Banowany ;)

Chcesz należeć do klanu? Pisz!
Stalkerq
Poborowy
Posty: 16
Rejestracja: 2013-04-08, 12:55

Re: Banowany ;)

Post autor: Stalkerq »

Bardzo bardzo przepraszam za tego haxa , przepraszam .
Tak , użyłem haxa raz , posiadam i przyznaję się do tego .
Lepiej.. ?
Kris dlaczego jesteś od początku tak wrogo do mnie nastawiony ?
Ani Cię nie obraziłem , ani... już nawet sam nie wiem .
zer0
Kapitan
Kapitan
Posty: 729
Rejestracja: 2012-06-17, 20:32
Nick w ET: ETPlayer

Re: Banowany ;)

Post autor: zer0 »

Chlip Chlip, łezka poleciała nad krzysiowym postem.

tak naprawdę nie poleciała. Fak Ju Krzysiu.
Nie obiecam ci, że lepszy będzie świat,
ważny jest oczu twoich blask,
Nie obiecam ci, że czas ukoi ból
ważne, że jesteś tu…
Awatar użytkownika
Miyana
Sierżant sztabowy
Sierżant sztabowy
Posty: 427
Rejestracja: 2013-02-14, 10:45

Re: Banowany ;)

Post autor: Miyana »

A ja jestem za unbanem. I nie, nie jest to zart:P
Ze Stalkerqiem nie bylo nigdy problemow, byl aktywnym graczem i fajnie sie z nim gralo na serwie.
Nie jest to osoba, ktora za wszelka cene sie wypiera haxa, nie jest chamem wyzywajacym adminow, bo dali ban.
Zaraz ktos powie, ze jak raz sie da komus unban za haxy to innym tez trzeba dac..a gowno prawda. Do kazdego podchodzimy indywidualnie, bo kazdy jest inny i inaczej reaguje na owy banik. Tutaj pelna kulturka, zero buractwa i wyzwisk.

Fakt, nikt nigdy sie nie dowie kto i dlaczego cheata uzywal na jego kompie, ale imo szanse mozna dac.. jezeli znow uzyje haxa to dostanie ban na serwie jak i na forum.
Awatar użytkownika
Shimi
Kapral
Kapral
Posty: 113
Rejestracja: 2012-06-18, 15:05

Re: Banowany ;)

Post autor: Shimi »

Popieram Krzysia i Miyanę. A tym innym szczególnym przypadkiem unbana mogę być w pewnym sensie ja, bo mimo że po powrocie miałem dostać bana, to go jednak nie dostałem, no i się okazało, że dało to raczej więcej pozytywów niż negatywów. Widać, że Stalkerq żałuje i że bardzo chciałby tu grać, a trochę tego bana już ma, więc swoje odczekał, warto dać mu ostatnią szansę i sprawdzić, czy z niej dobrze skorzysta - a jeśli nie, wtedy już bez cackania się, won. ;)
Obrazek
|W$| - coś więcej niż coś więcej...
Misiu
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 335
Rejestracja: 2012-07-21, 13:27

Re: Banowany ;)

Post autor: Misiu »

No Stalkerq :-D Powiem to szczerze :-D też bym chciał żebyś dostał unbana heh :D Ale tego bota byś musiał usunąć ^^
Stalkerq
Poborowy
Posty: 16
Rejestracja: 2013-04-08, 12:55

Re: Banowany ;)

Post autor: Stalkerq »

chyba dam radę :D , zmieniłem system przedwczoraj także komputer czysty jak pupcia niemowlęcia xd
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: Banowany ;)

Post autor: |W$|MACIEK »

nie zapomnij zalozyc hasła bo znowu brat ci zepsuje opinie *badsmile*

edit/
wszystkim biorącym udzial w dyskusji proponuje przejrzec ten temat: http://wolfenstein.pl/viewtopic.php?f=78&t=2521

jacy to ludzie sa zmienni , nalezy oczywiscie wziasc pod uwage ze pawik i stalker to zdecydowanie odmienne zachowania/charaktery jakkolwiek zwróćmy uwaga na stanowczosc niektorych osób ...
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: Banowany ;)

Post autor: TimOOn »

Ja jestem przeciwko unbanowi. Przede wszystkim dlatego, że jest za wcześnie, Stalkerq nie odsiedział jeszcze swojej kary. Poza tym nie przyznał się od razu do winy, żadnego przepraszam, tylko jakieś kiepskie tłumaczenia. Innymi słowy Stalkerq źle to rozegrał.

Cieszę się Maćku, że przytoczyłeś tutaj temat Pawika, bo pomyślałem o tym samym. Pawik nie kombinował, tylko od razu powiedział co i jak, ale unbana nie dostał. Następnie napisał po pół roku i w takiej sytuacji byłem za unbanem, ale niestety ban nie został zdjęty. Dlatego w tym wypadku też nie powinno być unbana, a przynajmniej nie tak wcześnie.

No i jeszcze zdanie Miyany na temat banów za czity. Nieco odmienne od tego dzisiejszego. :D
Miyana pisze:Nie znam sytuacji ani kto,co,za co, ale hax to hax,
Nieistotne czy minelo pol roku czy 5 lat, powinien byc perm ban.
Volin ma racje - jak da sie szanse jednemu to potem trzeba wszystkim, co jest totalnie bez najmniejszego sensu..
Shimi pisze:no i się okazało, że dało to raczej więcej pozytywów niż negatywów.
Skromny jak zawsze. :D
Awatar użytkownika
Miyana
Sierżant sztabowy
Sierżant sztabowy
Posty: 427
Rejestracja: 2013-02-14, 10:45

Re: Banowany ;)

Post autor: Miyana »

To jest troche co innego bo akurat tamten typ mial bany na innych serwerach,ktore widzialam. I glownie dlatego mialam takie zdanie, to samo powiedzialabym o Anonie,ktory mial bany na ok. 5 innych serwach.
Takze sytuacja minimalnie inna, bo w zadnym zaprzyjaznionym miejscu nie widzialam bana Stalkerqa, chyba,ze mial inny nick :)
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: Banowany ;)

Post autor: kris pl »

Stalkerq pisze:Bardzo bardzo przepraszam za tego haxa , przepraszam .
Tak , użyłem haxa raz , posiadam i przyznaję się do tego .
Lepiej.. ?
Kris dlaczego jesteś od początku tak wrogo do mnie nastawiony ?
Ani Cię nie obraziłem , ani... już nawet sam nie wiem .
Bo wiedziałem że mnie oszukujesz proste. Czytalem tyle tego typu wymowek masę. Oszukujesz w grze i na forum później sie przyznajesz i oczekujesz unbana. Unbana nie będzie to moje ostatnie słowo a wasze argumenty do mnie nie trafiają. Przykład pawika był szczery i unbana nie dostal. Ty perfidnie nas wszystkich oszukiwales i liczysz na wyrozumiałość? Ludzie ogarnijcie się.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
Shimi
Kapral
Kapral
Posty: 113
Rejestracja: 2012-06-18, 15:05

Re: Banowany ;)

Post autor: Shimi »

TimOOn pisze:Skromny jak zawsze. :D
To był czysty obiektywizm. :D
Obrazek
|W$| - coś więcej niż coś więcej...
Stalkerq
Poborowy
Posty: 16
Rejestracja: 2013-04-08, 12:55

Re: Banowany ;)

Post autor: Stalkerq »

TimOOn -
żadnego przepraszam
najpierw przeczytaj wszystkie posty potem pisz.
Bardzo bardzo przepraszam za tego haxa , przepraszam .
I bardzo proszę nie porównywać mnie z innymi osobami typu Pawik czy jak mu tam , jedyne co mnie znim łączyło to to że użyliśmy bota , ale On a Ja to całkiem dwie różne osoby i doświadczenia na serwerze .
Chcieliście znać prawdę poznaliście Nic z tego co napisałem w pierwszym poście nie było kłamstwem , zrozumcie ? !!!.
Nie mogę w żaden sposób tego udowodnić , dlatego odpowiedzialność ponoszę ja , przede wszystkim nie mam do nikogo za złe .
Awatar użytkownika
Qrwi$
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-15, 15:49

Re: Banowany ;)

Post autor: Qrwi$ »

Stalkerq pisze:I bardzo proszę nie porównywać mnie z innymi osobami typu Pawik czy jak mu tam , jedyne co mnie znim łączyło to to że użyliśmy bota.
mi się wydaję czy wcześniej mowa była o młodszym bracie ? koleś lecisz sobie ostro w ch**a a inni to widzę łapią. zostałeś złapany, a następnie się przyznałeś do cheata. nie masz na co liczyć. nie jesteś nikim niezwykłym żeby teraz naginać zasady dla ciebie. nikt nie dostał to ty też nie dostaniesz.
Awatar użytkownika
Roux Spana
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 2013-03-28, 18:47
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Warszawa

Re: Banowany ;)

Post autor: Roux Spana »

Qrwi$ pisze:
Stalkerq pisze:I bardzo proszę nie porównywać mnie z innymi osobami typu Pawik czy jak mu tam , jedyne co mnie znim łączyło to to że użyliśmy bota.
mi się wydaję czy wcześniej mowa była o młodszym bracie ? koleś lecisz sobie ostro w ch**a a inni to widzę łapią. zostałeś złapany, a następnie się przyznałeś do cheata. nie masz na co liczyć. nie jesteś nikim niezwykłym żeby teraz naginać zasady dla ciebie. nikt nie dostał to ty też nie dostaniesz.
Popieram.
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: Banowany ;)

Post autor: ksysu »

Przytoczyliście tu sprawy pawika i lolka. Przypominam, że oba przypadki diametralnie różniły się od stalkera. Loleq był niejednokrotnie banowany nie tylko za czity, ale też za obrażanie graczy, administracji i inne ordynarne, szczeniackie zachowania. Po pewnym czasie wrócił, rzekomo jako Santiago, potem przez pewien czas legalnie grał sobie na serwerze, nikt nie zwracał na to uwagi. Pawik zawsze był gówniarzem, który za wszelką cenę starał się zwrócić na siebie uwagę. Swoimi czasy, siał zamęt na serwerze poprzez nieustanny spam, wraz z Asaliosem i Maćkiem, praktycznie każda jego wizyta kończyła się mutem/kickiem. Dostawał bany, za które przepraszał, dostawał bany za czity. Stalkerq czitował RAZ, nigdy wcześniej nie sprawiał problemów, przyznał się do winy, mimo pewnych trudności, przeprosił i poprosił o złagodzenie kary. Pokazał, że zależy mu na grze na tym serwerze i na przebywaniu wśród tych ludzi.
Historia pokazuje, że czasem warto dać graczowi drugą szansę. Przykładem pierwszym jest sam Maciek. Dawniej główny szef szajki buntowniczej "Pawik+Maciuś+Asalios<3", siejący zamęt i chaos na serwerze swoim spamem. Wulgarny i niekulturalny, ordynarnie zwracający się w stronę innych graczy i administracji. Mutowany, kickowany, banowany na krótkie terminy - bez rezultatu. Mimo wszystko nie został nigdy doszczętnie ukarany, gdyż był graczem aktywnym i wzbudzał sympatię części klanowiczów. Szczęśliwym trafem Maciek sam zmądrzał i dojrzał na tyle, by nawet dołączyć do szeregów klanu. Każdy, kto pamięta starego Maćka potwierdzi, że zmienił się nie do poznania.
Ja również nigdy nie byłem aniołkiem. Wiele razy zastanawiano się nad wymierzeniem sprawiedliwości w moim kierunku. Jednak przebywając na serwerze wśród ludzi, którzy w tamtych czasach kierowali serwerem, potrafiłem zmienić swoje postępowanie. Pewnie kilka osób uzna ten przykład za zły, aczkolwiek myślę, że na szansie, którą dostałem, zyskałem zarówno ja, jak i serwer.
Wybacz zer0, że znów piszę o Tobie, aczkolwiek jesteś dobrym przykłądem :D Dawno temu, nad przyjęciem zera do klanu też trwały dyskusje. Wiele osób miało wątpliwości co do jego osoby. Dostał szansę i dziś cieszy się dużym szacunkiem wśród klanowiczów, jak i graczy. Nadano mu wiele zaszczytnych tytułów, błagano o jego configi, pakiety treningowe, z wieloma problemami kierowano się w Jego stronę. Nie jest to bezpośredni przykład, bo zer0 nigdy nie znajdował się w sytuacji, w której teraz jest stalkerq, ale również pokazuje, że podarowanie komuś szansy owocuje w przyszłości.
Imho, stalkerq, mimo wszystkich swoich głupich wyjaśnień i owijania w bawełnę zasługuje na drugą szansę. Przecież jeśli się nie sprawdzi, zawsze ponownie można użyć komendy "!ban". Jest tyle innych serwerów, a mimo wszystko wciąż stara się wrócić na ten jeden. Każdy popełnia błędy i każdy powinien mieć szansę, by je naprawić.
Zablokowany