NO NAME

Awatar użytkownika
Qrwi$
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 508
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-08-15, 15:49

Re: NO NAME

Post autor: Qrwi$ »

ksysu pisze:":D"
":D"
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: NO NAME

Post autor: |W$|MACIEK »

Volin pisze:Weźcie się już ogarnijcie ok ? Non stop ktoś kogoś o coś oskarża, coś wypomina itp. tylko pytanie po co ? To co tutaj wypisujecie nic nie zmieni, a tylko irytuje innych. Po co to robicie ? przecież było tyle fajnych chwil, kiedyś razem się świetnie bawiliście, a teraz skaczecie sobie do gardeł o sprawy, które były kiedyś tam i których poruszanie nie ma sensu ponieważ klan się rozpadł, a NN ma nowego właściciela. Macie taki ból o głupoty :/ Dlaczego tylko piszecie o tym co było złe skoro były i też dobre momenty. Najlepiej by było zapomnieć o tym co kiedyś było i zapomnieć o dawnych bólach, żalach i zakończyć te bezsensowne kłótnie i obrzucanie siebie nawzajem błotem.
ty kolego masz akurat najmniej do powiedzienia w tej sprawie
'':D''
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Misiu
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 335
Rejestracja: 2012-07-21, 13:27

Re: NO NAME

Post autor: Misiu »

!nserT. pisze:
Misiu pisze:boty wylaczyl na prawie pusty serwer i poszedl. BB :evil:
Luux ma często problemy z internetem i to mogłobyć powodem jego zachowania.
Misiu pisze: Zabierzcie lvl Luxoowi bo debil sie rzadzi
Zawsze mogłeś się postarać o unbana, a potem o lvl admina na serwerze, ale wolałeś sobie odpocząć. Więc nie miej pretensji do Luuxa, który jeszcze w nN i teraz w tE jako jedyny siedzi na tym serwerze z levelem.
No jako jedyny.. To już lepiej żeby nikt tego lvl nie miał. A tak wgl Luux to mam wyje*ane na lvl. Gram na NN bo nie ma ciekawych polskich serwerow. Pozdro dla wszystkich kretynów z tE ;-) Miłego czitowania
Awatar użytkownika
LuuxdeLuux
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 157
Rejestracja: 2012-07-24, 13:57

Re: NO NAME

Post autor: LuuxdeLuux »

SSij mi jaja dzieciaku, będzie mi prawił mądrości swoje. Gówno mnie obchodzi co myślisz o mnie i o tE, jak masz z tym problem to pisz mi na priv albo xf a nie zaśmiecasz porządne forum twoim płaczem i zazdrością do innych.
Awatar użytkownika
Qrwi$
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-15, 15:49

Re: NO NAME

Post autor: Qrwi$ »

Nie ładnie tak miś obwiniać o czity skoro sam jeszcze w wakacje śmigałeś z wh na pro. Oj ty ty ty!
Misiu
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 335
Rejestracja: 2012-07-21, 13:27

Re: NO NAME

Post autor: Misiu »

Qrwi$ pisze:Nie ładnie tak miś obwiniać o czity skoro sam jeszcze w wakacje śmigałeś z wh na pro. Oj ty ty ty!
r_shownormals 1
Awatar użytkownika
|W$|MACIEK
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 486
Rejestracja: 2012-06-19, 08:25

Re: NO NAME

Post autor: |W$|MACIEK »

hańba!
Qrwi$ pisze:Nie ładnie tak miś obwiniać o czity skoro sam jeszcze w wakacje śmigałeś z wh na pro. Oj ty ty ty!
hańba!
Delta ujemna ==4 ciastka przy czym 2 smakuja tak samo jak pozostale 2


Za Motórem panny sznurem
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Generał-komandor
Posty: 3024
Rejestracja: 2008-08-18, 14:07
Nick w ET: SPIDIvonMARDER
Kontakt:

Re: NO NAME

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Zastanawia mnie, jak to jest możliwe, że jeszcze 4 miesiące temu przez 3 lata graliśmy ze sobą na jednym serwerze. I było fajnie.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Wym!atacz:]
Starszy kapitan
Starszy kapitan
Posty: 844
Rejestracja: 2013-01-08, 20:50
Nick w ET: wymiaczos
Lokalizacja: Kraków

Re: NO NAME

Post autor: Wym!atacz:] »

Mi się nigdy z misiem miło nie grało, jedyna osoba którą z całego W$ nie lubiłem.
Misiu
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 335
Rejestracja: 2012-07-21, 13:27

Re: NO NAME

Post autor: Misiu »

Wym!atacz:] pisze:Mi się nigdy z misiem miło nie grało, jedyna osoba którą z całego W$ nie lubiłem.
No to miałeś problem :mrgreen: :mrgreen: ... zresztą ja też :->
zer0
Kapitan
Kapitan
Posty: 729
Rejestracja: 2012-06-17, 20:32
Nick w ET: ETPlayer

Re: NO NAME

Post autor: zer0 »

też nie lubiłeś grać z misiem? OOBE!
Nie obiecam ci, że lepszy będzie świat,
ważny jest oczu twoich blask,
Nie obiecam ci, że czas ukoi ból
ważne, że jesteś tu…
Awatar użytkownika
Shimi
Kapral
Kapral
Posty: 113
Rejestracja: 2012-06-18, 15:05

Re: NO NAME

Post autor: Shimi »

Trochę beka, że Volin, który to najczęściej zdawał się wykazywać głupawką i ogólnie lubił siać chaos, czym mnie niemiłosiernie wnerwiał, gada tutaj najrozsądniej. Coś poszło nie tak... :> Serio chce wam się jeszcze tak drapać, kociaki? Wbijcie na serwer i do siebie postrzelajcie albo nie strzępcie sobie klawiatury, żeby powypomiać sobie teraz coś, o czym nie mówiliście, gdy był na to czas. Do niczego to nie prowadzi, a tylko kręcicie gównoburzę. Wyluzujcie, nie jesteśmy w piaskownicy. ; )
+ to, o czym Spidi mówi: przykro się robi jak się na to patrzy. Gorzej czy lepiej, na ogól strzelaliśmy do tego samego celu, ewentualnie różnych, starając się sobie zbytnio nie wchodzić w paradę - szkoda, gdy dawni sojusznicy kierują swe bronie przeciw sobie. :)
Obrazek
|W$| - coś więcej niż coś więcej...
Awatar użytkownika
!nserT.
Sierżant
Sierżant
Posty: 163
Rejestracja: 2012-10-08, 21:11
Nick w ET: ETPlayer
Lokalizacja: Bytom

Re: NO NAME

Post autor: !nserT. »

Misiu pisze:
!nserT. pisze:
Misiu pisze:boty wylaczyl na prawie pusty serwer i poszedl. BB :evil:
Luux ma często problemy z internetem i to mogłobyć powodem jego zachowania.
Misiu pisze: Zabierzcie lvl Luxoowi bo debil sie rzadzi
Zawsze mogłeś się postarać o unbana, a potem o lvl admina na serwerze, ale wolałeś sobie odpocząć. Więc nie miej pretensji do Luuxa, który jeszcze w nN i teraz w tE jako jedyny siedzi na tym serwerze z levelem.
No jako jedyny.. To już lepiej żeby nikt tego lvl nie miał. A tak wgl Luux to mam wyje*ane na lvl. Gram na NN bo nie ma ciekawych polskich serwerow. Pozdro dla wszystkich kretynów z tE ;-) Miłego czitowania
Hah kretynów.. Chłopie nie wiem z czego wzięła sie Twoja 'nienawiść' do tE.. Masz jakieś zastrzeżenia do naszej gry? Dziwne, że na każdym serwie uważają nas za haxów, nie Wym? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Wym!atacz:]
Starszy kapitan
Starszy kapitan
Posty: 844
Rejestracja: 2013-01-08, 20:50
Nick w ET: wymiaczos
Lokalizacja: Kraków

Re: NO NAME

Post autor: Wym!atacz:] »

!nserT. pisze:Hah kretynów.. Chłopie nie wiem z czego wzięła sie Twoja 'nienawiść' do tE.. Masz jakieś zastrzeżenia do naszej gry? Dziwne, że na każdym serwie uważają nas za haxów, nie Wym? :D
Ta. Typowo mój ban na strefie za ''haxa''.
Awatar użytkownika
TimOOn
Porucznik
Porucznik
Posty: 650
Rejestracja: 2012-06-17, 17:51

Re: NO NAME

Post autor: TimOOn »

Chciałbym odświeżyć ten temat.

Ponownie serwer NO NAME pozostał bez opieki finansowej. Dlatego po raz kolejny pytam was, czy ktoś chciałby ten cyrk przejąć. ;]

Teoretycznie serwer mógłby się utrzymywać wyłącznie z dotacji, bo jest to koszt jedynie 60zł za 30 dni. Zatem gdyby to podzielić na kilkunastu donatorów, koszt miesięczny wyniósłby zaledwie kilka złotych od głowy. Ale jak dotąd dotacji było bardzo niewiele, więc nie jestem przekonany, czy taki plan miałby szansę powodzenia.

Serwer jest przedłużony do 10. listopada 2014 r.
ODPOWIEDZ