Banowany ;)

Chcesz należeć do klanu? Pisz!
Stalkerq
Poborowy
Posty: 16
Rejestracja: 2013-04-08, 12:55

Banowany ;)

Post autor: Stalkerq »

1.Nik - Stalkerq
2.Wiek - 17
3.Kilka słów o sobie - Mam na imię Rafał , moje zainteresowania to ogólnie motoryzacja , robię technikum elekronika samochodowego , czas wolny oprócz gry spędzam aktywnie grając w piłkę nożną , siatkową , jak i ręczną oraz kosza .
Jestem doświadczonym graczem Enemy już od kilku lat , większość z was mnie zna . Ostatnio zostałem zbanowany z nie mojego powodu !!! :evil: , tyle lat z wami i ani jednego bota na moim koncie i dalej nie wierzycie . Trudno , piszę to podanie z nadzieją że dostanę się do klanu mimo tego "nie mojego zajścia" i zostanę od banowany :roll: . Próbowałem grać na innych serverach nie raz , i to nie to samo *ryczyitobardzo* , tu znałem dużo ludzi , porządnych , słownych , pomocnych ludzi bez których ta gra to nie to samo Pozdrawiam
4.Poprzednie klany - brak
5.Staż gry w ET. - ponad 3 -4 lata z tego co pamiętam , nie jestem w stanie dokładnie określić .
v.low
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 354
Rejestracja: 2012-07-09, 22:23
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: SCAR IN CAR

Re: Banowany ;)

Post autor: v.low »

Nie wiem, czy dostanie się do klanu, wiąże się automatycznie z odbanowaniem.
*badsmile*
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: Banowany ;)

Post autor: kris pl »

Stalkerq pisze: Jestem doświadczonym graczem Enemy już od kilku lat , większość z was mnie zna . Ostatnio zostałem zbanowany z nie mojego powodu !!! :evil: , tyle lat z wami i ani jednego bota na moim koncie i dalej nie wierzycie . Trudno , piszę to podanie z nadzieją że dostanę się do klanu mimo tego "nie mojego zajścia" i zostanę od banowany :roll: . Próbowałem grać na innych serverach nie raz , i to nie to samo *ryczyitobardzo* , tu znałem dużo ludzi , porządnych , słownych , pomocnych ludzi bez których ta gra to nie to samo Pozdrawiam
Nie mojego zajścia. Pfffff. To był twój komputer, twój nick. Kto siedział po drugiej stronie to już nie moja sprawa . Sam sie przyznales do posiadania aimbota z et nie pobiera sie on automatycznie. Idąc ta prosta metoda dedukcji sciagneles go w celu wykorzystywania w grze. I oszukiwania innych czystych. Twoje tłumaczenia są dla mnie osobiście śmieszne. Z wyżej wymienionych powodów ja unbana nie dam. Dlatego podanie oddalam bo członkowie W$ to gracze NN gdzie ty nie zagrasz.
ps. Nie chcę reklamować innych stron związanych z et ale 10 przykładów gdzie gracze mówią że to ich młodsi bracia, koledzy itp grali na aimie pewnie bym znalazł.
Pozdrawiam.
Kris
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Stalkerq
Poborowy
Posty: 16
Rejestracja: 2013-04-08, 12:55

Re: Banowany ;)

Post autor: Stalkerq »

Kris , Ty jesteś na tyle bystry że sam wiesz lepiej , widzę że lubisz siebie czytać xd
Ok , ja to rozumiem i mówię jak było , a samo posiadanie bota na pc nie jest karane (na serwerze) tylko jego używanie , co zrobiłem . Je*bie mnie cały bot , tylko znam tu ludzi , Kris rozumiesz mnie ? i chciałbym z nimi pograć .
A jeszcze powinien być ban na jakiś rok a nie na zawsze , kto dostanie bana na rok i chce grać to myślę że następnym razem jeżeli nie zapomni o serwerze , nie włączy go ! chyba logiczne ,jak dla mnie .
Awatar użytkownika
Qrwi$
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-15, 15:49

Re: Banowany ;)

Post autor: Qrwi$ »

W takim razie przyjdź za rok.
Stalkerq
Poborowy
Posty: 16
Rejestracja: 2013-04-08, 12:55

Re: Banowany ;)

Post autor: Stalkerq »

Przyjdę za rok , tylko czy będę miał to czego oczekuję ?
Awatar użytkownika
Miyana
Sierżant sztabowy
Sierżant sztabowy
Posty: 427
Rejestracja: 2013-02-14, 10:45

Re: Banowany ;)

Post autor: Miyana »

I na co Ci to było Stalkerq , tak miło sie z Tobą zawsze grało a tu o,ban.
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: Banowany ;)

Post autor: kris pl »

Jaki z tego moral było go nie posiadać i nie używać. To że z kimś chciałeś pogadać realnie mam to gdzies. Dla mnie realnie tez nie jest fajne banowanie graczy którzy grają od kilku lat. Może gdybyś napisał po roku o tego unbana podszedł bym do tego inaczej. Ale teraz tylko jeszcze bardziej dzialasz na swoją niekorzyść.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: Banowany ;)

Post autor: ksysu »

Osobiście zawsze byłem przeciwko cziterom i oszustom, ale w zaistniałej sytuacji coś podkusiło mnie do wyrażenia swojej opinii w tym temacie. Przez wiele lat istnienia tego serwera, spotykaliśmy się z różnymi przypadkami cziterów - najczęściej były to osoby przypadkowe, których wybryki kończyły się natychmiastowym, nieodwołalnym banem, rzadziej gracze stali, a nawet klanowicze i ludzie, którzy rzekomo byli odpowiedzialni za pilnowanie porządku na serwerze. W sprawach stałych graczy i klanowiczów zawsze trwały dyskusje na temat odpowiedzialności ich poczynań, jednak w przeważającej liczbie przypadków kary były łagodzone lub warunkowo odwoływane. Zawsze również było brane pod uwagę zaangażowanie gracza w życie serwera i jego zasługi, to wpływało na wymiar kary. Podobnie jest i w tej sprawie - chłopak zawinił, zasłużył na karę i ją otrzymał. Jednak mimo tego, desperacko stara się powrócić na serwer, szuka głupich tłumaczeń, pokazuje, jak bardzo mu zależy. Ostatnimi czasy moja aktywność na serwerze była nikła, aczkolwiek prawie zawsze, gdy zjawiałem się na serwerze, był na nim stalkerq. To też trzeba wziąć pod uwagę. Sytuacja serwera jest nieciekawa, wiele dawnych stałych graczy zniknęło, aktywność klanowiczów znacznie zmalała, serwer świeci pustkami i wieje sandałem. Podsumowując, proszę radę starszych o dokładniejsze rozpatrzenie sprawy stalkerq i złagodzenie jego wyroku. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem byłoby odbanowanie gracza pod warunkiem, że jeśli kiedykolwiek w przyszłości zostanie złapany na oszukiwaniu, zostanie permamentnie zbanowany na serwerze i forum, bez możliwości składania wyjaśnień. Mój przyjaciel i mentor, Sebastian "zer0", zawsze w takich sytuacjach stawał w obronie winowajców. Potrafił uratować znacznie brutalniejszych oszustów. Wierzył, że w każdym złoczyńcy kryje się dobro. Mam nadzieję, że jeśli kiedykolwiek przeczyta moją wypowiedź, będzie ze mnie dumny.
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: Banowany ;)

Post autor: TimOOn »

ksysu pisze:W sprawach stałych graczy i klanowiczów zawsze trwały dyskusje na temat odpowiedzialności ich poczynań, jednak w przeważającej liczbie przypadków kary były łagodzone lub warunkowo odwoływane.
Wymień mi te przypadki, bo jakoś żadnego sobie nie przypominam.
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: Banowany ;)

Post autor: |W$|MACIEK »

taa była jedna taka sytuacja z assasinem zer0 tak bardzo prosil o tego unbana ze po dlugim czasie w koncu go dostał, heh tylko tak sie składa ze po tym zdarzeniu wpadl na serwer 2 razy a potem sei wypiol
wnioski?
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: Banowany ;)

Post autor: TimOOn »

Tylko że Assasin został odbanowany przez zer0 bez zgody ha.
Stalkerq
Poborowy
Posty: 16
Rejestracja: 2013-04-08, 12:55

Re: Banowany ;)

Post autor: Stalkerq »

"Wnioski ?" Takie że ja się nie wypnę ... !
Przepraszam wszystkich których uraziłem czymś !
Ale to co napisał KSYSU jest najprawdziwszą prawdą , sam to zrozumiałem gdy przeczytałem .
Może i zdarzy się że zrobię przerwę na rok czy pół tora , ale zawszę wrócę .
już tak było ...
Przepraszam i dziękuje jeszcze raz , z poważaniem Stalkerq
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: Banowany ;)

Post autor: kris pl »

Stalkerq pisze:"Wnioski ?" Takie że ja się nie wypnę ... !
Przepraszam wszystkich których uraziłem czymś !
Ale to co napisał KSYSU jest najprawdziwszą prawdą , sam to zrozumiałem gdy przeczytałem .
Może i zdarzy się że zrobię przerwę na rok czy pół tora , ale zawszę wrócę .
już tak było ...
Przepraszam i dziękuje jeszcze raz , z poważaniem Stalkerq
A nie przeprosisz za haxa? Jak dotąd słyszę tylko puste wymowki o bracie z poradnika jak oszukać admina. I właśnie dlatego temat dla mnie jest zamknięty. Należy sie szansa? Przecież to nie jego ban a brata a brat nie przeprosił. Idąc tym tropem stalkerq nie masz bana tylko brat :)
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: Banowany ;)

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Może przestańmy go męczyć i wyłóżmy kawę na ławę, podsumowując to jednym zdaniem:

Przykro nam, ale nie zostałeś odbanowany i przyjęty do klanu, gdyż Ci nie wierzymy.
Obrazek
Zablokowany