[Pawik][Zer0] (unban)

Prośby o unban i skargi na graczy
Awatar użytkownika
Mentos
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 131
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2011-12-27, 23:15

Re: [Pawik][Zer0] (unban)

Post autor: Mentos »

Nie trzeba być przy zajściu by wystawić osąd. Z waszych rozmów wynika, że z Pawikiem wielokrotnie były problemy, więc jest chyba oczywiste, że taka osoba, nie zasługuje już na jakąkolwiek szanse. Z resztą, nie po to admin daje perm bana, by po paru miesiącach, gdy delikwent powie, że żałuje itd, go zdejmować. Jeśli ktoś łamie tak fundamentalną zasadę i jest w pełni świadom jej konsekwencji, to według mnie, nie zasługuje nawet na drugą szansę, ponieważ jest to przejaw idiotyzmu oraz braku szacunku. Jeśli takiemu damy szansę, to te rzeczy mogą się rozwinąć u innych graczy, którzy by wiedzieli, co zrobił i jak został potraktowany.
Z resztą to też świadczy o was. Nie potraficie sobie poradzić w takiej sytuacji? Po co w ogóle jest ta dyskusja skoro ta osoba była uciążliwa przez dość długi czas? Okazując litość teraz, będziecie musieli ją okazywać również w innych sytuacjach.

Tyle w tej oczywistej sytuacji.
Awatar użytkownika
Shimi
Kapral
Kapral
Posty: 113
Rejestracja: 2012-06-18, 15:05

Re: [Pawik][Zer0] (unban)

Post autor: Shimi »

Mentos pisze:Okazując litość teraz, będziecie musieli ją okazywać również w innych sytuacjach.
A niby na jakiej podstawie? o.O Mogą okazać komuś litość pod wpływem kaprysu i tyle, nie oznacza to wcale, że jak przebaczą jednemu, to będą musieli każdemu.
Obrazek
|W$| - coś więcej niż coś więcej...
Awatar użytkownika
Mentos
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 131
Rejestracja: 2011-12-27, 23:15

Re: [Pawik][Zer0] (unban)

Post autor: Mentos »

To ciekawe jaka byłaby potem reakcja graczy, na takie nieuczciwe działanie. Jeśli ktoś używa prawa łaski, jak mu się podoba, to nie zasługuje na szacunek innych, ponieważ nie osodzą ludzi tak jak powinien. Sędzia ma być obiektywny, a zakładając, że jemu dadzą szansę, to czemu nie mogliby dać szansy komuś, kto mniej nabroił? Adminów też obowiązuje regulamin, a skoro nie ma tutaj FF, to nie ma nikogo nad nim.

A już widziałem przypadki, że przez takie, bądź podobne zachowania adminów, serwery pustoszały. A tego raczej nie chcemy.
Awatar użytkownika
BiedrAS
Plutonowy
Plutonowy
Posty: 210
Rejestracja: 2012-08-10, 17:15

Re: [Pawik][Zer0] (unban)

Post autor: BiedrAS »

Shimi lepiej nie pisz takich twierdzeń, bo idąc wedle twojego myślenia możesz dostać bana <jak już mówiłeś> pod wpływem kaprysu, któregoś admina.
Równe prawo dla wszystkich.
Kaprysy NIE MOGĄ mieć wpływu na decyzje adminów.

Myślę, że dalsze dyskusje nie mają sensu, nic nowego mającego wpływ na ostateczną decyzje się tu nie pojawi...
unban albo nie,
bo zaraz zejdziemy na tematy polityczne... :)
ja bym zamknął temat do podjęcia decyzji.
W$- never ending story
Zablokowany