OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Awatar użytkownika
Vidmo [PL]
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 71
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2013-06-19, 14:10
Nick w ET: Vidmo
Lokalizacja: Grudziądz

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: Vidmo [PL] »

ale to przede wszystkim nie ma być kolejny powód do sporów ani kłótni!
tag u nowych grajków to teraz przyszłość być może nawet reaktywacji, tak, zgadza się nie był, ale nie jest tumanem, nie obraża W$, nie reprezentuje go źle, w czym jest obrazą? lami? jak wszyscy inni, nie kazdy ma swój dobry dzień, inni natomiast grają regularnie na etpto i szczycą się że są niemal cheaterami, ja też lamiłem jak przyszedłem do W$. a może chodzi o to że każdy sobie go przypisuje od tak sobie? nie, przypisał sobie go on i tylko on bo tak mu sami podpowiedzieliśmy z Wymkiem, nie myślimy już o przeszłości bo wszystko na przyszłość jest jak najbardziej realne, fajnie byłoby wrócić do tamtych czasów które tak wspominacie, ja niestety trafiłem do W$ już za czasów jego schyłku rozpadu.. tak więc jeśli miałoby coś wrócić to z grajkami którzy chcą coś w nieść oprócz zadawania sobie pytania "co zrobic by strolować i rozpierdzielić atmosferę / by znaleźć pretekst do negatywnie wpływającego na serwer sporu" itd.
zagrać można już z nowymi twarzami, niekoniecznie z taką siłą jak kiedyś ale wszystko w swoim czasie.
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Vidmo [PL] pisze:ale to przede wszystkim nie ma być kolejny powód do sporów ani kłótni!
tag u nowych grajków to teraz przyszłość być może nawet reaktywacji, tak, zgadza się nie był, ale nie jest tumanem, nie obraża W$, nie reprezentuje go źle, w czym jest obrazą? lami? jak wszyscy inni, nie kazdy ma swój dobry dzień, inni natomiast grają regularnie na etpto i szczycą się że są niemal cheaterami, ja też lamiłem jak przyszedłem do W$. a może chodzi o to że każdy sobie go przypisuje od tak sobie? nie, przypisał sobie go on i tylko on bo tak mu sami podpowiedzieliśmy z Wymkiem, nie myślimy już o przeszłości bo wszystko na przyszłość jest jak najbardziej realne, fajnie byłoby wrócić do tamtych czasów które tak wspominacie, ja niestety trafiłem do W$ już za czasów jego schyłku rozpadu.. tak więc jeśli miałoby coś wrócić to z grajkami którzy chcą coś w nieść oprócz zadawania sobie pytania "co zrobic by strolować i rozpierdzielić atmosferę / by znaleźć pretekst do negatywnie wpływającego na serwer sporu" itd.
zagrać można już z nowymi twarzami, niekoniecznie z taką siłą jak kiedyś ale wszystko w swoim czasie.
Niech kupi w spidimarkecie towaru za 300 zł, a moje sumienie zostanie uspokojone.
Obrazek
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: |W$|MACIEK »

SPIDIvonMARDER pisze:
Vidmo [PL] pisze:ale to przede wszystkim nie ma być kolejny powód do sporów ani kłótni!
tag u nowych grajków to teraz przyszłość być może nawet reaktywacji, tak, zgadza się nie był, ale nie jest tumanem, nie obraża W$, nie reprezentuje go źle, w czym jest obrazą? lami? jak wszyscy inni, nie kazdy ma swój dobry dzień, inni natomiast grają regularnie na etpto i szczycą się że są niemal cheaterami, ja też lamiłem jak przyszedłem do W$. a może chodzi o to że każdy sobie go przypisuje od tak sobie? nie, przypisał sobie go on i tylko on bo tak mu sami podpowiedzieliśmy z Wymkiem, nie myślimy już o przeszłości bo wszystko na przyszłość jest jak najbardziej realne, fajnie byłoby wrócić do tamtych czasów które tak wspominacie, ja niestety trafiłem do W$ już za czasów jego schyłku rozpadu.. tak więc jeśli miałoby coś wrócić to z grajkami którzy chcą coś w nieść oprócz zadawania sobie pytania "co zrobic by strolować i rozpierdzielić atmosferę / by znaleźć pretekst do negatywnie wpływającego na serwer sporu" itd.
zagrać można już z nowymi twarzami, niekoniecznie z taką siłą jak kiedyś ale wszystko w swoim czasie.
Niech kupi w spidimarkecie towaru za 300 zł, a moje sumienie zostanie uspokojone.
hahahahaha to ja chce krate kwaśnego mleka
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: kris pl »

WujekGoogle pisze:Kris, prosiłbym Cię abyś pisał mój nick poprawnie. A tag był tylko na potrzeby zdjęcia. Pozdrawiam ;]
Kłamstwo goni kłamstwo...
http://et.trackbase.net/player/5103791/
Vidmo [PL] pisze:ale to przede wszystkim nie ma być kolejny powód do sporów ani kłótni!
tag u nowych grajków to teraz przyszłość być może nawet reaktywacji, tak, zgadza się nie był, ale nie jest tumanem, nie obraża W$, nie reprezentuje go źle, w czym jest obrazą? lami? jak wszyscy inni, nie kazdy ma swój dobry dzień, inni natomiast grają regularnie na etpto i szczycą się że są niemal cheaterami, ja też lamiłem jak przyszedłem do W$. a może chodzi o to że każdy sobie go przypisuje od tak sobie? nie, przypisał sobie go on i tylko on bo tak mu sami podpowiedzieliśmy z Wymkiem, nie myślimy już o przeszłości bo wszystko na przyszłość jest jak najbardziej realne, fajnie byłoby wrócić do tamtych czasów które tak wspominacie, ja niestety trafiłem do W$ już za czasów jego schyłku rozpadu.. tak więc jeśli miałoby coś wrócić to z grajkami którzy chcą coś w nieść oprócz zadawania sobie pytania "co zrobic by strolować i rozpierdzielić atmosferę / by znaleźć pretekst do negatywnie wpływającego na serwer sporu" itd.
zagrać można już z nowymi twarzami, niekoniecznie z taką siłą jak kiedyś ale wszystko w swoim czasie.
/Vidmo ja się z nikim nie kłócę. Reszta to stek bzdur. Bo nie widzę nic w twej ideologi jak to gra, jaki skill, gdzie gra.Ja zawszę będę twierdził że w W$ miało chodzić o zabawę. Wiele osób starało się, robiło wiele żeby kiedyś do tego klanu dołączyć. Z racji ich starań zawsze negowałem to że ktoś zakładał ten tag bo mu się podobało...
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
Vidmo [PL]
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 71
Rejestracja: 2013-06-19, 14:10
Nick w ET: Vidmo
Lokalizacja: Grudziądz

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: Vidmo [PL] »

no masz racje.. głównie w tym że to tylko gra :)
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
Awatar użytkownika
WujekGoogle
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 35
Rejestracja: 2014-07-26, 18:34
Nick w ET: WujekGoogle
Lokalizacja: Tychy

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: WujekGoogle »

Kris, ja piernicze, masz spine o to że założyłem na chwile tag i go nie ściągnąłem potem? Nic do Ciebie nie mam i nie chce z Tobą spiny, ale to co robisz jest po prostu żałosne.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Początkowo przyznawałem rację krisowi, gdyż jestem dość przywiązany do różnych symboli, które otaczają mnie w życiu. Jednak po refleksji sądzę, że chyba faktycznie warto olać temat. W$ na dobrą sprawę nie istnieje, a jego ostatni etap egzystencji był straszny. Na pewno zachowaniu dobrych wspomnieć nie pomoże teraz narzekanie.
Obrazek
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: kris pl »

WujekGoogle pisze:Kris, ja piernicze, masz spine o to że założyłem na chwile tag i go nie ściągnąłem potem? Nic do Ciebie nie mam i nie chce z Tobą spiny, ale to co robisz jest po prostu żałosne.
Co jest żałosne ? Właśnie tego jestem wrogiem ludzi którzy nie potrafią zrozumieć co robią. Jako gość pracujący w marketingu świetnie rozumiem pojęcie chwili. Ale chwilą dla mnie nie jest kilka godzin. Żałosne jest to że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem tego co napisałem wyżej. Moich powodów dla których napisałem to co napisałem. To ty wręcz pozorom robisz z igły widły. Boli Cię to że powiedziałem że kłamiesz? Przeczytaj jeszcze raz co sam napisałeś, przemyśl to co napisałeś i może dopiero później odpisz.
SPIDIvonMARDER pisze:Początkowo przyznawałem rację krisowi, gdyż jestem dość przywiązany do różnych symboli, które otaczają mnie w życiu. Jednak po refleksji sądzę, że chyba faktycznie warto olać temat. W$ na dobrą sprawę nie istnieje, a jego ostatni etap egzystencji był straszny. Na pewno zachowaniu dobrych wspomnieć nie pomoże teraz narzekanie.
Świetnie Spidi to po co nosić ten tag. Można zorganizować nową klan itp. Można czasami żyć wspomnieniami miło spędzonych chwil w W$ złych i dobrych. Jednak dalej pamiętam więcej tych dobrych.
Ostatnio zmieniony 2014-07-30, 22:52 przez kris pl, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: TimOOn »

Gównoburza się rozkręca! Aż mi się stare dobre czasy przypominają.

Obrazek
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: kris pl »

TimOOn pisze:Gównoburza się rozkręca! Aż mi się stare dobre czasy przypominają.

Obrazek
Mi też :D
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
wladek
Sierżant
Sierżant
Posty: 196
Rejestracja: 2013-10-24, 16:03
Nick w ET: |W$|wladek
Kontakt:

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: wladek »

Ejjj a gdzie mogę złożyć podanie do W$? :->
Awatar użytkownika
Ultra...
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 547
Rejestracja: 2010-12-23, 14:52
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Siwa oasis

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: Ultra... »

wladek pisze:Ejjj a gdzie mogę złożyć podanie do W$? :->
tu: http://polskinitmod.laa.pl/viewforum.ph ... 3e0d6b0aa3
Obrazek
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: ksysu »

Vidmo, polecam Ci przejrzeć stare forum klanu i poczytać, ile ludzi kiedyś próbowało się do niego dostać i jak wiele podań zostało odrzuconych. Zważywszy na sam ten fakt za niestosowne uważa się używanie tagu przez osoby, które nigdy z klanem nic wspólnego nie miały, a Ciebie za rozpowszechnianie tego błędnego przekonania, wstyd, hańba i potępienie się należy!
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: |W$|MACIEK »

ksysu pisze:Vidmo, polecam Ci przejrzeć stare forum klanu i poczytać, ile ludzi kiedyś próbowało się do niego dostać i jak wiele podań zostało odrzuconych. Zważywszy na sam ten fakt za niestosowne uważa się używanie tagu przez osoby, które nigdy z klanem nic wspólnego nie miały, a Ciebie za rozpowszechnianie tego błędnego przekonania, wstyd, hańba i potępienie się należy!
HAŃBA WSTYD HAŃBA!
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: kris pl »

|W$|MACIEK pisze:
ksysu pisze:Vidmo, polecam Ci przejrzeć stare forum klanu i poczytać, ile ludzi kiedyś próbowało się do niego dostać i jak wiele podań zostało odrzuconych. Zważywszy na sam ten fakt za niestosowne uważa się używanie tagu przez osoby, które nigdy z klanem nic wspólnego nie miały, a Ciebie za rozpowszechnianie tego błędnego przekonania, wstyd, hańba i potępienie się należy!
HAŃBA WSTYD HAŃBA!
I SKANDAL
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
ODPOWIEDZ