UNBAN

Prośby o unban i skargi na graczy
Awatar użytkownika
FoRcE
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 21
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-06-27, 16:57
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Gliwice

UNBAN

Post autor: FoRcE »

witam dostałem bana za wh nie dawno no cóż co zrobić nic nie miałem naprawdę 2 dni w klanie i miał bym coś miedz nie jestem głupi zęby tak robić na jedynym serwie gdzie gram szczerze mówiąc chujowo teraz się czuje ze mam bana na fajnym serwie i także fajne w pozatku osoby są na serwie i naprawdę chciał bym być w klanie i miedz unban bo zależny mi bardzo na tym serwie i tak i klanie nie wiem co mam zrobić ale będę się starać o dalsza znajomość i o dalsze granie pod tagiem W$ nie podam się bo jak się gra na 1 serwie to się gra cały czas i się go szanuje tak i szanuje wszystkich z klanu będziecie się śmiać z mojej rozpiski ale nie podam się i nie oleje dobrego klanu i serwa mam nadzieje ze uwierzycie mi ze nic nie miałem bo jednak demko jest ale nie miałem nic naprawdę


dzieki pozdrawiam W$
Awatar użytkownika
Mentos
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 131
Rejestracja: 2011-12-27, 23:15

Re: UNBAN

Post autor: Mentos »

W punktach:
1. Zły dział.
2. Najpierw przeczytaj to: http://wolfenstein.pl/viewtopic.php?f=75&t=1985
3. Dostałeś bana od Ultry, czyli od FF. W takich wypadkach takie tematy nie pomagają, ponieważ FF nie musi się z niczego tłumaczyć. (FF- Founding Father)

Edit: Punkt 4! http://www.youtube.com/watch?v=FXDCkz72Koo Ten bardzo krótki filmik pasuje tutaj.
Punkt 5! http://www.youtube.com/watch?v=PLteDgvYKIM Więcej już chyba mi się nie przypomni.
Ostatnio zmieniony 2012-08-19, 23:21 przez Mentos, łącznie zmieniany 2 razy.
zer0
Kapitan
Kapitan
Posty: 729
Rejestracja: 2012-06-17, 20:32
Nick w ET: ETPlayer

Re: UNBAN

Post autor: zer0 »

dostałeś bana również od PS. (Papy Smerfa)
Nie obiecam ci, że lepszy będzie świat,
ważny jest oczu twoich blask,
Nie obiecam ci, że czas ukoi ból
ważne, że jesteś tu…
v.low
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 354
Rejestracja: 2012-07-09, 22:23
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: SCAR IN CAR

Re: UNBAN

Post autor: v.low »

Tego, nie znałem mentos, to było dobre :mrgreen:

Czy można, jakoś obejrzeć to demko ?
Awatar użytkownika
Shimi
Kapral
Kapral
Posty: 113
Rejestracja: 2012-06-18, 15:05

Re: UNBAN

Post autor: Shimi »

,.QWEĘRTYUIOÓPAĄSŚDFGHJKLŁZŻŹXCĆVBNM <--- na przyszłość, może w końcu zaczniesz używać.

Demko oglądałem i na moje oko niektóre akcje ociekają perfidnym czitem + Ultra mówił, że na wcześniejszych mapach też było sporo takich akcji, których po prostu nie nagrał. Nawet jeżeli grałeś bez wspomagaczy - nie ode mnie decyzja zależy, a tym bardziej nie wstawię się za tobą z wyżej wymienionych powodów.
Obrazek
|W$| - coś więcej niż coś więcej...
Awatar użytkownika
FoRcE
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 21
Rejestracja: 2012-06-27, 16:57
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Gliwice

Re: UNBAN

Post autor: FoRcE »

co ja mam zrobić przepraszam za wyrażenia ale naprawdę uwierzcie mi to jest mój jedyny serw i nie chciał bym się z nim rozstać naprawdę chciał bym dalej grac na serwie tak i w klanie za dożo poznałem na serwie wspaniałych ludzi w klanie naprawdę przepraszam chciał bym dostać ostatnia szanse bo mi zależny widać w sumie bo ktoś iny jak by dostał bana to by to olał ale nie ja naprawdę wybaczcie mi chłopaki przepraszam was tak i również Ultra ze takie coś zobaczył ale przyznać się nie przyznam ze miałem wh bo takiego czegoś nie używam mam nadzieje ze dostane szanse bycia w klanie i tak ze granie na serwie *ryczyitobardzo* *ryczyitobardzo* *ryczyitobardzo* *ryczyitobardzo* *ryczyitobardzo*



PRZEPRASZAM CAŁY KLAN |W$| pozdrawiam Force
Awatar użytkownika
Uchiha
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 40
Rejestracja: 2012-08-08, 23:52

Re: UNBAN

Post autor: Uchiha »

Gdybyś nie miał wh, to byś nie przepraszał, bo nie miałbyś za co. Jakoś się to kupy nie trzyma :D
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: UNBAN

Post autor: TimOOn »

Skoro nie przynajesz się do gry na wh, to za co nas przepraszasz?
v.low
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 354
Rejestracja: 2012-07-09, 22:23
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: SCAR IN CAR

Re: UNBAN

Post autor: v.low »

To trochę brzmi jak:
- Przepraszam za tego wallhacka, którego nie miałem. *hmmm*
Awatar użytkownika
FoRcE
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 21
Rejestracja: 2012-06-27, 16:57
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Gliwice

Re: UNBAN

Post autor: FoRcE »

ogolnie przepraszam nie chce sie rostac z wami naprawde zalezy mi na tym serwie i na klanie *azslinkacieknie*
Awatar użytkownika
FoRcE
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 21
Rejestracja: 2012-06-27, 16:57
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Gliwice

Re: UNBAN

Post autor: FoRcE »

naprawde zrozumcie mnie nic nie mialem gram dlugo w et zeby grac jak frajer za przeproszeniem na wh czy jak to sie tam nazywa naprawde nie skreslajcie mnie odrazu jestem dobrym graczem ale pro to nie *azslinkacieknie* *azslinkacieknie*
|W$|ASsAsSiN
Poborowy
Posty: 12
Rejestracja: 2012-06-17, 20:51

Re: UNBAN

Post autor: |W$|ASsAsSiN »

widocznie oni nie chca zeby ktos lepszy gral u nich na serwie *smutasinska*
ja tez bym chial dalej grac u was na serwie
Awatar użytkownika
Mentos
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 131
Rejestracja: 2011-12-27, 23:15

Re: UNBAN

Post autor: Mentos »

Dobrych graczy chyba nie widziałeś..... Nie wiem, co jest trudnego w rozpoczynaniu zdania z dużej litery, jak i używania polskich znaków oraz interpunkcji. Jakbyście nie znali różnicy między "czatem" a "forum".

Do tematu: Demko jest, w dodatku, co podkreślam zostałeś zbanowany przez Ultrę, którego reakcja na serwerze nie oznaczała spokoju. W ogóle, nie wiem jakim trzeba być idiotą, by będąc w klanie, używać cheatów, znając konsekwencje takiego zachowania. Jeśli chcesz unbana w takim wypadku, błagaj Ultrę.
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: UNBAN

Post autor: ksysu »

Dac mu unbana.

Przyjrzec sie uwazniej demku, przyjrzec temu, co tu pisze i dac unbana. A jak nie to zlame hasla na rcony i ftpy i sam mu dam ub :D (joke)
Awatar użytkownika
Shimi
Kapral
Kapral
Posty: 113
Rejestracja: 2012-06-18, 15:05

Re: UNBAN

Post autor: Shimi »

widocznie oni nie chca zeby ktos lepszy gral u nich na serwie
No jasne, dlatego poziom graczy jest tak zróżnicowany, że niektórych jadę nożem, grając lewą stopą, a niektórzy roztrzaskują mi łeb coltem, siedząc tyłem do monitora. A na poważnie: czy ciebie to już do reszty popieprzyło?
ja tez bym chial dalej grac u was na serwie
Byłbym może za drugą szansą dla ciebie, gdybyś nie chciał się wykręcić kłamstwami. Może kiedyś.
Obrazek
|W$| - coś więcej niż coś więcej...
Zablokowany