczaliśmy.
Tak rzeczywiście było na początku. Ale chęci klanu niestety oklapły, część ludzi pouciekała, albo przestała być aktywna. A spora grupa z tych co zostali, jedynie blokowała nasze pomysły, jednocześnie nie dając od siebie nic. Taka jest smutna prawda.
ksysu pisze:Dlatego proszę nie dziwić się, że ktoś może mieć to Wam za złe, bo w pewnym sensie zrujnowaliście klan, ale tym bardziej siebie.
Z tego co widzę, to klan ma się nieźle. Właśnie postawili własny serwer. Jestem w stanie zrozumieć, że niektórzy mają nam to za złe. Ale każda decyzja jest czymś spowodowana i szkoda, że spora grupa nawet nie próbuje nas zrozumieć. A okazywać swojego żalu poprzez reklamowanie na NN jest po prostu żałosne.
ksysu pisze:Osobiście nigdy nie miałem nic do timoona i nooba, ale nie myślałem, że w tak prosty sposób dadzą się zbajerować i posuną się do takich czynów. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Tego nawet nie chce mi się komentować.

Krzysiu to jest temat bana za reklamę, więc siej swoją propagandę gdzie indziej. W tym temacie posty niezwiązane z banem będą usuwane.


zer0 pisze:Mijana, tak, zbanowanie mnie to była forma agresji. Napisałem mu PM na servie, bo nie wiedziałem, czy jest na gg, czy go nie ma....
Spójrzmy na fakty.
1. Podawanie ip innych serwerów zawsze było traktowane jako forma reklamy i było karane banem.
2. zer0 dobrze o tym wiedział.
3. Mimo to zdecydował się podać IP na naszym serwerze.

Dlaczego to zrobił?
Pewnie po to, żeby móc z dumą założyć tutaj temat i stworzyć niekończący się flejm. Gratuluję sukcesu zer0.

zer0 pisze:Nie robicie nic? A szkalowanie naszego nowego servera, a nagradzanie graczy za odejście od W$ i kapowanie (SIC!)
Dafuq? Jakieś przykłady masz na to, czy tak sobie wymyśliłeś?
zer0 pisze:a za wszelka cenę i wszelkimi sposobami chęć wydarcia nam naszej prywatności z obrad, bo wszystko musicie wiedzieć.
Bitch pls. To był żart. Myślisz, że prosiłbym kogoś na czacie ogólnym o dostęp do waszych obrad, podczas gdy na serwie wesoło grają sobie inni klanowicze? Jak zwykle wszystko koloryzujesz.
zer0 pisze:My wiemy, że jesteśmy dla was niewygodni, ale miejcie chociaż trochę szacunku do własnych osób i nie zniżajcie się do takich zagrywek ;)
My też wiemy, że jesteśmy dla was niewygodni, ale miejcie chociaż trochę szacunku i nie reklamujcie bezczelnie swojego serwera u nas. I tak wiemy, że część graczy namówicie do przejścia do was, bo macie z nimi kontakt, czy to przez forum czy gg itp. To wam nie wystarcza?
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: |W$|MACIEK »

ksysu pisze:Klan od zawsze był powiązany z serwerem NN. To klan zachęcał ludzi do większej aktywności na serwerze. To Ci ludzie tworzyli klimat, który przyciągał graczy. Odłączenie klanu od serwera to była najgorsza decyzja administracji, która została podjęta w przeciągu dwóch(trzech?) lat. Okaz skrajnego egoizmu, pokazaliście, że klan nie ma dla Was żadnego znaczenia, że ludzie, z którymi spędzaliście wspólnie tyle czasu, nic dla Was nie znaczą. To tak jakby rodzic wyrzucił swoje dziecko na ulicę. Nie rozumiem, czy klan ciążył Wam aż tak strasznie, że musieliście się go pozbyć? W przeciągu całego istnienia serwera i klanu często spotykaliśmy się z różnymi przeszkodami, większymi, mniejszymi, ale zawsze je zwalczaliśmy. Dlatego proszę nie dziwić się, że ktoś może mieć to Wam za złe, bo w pewnym sensie zrujnowaliście klan, ale tym bardziej siebie. Nie wróże Wam świetlanej przyszłości - trójka adminów nie zastąpi 20-paru klanowiczów, nie zachęcicie nowych ludzi do odwiedzania serwera i w końcu, widząc jak bardzo upadliście rzucicie wszystko w pizdu. A klan będzie się dalej rozwijał, bo to zgrana ekipa, jest ich dużo, mają pomysły, mają ambicję i przede wszystkim motywację. By pokazać Wam jak wielki błąd popełniliście. Osobiście nigdy nie miałem nic do timoona i nooba, ale nie myślałem, że w tak prosty sposób dadzą się zbajerować i posuną się do takich czynów. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
nic dodac nic ując
NN bez W$ nie istnieje to klan robil połowe frekwencji
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Awatar użytkownika
Noobuś
Porucznik
Porucznik
Posty: 653
Rejestracja: 2012-06-17, 20:30

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: Noobuś »

Dobra widze, że pare rzeczy trzeba wyjaśnić.
zer0 pisze:Mijana, tak, zbanowanie mnie to była forma agresji. Napisałem mu PM na servie, bo nie wiedziałem, czy jest na gg, czy go nie ma. Będąc na serverze, niejako jesteś niczym żółte słoneczko na GG, dostępny i gotowy na rozmowę. Nie przypuszczałem, że wiedząc, że my się znamy, że proszę go tylko o pomoc, że robię to na priv, to spotkam się z takim traktowaniem.
Znamy się, powiedzmy. No i? Świadomie złamałeś regulamin, który wcześniej przestrzegałeś i egzekwowałeś. Sorry, serwer W$ to już jest konkurencja (wasza decyzja), wiec tak was traktujemy.
zer0 pisze:A szkalowanie naszego nowego servera
Pierwsze słysze
zer0 pisze:a nagradzanie graczy za odejście od W$
Kto został nagrodzony za odejście z W$? Nikt
zer0 pisze:kapowanie (SIC!),
Błagam, nie mów o sytuacji z Wymiataczem kiedy Timek rzucił tekst, że mógłby skopiować nam obrady. Na chacie ogólnym, przy innym W$u obok. Seems legit. Ja rozumiem, że ironie/sarkazm czy żarty to nie każdy łapie, no ale bez przesady.
ksysu pisze:
Gdybyśmy chcieli pokazać, że klan/ludzie nie mają żadnego znaczenie to byśmy go zlikwidowali.
Klan przestał pełnić swoją funkcje. Klan to od dłuższego czasu nie była zgrana ekipa. Większość widziała w nim tylko i wyłącznie lvl i "status" na serwerze, nie podstawowe zadanie - rozwój serwera. Przy przyjęciu Miyany na HA, posypały się na nas gromy, ale wyjaśliliśmy, że źle się dzieje, że zachowanie wielu osób nam się nie podoba i go nie akceptujemy. Były obietnice wzięcia się do roboty, zmian. I kompletnie nic się nie zmieniło. Weźmy taką kwestie jak dotacje. Niby nic, bo z założenia powiedzieliśmy, że sami to bedziemy finansować. Fajnie. Tylko jakoś na początku dotacje były. Były miesiące kiedy praktycznie nie musieliśmy nic dorzucać z własnej kieszeni. Super. Pokazywało, ze nie jesteśmy w tym sami, mamy jakieś wsparcie od społeczności która na tym serwie spędza kupe czasu. Ostatnie miesiące - brak czegokolwiek. Częściej zwykli gracze coś rzucili niż klanowicze. To patrz jak to teraz wygląda. Na NN nie ma kasy, a nagle na własny serwer jest. Tak, jestem ciut rozgoryczony.
Jak wcześnie był Ultra i odwalał całą robote to wszystkim to pasowało (nam też dla jasności, nie jesteśmy tutaj specjalnie lepsi). Było wygodne. Tylko potem Ultra się wypiał i zostaliśmy sami. A też nie mieliśmy dużych chęci i motywacji. Oczekiwaliśmy wsparcia. A go nie otrzymaliśmy. Stąd Miyana. I naprawde nie wiem czemu tak po niej jedziecie, nie zasłużyła. Gdyby nie ona, NN już był nie istniał.

Tekst jest o ogóle, są pojedyncze osoby do których nie mieliśmy większych zastrzeżeń i z nimi chcieliśmy dalej współpracować. I nie chcieliśmy żadnej wojny, ale widać urażona duma u niektórych na to nie pozwala.
A no i ostatnia kwestia. Pomysł z odłączeniem klanu był mój, nie Ani. Więc wszelkie hejty prosze kierować w odpowiednią strone.
Two beer or not two beer?
KonDzio pisze:Imię jego było Noobuś. Wymawiane na ustach każdego człowieka wywoływało niepokój , strach i lęk.
zer0
Kapitan
Kapitan
Posty: 729
Rejestracja: 2012-06-17, 20:32
Nick w ET: ETPlayer

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: zer0 »

Timon, weź raz spójrz bezstronnie, spójrz co WSZYSCY prócz waszej trójki piszą, i z tego co WSZYSCY prócz was piszą wyciągnij wnioski, a nie głupio walczysz na słowa z każdym, kto się z Tobą nie zgadza. Sprawa jest prosta, zrobiliście błąd, przyznaj się chociaż do tego z honorem
Nie obiecam ci, że lepszy będzie świat,
ważny jest oczu twoich blask,
Nie obiecam ci, że czas ukoi ból
ważne, że jesteś tu…
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: TimOOn »

Według mnie nie popełniliśmy błędu.
Ale nawet jeżeli twierdzicie. że ta decyzja to błąd, to czy trzeba przez to wylewać aż taki hejt? Starałem się początkowo podchodzić do tego na luzie, z humorem, ale to co się teraz dzieje jest przerażające. Wolałbym gdybyśmy się rozłączyli w pokoju, ale teraz widzę, że chyba się nie da. A szkoda, bo gdybyśmy stworzyli dwa serwery, które jako tako mają graczy, to można by nawiązać całkiem ciekawą współpracę, tak jak Spidi to widział.
Awatar użytkownika
Shimi
Kapral
Kapral
Posty: 113
Rejestracja: 2012-06-18, 15:05

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: Shimi »

Maciek pisze:NN bez W$ nie istnieje to klan robil połowe frekwencji
Ale tutaj ten czas przeszły to się odnosi chyba do naprawdę dawniejszej przeszłości, bo ostatnimi czasy to klan nie robił nawet 1/5 frekwencji, sory. Aktywnych na palcach jednej ręki zliczałem. Czyli tak jak Noobek wyjaśnił, stąd decyzja o rozłące - tylko dlaczego nagle po tym się część klanu obudziła?
ksysu pisze:A klan będzie się dalej rozwijał, bo to zgrana ekipa, jest ich dużo, mają pomysły, mają ambicję i przede wszystkim motywację.
To ciekawe, czemu miesiąc temu to nie była taka zgrana ekipa, nie było ich dużo (chyba że na papierze) i nie mieli tych pomysłów, ambicji i motywacji? Może czuli, że "ci wyżej" zrobią wszystko za nich? Przecież mieli swój lvl, nic nie musieli robić w sumie, to po co się wyświetlać, nie? Stracenie tego to był kop w dupę, żeby ją w końcu ruszyć?
Obrazek
|W$| - coś więcej niż coś więcej...
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: Zer0 ban- reklama

Post autor: TimOOn »

Shimi pisze:To ciekawe, czemu miesiąc temu to nie była taka zgrana ekipa
Jakby nie patrzeć to przyczyniliśmy się trochę do obecnego zgrania W$. Wiadomo, że nic tak nie jednoczy, jak wspólny wróg. :D
Zablokowany