.H4ck3r - ban za wh

Prośby o unban i skargi na graczy
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: .H4ck3r - ban za wh

Post autor: twt »

Polecam aby jeden z drugim wlaczyli opcje milczenia a do konkretnej rozmowy wlaczyli sie admini starsi stazem. Priorytetem jest sprawa ewentualnego zdjecia bana i na tym trzeba sie skupic dlatego prosba do nich aby zastosowali sie do mojego pierwszego posta w tym topicu i wyciagneli wnioski.
Dziekuje za uwage :)
Honorowy Dawca Fragów
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: .H4ck3r - ban za wh

Post autor: Volin »

Popieram.
Awatar użytkownika
Pablo
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 378
Rejestracja: 2012-06-24, 14:31
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Gliwice

Re: .H4ck3r - ban za wh

Post autor: Pablo »

Ja się staram jak najlepiej pilnować porządku na serwerze,więc nie wiem czemu gracze mają się na mnie skarżyć,dlatego ze siedzę na specu?. Pierwszy raz widzę ogólnie taką akcje więc ja się nie wypowiem czy to wh czy nie.Najbardziej mnie to rozwaliło Hacker:
http://i.imgur.com/ZvjoC62.jpg
h4ck3r
Poborowy
Posty: 11
Rejestracja: 2013-02-28, 18:57

Re: .H4ck3r - ban za wh

Post autor: h4ck3r »

@Pablo zobacz na datę, to było 6 lat temu wtedy to chodziłem do gimnazjum ( tak tak bylem gimbazą), wczorajszej daty tam nie widzę

Edit: Pisałem kiedyś o tym z krisem i jakoś problemu z tego nie robił, ale widzę ze wszystkie brudy na wierzch trzeba wyciągnąć. Trzymajmy się tego co jest teraz a nie 6 lat temu.
Ostatnio zmieniony 2013-03-01, 01:14 przez h4ck3r, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pablo
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 378
Rejestracja: 2012-06-24, 14:31
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Gliwice

Re: .H4ck3r - ban za wh

Post autor: Pablo »

h4ck3r pisze:@Pablo zobacz na datę, to było 6 lat temu wtedy to chodziłem do gimnazjum ( tak tak bylem gimbazą), wczorajszej daty tam nie widzę
No spx. wiem,że to było dawno rozumiem,ludzie popełniają błędy życiowe.Ale głupio,że na mnie najechałeś.No cóż każdy ma swoje zdanie.Poczekaj aż jakiś HA napisze,bo teraz w pracy siedzą lub śpią :P
A btw. PB już nie istnieje w świecie et od bardzo dawna :D
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: .H4ck3r - ban za wh

Post autor: twt »

Chwila, admini opieraja sie na tym co widza czyli tez na demkach dlatego powtarzam, obejrzyjcie demko z innego kata i wtedy kazdy admin moze sie wypowiedziec, to nic trudnego.

Pablo przyjmuje, ze to prawdopodobnie IP h4ck3ra ale:
- to bylo 6-7 lat temu
- nie ma pewnosci czy to ta sama osoba
- moze mial IP prywatny i wychodzil z publicznego jednego na swoje lacze (siec osiedlowa)

Jak to sie ma do obecnej sprawy - demka ?

ps. a jesli chodzi o wytykanie siebie to jest takie cos jak PM (PW)
Honorowy Dawca Fragów
Awatar użytkownika
Pablo
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 378
Rejestracja: 2012-06-24, 14:31
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Gliwice

Re: .H4ck3r - ban za wh

Post autor: Pablo »

Twt czytaj z zrozumieniem moje posty ok? :(
Ja tylko wspomniałem o tym fakcie,a to jest jego ip bo sam nawet potwierdził.Najlepiej aby poczekał na werdykt HA i żeby trzymał nerwy na wodzy.Ja już w wcześniejszym poście napisałem co na temat demka sądzę.
Pozdrawiam.

A i btw. tylko HA mogą patrzeć na pmki,zwykli klanowicze nie mogą :)
Ostatnio zmieniony 2013-03-01, 01:21 przez Pablo, łącznie zmieniany 1 raz.
h4ck3r
Poborowy
Posty: 11
Rejestracja: 2013-02-28, 18:57

Re: .H4ck3r - ban za wh

Post autor: h4ck3r »

Pablo co do Ciebie jeszcze nic nie mam, jak narazie nic się nie stało i niech tak zostanie ;) no nic trzeba poczekać na wypowiedzi osób wyższych. Lecz nadal mnie gryzie ten tekst Maćka, który napisał że jest więcej dowodów na moje hacki.

Koniec spamowania na tą chwilę, trzeba iść spać^^ krótko mówiąc, dobranoc.

@twt, pablo ma racje to byłem ja, no ale cóż przeszłości się nie zmieni :P
Awatar użytkownika
Pablo
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 378
Rejestracja: 2012-06-24, 14:31
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Gliwice

Re: .H4ck3r - ban za wh

Post autor: Pablo »

Powodzenia H4ck3r i prześpij się z tym :P
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: .H4ck3r - ban za wh

Post autor: twt »

Rozumiem h4ck3r ale ja staram sie zawsze brac argumenty "za" i "przeciw" :)
Honorowy Dawca Fragów
Awatar użytkownika
Pablo
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 378
Rejestracja: 2012-06-24, 14:31
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Gliwice

Re: .H4ck3r - ban za wh

Post autor: Pablo »

twt pisze:Rozumiem h4ck3r ale ja staram sie zawsze brac argumenty "za" i "przeciw" :)
Dobry z cb agent :D
Awatar użytkownika
Mentos
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 131
Rejestracja: 2011-12-27, 23:15

Re: .H4ck3r - ban za wh

Post autor: Mentos »

Dobra, to może i ja się wypowiem. Oglądałem demko bez żadnych dodatkowych komend (bo po co?) i mogę tylko potwierdzić słowa twt. To co widać na filmiku, jest jak dla mnie taak oczywiste, że wręcz śmieszne. Ludzie ile wy gracie? Kilka lat i nie wiedzieliście o czymś takim? Zwykły, jak to określił oskarżony "visual bug". Sam sprawdzałem i wiem, że taka osoba widzi normalnie jednak spec, widzi co innego. Jakby ludzie za takie coś banowali, to by ilość banów na mapie Oasis zdecydowanie wzrosła.

Jak dla mnie, niewinny.
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: .H4ck3r - ban za wh

Post autor: kris pl »

Po pierwsze w regulaminie jest że że nie można wykorzystywać bugów gry. A 4 bany na pb to nie jeden więc admin ma prawo dać bana czit pozostaje czitem. Sam mi mówiłeś że miałeś bana na pb ale nie 4. Więc admin miał prawo dać bana.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: .H4ck3r - ban za wh

Post autor: twt »

kris pl pisze:Po pierwsze w regulaminie jest że że nie można wykorzystywać bugów gry. A 4 bany na pb to nie jeden więc admin ma prawo dać bana czit pozostaje czitem. Sam mi mówiłeś że miałeś bana na pb ale nie 4. Więc admin miał prawo dać bana.
Kris ale to nie jest bug dajacy Ci mozliwosc walenia przez sciany, to jest "visual bug" - gracz widzi normalnie ale spec ciutek inaczej (to nie wplywa na fizyke gry) i to nie jest wykorzystywanie (bo On widzi normalnie lezac na krawedzi muru) tylko jak przedstawiono na demku, samoistnie.

Bana dostal za obecna sytuacje a nie to co bylo 7 lat temu. Wiec jesli ktos chce sie wypowiadac to polecam obejrzec demko z ustawieniami ktore podalem w 1 poscie i zabierac glos bo tak to sie robi jarmark.

Dziwie sie, ze nikt nie dazy zeby rozwiazac problem tylko plecie nie na temat, edit: tak zeby dac bana to moze kazdy admin (i to w moment leci) ale zeby zdjac to nie ma takiego, ocb ? - Ultra rozwial moje watpliwosci co do tego zdania :) pzdr
Ostatnio zmieniony 2013-03-01, 09:16 przez twt, łącznie zmieniany 4 razy.
Honorowy Dawca Fragów
Awatar użytkownika
Ultra...
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 547
Rejestracja: 2010-12-23, 14:52
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Siwa oasis

Re: .H4ck3r - ban za wh

Post autor: Ultra... »

Demko + /r_shownormals 1
Nie ma żadnej wcześniejszej reakcji Hackera zanim allies nie pokaże mu się w polu widzenia.Podpierając się wh zapewne w wielu sytuacjach zachowałby się inaczej, a skupisko graczy allies przy cp w pewnym momencie aż prosiło się o granat...gdyby ich widział.
Co do mg, fajnie to wygląda, ale to nie wh :) Czy pod wykorzystywanie bugów gry można to podciągnąć i karać banem ? Nie przesadzajmy.
To że 5-6 lat temu czitował nie ma związku aktualnie z naszym serwerem i tą sytuacją, bo i w naszym otoczeniu znajdziesz osobę z podobnym grzeszkiem sprzed kilku lat Kris.
Co do czytania pm-ek Hakerze...jest to po prostu opcja Silenta, ale mają ją tylko HA, więc osoby mające także dostęp do logów.Czy widzimy to "live", czy podczas przeglądania logów nie ma wielkiej różnicy, więc nie oceniaj nas aż tak krytycznie ;)
A ban ? Wręczył Ci go Noobek i do niego należy decyzja co dalej, nie swoich banów nie zdejmujemy.
Z mojej stronki to tyle.

@.dobre, zrównoważone i spokojne podejście Hackera do całej sytuacji +1.
Obrazek
Zablokowany