[Pawik][Zer0] (unban)

Prośby o unban i skargi na graczy
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: [Pawik][Zer0] (unban)

Post autor: kris pl »

Przypomnę że to nie był jedyny ban pawika. Mówisz Shimi że przeprosił ale wiedział że wiedzieliśmy że czitowal już wcześniej to go nie powstrzymało. Dla mnie i tak grał i nas na kredyt bo to co robił że asaliasem powinno skończy się banem. Ja mam o nim jedna opinie troller i czit.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
Miyana
Sierżant sztabowy
Sierżant sztabowy
Posty: 427
Rejestracja: 2013-02-14, 10:45

Re: [Pawik][Zer0] (unban)

Post autor: Miyana »

Nie znam sytuacji ani kto,co,za co, ale hax to hax,
Nieistotne czy minelo pol roku czy 5 lat, powinien byc perm ban.
Volin ma racje - jak da sie szanse jednemu to potem trzeba wszystkim, co jest totalnie bez najmniejszego sensu..
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: [Pawik][Zer0] (unban)

Post autor: kris pl »

Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
Pawik
Poborowy
Posty: 7
Rejestracja: 2012-08-11, 20:39
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Pawik][Zer0] (unban)

Post autor: Pawik »

Kris , odpowiem najpierw na post na samej górze , na tym serwerze zostałem zbanowany kilka razy to prawda ale to tylko za zawracanie dupy adminom i denerwowanie ich psychiki spamowniem piosenek itd. a ten link co podałeś tam wystąpiłem tylko w obronie kolegi a mój ostatni ban na tym serwerze był właśnie za WH i ja wiem może i jestem zwykłym graczem ale wielki mam staż , kiedyś nawet składałem podanie do W$ ale to nie istotne proszę tego nie wykorzystywać w dalszych odpowiedziach by mnie tutaj nie udupić. Mi chodzi o to że wczoraj wróciłem na serwer bo mam nowy komputer i jakoś dogadałem się z innymi graczami i grałem zgodnie z regulaminem i to nie jest moją obroną na wszystkie wymierzone argumenty, na tym serwerze chyba każdy admin mnie pamięta i ja wiem że postąpiłem źle , wiem że perm to perm warn to warn a ban to ban i nie przyszedłem się tutaj wyżalać tylko pokazać wam jak to wszystko przebiegało chociażby właśnie z tym graczem assasinem który dostał bana nie wiem za co i po kilku dniach dostał kolejną szansę a ja dostałem bana i jeszcze napisałem jakoś po tydzień jego na daniu prośbę o kolejną szansę i jej nie dostałem , równie dobrze jakbym teraz chciał mógłbym już z wami grać na innym nicku ale po co? wolę być uczciwy od samego początku i skoro assasin dostał szansę po kilku dniach to ja nie mogę dostać po 7 miesiącach i przemyśleniach? Może i ten cały assasin nie wykorzystał szansy ale uwierzcie że każdy na nią zasługuję i może ją wykorzystać i już więcej nie tracić zaufania na innych , tak wiem co za gracz podał przykład odnośnie "w takim razie anonymous powinni też dostać 2 szansę" ale zobaczcie oni nie złamali regulaminu , oni złamali prawo i są poszukiwani przez policję i inne jednostki rządowe a ja złamałem regulamin serwera a nie próbuje zapanować nad całym światem , ten temat mógłby mieć wiele odpowiedzi ale uważam że mądrości pewnych nowych zwykłych graczy którzy nie wpływają na mój los i nie posiadają znajomości z administracją tylko pogarszają sytuację , ja bym wolał usłyszeć ostateczny werdykt z powodem postanowienia , dziękuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: [Pawik][Zer0] (unban)

Post autor: kris pl »

Anonymus to gracz. Ty kilkoma banami nawet nie powinieneś się chwalic.
Assasin to dla nas nauczka. Powinniśmy się uczyć na błędach a nie ponownie brnać w ten bezsens... Lolqowi pozwoliśmy grać i jak to się skończyło. Człowiek całe życie się uczy, my nauczek dostaliśmy już wystarczająco wiele.
Ostatnie słowo należy do Zera bo On bana wlepił.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: [Pawik][Zer0] (unban)

Post autor: TimOOn »

Zer0 nie ma tu nic do gadania.
Trochę kiepski moment sobie wybrałeś, na tę prośbę, Pawik. Teraz przed świętami wszyscy mają ciekawsze rzeczy do roboty, niż zajmowanie się twoim banem. Daj nam trochę czasu na przemyślenie sprawy.

Trzeba było grać i siedzieć cicho, to pewnie jakoś by ci się udało zostać na serwie bez większego rozgłosu.
zer0
Kapitan
Kapitan
Posty: 729
Rejestracja: 2012-06-17, 20:32
Nick w ET: ETPlayer

Re: [Pawik][Zer0] (unban)

Post autor: zer0 »

zer0 pisze:ja mu dałem bana, bo byłem pierwszy, który tego bana zrobił, nic więcej się nie przyłożyłem do tego, więc Maćku to miłe, że uznajesz moje słowo za święte i ostateczne, ale w tej sprawie ha decydują ;)
pisząc te słowa miałem małą nadzieję, że mnie skorygujesz Timon słowami a'la "decyduj zer0, Twój głos jest dla nas najważniejszy" lub coś w ten deseń *nonie*
Nie obiecam ci, że lepszy będzie świat,
ważny jest oczu twoich blask,
Nie obiecam ci, że czas ukoi ból
ważne, że jesteś tu…
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: [Pawik][Zer0] (unban)

Post autor: SPIDIvonMARDER »

zer0 jesteś specjalistą od banów, widziałem taką adnotację w Twojej Kennkarcie. Teraz nie wykręcaj kota dupą do góry, bo my to wszystko mamy w teczkach.


A tak zupełnie na serio, to granie na czitach jest rzeczą, która najbardziej ze wszystkich rozwala przyjemność grania w cokolwiek. Każdy ma prawo bronić swojej niewinności i prosić o wybaczenie, ale tutaj Ci zwrócę uwagę, że Twoje posty są napisane mało po polsku, co nie daje im wiarygodności. Force, Assasin itd też tak błagali na kolanach i używali bardzo podobnej retoryki.

Decyzja zależy od Czerwonej Rady. Od siebie dodam tylko, że za popełnione krzywdy trzeba zadośćuczynić. Dobrym systemem są prace społeczne. Może Czerwoni znajdą w swoich tytanowych sercach odrobinę litości dla Ciebie? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Wym!atacz:]
Starszy kapitan
Starszy kapitan
Posty: 844
Rejestracja: 2013-01-08, 20:50
Nick w ET: wymiaczos
Lokalizacja: Kraków

Re: [Pawik][Zer0] (unban)

Post autor: Wym!atacz:] »

SPIDIvonMARDER pisze:Może Czerwoni znajdą w swoich tytanowych sercach odrobinę litości dla Ciebie? ;)
Ta... Czerwoni i litość.
Awatar użytkownika
KonDzio
Porucznik
Porucznik
Posty: 658
Rejestracja: 2011-08-29, 17:40
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Białystok

Re: [Pawik][Zer0] (unban)

Post autor: KonDzio »

Żeby czita nie wyłapano to dalej by grał na haxach i miałby w dupie innych. Nie byłoby mu żal gdyby nie dostał bana. Śmiałby się nam prosto w twarz. Listośc dla czitera?! Co jak co, ale jeżeli chodzi o "doping" nie powinno byc przebaczania. Prędzej czy później i tak zaczniesz znów ich używac tylko tym razem będziesz przekonany, że napisałeś przeprosiny i mówiłeś, że żałujesz to nie będziemy Cię sprawdzac. Mylisz się. Nawet jeżeli zostanie Ci wybaczone to będziesz pod stałą kontrolą. Tyle z mojej strony.
Pozdrawiam.
War, war never changes ...
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: [Pawik][Zer0] (unban)

Post autor: |W$|MACIEK »

taa własnie dlatego ze bedzie miał stałą kontrol bedzie grał czysto to młody dzieciak niech dostanie druga szanse.
Assasin nie dostał unbana po kilku dniach jak to pawik piszesz tylko po dluższym czasie
Mentos oczywiscie jak zawsze jest jedyną nieomylną osobą zawsze wszystko robi dobrze, ciekawe ze jescze twt sie nie wypowiedział kolejny nieomylny czlowiek, jak wy jestescie tacy dobrze to gratuluje, niestety niekazdy tak ma i popełnia błędy ale czy to powod zeby kogoś odrazu skreślać
pozatym przyznał sie odrazu a nie w kulki leciał jak większos ze grali czysto
Sprawa loleqa ciekawe kris ze tak dlugo tolerowalismy jego zachowanie i wtedy tak przekonowująco nie mowiłes ze bana nalezy dac
Aha i zer0 niema tu nic do gadania tak naprawde :->
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: [Pawik][Zer0] (unban)

Post autor: Volin »

O czym my tak naprawdę gadamy jak ktoś jest recydywą i miał już na nn nie jednego bana i za każdym razem błagał o unbana to staje się on niewiarygodny i raczej szansa na to, że zrozumiał swój postępek i na to, że coś z tym zrobi jest bardzo mała nawet bliska 0. Zrozumiałbym go i może wspierałbym go gdyby to był pierwszy raz i za zachowanie, ale jak ten ban jest za cheaty to raczej żadne tłumaczenie go nie usprawiedliwi.
Awatar użytkownika
Tucikdrucik
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 356
Rejestracja: 2011-02-18, 19:20
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Lubin

Re: [Pawik][Zer0] (unban)

Post autor: Tucikdrucik »

|W$|MACIEK pisze: Mentos oczywiscie jak zawsze jest jedyną nieomylną osobą zawsze wszystko robi dobrze, ciekawe ze jescze twt sie nie wypowiedział kolejny nieomylny czlowiek,
To może ja się wypowiem macku tutaj nie chodzi o nie omylność tylko o tego posta po przeczytaniu całego tematu, dziwi mnie fakt podejścia całej społeczności WS schodzicie z tematu tworzycie pod tematy po co ? hallo no bez sens przy okazji wytykacie innym błędy co gorsza w waszym gronie. sprawa jest jasna ban to ban czit to czit perm i tyle każdy szanujący się klan nie wybacza pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: [Pawik][Zer0] (unban)

Post autor: kris pl »

|W$|MACIEK pisze: Sprawa loleqa ciekawe kris ze tak dlugo tolerowalismy jego zachowanie i wtedy tak przekonowująco nie mowiłes ze bana nalezy dac
Maćku za przeprszeniem odchlap się od mojej osoby. Przy sprawie lolqa nie byłem cl i nie czułem się kompetentny do mówienia czegoś. Pawika znam pamiętam i mam o nim opinie więc ją przedstawiłem jako ha NN. A jeśli chodzi i lolqa zachowanie jako pierwszy dałem mu za to bana.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: [Pawik][Zer0] (unban)

Post autor: |W$|MACIEK »

kris pl pisze:
|W$|MACIEK pisze: Sprawa loleqa ciekawe kris ze tak dlugo tolerowalismy jego zachowanie i wtedy tak przekonowująco nie mowiłes ze bana nalezy dac
Maćku za przeprszeniem odchlap się od mojej osoby. Przy sprawie lolqa nie byłem cl i nie czułem się kompetentny do mówienia czegoś. Pawika znam pamiętam i mam o nim opinie więc ją przedstawiłem jako ha NN. A jeśli chodzi i lolqa zachowanie jako pierwszy dałem mu za to bana.
i słusznie lepiej póżno niż wcale i chwała ci za to zes sie zdecydował
Tucikdrucik pisze:
|W$|MACIEK pisze: Mentos oczywiscie jak zawsze jest jedyną nieomylną osobą zawsze wszystko robi dobrze, ciekawe ze jescze twt sie nie wypowiedział kolejny nieomylny czlowiek,
To może ja się wypowiem macku tutaj nie chodzi o nie omylność tylko o tego posta po przeczytaniu całego tematu, dziwi mnie fakt podejścia całej społeczności WS schodzicie z tematu tworzycie pod tematy po co ? hallo no bez sens przy okazji wytykacie innym błędy co gorsza w waszym gronie. sprawa jest jasna ban to ban czit to czit perm i tyle każdy szanujący się klan nie wybacza pozdrawiam :)
no właśnie po to jest to forum zeby powiedziec co sie sądzi i uważa do wtykniec błędów również
ja sie wypowiadam w sprawie pawika bo wiem jak to wyglądało, ale jest pewna grupa osób która regularnie wtrąca sie i krytykuje W$ prześledzcie ostatnie skargi, nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to ze te osoby nie były przy tych zajściach a najwięcej mają do powiedzenia
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Zablokowany