Skarga Kruk

Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: Skarga Kruk

Post autor: kris pl »

Mr.Świstak pisze:
kris pl pisze: W sposób wyrachowany ? :DDD Już nie jesteś szarakiem zrobiłeś kolorowy show ze skargą. Awansuję Cię na nie szaraka. Nie dziękuj mam wielkie serce :D
Mam daleko gdzieś Twoje wielkie serce i pisana ironię do mojej osoby . Dziękuję i nie podziękuję Ci Krisie za fatygę .
No problem. Jutro jak mi się będzie chciało zapoluje i wyrwę z kontekstu jeszcze kilka twoich wypowiedzi traktując je z ironia i sarkazmem :DDDDDDD
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
raven
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 42
Rejestracja: 2014-02-16, 17:00
Nick w ET: |W$|kruk

Re: Skarga Kruk

Post autor: raven »

1. Na sam koniec przed banem obaj z regisem czepiliście się mnie ze jestem a właściwie byłem z innego serwera i ze mi tam podobno nie wyszło itd .
Wybacz, widocznie zrobiliśmy źle! Przecież na Rpd wszystko dobrze się dzieje! Bardzo jesteś delikatny, jeżeli tłumaczenie, mające wyjaśnić Ci co robisz źle, uznajesz za czepianie się. NoName to nie Rpd. Na NoName nie pasują zasady, które panowały na Rpd. Od ostatniego czasu zmieniła się administracja. Panują trochę inne zasady. Faktycznie, czepiam się w tej chwili Twojego byłego klanu. ; p Gdzie Twoja rozmowa? Gdzie Twój dialog?
2. Nie wiem gdzie widziałeś / widzisz jakiś trolling w jak Ty to nazywasz drugiej części rozmowy . Była po prostu normalna . Widać masz jakiś problem w prowadzeniu dyskusji i argumentacji jej wolisz ją urwać komendą.
Nie mam żadnego problemu w prowadzeniu dyskusji i argumentacji, ale dla Twojego spokojnego sumienia porozmawiam o tym z terapeutą. Napisałem Ci już na czym polegał Twój drugi trolling. "Jestem chamem... a teraz porozmawiajmy o tym jak bardzo lub jak powinieneś mnie ukarać! Poprowadźmy dialog!"
3.Owszem prowadziłeś identyczne rozmowy i to nie raz tylko jest taka mała różnica ze wtedy byłeś zwykłym graczem . I nie jednokrotnie były one publiczne i przy osobach wtedy pełniących fukcję adminów . Nie będę Ci wypominał ale sam także byłeś zbanowany na Nn za jak Ty to zwiesz "troliing" a teraz strugasz wielce cnotliwego admina , władza stawia Cię "lepszym" od innych?
Nie, te rozmowy nie były tak wulgarne, co już powiedziałem. Gdyby były, cóż, dostalibyśmy bana od Miyany w tym czasie. Świstak, to za co byłem zbanowany wydarzyło się w zeszłym roku, była to jedyna sytuacja, gdy byłem nietrzeźwy i nawet nie pamiętam co wtedy pisałem. : P Naprawdę będziesz używać takich argumentów? Nie wiedziałem, że chętnie sięgasz po tego typu zagrywki.
Nie ma co, walnijmy poniżej pasa. I bynajmniej, nie strugam wielce cnotliwego admina, nie jestem cnotliwy, ani już tym bardziej lepszy.
4. Zmieniła ton , z rozmowy która była w tonie żartów ( jak to każda między nami za czasów Ciebie jako "szaraka" )w poważną a Ty to i tak zignorowałeś . I uważasz że osoba która prowadzi z Tobą normalną rozmowę jest natrętem to gratuluje podejścia do ludzi . A to że później użyłeś dwa razy komendy kick a następnie ban ( jak dla mnie bezpodstawnie) pozostawię bez komentarza aby zdam Ci pytanie gdzie widziałeś tam niby chytry plan "Ale jak mam reagować na natręta, który obrał inną taktykę, gra ogarniętego, a tak naprawdę próbuje chytrze wywieść mnie w pole. Dwa razy stuknij się w głowę a jak nie pomoże to polecam maść na ból dupy . Nie oświeciło Cię że jeśli widzę że zrobiłeś się strasznie poważny i unosisz się lvl-em to przestałem żartować z Tobą ( Ty to zwiesz trollingiem) a nie raz w taki sposób rozmawialiśmy i to w obie strony ale sorry wtedy byłeś "szarakiem" na Nn i nie mialeś komend.
Nie uważam, że każda osoba, która prowadzi ze mną normalną rozmowę jest natrętem, hej. Wszystko trzeba Ci po kolei wytłumaczyć, po pięć razy? Ty, owszem, byłeś natrętem. Nie wiem czy zauważyłeś, nadal jestem szarakiem, komendy nic nie zmieniają, po prostu łatwiej mi balansować drużynami.
"Ale jak mam reagować na natręta, który obrał inną taktykę, gra ogarniętego, a tak naprawdę próbuje chytrze wywieść mnie w pole.
Musiałem jakoś Ci wytłumaczyć o co chodzi, to były najlepsze słowa jakie znalazłem na określenie tego, pomimo, że brzmią trochę paranoidalnie. Głównie chodziło o to, że najpierw prosto z językowego chlewu wbiłeś w rolę osoby, która teraz wszystkiego się czepia, nie da w spokoju pograć, tylko oczywiście z wszystkim musi polemizować i dyskutować. To nie było 'wchodzenie w dialog', to było 'zróbmy teraz tak, żeby wyszło na moje'. Jak dla mnie nie uspokoiłeś się po kickach, dalej drążyłeś swoje jabłuszko i należało dać Ci bana już wcześniej.
5. Jesteś tak konsekwentny ?? Wątpię , bo byś tego bana nie zdjął . Jesteś takim "wzorowym" adminem i zapomniałeś podać powodu banu ? Peszek . Jeśli Cie to uszczęśliwi i dowartościuję Twoje przerośnięte EGO to specjalnie dla Ciebie i wejdę abyś mógł zbanować z powodem.
Tak, tak. Moje ego jest przeolbrzymie, przerośnięte i ma jeszcze ze dwie narośle na twarzy. Nie jestem wzorowym adminem, jestem kiepskim adminem. Ale chciałem, żeby był jakiś powód zbanowania Cię. A jako, że wcześniej co chwila wracałeś na serwer, miałem nadzieję, że teraz zrobisz to ponownie, abym mógł Cię porządnie zbanować i przewiązać to wszystko czerwoną kokardką.

I to jest mój ostatni post na ten temat, niech władek czy ktoś inny zadecyduje na temat mojej przyszłości, w końcu ma w ręku logi. Powtarzasz się i wygrzebujesz jakieś śmieci na mój temat. Osobiście nie lubię się powtarzać i nie mam ochoty bawić się z przegadywanie i powtarzanie dramy a la ksysu.
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: Skarga Kruk

Post autor: twt »

Normalne, ze nie moglo mnie zabraknac w takim temacie :P
Najbardziej sensowna odpowiedz to:
rafik1137 pisze:Dziwne jest to ze za trolling bana dają :D
Raczej mute na kilka lat
z tym, ze mute ja bym dal na np. tydzien (na probe, mam miekkie serce) :)
Honorowy Dawca Fragów
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: Skarga Kruk

Post autor: ksysu »

NIE DAM SIĘ ZDJĄĆ Z RAMÓWKI KRUK, OKRUTNY ZDRAJCO !
Awatar użytkownika
Qrwi$
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-15, 15:49

Re: Skarga Kruk

Post autor: Qrwi$ »

Ale masz parcie na szkło kruk...
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: Skarga Kruk

Post autor: TimOOn »

rafik1137 pisze:Dziwne jest to ze za trolling bana dają :D
Raczej mute na kilka lat
A czy trollować można jedynie za pomocą czatu?

Raz sierpem raz młotem banować hołotę!
Awatar użytkownika
Mr.Świstak
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 38
Rejestracja: 2013-02-17, 21:15

Re: Skarga Kruk

Post autor: Mr.Świstak »

Hmm czepiłeś się tego mojego poprzedniego tagu jakbym noszeniem go wyrządził Ci krzywdę i uraz w dzieciństwie na psychice . Masz z tym jakimś problem , trudno polecę Ci jeszcze raz maść na ból dupy . Nie wiem dlaczego wciąż porównujesz oba serwery ,gdzie tak naprawdę o tamtym drugim gówno wiesz za przeproszeniem .

Haha "drugi trolling" . Drogi Kruczku za dużo oczytałeś się różnych forum i portali i teraz wszędzie widzisz trolling .
I tu rozmiesza mnie Twoje zdanie co do tłumaczenia się tego że byłeś zbanowany na Nn . "Naprawdę będziesz używać takich argumentów? Nie wiedziałem, że chętnie sięgasz po tego typu zagrywki". Mówisz ze byleś zbanowany rok temu że to wyciąganie czegoś tam . To pytam jeszcze raz po co się przysrałeś do mojego poprzedniego tagu i musisz to podkreślić w każdym swym poście . Dla Twojej informacji nie należę do nich już pół roku . Nie wiem w jakim celu i ciągle to wypominasz i co to ma wspólnego z wczoraj a raczej dziś w nocy .

P.s Piszesz próbując być bardzo poważny , podkreślać jaki Ty to jesteś dorosły , dojrzały , jak przestrzegasz zasad tylko małe ALE : D
Alkohol i bycie w stanie po spożyciu oraz wyrwa w życiorysie nie jest tłumaczeniem do tego jak człowiek się zachował w dalej sytuacji danego dnia . Tłumaczenie alkoholem jest słabe :)

I drugie ALE nie zakładaj że ktoś jest kretynem i nie umie czytać komunikatów które wyskakują po rozłączeniu z serwerem . Ale chciałem, żeby był jakiś powód zbanowania Cię. A jako, że wcześniej co chwila wracałeś na serwer, miałem nadzieję, że teraz zrobisz to ponownie, abym mógł Cię porządnie zbanować i przewiązać to wszystko czerwoną kokardką . Każdy czytając ze jest zbanowany nie naciśnie recconet bo wie że się nie połączy logiczne Kruku nie ? Więc nie wiem na co liczyłeś z moim powrotem .

To na dziś naszykuj sobie wcześniej karteczkę , ołóweczek i napisz formułkę za co banujesz żebyś mógł ja wpisać jak się pojawię : )
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: Skarga Kruk

Post autor: twt »

TimOOn pisze:
rafik1137 pisze:Dziwne jest to ze za trolling bana dają :D
Raczej mute na kilka lat
A czy trollować można jedynie za pomocą czatu?

Raz sierpem raz młotem banować hołotę!
Powiem tak, Wy jako "admini" nauczyliscie sie chyba uzywac tylko komendy !ban a chce Wam przypomniec, ze istnieja jeszcze polecenia: !kick, !warn i !mute - przynajmniej z tych sie kiedys korzystalo.
Zaraz doprowadzicie do sytuacji, ze "pierdnac" na serwerze bedzie strach bo bana sie dostanie - prowadzicie dziwna polityke.
Honorowy Dawca Fragów
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: Skarga Kruk

Post autor: kris pl »

TimOOn pisze:
rafik1137 pisze:Dziwne jest to ze za trolling bana dają :D
Raczej mute na kilka lat
A czy trollować można jedynie za pomocą czatu?

Raz sierpem raz młotem banować hołotę!
Zbanuj PAwika :DDDDDdd
Ja troluje hard co post w dziale skargi bany :D
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: Skarga Kruk

Post autor: TimOOn »

Też chyba się przerzucę na trollowanie. Nie da się czytać na trzeźwo tego co niektórzy wypisują.
Twt, ekspert od wszystkiego, raz na ruski rok wejdzie na serwer, czyli nic nie wie, ale oczywiście do zabrania głosu jest zawsze pierwszy...

Kruk, ucz się na cudzych błędach. Nie ma sensu prowadzić takich dyskusji. Wytłumacz raz, dlaczego podjąłeś takie a nie inne kroki i koniec. Po co tracić czasu na użeranie się z ludźmi? Jesteś adminem, zrobiłeś swoje, jeśli Władek stwierdzi, że twoje postępowanie było niesłuszne, to na pewno cię o tym poinformuje.
Awatar użytkownika
raven
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 42
Rejestracja: 2014-02-16, 17:00
Nick w ET: |W$|kruk

Re: Skarga Kruk

Post autor: raven »

Tak też właśnie mam zamiar zrobić.

Poza tym popcorn tak nie smakuje, kiedy jest się jedną z ról w dramie.
Wszyscy wyrazili swoje zdanie, wladek poczyta, oceni i osądzi.
Awatar użytkownika
etheral
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 323
Rejestracja: 2011-07-10, 13:23

Re: Skarga Kruk

Post autor: etheral »

A propos powodu: Znajomi Admini (wiek 30+) w powodach bana wypisują:
-wypierdalaj
-wypierdalaj stąd i nigdy nie wracaj
-wpierdalaj z tym (sk, ifsk, spam etc.)
-noob server znajdź inny:)
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: Skarga Kruk

Post autor: twt »

TimOOn pisze:Twt, ekspert od wszystkiego, raz na ruski rok wejdzie na serwer, czyli nic nie wie, ale oczywiście do zabrania głosu jest zawsze pierwszy...
Jest forum, mam konto to moge zabrac glos, wiec o co Ci chodzi ? Nigdy za specjaliste sie nie uwazalem ale nim nie trzeba byc zeby cos napisac w w/w sprawie. Wypowiadam sie glownie w jednym dziale wiec nie jestem od wszystkiego :) Ale jesli cos Cie boli w mojej osobie to przelej mi ten zal na priva bo szkoda tematu zasmiecac.

ps. bym zapomnial, dzieki za komplement ^^
TimOOn pisze:Twt, ekspert od wszystkiego...
moj nick z malej litery, pamietaj :)
Honorowy Dawca Fragów
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: Skarga Kruk

Post autor: TimOOn »

twt pisze:Ale jesli cos Cie boli w mojej osobie to przelej mi ten zal na priva bo szkoda tematu zasmiecac.
I tak jest syf. Poza tym już skończyłem.
twt pisze:moj nick z malej litery, pamietaj :)
Ale zdanie zaczyna się wielką literą.
Awatar użytkownika
LuuxdeLuux
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 157
Rejestracja: 2012-07-24, 13:57

Re: Skarga Kruk

Post autor: LuuxdeLuux »

Tak sobie to czytam i doszedłem do wniosku że Ja jednak byłem sympatycznym adminem xDD
ODPOWIEDZ