Dlaczego dostałem bana??

Awatar użytkownika
Rybsa
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 310
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-09-18, 21:51
Nick w ET: Mangek
Lokalizacja: Wronki

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: Rybsa »

Aż szkoda patrzeć jak jeden z lepszych polskich serverów głupieje, oby tak dalej szanowni admini, aha ja też kiedyś dostałem bana tzn że jak wejdę do was na serva też mi dacie bana?

PS Timoon albo władek ogarnijcie swoich podopiecznych
Obrazek
Obrazek
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: ksysu »

Ban sie nie nalezal, sam swoimi czasy mialem bany na wiekszosci popularnych dotychczas polskich serwerow 4fun, a jak powszechnie wiadomo jestem absolutnie przeciwny wszelkim przejawom oszustwa.
Awatar użytkownika
xxxlukixxx2
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 74
Rejestracja: 2014-07-21, 21:02
Nick w ET: *Luk!-*
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: xxxlukixxx2 »

..... To tak jak by teraz miał dostawać na każdym serwerze bana jak wejdzie xD Ok jeśli wiedzieliście,że dostał bana na innym serwie to mogliście to potraktować jako podpowiedź i go specować na NN i UDOWODNIĆ,że ma haxy . Trochę dziwne i sam osobiscie bym nie dał bana bez 100% pewności . Może i miał na innym serwie jakieś wspomagacze,ale do póki nie wjedzie na nasz serw z włączonymi haxami nie ma prawa dostać bana. i Ty mu to musisz udowodnić,że je ma!
*Luk!*-/
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Iloveweed
Poborowy
Posty: 11
Rejestracja: 2014-12-22, 17:15

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: Iloveweed »

Dokładnie tak jak mówicie/Piszecie :)....Jeśli jest TERAZ taka możliwość to prosiłbym o Unbana którego mi dano nie słusznie...O Odzykanie mojego xp I Jakie kolwiek przeprosiny od Strony Qrwisia i całej jego świty za niesłuszne zbanowanie.....najpierw znajdźcie dowody na to ze mam haxy a później banujcie...A to co się dzieje na innych Serverach to was to za przeproszeniem c**j interesuje wy macie NN i patrzcie co tutaj się dzieje :) bo jak tak dalej pójdzie to nikt nie będzie wchodził na wasz>..... Pzdro *buuu* :evil: :-P
Awatar użytkownika
xxxlukixxx2
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Posty: 74
Rejestracja: 2014-07-21, 21:02
Nick w ET: *Luk!-*
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: xxxlukixxx2 »

.... Co nie oznacza,że nie będziemy Cie mieli na oku.... *oszty*
*Luk!*-/
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Iloveweed
Poborowy
Posty: 11
Rejestracja: 2014-12-22, 17:15

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: Iloveweed »

xxxlukixxx2 pisze:.... Co nie oznacza,że nie będziemy Cie mieli na oku.... *oszty*


luźno :D ja tam gram czysto :) a ludzie gadają i będą gadać :) :-P :evil:
Awatar użytkownika
^|*?**/Adi*/-**
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1442
Rejestracja: 2009-02-12, 22:26
Nick w ET: ^|*?**/Adi*/-**
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: ^|*?**/Adi*/-** »

Składać przysięgę *kasssa*
Awatar użytkownika
WujekGoogle
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 35
Rejestracja: 2014-07-26, 18:34
Nick w ET: WujekGoogle
Lokalizacja: Tychy

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: WujekGoogle »

"Bana dostałeś na innym serwerze o czym nas poinformował na forum bodajże Kris. To teraz to była tylko powtórka." "Mechaniczna powtórka bana z innego serwera."
Idąc tą logiką ja, Wymiatacz, Fifti ( i pare innych osób ) też powinniśmy mieć bany na No Name, przecież my także dostaliśmy je na innym serwerze, wiadomo na jakim. Niewykluczone że Freedy tego banana dostał też tam. Tak więc Tomaszu, czekamy na bany. ;]
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Ok, jak zwykle muszę wszystko wyjaśniać punkcik po punkciku:
1. jeśli ban był na innym serwerze za cheaty, czyli za w sumie najcięższy grzech w dowolnej grze komputerowej, to taka sprawa ma charakter międzyserwerowy. Istnieją bądź istniały bazy danych graczy z haxami itd. Takie coś istnieje także w świecie rzeczywistym, jak masz oszustwa podatkowe w Polsce, to w Niemczech też o tym wiedzą i czy pozwolą Ci tam normalnie funkcjonować, to ich wola. Tak samo jesli chodzi o wyroki za inne ciężkie zbrodnie. W skali wolfowej haxy są ciężką zbrodnią.
2. Nie mówię tutaj o pierdołach typu sk, wulgarność czy reklama innych serwerów. To są pierdoły.
3. Oczywiście, że udowadnia się winę, a nie niewinność. Miałem na myśli, że skoro na innym serwerze dostałeś bana, którego ponoć Ci udowodniono, to wina została udowodniona. I teraz jest Twój ruch, aby tamtą argumentację podważyć.
Obrazek
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: ksysu »

Dowody, że ban na innym serwerze był słuszny nie zostały przedstawione, więc nie było podstaw do zbanowania gracza. Natomiast loleq niech powstrzyma się nieco od nadmiernego wyrażania swoich emocji, to źle wpływa na Twój wizerunek.
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: Volin »

Spidi, ale o tym banie powinien zadecydować władek, a nie Qrwi$, który jemu podlega i który powinien postępować zgodnie z przekonaniami właściciela bo to właściciel decyduje o wszystkim zresztą władek napisał post o jego stosunku do banów na innych serwerach. Napisałeś " Takie coś istnieje także w świecie rzeczywistym, jak masz oszustwa podatkowe w Polsce, to w Niemczech też o tym wiedzą i czy pozwolą Ci tam normalnie funkcjonować, to ich wola." zgadzam się z tym tylko ta wola pochodzi od władzy w przypadku NN od władka, a nie od Qrwi$a. Za takie coś to Freedy powinien być co najmniej 100 razy przeproszony, a Qrwi$ (niegrzeczny pracownik XD) powinien wylecieć.
Awatar użytkownika
Levaan
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 23
Rejestracja: 2014-07-20, 10:40
Nick w ET: Levaan
Lokalizacja: Gliwice

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: Levaan »

Zgadzam się z tym co napisał Volin. Czytałem cały temat i stwierdzam że ten ban nie ma kompletnie uzasadnienia. To co tutaj piszecie, argumentujecie, lub próbujecie argumentować jako złamanie regulaminu jest jednym ogromnym absurdem. Volin cytował słowa spidiego(coś tam o funduszach czy cos u nas, i że w szkoplandzie już to wiedzą). Krótko mówiąc Fred nie zasługuje na bana, a cały ten temat jest jak masło maślane.

Cóż mogę rzec. Dobrzy z was prawnicy mości Panowie, ale tylko do sądów osiedlowych:)) bez obrazy.

Pozdro x.X
Never look at Your beer as half empty. Look at it as You're halfway to next beer.
Iloveweed
Poborowy
Posty: 11
Rejestracja: 2014-12-22, 17:15

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: Iloveweed »

Dzięki ogólnie za Wsparcie....Władku co ty o tym sądzisz ?:) jesteś Adminem więc zapytajmy najwyższego...Patrząc na rangę oczywiście :mrgreen: ... Haha :), Pozdro.Czekam na Odpowiedz :)
Awatar użytkownika
wladek
Sierżant
Sierżant
Posty: 196
Rejestracja: 2013-10-24, 16:03
Nick w ET: |W$|wladek
Kontakt:

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: wladek »

[ban]
name = ^dFreedy^1!!^0Krugger^0^^
guid = D3079D6A959E86CEF4E8A69E68D8B1EA
sguid = A4B82CC984BC9F8B40A674141ACCE901
ip = 83.20.44.181
reason = Automatic ban based on technical evidence of cheats. (Automated copy of a ban for PB GUID B4566A8C, silEnT ID FB6EC89D)
made = 01/19/14 23:17:42
expires = 475215462
banner = silEnT
ident = 000000002860B9E8
[ban]
name = ^dFreedy^1Krugger^i^^
guid =
sguid = 7E90872F0E630335020141666AFC4F27
ip = 79.184.138.40
reason = hax
made = 12/22/14 17:06:29
expires = 559087589
banner = ^7|^zW$^7|^zQrwi^7$
ident = 0000000027A57C64
Dostałeś bana nie bez powodu...
A wykłócanie się jak widać nie pomogło. Jakbyś trochę pogłówkował i mądrze to rozegrał, to byłbyś w zdecydowanie lepszym położeniu.
Jakbym ja zauważył, że wbijasz na serwer i leci silent'owski ban, a po 5 minutach wbijasz z nowym guidem i wykłócasz się o xp, to sam bym ci dał perma.
Na Twoim miejscu przyznałbym się do gry na haxach i poprosił o unbana. Ja słynę z tego, że daję ludziom szansę na poprawę. O czym wie np Pawik...
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: Dlaczego dostałem bana??

Post autor: ksysu »

Trzeba było od razu przedstawić dowód, nie byłoby głupiego tematu. Loleq, jak widać, im starszy tym głupszy :)
ODPOWIEDZ