NO NAME

Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: NO NAME

Post autor: kris pl »

TimOOn pisze:Chciałbym odświeżyć ten temat.

Ponownie serwer NO NAME pozostał bez opieki finansowej. Dlatego po raz kolejny pytam was, czy ktoś chciałby ten cyrk przejąć. ;]

Teoretycznie serwer mógłby się utrzymywać wyłącznie z dotacji, bo jest to koszt jedynie 60zł za 30 dni. Zatem gdyby to podzielić na kilkunastu donatorów, koszt miesięczny wyniósłby zaledwie kilka złotych od głowy. Ale jak dotąd dotacji było bardzo niewiele, więc nie jestem przekonany, czy taki plan miałby szansę powodzenia.

Serwer jest przedłużony do 10. listopada 2014 r.
Wiem że znajomy szukał kogoś żeby oddać serwer pod reklamę. Mogę pogadać
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Adamson
Plutonowy
Plutonowy
Posty: 205
Rejestracja: 2012-06-17, 19:16
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Katowice

Re: NO NAME

Post autor: Adamson »

TimOOn pisze:Chciałbym odświeżyć ten temat.

Ponownie serwer NO NAME pozostał bez opieki finansowej. Dlatego po raz kolejny pytam was, czy ktoś chciałby ten cyrk przejąć. ;]

Teoretycznie serwer mógłby się utrzymywać wyłącznie z dotacji, bo jest to koszt jedynie 60zł za 30 dni. Zatem gdyby to podzielić na kilkunastu donatorów, koszt miesięczny wyniósłby zaledwie kilka złotych od głowy. Ale jak dotąd dotacji było bardzo niewiele, więc nie jestem przekonany, czy taki plan miałby szansę powodzenia.

Serwer jest przedłużony do 10. listopada 2014 r.
Ja powiem tak. Jestem w stanie co miesiąc około 15 zł wpłacać. Nie powinno być z tym problemu poza tym, że tylko przelewem mógłbym dawać kasę, bo inaczej nie mam jak.
W$-klan założony 1 listopada z inicjatywy Sp33diego, Timka,Nooba,Czarka, Ultry, pierwotna nazwa Extreme Team tag: eT. Zmieniona na W$ po kilku godzinach i nawiązująca do dnia powstania 1 litopada (dzień Wszystkich $więtych )
Awatar użytkownika
Qrwi$
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-15, 15:49

Re: NO NAME

Post autor: Qrwi$ »

Też mogę co miesiąc się dorzucić jak Adaś.
Awatar użytkownika
wladek
Sierżant
Sierżant
Posty: 196
Rejestracja: 2013-10-24, 16:03
Nick w ET: |W$|wladek
Kontakt:

Re: NO NAME

Post autor: wladek »

Faktem jest, że rozważam złożenie podania do FA, ale jeszcze nie zostawiłem serwera, więc nie wiem skąd ten Timoona post...

Wbijam na pukawke, żeby przedłużyć serwer, ale widzę, że zrobił to Timoon.
Timoon widocznie uznał, że tak bedzie lepiej. Poza tym, skoro przejąłem serwer, to może wypadałoby mnie spytać co dalej?
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: NO NAME

Post autor: TimOOn »

Z twojego zachowania wywnioskowałem, że ci się znudziło.

Twoje wiadomości z sb:
:czas opłaconego serwera
:2 dni 22 godzin 25 minut
Kilka godzin przed końcem, nie było na koncie kwoty wymaganej do przedłużenia, stąd moje wnioski. Dlatego sam wpłaciłem i przedłużyłem.


Może trochę nadinterpretowałem, więc przepraszam. No ale sorry, z twojego zachowania tak to wyglądało ;-)
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: NO NAME

Post autor: ksysu »

Gaude Mater Polonia, ponownie oczy me widzą światełko w tunelu dla naszego kochanego serwera! Precz z okrutnymi czasami nieudolnych despotycznych rządów! Cóż to za piękna wiadomość!

http://z0r.de/934
wladek pisze:Faktem jest, że rozważam złożenie podania do FA, ale jeszcze nie zostawiłem serwera
Obrazek
Awatar użytkownika
wladek
Sierżant
Sierżant
Posty: 196
Rejestracja: 2013-10-24, 16:03
Nick w ET: |W$|wladek
Kontakt:

Re: NO NAME

Post autor: wladek »

Ładna buzia krzysiu
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: NO NAME

Post autor: SPIDIvonMARDER »

,
Załączniki

[Rozszerzenie png zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Obrazek
ODPOWIEDZ