Nowy Wolfenstein jeszcze w tym roku?!

Awatar użytkownika
Karule
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 145
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2010-05-02, 11:55
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Kraków

Nowy Wolfenstein jeszcze w tym roku?!

Post autor: Karule »

http://www.cdaction.pl/news-30794/wolfe ... dicka.html

MachineGames to firma założona przez byłych pracowników studia Starbreeze odpowiedzialnego m.in. za wirtualne przygody Riddicka. Jeśli wierzyć informacjom odnalezionym w sieci, developerzy pracują nad kolejnym Wolfensteinem.

Na stronie internetowej współpracującego z wieloma producentami (m.in. z EA i Capcomem) kompozytora Juliana Beestona, gdzie chwali się on swoimi dokonaniami, pojawiła się informacja, że pomagał przy nagrywaniu dialogów do Wolfensteina. Sama gra miałaby się ukazać jeszcze w tym roku.

Produkcja powstaje ponoć w szwedzkim studiu MachineGames, które zostało przejęte w 2010 roku przez ZeniMax, firmę matkę Bethesdy. Z wcześniejszych przecieków wynika, że developerzy pracują nad tajemniczym Projektem Tungsten. Niewykluczone, że chodzi właśni o nowego Wolfensteina.

Beeston usunął swoją stronę, ale w sieci nic nie ginie – znajdziecie ją pod TYM adresem.


Ja jestem za, oby trzymał klimat ;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Szkarłatny***
Plutonowy
Plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 2011-12-28, 17:51
Nick w ET: SzkarwaT
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Nowy Wolfenstein jeszcze w tym roku?!

Post autor: Szkarłatny*** »

Ciekawa wiadomość, jeżeli wszystko okaże się prawdą, to na pewno zagram w nowego Wolfensteina. Niepokoi mnie jednak to, że nad grą nie popracuje już id Software, Activision, ani tym bardziej Gray Matter Studios. Mam nadzieję, że ojcowie nowego Wolfensteina wyciągną wnioski z ostatniej gry i odejdą od schematu biegania po mieście i kupowaniu ulepszeń oraz wydadzą go w stylu przypominającym RTCW. Oczywiście mam też nadzieję, że panowie Szwedzi nie zaniedbają soundtrack'u, a klimat będzie jak w starym, dobrym RTCW.

Cóż, pozostaje wyczekiwać na kolejne nowinki.
"Każdy dodatek do gazety, bateria do odtwarzacza, knedle – nic tam nie było, grzejniki i karmazyn, na wszystko ktoś rzucił zapytanie czemu dżemu nie ma."
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: Nowy Wolfenstein jeszcze w tym roku?!

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Trochę dużo tych odsłon już będzie. Oczywiście bardzo chciałbym nowego, udanego Wolfa, ale... czy da się :P Może tak, skoro to inni ludzie robią. Właściwie, to każdego Wolfa robiły inne ekipy i jedynym tró ID Sofware był Wolf 3D. Z drugiej strony obawiam się, że nasze wyobrażenia o idealnym Wolfie pochodzą z 2001 roku, a takich gier dziś już się nie robi.
Obrazek
Awatar użytkownika
KonDzio
Porucznik
Porucznik
Posty: 658
Rejestracja: 2011-08-29, 17:40
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Białystok

Re: Nowy Wolfenstein jeszcze w tym roku?!

Post autor: KonDzio »

Trzeba byc otwartym na nowości Spidi :)
War, war never changes ...
Awatar użytkownika
DrVaNs
Administrator Z Pasją
Administrator Z Pasją
Posty: 525
Rejestracja: 2008-08-16, 20:40
Nick w ET: VaNs
Kontakt:

Re: Nowy Wolfenstein jeszcze w tym roku?!

Post autor: DrVaNs »

Wolfenstein z definicji jest na przegranej pozycji - nie jest grą nastawioną na masową rozrywkę, to trzeba lubić i czuć żeby w to grać.
Jestem Tylko Zwykłym Graczem z Pasją.

Emerytura!
Awatar użytkownika
Miyana
Sierżant sztabowy
Sierżant sztabowy
Posty: 427
Rejestracja: 2013-02-14, 10:45

Re: Nowy Wolfenstein jeszcze w tym roku?!

Post autor: Miyana »

Czy na przegranej to bym nie powiedziala, z ta czescia bedzie raczej odwrotnie.
Nad soundtrackiem pracowal Julian Beeston znany z dobrych kawalkow do filmow i innych gier,takze tutaj wyjdzie to raczej na plus :)
Jedyne co mi sie nie podoba w tym calym projekcie to pomysl polaczenie klimatu wojennego z cybernetycznym,bo tak to wlasnie bedzie wygladac:(
Wiadomo - chodzi o publike i komercje, takze tutaj gra powinna odniesc jakis sukces.. Ja jednak wolalabym, aby pozostal stary,dobry klimat Wolfa.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: Nowy Wolfenstein jeszcze w tym roku?!

Post autor: SPIDIvonMARDER »

No ale stary klimat Wolfa to właśnie cyborgi i fantastyka :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Miyana
Sierżant sztabowy
Sierżant sztabowy
Posty: 427
Rejestracja: 2013-02-14, 10:45

Re: Nowy Wolfenstein jeszcze w tym roku?!

Post autor: Miyana »

Tzn no tak, ale chodzilo mi bardziej o to, ze tutaj bedzie to duzo bardziej przerzucone na strone cybernetyki a nie klimatu wojennego. A wczesniej jednak to bylo odpowiednio wpasowane :)
Sama jestem wieksza fanka cyberpunku,postapokaliptycznych klimatow niz czysto WWII, ale nie w tym przypadku :3
Zablokowany