Kruk i używanie komend

Awatar użytkownika
Mr.Świstak
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 38
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2013-02-17, 21:15

Kruk i używanie komend

Post autor: Mr.Świstak »

ok rozumiem pierwszy kick spoko drugi także ale trzeci o 23:55 to już przesada z strony kruka . W dyskusję i wyrażenie swojej opinii mogę wejść z adminem a on powinien prowadzić ze mną jakikolwiek dialog ( może jestem noobem i trzeba mi wytłumaczyć ) a nie strzelać komendami na lewo i prawo . Dziwi mnie tylko fakt że jak pół godziny wcześniej z krukiem na serwiem przebywał Zero to kruk siedział cicho i nawet nie zwracał mi uwagi a jak raptownie został sam to pokazuję co może wpisać w konsole

Pozdrawiam administrację obecnego Nn
Świstak
Awatar użytkownika
raven
Szeregowiec
Szeregowiec
Posty: 42
Rejestracja: 2014-02-16, 17:00
Nick w ET: |W$|kruk

Re: Kruk i używanie komend

Post autor: raven »

Prowadziłem z Tobą dialog, chociaż ciężko to określić tym słowem.

Gdy na serwerze siedział zer0, Ty publicznie nie używałeś wulgarnych wyrażeń w moją stronę tylko pisałeś mi na pw. Jako, że chwilę już się znamy potraktowałem to jako żart i nie reagowałem jakoś szczególnie. Później, gdy zacząłeś bawić się w ten sposób publicznie, poleciały pierwsze mute'y.

Gdy miałeś problem z dokończeniem swojego trollingu poszedł pierwszy kick, drugi, i trzeci. Masz racje, przesadziłem. Powinien pójść ban na parę godzin po pierwszym kicku. I bynajmniej, nie było to strzelanie komendami na lewo i prawo. Miałem nikłą nadzieję, że jednak ogarniesz się i zaczniesz zachowywać przyzwoicie.

Smutno trochę, że dawni znajomi zmieniają się w internetowych napinaczy i trolli.

Logi, sąd i resztę pozostawiam administracji.
ODPOWIEDZ