WH "nie czituje"

ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: WH "nie czituje"

Post autor: ksysu »

Po pierwsze - ja jedynie zmieniłem nick, co powtarzałem już wiele razy. Zawsze wydawało mi się, iż o ile pseudonim nie jest wulgarny, może być taki, jaki sobie gracz zapragnie, tym bardziej, że mój nie naruszał niczyjego spokoju.

Po drugie - to nie ja założyłem temat z demkiem w sprawie rzekomych wspomagaczy, tylko banda inteligentnych graczy uważających się za specjalistów w tejże dziedzinie.

Po trzecie - nie wiedziałem, że zwykła zmiana nicku przyniesie takie efekty, jednak to co się stało, to się nie odstanie. W napisanym przeze mnie temacie miałem na celu ukaranie Wolfa za brak kompetencji na stanowisku admina.

Po czwarte - mało interesują mnie osobiste doznania władka, jeśli ktoś nie potrafi potraktować tej gry z dystansem to nie powinien bawić się w zarządzanie serwerem, co wnioskuję na temat osobistych doświadczeń.

Po piąte - zer0 był bierny dopóki nie otrzymał lvla na serwerze, wszelkie próby wymówek uznam za żałosne i śmieszne.

Zapewne mało kto zdaje sobie z tego sprawę - dostałem bana na bodajże 4 dni. Za chwilę powrócę i dam "szpecom" kolejną szansę do wykazania się wiedzą, dla Adiego będzie to sprzyjało aktywnością na forum, dla władka na serwerze, dla mnie będzie to ubaw, jak i zapewne dla reszty moich przyjaciół.et. Tym razem ze swoim nickiem - BEZ "PROWOKACJI". Pozdrawiam, Krzysztof.
zer0
Kapitan
Kapitan
Posty: 729
Rejestracja: 2012-06-17, 20:32
Nick w ET: ETPlayer

Re: WH "nie czituje"

Post autor: zer0 »

Racja, lvl po części też sprawił, że czuję się znobilitowany do aktywności, to raczej oczywiste i chyba zrozumiałe. Jednak większy wpływ na zabranie mojego głosu miała sytuacja, gdy naskakiwaliście na Władka, zupełnie nie starając się zrozumieć jego intencji. Takie coś zawsze mnie mierzi i staram się to okazywać
Nie obiecam ci, że lepszy będzie świat,
ważny jest oczu twoich blask,
Nie obiecam ci, że czas ukoi ból
ważne, że jesteś tu…
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: WH "nie czituje"

Post autor: twt »

Volin pisze:Broniliśmy krzysia bo tak trzeba jeżeli ktoś zostaje oskarżony, a ja uważam go za niewinnego to będę go bronił.
Mam nadzieje, ze bedziecie tak samo aktywni jak przyjdzie do oskarzenia gracza ktory jest nowy a ktory to napisze na forum w sprawie unbana :) - o ile taka sytuacja nadejdzie.

Zamknijcie temat bo dalej to juz sensu nie ma...
Honorowy Dawca Fragów
Awatar użytkownika
etheral
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 323
Rejestracja: 2011-07-10, 13:23

Re: WH "nie czituje"

Post autor: etheral »

zer0 pisze:Gdyby Krzyś napisał, że to była prowokacja, że tylko sobie robił jaja, że dla zabawy tak było, i nikt z was nie toczyłby takiej piany o zasadność uznawania go za haxa ( przy jednoczesnym utwierdzeniu Władka przez doświadczonych graczy o braku czitów ) sytuacja byłaby zamknięta, krzyś by dalej grał.
etheral pisze:Pierwsza sytuacja z pierwszego demka, oaza 1 etap, obrona wyjścia z cp (mniej więcej). Zwróćmy uwagę na to, gdzie gracz trzyma celownik i wyobraźmy sobie atakujących wybiegających z cp; trzyma go ewidentnie na modelach. Sprawdza też dół lampiąc się na ściany, a nie na wyjścia.....Ta sytuacja nie zaczęła się w momencie, gdy duch zeskoczył na piasek. Zwróć uwagę jak wodził celownikiem po ścianie wcześniej.
19:42-19:39 to kolejny przykład na wh. Gdyby zagrał tę sytuację jak dobry gracz to albo wybiegłby do przeciwnika (wiedząc, gdzie jest, bo go usłyszał), albo, grając bardziej defensywnie, ustawił by celownik na wyjście (tak, żeby przeciwnik mu naszedł pod cela). Ale na pewno nie oglądałby ściany:).....Demko 2:
17:22-17:19 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę
16:24-16:19 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę
15:16-15:08 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę
Wytłumacz mi proszę te wszystkie sytuacje, skoro tak bronisz gracza. Skąd wg Ciebie wynika taka różnica w grze pomiędzy demkami 1 i 2 a demkiem 3?.
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: Volin »

twt pisze:
Volin pisze:Broniliśmy krzysia bo tak trzeba jeżeli ktoś zostaje oskarżony, a ja uważam go za niewinnego to będę go bronił.
Mam nadzieje, ze bedziecie tak samo aktywni jak przyjdzie do oskarzenia gracza ktory jest nowy a ktory to napisze na forum w sprawie unbana :) - o ile taka sytuacja nadejdzie, bo najlepiej to sie broni kumpli.
No offense.

Zamknijcie temat bo dalej to juz sensu nie ma...
A co już szykujecie kolejne oskarżenie :D ? Czekam xDD no tak najlepiej broni się kumpli, ale to nie znaczy, że innych też nie będziemy bronić przed takimi jak wy :D po co zamykać temat sam nie potrafisz zakończyć dyskusji ? na tyle nie kontrolujesz samego siebie, że nie potrafisz powiedzieć sobie stop ?





xD

Etheral po co pogrubiasz cytat skoro wcześniej podałem przykład osoby doświadczonej ignorancie :D no chyba, że Timoona nie uważasz za kogoś takiego, a np. swojego kolege TWT i każdego kto się zgodził z twoim zdaniem xD
i jeszcze jedno oglądałem demka na których stwierdzam, że nie korzystał z wh. Krzyś to gracz o dużym skillu i dobrze udała mu się prowokacja co ciekawe na początku sam kręciłem demka i go obserwowałem lecz miałem bardzo duże wątpliwości co do jego winy. Skoro nie widziałem wh to nie mogę Ci wskazać różnicy między grą na 1 i 2, a na 3 demku ponieważ gra tak samo. Same zachowania podczas gry pozornie dawały wrażenie gry na wh.
Ostatnio zmieniony 2014-02-21, 22:16 przez Volin, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: kris pl »

zer0 pisze:Racja, lvl po części też sprawił, że czuję się znobilitowany do aktywności, to raczej oczywiste i chyba zrozumiałe. Jednak większy wpływ na zabranie mojego głosu miała sytuacja, gdy naskakiwaliście na Władka, zupełnie nie starając się zrozumieć jego intencji. Takie coś zawsze mnie mierzi i staram się to okazywać
Ja wyraźnie Zero prosiłem o podanie przyczyny bana. To że ktoś zmieniał nick to nie grzech. Prowokację robią tu ludzie wmawiający kzysiowi haxy. Gdyby nie oni temat by został zakończony po słowach tima.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
etheral
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 323
Rejestracja: 2011-07-10, 13:23

Re: WH "nie czituje"

Post autor: etheral »

Volin pisze:Etheral po co pogrubiasz cytat skoro wcześniej podałem przykład osoby doświadczonej ignorancie :D no chyba, że Timoona nie uważasz za kogoś takiego, a np. swojego kolege TWT i każdego kto się zgodził z twoim zdaniem xD
i jeszcze jedno oglądałem demka na których stwierdzam, że nie korzystał z wh. Krzyś to gracz o dużym skillu i dobrze udała mu się prowokacja co ciekawe na początku sam kręciłem demka i go obserwowałem lecz miałem bardzo duże wątpliwości co do jego winy. Skoro nie widziałem wh to nie mogę Ci wskazać różnicy między grą na 1 i 2, a na 3 demku ponieważ gra tak samo. Same zachowania podczas gry pozornie dawały wrażenie gry na wh.
Czytajmy dokładnie, ok? - cytat nie jest Twój a o wyjaśnienie proszę kogoś innego, w związku z czym nie wpierdalałbym się pomiędzy wódkę a zakąskę w tak jednoznaczy i agresywny sposób. To prawda, poprosiłem Cię o wyjaśnienie tych sytuacji cztery dni temu, ale nawet po takim czasie nie potrafisz się odnieść do konkretnych rzeczy zawartych na filmach.
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: Volin »

To kolego naucz się pisać bo wstawienie tego cytatu i pogrubienie fragmentu i żadnego komentarza do niego i napisanie wypocin skierowanych do mnie jednoznacznie wskazują, że cały post jest skierowany do mojej osoby i nie napisałem, że jest to mój cytat ^^ więc Obrazek a do czego mam się odnieść ? skoro na demkach nie widzę niczego co by wskazywało na wh to na co ty liczysz xD ? Chcesz abym wskazał fragmenty na których nie widać wh to proszę wszystkie 3 demka :D powód podałem dlaczego tak uważam, a skoro tobie to nie wystarcza to już nie mój problem.
Awatar użytkownika
etheral
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 323
Rejestracja: 2011-07-10, 13:23

Re: WH "nie czituje"

Post autor: etheral »

Volin pisze:To kolego naucz się pisać bo wstawienie tego cytatu i pogrubienie fragmentu i żadnego komentarza do niego....
Czytając post Zera kliknąłem 'cytuj' i do tego dokleiłem swoje spostrzeżenia, żeby nie musiał grzebać w tym spamie. Mój komentarz znajduje się po cytatach. Ciesze się, że mogłem to komuś wyjaśnić i sugeruje więcej czytania ze zrozumieniem.
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: Volin »

tak znajduje się pod cytatami i nie widzę w nim nic skierowanego do zer0 tylko wszystko jest skierowane do mnie i to nie jest problem mojego czytania ze zrozumieniem tylko z twoim błędnym myśleniem i z brakiem umiejętności właściwego zapisu tego co chcesz przekazać :)
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: WH "nie czituje"

Post autor: twt »

Volin pisze:po co zamykać temat sam nie potrafisz zakończyć dyskusji ? na tyle nie kontrolujesz samego siebie, że nie potrafisz powiedzieć sobie stop ?
Volin po co bijesz piane ? Poprosilem o zamkniecie bo sprawa zostala zalatwiona.
Wladek dal bana to po pierwsze a po drugie ksysu sam napisal:
ksysu pisze:Zapewne mało kto zdaje sobie z tego sprawę - dostałem bana na bodajże 4 dni
Wiec wyluzuj troche bo zbytnio sie spinasz.

EOT
Honorowy Dawca Fragów
zer0
Kapitan
Kapitan
Posty: 729
Rejestracja: 2012-06-17, 20:32
Nick w ET: ETPlayer

Re: WH "nie czituje"

Post autor: zer0 »

Etheral, dopraszasz się o wyjaśnienie tych sytuacji, więc okej.

"17:22-17:19 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę"
- W tej sytuacji wybiega 3 axisów, znając st można się spodziewać, że wyjda, to po pierwsze, po drugie, krzyś zaczął symulować ruch po ścianie dopiero gdy zaczął słyszeć kroki, sam na swoich zwykłych słuchawkach na niskiej głośności słyszałem jak w miarę zbliżania się axisów dźwięk kroków się wzmagał. Dodajmy do tego doświadczenie i obycie w grze i można spokojnie oszacować trasę biegu. Nic nie widzę w tym podejrzanego (wiedząc, że udawał wh)

"16:24-16:19 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę"
W tej sytuacji widział kolegę walczącego z przeciwnikiem. Przeciwnik chowa się za rogiem, lecz słychać dźwięk ładowania i kroki. Znów znając mechanikę gry + zachowania graczy i umiejętnie korzystając z słuchawek można idealnie udawać, że się celuje przez ścianę.

"15:16-15:08 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę"
Kolejny raz wszystko słychać.

Można lepiej udawać wh :)
Nie obiecam ci, że lepszy będzie świat,
ważny jest oczu twoich blask,
Nie obiecam ci, że czas ukoi ból
ważne, że jesteś tu…
Awatar użytkownika
Volin
Młodszy major
Młodszy major
Posty: 899
Rejestracja: 2012-04-16, 14:37
Nick w ET: Vol'jin
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: Volin »

twt pisze:
Volin pisze:po co zamykać temat sam nie potrafisz zakończyć dyskusji ? na tyle nie kontrolujesz samego siebie, że nie potrafisz powiedzieć sobie stop ?
Volin po co bijesz piane ? Poprosilem o zamkniecie bo sprawa zostala zalatwiona.
Wladek dal bana to po pierwsze a po drugie ksysu sam napisal:
ksysu pisze:Zapewne mało kto zdaje sobie z tego sprawę - dostałem bana na bodajże 4 dni
Wiec wyluzuj troche bo zbytnio sie spinasz.

EOT

Dobra już zluzuje :D
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: WH "nie czituje"

Post autor: kris pl »

zer0 pisze:Etheral, dopraszasz się o wyjaśnienie tych sytuacji, więc okej.

"17:22-17:19 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę"
- W tej sytuacji wybiega 3 axisów, znając st można się spodziewać, że wyjda, to po pierwsze, po drugie, krzyś zaczął symulować ruch po ścianie dopiero gdy zaczął słyszeć kroki, sam na swoich zwykłych słuchawkach na niskiej głośności słyszałem jak w miarę zbliżania się axisów dźwięk kroków się wzmagał. Dodajmy do tego doświadczenie i obycie w grze i można spokojnie oszacować trasę biegu. Nic nie widzę w tym podejrzanego (wiedząc, że udawał wh)

"16:24-16:19 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę"
W tej sytuacji widział kolegę walczącego z przeciwnikiem. Przeciwnik chowa się za rogiem, lecz słychać dźwięk ładowania i kroki. Znów znając mechanikę gry + zachowania graczy i umiejętnie korzystając z słuchawek można idealnie udawać, że się celuje przez ścianę.

"15:16-15:08 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę"
Kolejny raz wszystko słychać.

Można lepiej udawać wh :)
Nie mów tego eth bo się czegoś nauczy.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
Tucikdrucik
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 356
Rejestracja: 2011-02-18, 19:20
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Lubin

Re: WH "nie czituje"

Post autor: Tucikdrucik »

Etheral, dopraszasz się o wyjaśnienie tych sytuacji, więc okej.

"17:22-17:19 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę"
- W tej sytuacji wybiega 3 axisów, znając st można się spodziewać, że wyjda, to po pierwsze, po drugie, krzyś zaczął symulować ruch po ścianie dopiero gdy zaczął słyszeć kroki, sam na swoich zwykłych słuchawkach na niskiej głośności słyszałem jak w miarę zbliżania się axisów dźwięk kroków się wzmagał. Dodajmy do tego doświadczenie i obycie w grze i można spokojnie oszacować trasę biegu. Nic nie widzę w tym podejrzanego (wiedząc, że udawał wh)

"16:24-16:19 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę"
W tej sytuacji widział kolegę walczącego z przeciwnikiem. Przeciwnik chowa się za rogiem, lecz słychać dźwięk ładowania i kroki. Znów znając mechanikę gry + zachowania graczy i umiejętnie korzystając z słuchawek można idealnie udawać, że się celuje przez ścianę.

"15:16-15:08 śledzenie celownikiem ruchu postaci przez ścianę"
Kolejny raz wszystko słychać.

Można lepiej udawać wh :)
Fajna bajka bzdura dodam że zapoznałem się z treścą
ODPOWIEDZ