MaRko22 - wyjaśnienie.

Prośby o unban i skargi na graczy
MaRko22
Poborowy
Posty: 19
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-07-21, 18:40

MaRko22 - wyjaśnienie.

Post autor: MaRko22 »

Jak pewnie wiecie dostałem bana za rekrutacje na serwerze. Nie proszę o unban, lecz chciałbym wyjaśnić kilka spraw, ponieważ nie było mi to dane na serwerze.
Po przejrzeniu logów administracja stwierdziła, że pisałem (jednorazowe rozmowy) do graczy v.low oraz Vazz. Zostało mi zarzucone, że przeze mnie owi gracze przestali grać na Waszym serwerze – chciałbym temu zaprzeczyć. Moja propozycja dotyczyła zagrania w lato kilku mixów dla zabicia czasu, oferowałem się, że na ten czas zakupię serwer etpro aby mieć gdzie te mixy pograć. Jestem zajętym człowiekiem i jak wiecie nie prowadzę już klanu od końca 2010 roku.
Zarzekam się abym kiedykolwiek próbował działać na szkodę Waszego serwera oraz klanu. Zawsze ściągałem i polecałem innym dołączenie w Wasze progi, ponieważ wielu z Was znam i wiem, że tworzycie zgraną paczkę.
Każdy kto zrozumiał moje słowa w ten a nie inny sposób chciałbym … no właśnie – czy mogę przeprosić choć nie czuję się winny? Przeproszę więc za wszystkie teksty, odzywki, którymi mogłem Was kiedykolwiek urazić bądź były nie na miejscu.
Chciałbym podziękować za wspólne fragi każdemu, którego znam i życzę Wam aby serwer dalej się rozwijał i zyskiwał nowych graczy. Z chęcią wejdę kiedyś na serwer i zobaczę jakie postępy robicie.

Jeżeli dalej uważacie mnie za winnego to poddam się karze i nie będę wchodził na serwer aby nie psuć Wam zabawy oraz humoru.

Z wyrazami szacunku,
MaRko22
Awatar użytkownika
Ultra...
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 547
Rejestracja: 2010-12-23, 14:52
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Siwa oasis

Re: MaRko22 - wyjaśnienie.

Post autor: Ultra... »

"Wiec co powiedzialbys na dolaczenie? Porywalizowalibysmy z WS"
Twoje słowa Marko niestety.
Zasady pkt 2 wyraźnie mówi-zakaz rekrutacji.
Nawet jeśli nie zamierzałeś nam w jakikolwiek sposób zaszkodzić,to mogłeś chociaż zapytać.
Na razie ban wisi.Porozmawiamy w własnym gronie co dalej.
Obrazek
MaRko22
Poborowy
Posty: 19
Rejestracja: 2012-07-21, 18:40

Re: MaRko22 - wyjaśnienie.

Post autor: MaRko22 »

Jak pisałem "Jeżeli ktoś źle odebrał moje słowa" - rywalizacja to nie wyściganie się kto ma więcej graczy czy kto ma władze, bo jakbym miał z Wami rywalizować na Waszym własnym serwerze, Ultra pomyśl. Rywalizacja w postaci luźnego sparingu lub turnieju jakie przecież czasem organizujecie.

Ultra pisałem - decyzja zbyt pochopna. Gdybyście pierw zapytali o co z tym chodziło to bym Wam na spokojnie to wytłumaczył. Kiedyś wspominałem nawet o tym na serwerze, że chciałbym zagrać z Wami jakiś luźny sparing. WS kontra MOI ZNAJOMI (nie mylić klanowicze).
Awatar użytkownika
le dupa
Sierżant zbrojmistrz
Sierżant zbrojmistrz
Posty: 252
Rejestracja: 2012-06-17, 18:28

Re: MaRko22 - wyjaśnienie.

Post autor: le dupa »

Mimo wszystko powinieneś zapytać Marko. Przemyślimy to, tak jak Ultra wspominał, we własnym gronie.
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: MaRko22 - wyjaśnienie.

Post autor: ksysu »

"Jeżeli ktoś źle odebrał moje słowa"

...

"Wiec co powiedzialbys na dolaczenie? Porywalizowalibysmy z WS"

Pierwsze zdanie jest tak oczywiste i jednoznaczne, że nie mam pytań.
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: MaRko22 - wyjaśnienie.

Post autor: TimOOn »

Tu nie chodzi o to, czy udało ci się w jakiś sposób zaszkodzić serwerowi. W regulaminie jest napisane jak byk: "Zakaz reklamowania innych serwerow, oraz rekrutownia graczy do klanow." Ty natomiast ewidentnie zbierałeś ekipę do swojego planu, za co przewidywaną nagrodą jest ban, dlatego nie potrafię zrozumieć co próbujesz nam wytłumaczyć.

Poza tym, gdybyś naprawdę uważał, że nie robisz nic złego, to powiedziałbyś nam o tym, ale postanowiłeś to ukryć. Dla mnie jest jednoznaczne z tym, że reklamując swój klan wiedziałeś, że nam by się to nie spodobało.
MaRko22 pisze:Gdybyście pierw zapytali o co z tym chodziło to bym Wam na spokojnie to wytłumaczył.
j/w Gdybyś to ty najpierw zapytał, nie byłoby tej całej akcji.
Może cziterów też powinniśmy pytać, dlaczego czitują i prosić o wyjaśnienia?
MaRko22
Poborowy
Posty: 19
Rejestracja: 2012-07-21, 18:40

Re: MaRko22 - wyjaśnienie.

Post autor: MaRko22 »

TimOOn pisze:Tu nie chodzi o to, czy udało ci się w jakiś sposób zaszkodzić serwerowi. W regulaminie jest napisane jak byk: "Zakaz reklamowania innych serwerow, oraz rekrutownia graczy do klanow." Ty natomiast ewidentnie zbierałeś ekipę do swojego planu, za co przewidywaną nagrodą jest ban, dlatego nie potrafię zrozumieć co próbujesz nam wytłumaczyć.

Poza tym, gdybyś naprawdę uważał, że nie robisz nic złego, to powiedziałbyś nam o tym, ale postanowiłeś to ukryć. Dla mnie jest jednoznaczne z tym, że reklamując swój klan wiedziałeś, że nam by się to nie spodobało.
MaRko22 pisze:Gdybyście pierw zapytali o co z tym chodziło to bym Wam na spokojnie to wytłumaczył.
j/w Gdybyś to ty najpierw zapytał, nie byłoby tej całej akcji.
Może cziterów też powinniśmy pytać, dlaczego czitują i prosić o wyjaśnienia?
Rozumiem też Was, zgadzam się, że nie chwaliłem się tym, ale też tego nie ukrywałem. Odpowiadałem kiedyś na pytanie jednemu z Was. Pytał mnie o to bodaj le dupa (chyba coś tam się pytał, ale głowy nie dam, bo nie przywiązałem do tego wagi).

Nie prosiłem o unbana, ponieważ i tak pojawiałem się często, chciałem abyście to tylko zrozumieli. Jeżeli natomiast dostane unban to dalej chętnie bede Was odwiedzał.

Jeżeli ktoś chciałby popisac, dopytac sie to odpowiem na wszelkie pytania gg://7313914
zer0
Kapitan
Kapitan
Posty: 729
Rejestracja: 2012-06-17, 20:32
Nick w ET: ETPlayer

Re: MaRko22 - wyjaśnienie.

Post autor: zer0 »

pisanie priva wg. mnie to ukrywanie wiadomości przed resztą, no, ale co ja tam wiem
Nie obiecam ci, że lepszy będzie świat,
ważny jest oczu twoich blask,
Nie obiecam ci, że czas ukoi ból
ważne, że jesteś tu…
v.low
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 354
Rejestracja: 2012-07-09, 22:23
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: SCAR IN CAR

Re: MaRko22 - wyjaśnienie.

Post autor: v.low »

W związku z tą całą sprawą, mogę tylko napisać jak to wyglądało z mojej perspektywy.
Faktycznie MaRko22 pytał czy miał bym chęć, zagrania raz na jakiś czas jakieś spary/mixy, jak mam czas, to raz na jakiś czas, zawsze chętnie bym coś zagrał. Po rozmowie z MaRko22, miałem nawet do was na pisać czy byście mieli chęć tak coś zagrać, ale nie miałem wtedy weny do pisania. Później pojawił już się temat "wyjaśnienie" i nie było już okazji, i pomysł jakoś podupadł. *smutasinska*
Co do rekrutacji, to sprawa wygląda tak, że ja nie szukam i nie szukałem klanu (ze względu na znikomą ilość wolnego czasu jaką mogę poświęcić) , oraz nie było mi proponowane przez MaRko22 dołączenie do klanu, otrzymałem jedynie propozycje uczestniczenia w sparach/mixach.
Jednocześnie ubolewam, że w związku z ową propozycją MaRko22 otrzymał bana na serwerze, ponieważ jest dobrym graczem, dobrze się z nim grało, i już trochę na serwerze grał. Oczywiście również potrafię rozumieć wasz punkt widzenia, z którego cała ta sytuacja wygląda co najmniej dziwnie, podejrzanie.

Pozdr
v.low
MaRko22
Poborowy
Posty: 19
Rejestracja: 2012-07-21, 18:40

Re: MaRko22 - wyjaśnienie.

Post autor: MaRko22 »

Miło usłyszec subiektywną opinię v.low mimo iż o nią nie prosiłem. Dziękuje za włączenie się do dyskusji.

Na serwerze (tym razem na moją prośbę) potwierdził takową wersje wydarzeń także Vazz.

Chciałbym więc zostać oczyszczony z zarzutów, chce odzyskać dobre imię.
MaRko22
Poborowy
Posty: 19
Rejestracja: 2012-07-21, 18:40

Re: MaRko22 - wyjaśnienie.

Post autor: MaRko22 »

Postanowiono więc?
Awatar użytkownika
Ultra...
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 547
Rejestracja: 2010-12-23, 14:52
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Siwa oasis

Re: MaRko22 - wyjaśnienie.

Post autor: Ultra... »

Unban,ale prosimy bez takich akcji już.
Obrazek
Zablokowany