WH "nie czituje"

v.low
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 354
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-07-09, 22:23
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: SCAR IN CAR

Re: WH "nie czituje"

Post autor: v.low »

Dobrze że mamy takich adminów, z takim doświadczeniem, opanowaniem, chęcią do łapania oszustów, i wsparciem innych klanów, bez których serwer by nie dał rady poradzić sobie z falom cziterów, którzy w sumie i tak są łatwi do wykrycia. Przypadek anonimusa, banał, ale kto to tam jeszcze pamięta.

W tej sprawie już się przestaje liczyć czy miał wh czy nie miał, ważne żeby został ukarany, za za w sumie za co "prowakoacje" nie wiem czy działamy zgodnie z zasadami czy też ten cały regulamin można o kant dupy potłuć, i jak "adminom" wygodnie to można karać z regulaminu, jego braku (prowokacji, jeśli to był test na adminów to niestety, OBLALIŚCIE) lub z podejrzenia o coś tam....

Ostateczna decyzja i tak należy do waldka tak tak wiem wladka. ;)

ps. filmik banał jak nie widzicie różnicy między gra krzysia, filmem to pogratulować i nie bierzcie się za oglądanie demek, z "podejrzeniem" bo to się mija z celem.
Mijana mijana oooo. Czemu mi to przyszło do głowy nie wiem.

pozdr

Edit: Color ;)
Ostatnio zmieniony 2014-02-17, 18:47 przez v.low, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
etheral
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 323
Rejestracja: 2011-07-10, 13:23

Re: WH "nie czituje"

Post autor: etheral »

kris pl pisze:Moim zdaniem za co ban?
Za to, że gdybym to ja był adminem, to by poleciał ban od razu po obejrzeniu demka i na pewno nie słuchałbym się tego, co tu wypisujecie. Za wyjątkiem postów <*)>><, ale on jakoś dziwnie widzi to samo co ja i też to potrafi uargumentować:). A konsekwencją takiego mojego działania byłoby zabranie lvl'a (co najmniej, nie wiem czy nie ban za 'bezpodstawne' oskarżanie).
kris pl pisze:My oglądaliśmy te same demka i nic tam nie widzimy......to że ktoś ma inne zdanie rozumiem......
To
etheral pisze: Demko 2:
17:22-17:19 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę
16:24-16:19 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę
15:16-15:08 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę
do tego dodajcie opis demka 1 i wyciągnijcie wnioski sami.
Ja widzę kolosalną różnicę - trzymasz celownik na rogach i grasz konkretne kąty jak dobry gracz (demo 3). Na demkach 1 i 2 jeździsz po ścianach, śledząc ruchy postaci. Co więcej, widać ewidentną zmianę całego stylu gry, nie tylko w pozycjonowaniu. Na demie 3 grasz wyraźnie bardziej defensywnie (częściowo to przez niski sens), podczas, gdy na demie 1 i 2 był to bardziej chaotyczny styl wynikający z faktu, że wiedziałeś kto gdzie jest (i wiedziałeś, gdzie uciec by się podleczyć, bo z tak niskim sensem dałoby się Ciebie zaskoczyć - o czym pisał Adamson). Ogólnie gdyby nie ten temat to w życiu bym nie przypuszczał, że na demach 1, 2 i 3 gra ta sama osoba. Podsumowując, to jak Ci się znudzi myślenie to włączasz se haxa i jedziesz z tematem, grając zupełnie inaczej. Czasem jednak, żeby przypadkiem taki jeden z drugim cię nie wykryli, to wyłączasz i mylisz, że jesteś mądry i, że nie widać żadnej różnicy.
A do reszty, która przekonywała się na wzajem na czacie - akcja, w której wykrył coverta była czysta - nie śledził przeciwnika celownikiem zanim doszło do kontaktu. A jak już doszło, to po prostu umiejętnie przewidział jego ruchy (widział, w którą stronę strefuje, nie?).
nie jest moją opinią, tylko faktami na podstawie konkretnych obserwacji:). Nauczmy się najpierw rozróżniać co jest czym, ok? A co do widzenia czy nie, to każdy widzi to samo, tylko niektórzy, zamiast się spytać o czym to świadczy, starają się wmówić drugiej stronie, że to jest w ogóle głupie i bez sensu i, że jest debilem. Ot, taka subtelna zmiana tematu, co by przypadkiem ktoś się zdenerwował, zaczął dyskusję o niczym i nie zauważył, że nie mamy argumentów do rozmowy na temat.
Volin pisze: Krzyś nie używał i nie używa haxów więc twoja wypowiedź jest z dupy i tutaj nie ma nic do rzeczy czy on jest czy nie jest naszym kolegą :)
Skoro jesteś taki przekonany, to chciałbym, żebyś mi wyjaśnił te wszystkie rzeczy:
etheral pisze: Demko 2:
17:22-17:19 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę
16:24-16:19 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę
15:16-15:08 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę
do tego dodajcie opis demka 1 i wyciągnijcie wnioski sami.
Ja widzę kolosalną różnicę - trzymasz celownik na rogach i grasz konkretne kąty jak dobry gracz (demo 3). Na demkach 1 i 2 jeździsz po ścianach, śledząc ruchy postaci. Co więcej, widać ewidentną zmianę całego stylu gry, nie tylko w pozycjonowaniu. Na demie 3 grasz wyraźnie bardziej defensywnie (częściowo to przez niski sens), podczas, gdy na demie 1 i 2 był to bardziej chaotyczny styl wynikający z faktu, że wiedziałeś kto gdzie jest (i wiedziałeś, gdzie uciec by się podleczyć, bo z tak niskim sensem dałoby się Ciebie zaskoczyć - o czym pisał Adamson). Ogólnie gdyby nie ten temat to w życiu bym nie przypuszczał, że na demach 1, 2 i 3 gra ta sama osoba. Podsumowując, to jak Ci się znudzi myślenie to włączasz se haxa i jedziesz z tematem, grając zupełnie inaczej. Czasem jednak, żeby przypadkiem taki jeden z drugim cię nie wykryli, to wyłączasz i mylisz, że jesteś mądry i, że nie widać żadnej różnicy.
A do reszty, która przekonywała się na wzajem na czacie - akcja, w której wykrył coverta była czysta - nie śledził przeciwnika celownikiem zanim doszło do kontaktu. A jak już doszło, to po prostu umiejętnie przewidział jego ruchy (widział, w którą stronę strefuje, nie?).
A ponieważ odpiszesz mi coś w stylu "c**j tam pierdole k***a" to przeczytaj to:
v.low pisze:ps. filmik banał jak nie widzicie różnicy między gra krzysia, filmem to pogratulować i nie bierzcie się za oglądanie demek, z "podejrzeniem" bo to się mija z celem.
Ostatnio zmieniony 2014-02-17, 18:42 przez etheral, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
!nserT.
Sierżant
Sierżant
Posty: 163
Rejestracja: 2012-10-08, 21:11
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Bytom

Re: WH "nie czituje"

Post autor: !nserT. »

Volin pisze:
!nserT. pisze:A ja na to spojrzę z innej strony. Boicie sie dać tego bana Krzysztofowi? Rozumiem, że to kolega z dawnych czasów, ale jakby inny gracz (na przykład z mojego klanu tE`) używał wspomagaczy to decyzja byłaby pewnie jednogłośna... Radziłbym na to spojrzeć obiektywnie, bo granie z haxami mija się według mnie z celem.
Kolego, ale wiesz jaki jest problem ? Krzyś nie używał i nie używa haxów więc twoja wypowiedź jest z dupy i tutaj nie ma nic do rzeczy czy on jest czy nie jest naszym kolegą :) (i za co niby ten ban miałby polecieć ?) a z tego co widzę wy dopiero odpuścicie i przestaniecie narzucać swoje zdanie, dopóki nieosiągnięcie swojego celu. TWT wydaje mi się, że kłócisz się i oskarżasz o bezstronność tylko i wyłącznie dlatego ponieważ ktoś ma odmienne zdanie (yy tak brawo) Przywoływanie sytuacji z regisem (i żądanie unbana dla niego) wydaje mi się, że nie ma nic do rzeczy i jest przejawem głupoty bo te dwa przypadki są różne od siebie. Z całego tego towarzystwa to jedynym wiarygodnym człowiekiem w tym temacie jest Timoon bo co do jego wiedzy na temat tej gry nie mam zastrzeżeń w przeciwieństwie do innych osób wypowiadających się tutaj. Ten temat jest o tyle zabawny ponieważ nic nie wnosi i jest jedną wielką dramą i nie ma sensu go dalej kontynuować ponieważ etheral i spółka szpeców będą dalej tłuc to co napisali, a inni tylko będą tracili swój cenny czas żeby im po raz kolejny odpisać gdzie sprawa już jest jasna i oczywista (nie dla szpeców) Zzzzzzz... co ?! aha Nara
Kolego widać, ze demek nie oglądałeś.
Obrazek
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: Volin »

Sebol wskazując na to, że nie oglądałem demek czyli podważając moje zdanie na temat czystości krzysia również stwierdzasz, że osoby będące podobnego zdania do mojego również nie oglądały otóż tu cię zaskoczę oglądałem i nawet specowałem krzysia i ja nie widzę w jego grze nic podejrzanego więc za nim coś napiszesz zastanów się dwa razy bo za przeproszeniem pierdolisz i wmawiasz mi i innym brednie.
Awatar użytkownika
!nserT.
Sierżant
Sierżant
Posty: 163
Rejestracja: 2012-10-08, 21:11
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Bytom

Re: WH "nie czituje"

Post autor: !nserT. »

Ja pierdole? k***a to Wy bronicie tego krzysia jak jakiegoś bóstwa... Ewidentnie widać jak gracz 'nie czituje' śledzi celownikiem, przeciwnika za ścianą. Prosze cię Volin, nie mów mi co mam robić , ok? Jesztem juz duzy i sam sobie poradze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: Volin »

Jak trzeba to bronimy to chyba oczywiste skoro uważamy, że jest czysty to dlaczego mamy go nie bronić ? może w świecie według $ebola to inaczej powinno wyglądać, a mianowicie mimo, że uważamy, ze krzyś jest czysty to powinniśmy go zostawić samego i dać wam na pożarcie. Jesteś duży ? no to chyba tylko na to wskazuje twój wzrost i nic więcej :D
v.low
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 354
Rejestracja: 2012-07-09, 22:23
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: SCAR IN CAR

Re: WH "nie czituje"

Post autor: v.low »

v.low pisze:ps. filmik banał jak nie widzicie różnicy między gra krzysia, filmem to pogratulować i nie bierzcie się za oglądanie demek, z "podejrzeniem" bo to się mija z celem.
[/quote]



Zadnie wyjęte lekko, z mojego skrótu myślowego, odnoszącego się do tego filmu, nie demka:

rafik1137 2014-02-16, 22:58
http://www.youtube.com/watch?v=xCHbkEx5 ... e=youtu.be
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: WH "nie czituje"

Post autor: twt »

Narobil pod siebie to niech teraz sprzata bo ciagnie sie za nim mocno. Widac, ze nic sie nie wskora, ale prosze adminow forum aby tematu nie usuwali bo kiedys sie na niego powolam jak sam zaczne robic prowokacje :)
btw. ide wyzywac boty, moze bana nie zarobie :D
Honorowy Dawca Fragów
Awatar użytkownika
rafik1137
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 25
Rejestracja: 2009-07-24, 12:33
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Wenecja

Re: WH "nie czituje"

Post autor: rafik1137 »

Rybsa pisze:
rafik1137 pisze:Dla kazdego członka Voljin waldek wymiatacz etc.

http://www.youtube.com/watch?v=xCHbkEx5 ... e=youtu.be


PS: W grze nie zostały zadne inne programy prócz ET
Ja bym bardzo chętnie zobaczył to pierwsze demko właśnie tak przerobione.Wydaje się dość dziwne.
Co do kolejnych demek nie widzę nic dziwnego co by zalatywało haxem co z tego że "szczapił" przebranego covera widać na pierwszy rzut oka (np. broń, sposób poruszania) że to wróg.

http://www15.zippyshare.com/v/30127098/file.html

Proszę bardzo ale proponuje ściągnąc
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: kris pl »

Zabawa trwa dalej widzę! Łowcy haxów atakują :D
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: kris pl »

v.low pisze:Dobrze że mamy takich adminów, z takim doświadczeniem, opanowaniem, chęcią do łapania oszustów, i wsparciem innych klanów, bez których serwer by nie dał rady poradzić sobie z falom cziterów, którzy w sumie i tak są łatwi do wykrycia. Przypadek anonimusa, banał, ale kto to tam jeszcze pamięta.

W tej sprawie już się przestaje liczyć czy miał wh czy nie miał, ważne żeby został ukarany, za za w sumie za co "prowakoacje" nie wiem czy działamy zgodnie z zasadami czy też ten cały regulamin można o kant dupy potłuć, i jak "adminom" wygodnie to można karać z regulaminu, jego braku (prowokacji, jeśli to był test na adminów to niestety, OBLALIŚCIE) lub z podejrzenia o coś tam....

Ostateczna decyzja i tak należy do waldka tak tak wiem wladka. ;)

ps. filmik banał jak nie widzicie różnicy między gra krzysia, filmem to pogratulować i nie bierzcie się za oglądanie demek, z "podejrzeniem" bo to się mija z celem.
Mijana mijana oooo. Czemu mi to przyszło do głowy nie wiem.

pozdr

Edit: Color ;)
Sexy kolorki :D
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: WH "nie czituje"

Post autor: twt »

kris pl pisze:Zabawa trwa dalej widzę! Łowcy haxów atakują :D
Wybacz, ze sa ludzie ktorzy interesuja sie tym aby na serwerze gralo sie lepiej :(
Honorowy Dawca Fragów
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: WH "nie czituje"

Post autor: |W$|MACIEK »

twt pisze:
kris pl pisze:Zabawa trwa dalej widzę! Łowcy haxów atakują :D
Wybacz, ze sa ludzie ktorzy interesuja sie tym aby na serwerze gralo sie lepiej :(
taa zapomniałes w tym poscieście napisać ze regis dostał niesłusznie bana :lol:
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: kris pl »

|W$|MACIEK pisze:
twt pisze:
kris pl pisze:Zabawa trwa dalej widzę! Łowcy haxów atakują :D
Wybacz, ze sa ludzie ktorzy interesuja sie tym aby na serwerze gralo sie lepiej :(
taa zapomniałes w tym poscieście napisać ze regis dostał niesłusznie bana :lol:
<3 Macias :DDDDDDDDD
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: WH "nie czituje"

Post autor: twt »

|W$|MACIEK pisze:taa zapomniałes w tym poscieście napisać ze regis dostał niesłusznie bana :lol:
Maciek idz do dzialu "Przedstaw sie" i odgrzej kotleta po 2-6 latach witajac sie dwa razy w przeciagu 5 dni - w jednym topicu :D

Unban dla Regisa :) Jak Wy bronicie siebie jako WS to kto ma bronic "zwyklych" graczy ? :P

Ale nie odbiegajny od tematu, rafik zamiescil ciekawe linki - polecam obadac :)
Honorowy Dawca Fragów
ODPOWIEDZ