Wnuczas

Hey, Hi, Hello jak brzmią słowa pewnej piosenki. Napisz nam coś o sobie.
Wnuczas
Poborowy
Posty: 9
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2008-08-19, 13:49
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Złotów

Wnuczas

Post autor: Wnuczas »

Siemanko. Oczywiscie jestem tu nowy, nudzilo mi sie wiec postanowilem wejsc na jakies normalne forum ET :]

Zwa mnie Kamilem mam 21 lat w ET gram od nie pamietam jak dawna...gram glownie na serv Bad Boys bylem tam w klanie FHT przez ponad rok. Niedawno polowa spolecznosci FHT przejrzala na oczy i postanowilismy opuscic ten klan :] mozliwe ze za jakis czas bedziemy sami probowac ruszyc sprawe wlasnego servera ale narazie to sa tylko spekulacje :] W zyciu zajmuje sie swoim motorkiem jestem maniakiem motocyklowym :] Studiuje zaocznie...i szukam pracy ;]


Pozdrawiam Wnuczas

ps a co do ET to moj skill jest taki sobie zalezy od ochoty i checi..gram zespolowo ! raczej 4 fun :]
Jasiu007
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 63
Rejestracja: 2008-08-18, 17:13
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Rybnik/Preston

Post autor: Jasiu007 »

Witam cię Wnuczas :) Ze tak z czystej ciekawości zapytam jaka maszynę posiadasz jeśli mógłbym wiedzieć tez lubię motory mam zamiar w najbliższej przyszłości kupić sobie jakiś :)
"Honor Służby jest jak sztandar, z którym żołnierz rozstaje sie wraz z życiem..."
Wnuczas
Poborowy
Posty: 9
Rejestracja: 2008-08-19, 13:49
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Wnuczas »

honda CBR 600F3

[ Dodano: 2008-08-19, 15:05 ]
a za rok kupuje Honde CBR XX 1100 Super Black Bird
wszystkie laski sa moje ^^
Jasiu007
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 63
Rejestracja: 2008-08-18, 17:13
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Rybnik/Preston

Post autor: Jasiu007 »

No to ładnie ja jeszcze o takich mocnych nie myślę ;p Za dużo jak na początek ;p
"Honor Służby jest jak sztandar, z którym żołnierz rozstaje sie wraz z życiem..."
Wnuczas
Poborowy
Posty: 9
Rejestracja: 2008-08-19, 13:49
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Wnuczas »

ja jezdzilem na bzykach przez 5 lat...jakies tam 50cm3 pozniej 251cm3 teraz 600cm3 :] lacznie jezdze juz 8 lat i caly czas mi malo dla tego za rok bedzie 1100cm3 :] i chyba na tym zakoncze swoj zywot :d
wszystkie laski sa moje ^^
Jasiu007
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 63
Rejestracja: 2008-08-18, 17:13
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Rybnik/Preston

Post autor: Jasiu007 »

no wiem jak to jest kumpel tez ma motor 125cm3 ale już mu sie znudził i chce teraz kupić 600cm3 ale już 1100 cm3 myślę ze jest bardzo dużo a tez w Polsce nie ma dróg na szybka jazdę :)
"Honor Służby jest jak sztandar, z którym żołnierz rozstaje sie wraz z życiem..."
ODPOWIEDZ