Ban

Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: Ban

Post autor: TimOOn »

Ja bym się zastanowił nad zbanowaniem również kolegi 535/M, za próbę oszustwa. ;]
Awatar użytkownika
raven
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 42
Rejestracja: 2014-02-16, 17:00
Nick w ET: |W$|kruk

Re: Ban

Post autor: raven »

Kolejny temat bez sensu. Kogo Wy chcecie wywieść w pole?
Asdwass
Poborowy
Posty: 7
Rejestracja: 2015-02-26, 12:35
Nick w ET: asdwas

Re: Ban

Post autor: Asdwass »

"Może jeszcze poinstruujesz mnie jak natrafiłeś na ten link w internecie. "

Moj nod32 gdy wczoraj chcialem sciagnac et z pierwszych stron googla blokowal mi kazda jedna ze niby jest strona szkodliwa i blokowal mi strony badz jak juz sie sciagalo to po czasie wykrywal cos i sam rozlaczal wiec natrafilem na to z tego mi nie zblokowal to sciagnalem proste dla mnie nie wiem jak dla Ciebie dude

"A poza tym, może znasz odpowiedź na to pytanie, bo okropnie mnie to nurtuje, w jakim celu kopiowałbyś pliki z folderów w tym rarze, do katalogu z grą? "

z ET mialem stycznosc jakies 2 lata temu i wiedzialem ze musze skopiowac wszystko z patcha do folderu ET no to szczerze nie zastanawialo mnie ile jest plikow i ile mam wkleic wkleilem wszystko bo skoro patch i to co w nim jest to wkleje wsio

"I może nauczysz mnie jak zamieszczać pliki na tym serwisie - zawsze miałem z tym straszny problem. ;c"

Jak sie dowiem jak tam wkleic plik to dam Ci znac ale dla Ciebie to bedzie za trudne pewnie ;)
Awatar użytkownika
535/M
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 147
Rejestracja: 2015-02-02, 16:55
Nick w ET: 535/M
Kontakt:

Re: Ban

Post autor: 535/M »

"TimOOn" to nacieraj :)
Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się,zarobiony jestem!


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
raven
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 42
Rejestracja: 2014-02-16, 17:00
Nick w ET: |W$|kruk

Re: Ban

Post autor: raven »

Pewnie masz racje. Unban to także za wysokie progi dla mnie.
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: Ban

Post autor: TimOOn »

Bardzo ładna historia.

Ja mam taką propozycję. Jeśli uważasz, że wbudowany anti-cheat silEnTa się pomylił, to opisz problem na ich forum w dziale support. Jeżeli przyznają ci rację i stwierdzą błąd anti-cheata, to bardzo chętnie zdejmiemy bana.
Awatar użytkownika
o0Saju0o
Sierżant
Sierżant
Posty: 194
Rejestracja: 2014-10-19, 09:56
Nick w ET: Sensei
Lokalizacja: Zadupiowiec

Re: Ban

Post autor: o0Saju0o »

Asdwass pisze:"Może jeszcze poinstruujesz mnie jak natrafiłeś na ten link w internecie. "

Moj nod32 gdy wczoraj chcialem sciagnac et z pierwszych stron googla blokowal mi kazda jedna ze niby jest strona szkodliwa i blokowal mi strony badz jak juz sie sciagalo to po czasie wykrywal cos i sam rozlaczal wiec natrafilem na to z tego mi nie zblokowal to sciagnalem
No i trafiło się, że zassałeś plik z haxem. Nod32 nie blokuje takich stron jak instalki.pl dobreprogramy.pl a na tych dwóch stronkach najświeższe ET jest dostępne bez najmniejszego problemu.
Wtopa Kolego. Unban byłby cichym przyzwoleniem dla innych łamiących zasady graczy. Nie twierdzę, że użyłeś wspomagacza celowo (nie złapałem Cię za rękę) ale jednak silent takowego wykrył. Wszedłeś na serwer, robisz reconnect i bum - silent dziękuje Ci za gre i w nagrodę za miłe ileś tam minut dostajesz prezent pożegnalny.
Żaden klan mający swój serwer nie zdjąłby Ci bana nawet gdybyś zapierał się ile sił w kończynach bo dla każdego posiadacza serwera hax w jakiejkolwiek postaci = ban bez żadnego odwołania.

Z całym szacunkiem do Ciebie proszę abyś poszukał innego serwera do gry.
Awatar użytkownika
Vidmo [PL]
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 71
Rejestracja: 2013-06-19, 14:10
Nick w ET: Vidmo
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Ban

Post autor: Vidmo [PL] »

No cóż, przeczytałem to wszystko, całą lekturkę..
Czytam raczej dla zasady, nie dla zastanawiania się czy może dać Ci unbana czy też nie.
ponadto.. wyjaśnień było pełno, powód ciągle ten sam, nasz serwer nie jest serwerem do haxów. nie ważne czy grasz Ty, kuzyn czy 10ta woda po kisielu daleki krewny z mongolii wchodząc i dostając bana. nie ważne co to była za kombinacja i co wymyślisz, antycheat silenta ma i tak swoje zdanie, i to z jego zdaniem się zgadzam, albo stosujemy się do reguł panujących na NoName albo robimy z niego chlew. ze swojej strony unbana Ci nie dam bo krew mnie zalewa widząc co chwilę kombinujących grajków banowanych na noname z automatu. cudów nie ma, mnie też irytuje gdy mnie zabijają ale staram się grać dla zabawy a nie ściągać haxy :)
pozdrawiam i życzę miłej gry oraz UCZCIWEJ na innych serwerach :)
Ostatnio zmieniony 2015-03-03, 21:42 przez Vidmo [PL], łącznie zmieniany 1 raz.
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: Ban

Post autor: kris pl »

A opiszesz mi metodę szukania? Jak dla mnie sam dodałeś tam te pliki bo zlokalizować go w google realnie nie jest praktycznie możliwe :D
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
Dzi/fka
Poborowy
Posty: 8
Rejestracja: 2015-01-23, 15:48

Re: Ban

Post autor: Dzi/fka »

Hej , z 535 i awsdass (ale głupiego nicka wybrałeś :-P ) gramy od lat nie tylko w wolfa wiec znamy sie na tyle ze mamy świadomość kto kim jest . Z cala pewnością nie jest cheaterem i jeśli miał haxsa to na pewno nieświadomie . Rozumiem i bardzo popieram założenia serwera o braku tolerancji dla haxsow .
Trzymajcie się , wysyłam wam dwa plutony SS
Awatar użytkownika
o0Saju0o
Sierżant
Sierżant
Posty: 194
Rejestracja: 2014-10-19, 09:56
Nick w ET: Sensei
Lokalizacja: Zadupiowiec

Re: Ban

Post autor: o0Saju0o »

HA serwera podejmie stosowną decyzję.
Awatar użytkownika
etheral
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 323
Rejestracja: 2011-07-10, 13:23

Re: Ban

Post autor: etheral »

Te tematy są bardzo potrzebne bo widać jak na dłoni kto rżnie głupa i próbuje innych nabić w butelkę. Samo to wystarczy....
Awatar użytkownika
Rybsa
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 310
Rejestracja: 2012-09-18, 21:51
Nick w ET: Mangek
Lokalizacja: Wronki

Re: Ban

Post autor: Rybsa »

Ja np wygarnełem bana na 2 tyg za "uzywanie refa bez pozwolenia" a użylem go zeby kicknac goscia ktory pisal ip innego serva :< aa i raz uzylem bo wolfik dal mi 100 wolfikow bo chcial z innymi botami pograć na purefrag'u
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Flash
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 2013-10-18, 20:31

Re: Ban

Post autor: Flash »

Na naszym forum są podane linki instalacyjne do ET. Nie trzeba szukać gdzie indziej. Szybko można te pliczki ściągnąć i potem można bezpiecznie grać mając 100% pewność, że się do tych instalek jakieś haxy nie władowały. Ja pobrałem sobie wersję, która od razu miała wszystkie patche już w sobie. Nie trzeba było nic przekopiowywać do katalogów, wszystko było od razu co potrzebne do gry.

Serwer i admini stoją na straży uczciwości w grze. Do grania na wspomagaczach są specjalnie stworzone inne serwery. Ja wybrałem ten serwer ponieważ można tutaj pograć z ludźmi, a nie cyborgami, których w ogóle nie dałoby się ubić. I to jest frajda jak się uda raz na czas pacnąć kogoś lepszego, no nie Vidmo? :D. Granie ze wspomagaczami powoduje, że znika cała ta frajda z gry. Ja gram nienajlepiej, dla zabawy ale za to uczciwie, cheaterzy natomiast nie powinni grać z nami.
ODPOWIEDZ