"Halloween night"

Adamson
Plutonowy
Plutonowy
Posty: 205
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-06-17, 19:16
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Katowice

Re: "Halloween night"

Post autor: Adamson »

TS jest gotowy. Każda z drużyn będzie miała osobny pokój i hasło do niego. Hasła potem założę i podam każdej drużynie i będą bardziej oryginalne niż ostatnio :P

IP: 91.192.224.194
W$-klan założony 1 listopada z inicjatywy Sp33diego, Timka,Nooba,Czarka, Ultry, pierwotna nazwa Extreme Team tag: eT. Zmieniona na W$ po kilku godzinach i nawiązująca do dnia powstania 1 litopada (dzień Wszystkich $więtych )
Awatar użytkownika
Pablo
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 378
Rejestracja: 2012-06-24, 14:31
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Gliwice

Re: "Halloween night"

Post autor: Pablo »

Adamson pisze:TS jest gotowy. Każda z drużyn będzie miała osobny pokój i hasło do niego. Hasła potem założę i podam każdej drużynie i będą bardziej oryginalne niż ostatnio :P

IP: 91.192.224.194
Hasła wtedy dałem pro,co ty chcesz ^^
PS. Ktoś może wrzucić plik URODZINY.pk3 na inną stronę,bo nie chce mi się pobrać i jest transfer ściągania mały.
Awatar użytkownika
Noobuś
Porucznik
Porucznik
Posty: 653
Rejestracja: 2012-06-17, 20:30

Re: "Halloween night"

Post autor: Noobuś »

Pablo pisze:PS. Ktoś może wrzucić plik URODZINY.pk3 na inną stronę,bo nie chce mi się pobrać i jest transfer ściągania mały.
Mówisz masz
Two beer or not two beer?
KonDzio pisze:Imię jego było Noobuś. Wymawiane na ustach każdego człowieka wywoływało niepokój , strach i lęk.
Awatar użytkownika
Ultra...
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 547
Rejestracja: 2010-12-23, 14:52
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Siwa oasis

Re: "Halloween night"

Post autor: Ultra... »

Nie pojawiają się ZAPISANI :Assasin,Miś,Uchiha,2pac,Kris,Diesser,le dupa, więc rezerwa wbijać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: "Halloween night"

Post autor: Volin »

No mam nadzieję, że będę filmiki i zdjęcia z turnieju :)
SinY
Sierżant zbrojmistrz
Sierżant zbrojmistrz
Posty: 271
Rejestracja: 2012-10-20, 06:43
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Kolechowice
Kontakt:

Re: "Halloween night"

Post autor: SinY »

Jkbc ja brałem udział ;)
Obrazek
...Obrazek
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: "Halloween night"

Post autor: Volin »

Ależ emocje były dzięki za gre fajnie było :D kiedy będzie następny turniej ?
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: "Halloween night"

Post autor: SPIDIvonMARDER »

WYNIKI:

1. RÓZOWI
2. CZERWONI
3. CZARNI
4. NIEBIESCY

Serdecznie gratuluję zwycięzcom i wszystkim pozostałym teamom. Gra była czysta i wyczerpująca do końca. Te kilka sk można pominąć, gdyż nie przesądziły w żaden sposób o wynikach.
Fajnie było pograć z klanem W$, który normalnie 90% czasu spędza na specu... a tutaj niespodzianka :P

Jeśli chodzi o skillowość to gry, to wiadomo, nie była za wysoka. Problemy z komunikacją głosową (u jednych, u innych olewanie), chaos i brak grania taktycznie powodował to, że nie niektórzy się wkurwiali nieco... okresowo włączały się też lagi. Jednak po takim FFA nie ma co się spodziewać skomplikowanych zagrywek, a mimo to mnie nie tylko mój team, ale inne też chwilami zaskakiwały. Np. obrona czarnych pokoju z Crane Controls na Supply Depot była bardzo dobra.

Składy nie były faktycznie zbyt zbalansowane, np. u nas brakowało jakiegoś wymiatacza z prawdziwego zdarzenia.
Ciężko mi wskazać w naszym teamie bohatera meczu, bo nie chce nikogo pominąć. Wszyscy dobrze grali. Jedyne skillowe uwagi mam do siebie, bo zazwyczaj w duelach dostawałem w dupę, co po tylu latach gry nie powinno być aż tak żałosne jak było. Lagi i późniejszy ping >80 mi nie pomagał.

Jeśli chodzi o krótkie scharakteryzowanie naszej rozgrywki, to atakując Supply zabrakło bardzo zgrania. Głównie zero i Grzes mnie wspierali, ale zazwyczaj szedłem sam na obj i jak ginąłem w środku,t o nie widziałem specjalnie ciał Alliesów... bo Ci ginęli przed bazą. Wychodzili na otwarty teren i dostawali po głowie artami. Jakby zgodnie z moim rozkazem z 5 osób poszło tunelem i wpadło naraz do garażu, to mogłoby być inaczej. Ogólnie nierzadko była sytuacja, że wybiegam naprzód, zabijam kogoś, ginę, a z mną pusto, bo medzi i eskorta jakoś nie nadążała.

Obrona poszła już lepiej, choć i tak szybko nas wykurzyli. jednak potem team grał już znacznie lepiej, dość długo trzymał bramę, a obrona pokoju była na medal. Tutaj ja szczególnie ciotowałem tym coverem, raz rozwaliłem skrzynki, ale nie mogłem nikogo zabić.
Niestety nie wyszło, przeciwnik okazał się odrobinę lepszy.

Gold obrona - było dobrze. Dużo czasu stracili na naprawienie czołgu. Grzesiu wykazał się zabijając parę razy enga z PFa, a ja nareszcie zrobiłem coś pożytecznego, czyli minowałem. Czołg zdobyli, potem broniliśmy banku. Świetnie to wyszło, granatami robiono firewalla, a kto się przedarł, dostawał heda albo z MG, albo od któregoś z medów.

Gold zdobywanie też niezgorsze. Szybko zrobiono czołg (Mentos? To Ty zrobiłeś?), a potem wysadziliśmy wspólnie barierę. Trochę za długo cackaliśmy się z CP, jednak przydałby się po prostu cv jakiś , na jednego spawna chociaż. Jednak ostatecznie zbudowałem to cholerne pudło.
Zdobycie baku było ciężkie, niepotrzebnie dokonywaliśmy kilku ataków naraz, zamiast jednego silnego. Na nasze szczęście axis też nie skupiło się wyłącznie na pokoju, wiec 2-3 razy udało się wybiec ze złotem, a za kolejnym już je załadować. A teraz już z górki. ja plantuję, inni wzorowo osłaniają. Koniec.



Jeszcze raz dzięki wszystkim obecnym i gratulacje dla graczy. Do następnego turnieju!
Obrazek
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: "Halloween night"

Post autor: Volin »

Czyli zająłem 1 i 4 miejsce xd
Awatar użytkownika
Uchiha
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 40
Rejestracja: 2012-08-08, 23:52

Re: "Halloween night"

Post autor: Uchiha »

Ja chyba wszystkie miejsca zająłem :D
Awatar użytkownika
BiedrAS
Plutonowy
Plutonowy
Posty: 210
Rejestracja: 2012-08-10, 17:15

Re: "Halloween night"

Post autor: BiedrAS »

Jak dla mnie ten turniej to porażka, poprzedni (noc fragów) był dużo lepszy :(
W$- never ending story
Awatar użytkownika
Diessere
Plutonowy
Plutonowy
Posty: 210
Rejestracja: 2012-10-13, 22:41
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: kuj.-pom.

Re: "Halloween night"

Post autor: Diessere »

No i nie udało się wbić na turniej pamietam że popijałem i obudziłem się rano masakra ^^
..........podpis...........
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: "Halloween night"

Post autor: kris pl »

Ja chciałem bardzo przeprosić gej team za brak mojej obecności. Powiem szczerze że nawet siedziałem o 22 przed kompem z myszką i słuchawkami ale nie potrafiłem znaleźć ikonki ET.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
MajorKrupnik
Sierżant
Sierżant
Posty: 172
Rejestracja: 2012-09-08, 16:41
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Konin

Re: "Halloween night"

Post autor: MajorKrupnik »

Są przewidziane nagrody dla bohaterów? xD
No Pain No Glory.
SinY
Sierżant zbrojmistrz
Sierżant zbrojmistrz
Posty: 271
Rejestracja: 2012-10-20, 06:43
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Kolechowice
Kontakt:

Re: "Halloween night"

Post autor: SinY »

Powiem Ci że głupotą by było rozdawanie nagród za miejsca bo większość się mieszała z innymi drużynami jak kogoś brakowało. Na przykład byłem ogólnie w niebieskich ale też grałem w czarnych i czerwonych chyba raz, więc trochę to by było nie w porządku wobec niektórych *:|*
Obrazek
...Obrazek
ODPOWIEDZ