WH "nie czituje"

Awatar użytkownika
wladek
Sierżant
Sierżant
Posty: 196
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2013-10-24, 16:03
Nick w ET: |W$|wladek
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: wladek »

Krzyś dostał bana.
Miałem wiele powodów.
Pozdrawiam
END.
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: WH "nie czituje"

Post autor: |W$|MACIEK »

wladek pisze:Krzyś dostał bana.
Miałem wiele powodów.
Pozdrawiam
END.
hańba!
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Awatar użytkownika
wladek
Sierżant
Sierżant
Posty: 196
Rejestracja: 2013-10-24, 16:03
Nick w ET: |W$|wladek
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: wladek »

Skandaliczne Twoje zachowanie...
Miała być 2. szansa, ale to dopiero by była hańba!
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: kris pl »

wladek pisze:Skandaliczne Twoje zachowanie...
Miała być 2. szansa, ale to dopiero by była hańba!
Skandal! :D
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: WH "nie czituje"

Post autor: |W$|MACIEK »

wladek pisze:Skandaliczne Twoje zachowanie...
Miała być 2. szansa, ale to dopiero by była hańba!
Skandaliczne zachowanie? Życze powodzenia w prowadzeniu serwera jeżeli rozdajesz bany skilowym graczom dałeś niesłusznego bana i mówisz mi moim zachowaniu? lepiej na spokojnie obejrzyj sobie to demko calkowicie bezstronnie i przemysl swoja decyzje, a moze to ban za prowokacje? to dopiero skandal.
2 szansa mam ją gdzieś przy takim adminowaniu
HAŃBA!!!!
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
etheral
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 323
Rejestracja: 2011-07-10, 13:23

Re: WH "nie czituje"

Post autor: etheral »

SPIDIvonMARDER pisze:Obrazek
xD!
Awatar użytkownika
wladek
Sierżant
Sierżant
Posty: 196
Rejestracja: 2013-10-24, 16:03
Nick w ET: |W$|wladek
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: wladek »

Kolego! Zastanów się dwa razy zanim następnym razem coś skierowanego do mnie napiszesz na forum!
Otóż... Zdania zaczynamy pisać z WIELKICH liter! Najprawdopodobniej targają Twoją osobą strasznie silne emocje, skoro nie jesteś w stanie upilnować tego co piszesz.
Twoje zdanie na temat słuszności bana jest w tym momencie już nieistotne i jakbyś był nieco bardziej pojętny, to mógłbyś doczytać kilka postów wcześniej moją prośbę o niekomentowaniu długo podejmowanej przeze mnie decyzji.
Puki co, tylko Ty zarzuciłeś mi w arogancki i infantylny sposób 'niesłuszność' mojego postanowienia.

Dla mnie i jak widać innych ten temat jest już zamknięty i tylko osoba niedowartościowana, szukająca poklasku i zrozumienia mogłaby nadal drążyć temat.

Mam nadzieję, że w następnych postach będziesz bardziej elokwentny!
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: Volin »

wladek pisze:Kolego! Zastanów się dwa razy zanim następnym razem coś skierowanego do mnie napiszesz na forum!
Otóż... Zdania zaczynamy pisać z WIELKICH liter! Najprawdopodobniej targają Twoją osobą strasznie silne emocje, skoro nie jesteś w stanie upilnować tego co piszesz.
Twoje zdanie na temat słuszności bana jest w tym momencie już nieistotne i jakbyś był nieco bardziej pojętny, to mógłbyś doczytać kilka postów wcześniej moją prośbę o niekomentowaniu długo podejmowanej przeze mnie decyzji.
Puki co, tylko Ty zarzuciłeś mi w arogancki i infantylny sposób 'niesłuszność' mojego postanowienia.

Dla mnie i jak widać innych ten temat jest już zamknięty i tylko osoba niedowartościowana, szukająca poklasku i zrozumienia mogłaby nadal drążyć temat.

Mam nadzieję, że w następnych postach będziesz bardziej elokwentny!

Beka :DDD uczysz innych jak powinni pisać, a sam walisz takie byki, że głowa mała xDDD hahahahaha, a tak na boczku niesłusznie postanowiłeś i nie masz sensownego argumentu, który by cię bronił. Maciek jest pojętny dlatego umieścił swój komentarz w tym temacie. Prosiłeś o niekomentowanie twojej decyzji, a Maciek postanowił nie spełniać twoich żądań i napisał.
wladek pisze:Krzyś dostał bana.
Miałem wiele powodów.
Pozdrawiam
END.
Podaj choć jeden z nich bo to tak wygląda jakbyś ich nie miał albo są na tyle bezsensu, że aż Ci wstyd o nich pisać.
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: WH "nie czituje"

Post autor: ksysu »

Jako istota infantylna i arogancka stwierdzam elokwentnie, iż "puki" piszemy przez ó. W związku z powyższym proszę o niewypominanie mojemu koledze z gry błędów dotyczących pisania kropek na końcu zdania, podczas gdy osoba sama nie potrafi zastosować podstawowych zasad ortografii. Pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio zmieniony 2014-02-21, 16:19 przez ksysu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
etheral
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 323
Rejestracja: 2011-07-10, 13:23

Re: WH "nie czituje"

Post autor: etheral »

Władek nie daj się wyprowadzić z równowagi tej bandzie:).
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: kris pl »

etheral pisze:Władek nie daj się wyprowadzić z równowagi tej bandzie:).
Ty może łowco haxow aka wiem wszysto o et siedz cicho.
Serwer ma regulamin więc wykarz nam wladku gdzie krzyś go złamał. Jeżeli nie złamał to czemu ma bana?
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: WH "nie czituje"

Post autor: twt »

kris pl pisze:
etheral pisze:Władek nie daj się wyprowadzić z równowagi tej bandzie:).
Ty może łowco haxow aka wiem wszysto o et siedz cicho.
kris pl pisze:U mad ??
:)

btw. Teraz to sie dopiero wszyscy uaktywnia :P
Honorowy Dawca Fragów
zer0
Kapitan
Kapitan
Posty: 729
Rejestracja: 2012-06-17, 20:32
Nick w ET: ETPlayer

Re: WH "nie czituje"

Post autor: zer0 »

Przez długi czas przyglądałem się sytuacji jedynie jako bierny widz, nie biorący udział w dyskusji, bo co tu gadać, obie strony miały częściowe racje, argumenty były wyczerpane. Jednak, teraz trochę mi się przykro zrobiło, gdy naskoczyliście na Władka. To wygląda tak jakbyście tylko czekali na potknięcie, a potem uwydatnili je w niewyobrażalny sposób. Wolin, Krzyś, Maciek, spójrzcie trochę obiektywniej na sytuacje, a nie jedynie własnymi oczami. Spróbujcie zrozumieć spojrzenie Władka na sytuacje- chce prowadzić serwer w dobrej atmosferze, a tu nagle wyskakuje krzyś ze swoją prowokacją, która okazuje się (głownie przez was) sytuacją najwyższej rangi, sprawą życia i śmierci, w której toczycie, moim zdaniem- bezsensowny bój. Gdyby Krzyś napisał, że to była prowokacja, że tylko sobie robił jaja, że dla zabawy tak było, i nikt z was nie toczyłby takiej piany o zasadność uznawania go za haxa ( przy jednoczesnym utwierdzeniu Władka przez doświadczonych graczy o braku czitów ) sytuacja byłaby zamknięta, krzyś by dalej grał. Jednak nie, wy musieliście dać upust chaotycznym wypowiedziom, atakom na Władka i osoby, które widzą sprawy inaczej niż wy. Rozumiem dlaczego dał bana. Za cała sytuację, za impertynencje krzysia, za jego podejście i wytworzony chaos przez to. Rozumiem, że wyjściem z tego był ban, który nie miałby prawdopodobnie miejsca, gdybyście się zachowali bardziej ludzko- bardziej empatycznie. I nie- nie jestem fanbojem Władka, jedynie staram się racjonalnie podejść do sprawy, a nie patrzeć na nią jedynie z poziomu własnej dupy.
Nie obiecam ci, że lepszy będzie świat,
ważny jest oczu twoich blask,
Nie obiecam ci, że czas ukoi ból
ważne, że jesteś tu…
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: Volin »

Problemu by nie było gdyby Władek podjął decyzję odnośnie grania krzysia i tematu, który został założony. Broniliśmy krzysia bo tak trzeba jeżeli ktoś zostaje oskarżony, a ja uważam go za niewinnego to będę go bronił. Krzyś zrobił prowokację by pokazać nieudolność obecnej władzy, która jest faktem więc za co go karać za prawdę ? Bezsensownego boju by nie było gdyby władek podjął decyzję opartą na konkretnych argumentach, powodach, a nie pisząc "Miałem wiele powodów." i wypowiedziała się pozostała administracja NN, która olała temat i zwykli gracze musieli zacząć dochodzić się o to czy krzyś grał czy nie na cheatach. Doświadczeni gracze się wypowiedzieli yyy np. Timoon i stwierdził, że jest czysty. Wyjściem nie był ban :) pisałem władkowi o skutkach i o słuszności jego decyzji. Sprawiedliwym wyrokiem opartym na argumentach władka byłoby zbanowanie wszystkich uczestników tej kłótni.
ODPOWIEDZ