OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: ksysu »

Wiem, że za chwilę poleci fala hejtu i flejmu ze strony zwolenników obecnej władzy serwera, aczkolwiek czuję, iż moim moralnym obowiązkiem jest wypowiedzieć się w kwestii podanej w temacie. Ostatnimi czasy złożyłem wizytę naszemu kochanemu serwerowi, aby zobaczyć, jak to teraz się dzieje i co się pozmieniało oraz sprawdzić, czy cokolwiek jeszcze potrafię w tej grze. Nick "nie czituję" nie miał służyć prowokacji, lecz potwierdzeniu absolutnej prawdy, co jednak nie zostało dobrze zinterpretowane. Oto skrót wydarzeń z moich odwiedzin:

1. Krzysztof gra wesoły na serwerze, przypominając sobie na czym polega.
2. Pan ryba czuje, iż obecność Krzysztofa go przytłacza, gdyż ten nieustannie pokonuje go w pojedynkach. Postanawia obejrzeć jego grę i używając przy tym wiele obelg i wulgaryzmów, nazywa Krzysztofa "cziterem".
3. Ogromny żal pana ryby skłania go do nagrania Krzysztofa. Oznajmia panu władkowi, iż ma demo, jak Krzysztof czituje i że Krzysztofa należy się pozbyć.
4. Pan władek, mimo iż nie widział demka prosi Krzysztofa, by ten się przyznał, lecz Krzysztof, iż jest człowiekiem prawym, uczciwym i szczerym, zaprzecza. Pan władek mówi, by Krzysztof powiedział coś na pożegnanie, Krzysztof oznajmia "nie czituję", po czym dostaje (o dziwo) 3 warny i 4 kicki. Po zajściu pan władek zostawia Krzysztofa w spokoju.
5. Crassus ogląda Krzysztofa w akcji, po czym stwierdza, iż ten używa wspomagaczy i rozpoczyna skargi. Dostrzega to pan wolf i wkracza ze swoją interwencją, co okazuje się KOMPLETNĄ porażką. Rozkazuje Krzysztofowi, by ten się przyznał, lecz Krzysztof, iż jest człowiekiem prawym, uczciwym i szczerym, zaprzecza. Pan wolf, mimo iż nie obejrzał nawet gry Krzysztofa, od tego czasu nie pozwala mu toczyć rozgrywki, poprzez ciągłe używanie komendy !freeze i !kick z powodem "wh". Oznajmia, iż Krzysztof jest podejrzany, bo tak mu powiedział Crassus, więc dopóki sytuacja nie zostanie wyjaśniona Krzysztof nie ma prawa do gry. Krzysztof w tej sytuacji oskarża pierwszego lepszego gracza o używanie wspomagaczy, za co dostaje mute z powodem "fałszywe oskarżanie". Pan ryba nie wstawia demka na forum, lecz cały czas chlubi się jego posiadaniem i wykrzykuje, aby zbanować Krzysztofa. Daremne okazują się próby porozumienia z panem wolfem i prośby o zezwolenie na grę ze strony Krzysztofa. Mimo iż pan władek nie reaguje na obecność Krzysztofa żadną karą, pan wolf uparcie utrudnia mu grę, (lecz nigdy w obecności władka).
6. Ukazuje się demko na forum, na którym ukazane jest rzekome używanie wspomagaczy przez Krzysztofa. Mimo wyjaśniania sprawy, pan wolf wciąż nie pozwala Krzysztofowi grać.
7. Zrozpaczony i zdesperowany ryba nakręca kolejny filmik z Krzysztofem w roli głównej.
8. Timoon spostrzega, iż "nie czituje" okazuje się być Krzysztofem i potwierdza jego czystość.
9. Krzysztof zdaje relację na forum.

Post NIE MA NA CELU ZWRÓCENIA NA SIEBIE UWAGI! Pragnę zwrócić uwagę na fatalne zachowanie adminów, ogromny brak profesjonalizmu i wiedzy na temat zachowań w sytuacjach takich, jak wyżej przedstawiona. Po wizycie na serwerze NN czuję się zniesmaczony, urażony i podirytowany tym, co się tam wydarzyło. Mimo, iż wcześniej narzekałem na działania byłych adminów i miyanową politykę, z ręką na sercu stwierdzam, iż podczas ich kadencji sytuacja na serwerze była opanowana i kontrolowana. Od początku dziejów serwera zawsze na stanowiskach adminów znajdowały się osoby KOMPETENTNE i posiadające namiastkę inteligencji i zdrowego rozumu. Nie mogę tego powiedzieć o obecnych rządzących, na podstawie zaszłych wydarzeń. Przykro mi, że serwer, na którym kiedyś tak przyjemnie nam się wspólnie grało upadł tak nisko. Za niedopuszczalną uważam sytuację, gdy dwóch graczy wyzywa się przez 10 minut, po czym w końcu admin reaguje słowem "mute?", nic nie robiąc. Niedopuszczalne jest wcielanie pierwszych lepszych graczy do jakiegoś wyimaginowanego klanu "nN", nawet takich, którzy już mają klan (!). Wszystkie drobne czynniki, które wymieniłem, prowadzą nasz dawniej ukochany serwer do upadku. Wybaczcie, jeśli uraziłem kogoś tym postem.
Pozdrawiam, zawsze wierny dawnemu W$ i dawnej potędze serwera NO NAME.
~Krzysztof
Adamson
Plutonowy
Plutonowy
Posty: 205
Rejestracja: 2012-06-17, 19:16
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Katowice

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: Adamson »

Będąc adminem na NN bardzo Cię Krzysztofie przepraszam za zaistniałą sytuację. Mam nadzieję, że konsekwencje zostaną wyciągnięte.
Ja sam nie mam wystarczającej ilości czasu, by być często na serwerze i za to bardzo przepraszam.
ksysu pisze:nazywa Krzysztofa "cziterem"
Coś takiego jest strasznym oszczerstwem, a szczególnie wobec Krzysztofa. Hańba!
ksysu pisze:Pozdrawiam, zawsze wierny dawnemu W$ i dawnej potędze serwera NO NAME.
Też tęsknię za tym :(
W$-klan założony 1 listopada z inicjatywy Sp33diego, Timka,Nooba,Czarka, Ultry, pierwotna nazwa Extreme Team tag: eT. Zmieniona na W$ po kilku godzinach i nawiązująca do dnia powstania 1 litopada (dzień Wszystkich $więtych )
Awatar użytkownika
Wym!atacz:]
Starszy kapitan
Starszy kapitan
Posty: 844
Rejestracja: 2013-01-08, 20:50
Nick w ET: wymiaczos
Lokalizacja: Kraków

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: Wym!atacz:] »

Adamson pisze:
ksysu pisze:Pozdrawiam, zawsze wierny dawnemu W$ i dawnej potędze serwera NO NAME.
Też tęsknię za tym :(
:C
Awatar użytkownika
Qrwi$
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-15, 15:49

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: Qrwi$ »

Prawie się wzruszyłem panie Krzysztofie.
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: |W$|MACIEK »

ksysu pisze:Wiem, że za chwilę poleci fala hejtu i flejmu ze strony zwolenników obecnej władzy serwera, aczkolwiek czuję, iż moim moralnym obowiązkiem jest wypowiedzieć się w kwestii podanej w temacie. Ostatnimi czasy złożyłem wizytę naszemu kochanemu serwerowi, aby zobaczyć, jak to teraz się dzieje i co się pozmieniało oraz sprawdzić, czy cokolwiek jeszcze potrafię w tej grze. Nick "nie czituję" nie miał służyć prowokacji, lecz potwierdzeniu absolutnej prawdy, co jednak nie zostało dobrze zinterpretowane. Oto skrót wydarzeń z moich odwiedzin:

1. Krzysztof gra wesoły na serwerze, przypominając sobie na czym polega.
2. Pan ryba czuje, iż obecność Krzysztofa go przytłacza, gdyż ten nieustannie pokonuje go w pojedynkach. Postanawia obejrzeć jego grę i używając przy tym wiele obelg i wulgaryzmów, nazywa Krzysztofa "cziterem".
3. Ogromny żal pana ryby skłania go do nagrania Krzysztofa. Oznajmia panu władkowi, iż ma demo, jak Krzysztof czituje i że Krzysztofa należy się pozbyć.
4. Pan władek, mimo iż nie widział demka prosi Krzysztofa, by ten się przyznał, lecz Krzysztof, iż jest człowiekiem prawym, uczciwym i szczerym, zaprzecza. Pan władek mówi, by Krzysztof powiedział coś na pożegnanie, Krzysztof oznajmia "nie czituję", po czym dostaje (o dziwo) 3 warny i 4 kicki. Po zajściu pan władek zostawia Krzysztofa w spokoju.
5. Crassus ogląda Krzysztofa w akcji, po czym stwierdza, iż ten używa wspomagaczy i rozpoczyna skargi. Dostrzega to pan wolf i wkracza ze swoją interwencją, co okazuje się KOMPLETNĄ porażką. Rozkazuje Krzysztofowi, by ten się przyznał, lecz Krzysztof, iż jest człowiekiem prawym, uczciwym i szczerym, zaprzecza. Pan wolf, mimo iż nie obejrzał nawet gry Krzysztofa, od tego czasu nie pozwala mu toczyć rozgrywki, poprzez ciągłe używanie komendy !freeze i !kick z powodem "wh". Oznajmia, iż Krzysztof jest podejrzany, bo tak mu powiedział Crassus, więc dopóki sytuacja nie zostanie wyjaśniona Krzysztof nie ma prawa do gry. Krzysztof w tej sytuacji oskarża pierwszego lepszego gracza o używanie wspomagaczy, za co dostaje mute z powodem "fałszywe oskarżanie". Pan ryba nie wstawia demka na forum, lecz cały czas chlubi się jego posiadaniem i wykrzykuje, aby zbanować Krzysztofa. Daremne okazują się próby porozumienia z panem wolfem i prośby o zezwolenie na grę ze strony Krzysztofa. Mimo iż pan władek nie reaguje na obecność Krzysztofa żadną karą, pan wolf uparcie utrudnia mu grę, (lecz nigdy w obecności władka).
6. Ukazuje się demko na forum, na którym ukazane jest rzekome używanie wspomagaczy przez Krzysztofa. Mimo wyjaśniania sprawy, pan wolf wciąż nie pozwala Krzysztofowi grać.
7. Zrozpaczony i zdesperowany ryba nakręca kolejny filmik z Krzysztofem w roli głównej.
8. Timoon spostrzega, iż "nie czituje" okazuje się być Krzysztofem i potwierdza jego czystość.
9. Krzysztof zdaje relację na forum.

Post NIE MA NA CELU ZWRÓCENIA NA SIEBIE UWAGI! Pragnę zwrócić uwagę na fatalne zachowanie adminów, ogromny brak profesjonalizmu i wiedzy na temat zachowań w sytuacjach takich, jak wyżej przedstawiona. Po wizycie na serwerze NN czuję się zniesmaczony, urażony i podirytowany tym, co się tam wydarzyło. Mimo, iż wcześniej narzekałem na działania byłych adminów i miyanową politykę, z ręką na sercu stwierdzam, iż podczas ich kadencji sytuacja na serwerze była opanowana i kontrolowana. Od początku dziejów serwera zawsze na stanowiskach adminów znajdowały się osoby KOMPETENTNE i posiadające namiastkę inteligencji i zdrowego rozumu. Nie mogę tego powiedzieć o obecnych rządzących, na podstawie zaszłych wydarzeń. Przykro mi, że serwer, na którym kiedyś tak przyjemnie nam się wspólnie grało upadł tak nisko. Za niedopuszczalną uważam sytuację, gdy dwóch graczy wyzywa się przez 10 minut, po czym w końcu admin reaguje słowem "mute?", nic nie robiąc. Niedopuszczalne jest wcielanie pierwszych lepszych graczy do jakiegoś wyimaginowanego klanu "nN", nawet takich, którzy już mają klan (!). Wszystkie drobne czynniki, które wymieniłem, prowadzą nasz dawniej ukochany serwer do upadku. Wybaczcie, jeśli uraziłem kogoś tym postem.
Pozdrawiam, zawsze wierny dawnemu W$ i dawnej potędze serwera NO NAME.
~Krzysztof
PRZYZNAJ SIE! PRZYZNAJ SIE! Od poczatku widzialem ze jestes cziterem bana mu!
Hańba!
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: twt »

Ja kiedys bylem posadzany o to samo, chcieli banowac/kickac za to ze padali (poczatki NN, jeszcze jak umialem grac). Zwyczajnie jestes za pro na ten serwer albo dla ludzi z podpinka "admin lvl" :)
Swoja droga bylem w tym czasie w przeciwnym teamie i widzialem dzialania w/w "wladzy".

Kochani "admini" zapamietajcie sobie wreszcie jedna rzecz, dobre sluchwaki to nie WH :) bo czesto sie wam to myli :P tak napomnialem bo mi sie wzielo na wspomnienia :)
Honorowy Dawca Fragów
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: ksysu »

dobre sluchwaki to nie WH :)
Moje słuchawki są warte 20 zł.
Czarek
Plutonowy
Plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 2011-02-28, 21:26

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: Czarek »

No i zagadka rozwikłana :)
Nie czituje to Krzyś :D
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: twt »

Z ciekawosci jeszcze obadalem demko i faktycznie troszke dziwnie wyglada jak patrzysz w sciane.
Robie podobnie z tym, ze ustawiam sie do niej rownolegle a nie prostopadle - aby uslyszec przeciwnika.
Jak juz to obserwacja gracza i wsio w tym temacie.
Honorowy Dawca Fragów
Awatar użytkownika
Ultra...
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 547
Rejestracja: 2010-12-23, 14:52
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Siwa oasis

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: Ultra... »

ksysu pisze:
... Od początku dziejów serwera zawsze na stanowiskach adminów znajdowały się osoby KOMPETENTNE i posiadające namiastkę inteligencji i zdrowego rozumu....
hm...a Noobek ? 8-)
Obrazek
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: kris pl »

Ultra... pisze:
ksysu pisze:
... Od początku dziejów serwera zawsze na stanowiskach adminów znajdowały się osoby KOMPETENTNE i posiadające namiastkę inteligencji i zdrowego rozumu....
hm...a Noobek ? 8-)
:D
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
wladek
Sierżant
Sierżant
Posty: 196
Rejestracja: 2013-10-24, 16:03
Nick w ET: |W$|wladek
Kontakt:

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: wladek »

Witam Cię Krzysztofie!
Pomimo garści obelg rzuconych w moją stronę serdecznie Cię pozdrawiam i cieszę się z Twoich odwiedzin na serwerze.
A odnośnie całej sytuacji co mam do powiedzenia...

Nick "nie czituje" - 100% prowokacja mająca na celu "wymuszenie" m.in. na wladku bana :) <ciekawe co wtedy byś kolego w tym temacie pisał!?>

warny przyjąłeś "na klate" z uśmiechem na twarzy! baa! swoimi tekstami typu "proszę pozwólcie mi tu grać" "nie mam już gdzie grać" dawałeś mi do zrozumienia, że jednak coś jest nie tak. Prowokacja?

Za Wolfa zachowanie mogę jedynie przeprosić! Konsekwencje będą wyciągnięte!

Ponadto Krzysztofie, chciałbym zakomunikować, że nieładnie jest wbijać na forum z "lewym" nickiem, uśmiechem od ucha do ucha: "bo nikt nie wie kim jestem i dobrze mi z tym".
Adminem jestem od niedawna i o ile mi wiadomo to serwer jest na swoim miejscu, bo jako jeden z nielicznych chciałem, żeby istniał!
Popełniam błędy to fakt! Ale staram się nie mieć dwa razy tego samego!
Pisałem do Ciebie na serwerze, żebyś się przedstawił, to co mi napisałeś???
"Grałem tu jak ty byłeś nikim..."
Nikim okazał się dla mnie gracz "nie czituje", który chciał narobić swoim zachowaniem trochę szumu.
Może kiedyś było lepiej na serwerze. Może tęsknicie. Jednak nie widzę z Waszej strony żadnej inicjatywy.
Krzysiu, jak widzisz trochę się pozmieniało.
Pocieszające jest to, że coraz więcej osób zagląda na serwer, a Twoje "odwiedziny" i narobienie szumu, jak dla mnie niewiele zmienia. Poza tym, że podniosłeś mi ciśnienie z rana i wytknąłeś błędy nie wniosłeś nic pozytywnego...
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: kris pl »

wladek pisze:Witam Cię Krzysztofie!
Pomimo garści obelg rzuconych w moją stronę serdecznie Cię pozdrawiam i cieszę się z Twoich odwiedzin na serwerze.
A odnośnie całej sytuacji co mam do powiedzenia...

Nick "nie czituje" - 100% prowokacja mająca na celu "wymuszenie" m.in. na wladku bana :) <ciekawe co wtedy byś kolego w tym temacie pisał!?>

warny przyjąłeś "na klate" z uśmiechem na twarzy! baa! swoimi tekstami typu "proszę pozwólcie mi tu grać" "nie mam już gdzie grać" dawałeś mi do zrozumienia, że jednak coś jest nie tak. Prowokacja?
Ja tu żadnych obelg nie widzę. Zwrócił tylko uwagę na brak reakcji. Można to było jednym warnem czy dwoma zdusić w zarodku a tak doszło do zdarzenia w którym ucierpiała jedna z kilku osób która też jak Ty Władku pozwalała istnieć w trudnych dla tego serwera czasach.
Pomyśl skąd masz teraz graczy był taki moment że naprawdę na NN ich nie było. Wtedy ten "wredny" krzyś całymi dniami siedział na serwerze i wałczył o każdego gracza.
Później wchodzi na ten sam serwer i nazywają go citerem a nikt sobie nic z tego nie robi. Rozumiem nie przedstawił się i odpowiedział jakimś dziwnym zdaniem (to zresztą cały kzys). Ale szacunek mu się należy.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Awatar użytkownika
twt
Pierwszy sierżant
Pierwszy sierżant
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-14, 19:42

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: twt »

kris pl pisze: Pomyśl skąd masz teraz graczy był taki moment że naprawdę na NN ich nie było. Wtedy ten "wredny" krzyś całymi dniami siedział na serwerze i wałczył o każdego gracza.
Później wchodzi na ten sam serwer i nazywają go citerem a nikt sobie nic z tego nie robi. Rozumiem nie przedstawił się i odpowiedział jakimś dziwnym zdaniem (to zresztą cały kzys). Ale szacunek mu się należy.
Tu przyklad Regisa ktory dostal bana za "reklame" - odsylam do lektury
http://wolfenstein.pl/viewtopic.php?f=1 ... 3&start=15
Gracz byl zwiazany z serwerem NN od poczatku i raczej zasluzyl takze na szacunek a ban i tak polecial.
Waldek wez w ryzy swoich ludzi i niech przemysla swoja decyzje 10 razy zanim podejma dzialania (mam tu na mysli ogol a nie obecna sytuacje) :)
Moja wypowiedz nie ma na celu ataku na Twoja osobe. Szczerze to podoba mi sie to w jaki sposob odpowiedziales - malo ktory admin potrafi odpowiedzialnie pisac :)
Honorowy Dawca Fragów
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: OPINIA NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI SERWERA

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Cholera. Sam dałem się nabrać i chciałem ochrzanić Timoona, że nie widzi czitu na tamtym filmiku :P
Obrazek
ODPOWIEDZ