Prywatny serwer TeamSpeak 3 oferta darmowych kanałów

Pampalini
Poborowy
Posty: 3
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2014-08-18, 17:43

Prywatny serwer TeamSpeak 3 oferta darmowych kanałów

Post autor: Pampalini »

Witam,

Po wcześniejszym zapytaniu o zgodę na publikację takiego posta użytkownika ^|*?**/Adi*/-** i otrzymaniu pozwolenia tworzę temat.

Jako, że posiadam własny serwer TeamSpeak 3 jestem w stanie zaoferować darmowy kanał/-y. Aktualnie na serwerze przebywa kilka, kilkanaście osób - są to moi dobrzy znajomi i ich znajomi (często gramy wspólnie w różne gry). Nie ma mowy o tym, że ktoś będzie przeszkadzał czy banował. Po prostu serwer w większości czasu jest pusty bądź siedzi na nim kilka osób, a z doświadczenia wiem, że znaleźć stabilny serwer jest bardzo trudno bądź jest to duży serwer (1000+ kanałów) przez co bardzo trudno jest dotrzeć na swój kanał.
Serwer TeamSpeak funkcjonuje od ponad roku - po przenosinach na serwer z ochroną anty DDoS 5 miesięcy.

Gwarantuję stabilny serwer TeamSpeak 3 (wysoki uptime).
Serwer z ochroną anty DDoS.
Pełną pomoc dotyczącą Team Speaka czy nawet innych kwestii (sam jestem graczem).
Prywatny kanał - tworzę kanał o nazwie taką jaką sobie zażyczysz, przyznaję channel admina i wtedy możesz robić ze swoim kanałem co zechcesz (subkanały, zmiana nazwy kanału itd.).
Poza administracją nikt nie będzie miał dostępu do Waszego kanału (chyba, że będzie to kanał bez hasła).
Istnieje możliwość stworzenia dowolnej rangi (bez uprawnień, jedynie ikonka oraz opis rangi).

NIE JEST TO SERWER TYPOWO PUBLICZNY - IP znają jedynie osoby, które powinny znać. Na serwer nie jest założone hasło i nie będzie bo jest to serwer jedynie dla poważnych osób.

IP podam zainteresowanym na PW - nie chcę aby zostało zaindexowane w wyszukiwarce i dołączały na serwer nieodpowiednie osoby (nie chcę ustawiać rang z uprawnieniami więc pisać i rozmawiać na TeamSpeaku może każdy).

Posiadam również serwer dedykowany (od roku opłacany, gdzie działał na nim serwer dla znajomych w pewną grę) oczywiście z ochroną anty DDoS (Lokalizacja Francja, OVH). Jestem w stanie postawić jeden bądź kilka serwerów dla użytkowników TeamSpeaka (jedynie na dystrybucji linuxowej).

Co ja z tego mam? Jedynie satysfakcję, że zrobiłem coś dobrego i serwer nie stoi pusty. Nie chcę i nie będę na niczym zarabiał. Również zyskuję to, że mogę w przyszłości z kimś wspólnie pograć czy poznać fajne, ciekawe osoby. Posiadam masę gier, planuję zakup wielu gier z tego powodu, iż znajomi je posiadają i możemy wspólnie pograć.

Jestem poważną osobą więc o żadnych niepożądanych czynach, akcjach nie ma mowy.
Jeżeli masz jakieś pytania zapraszam do kontaktu poprzez PW.
ODPOWIEDZ