Podanie ChrisDelano

Chcesz należeć do klanu? Pisz!
ChrisDelano
Poborowy
Posty: 6
Rejestracja: 2012-07-19, 22:23

Podanie ChrisDelano

Post autor: ChrisDelano »

Wzór:
1.Nik-ChrisDelano
2.Wiek-18 lat
3.Kilka słów o sobie- Chcialem zaczac grac w W ET a wiec szukam klanu gdzie naucze sie co i jak. Doświadczenie w tego typu grach mam poniewaz gram 3 lata w Combat Arms gdzie jestem jednym z najlepszych w Polsce:) Jezeli bedzie taka mozliwosc to prosze o przyjecie. Dobrze by bylo grac wraz z ts'em. POZDRAWIAM
4.Poprzednie klany-.....
5.Staż gry w ET-.......
Awatar użytkownika
Mentos
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 131
Rejestracja: 2011-12-27, 23:15

Re: Podanie ChrisDelano

Post autor: Mentos »

Chociaż nie mam w tym dziale nic do powiedzenia, to taki tylko mały komentarz zostawię: W każdej grze, gra się inaczej, wiem to z doświadczenia, bo gdy grałem na zmianę w ET i jeszcze innego FPS'a to różnice się czuło i to bardzo. Więc doświadczenie z innych gier FPS, jak dla mnie, znaczenia nie ma, mogę bić wszystkich w CoD'zie, CF'ie itd, a tutaj dostawać lanie. :)

Zresztą, klan cię grać nie nauczy, skilla zdobywa się samemu, a i tak żaden klan, nie przyjmuje ludzi, których nie zna (tutaj: znać przez wystarczająco długi okres czasu, aby członkowie darzyli cię zaufaniem itd.).
Awatar użytkownika
Shimi
Kapral
Kapral
Posty: 113
Rejestracja: 2012-06-18, 15:05

Re: Podanie ChrisDelano

Post autor: Shimi »

No właśnie, składasz podanie, więc teoretycznie powinniśmy je teraz zacząć rozpatrywać, ale... kim Ty w ogóle jesteś? :O Tutaj masz taki ładny temat, a odnoszę wrażenie, że w ogóle do niego nie zajrzałeś. Nie znasz nikogo, nikt nie zna ciebie, więc wstrzymaj się trochę.
Obrazek
|W$| - coś więcej niż coś więcej...
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: Podanie ChrisDelano

Post autor: kris pl »

Drogi Chrisie jak napisał Shimi i jak zapewne doczytasz w temacie który ci podał W$ nie jest tylko klanem to także społeczność. Natomiast ja podejdę do tego inaczej. Wejdź na nasz serwer (IP w linku gt). Tam zobaczysz jak sama rozgrywka wygląda. Ktoś z klanu w 100 % pomoże ci się tam odnaleźć, odwiedź naszego ts 31.186.83.99:2505 gdzie wieczorami często ktoś przesiaduje jeśli masz pytania. I poznaj w$ i wtedy wystartuj z podaniem :)
Pozdrawiam
Kris PL
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
Pablo
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 378
Rejestracja: 2012-06-24, 14:31
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Gliwice

Re: Podanie ChrisDelano

Post autor: Pablo »

ChrisDelano,ja cię wgl. nie znam i ani razu nie widziałem cię na serwerze NN.Pograj z nami,zapoznaj nas i przeczytaj wszystkie warunki dotyczące przyjęcia do klanu i wtedy napisz podanie.Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Noobuś
Porucznik
Porucznik
Posty: 653
Rejestracja: 2012-06-17, 20:30

Re: Podanie ChrisDelano

Post autor: Noobuś »

Two beer or not two beer?
KonDzio pisze:Imię jego było Noobuś. Wymawiane na ustach każdego człowieka wywoływało niepokój , strach i lęk.
Zablokowany