...

Prośby o unban i skargi na graczy
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

...

Post autor: ksysu »

Błagam, dostaję mute na 24h za napisanie:

MISIU, ALE MASZ CHIJOWY DMG
JESTES CIENKI

...bez żadnego ostrzeżenia.

Po czym admin zaczyna pieprzyć coś o poziomie moich żartów, w kulturalny sposób ośmieszając mnie. Następnie pan regis mówi, że jestem debilem blablabla i nie ma najmniejszej reakcji na ową obrazę. Nie rozumiem jednak co obraźliwego jest w powiedzeniu komuś, że jest cienki. Klanowicze mówią to do siebie 49132841892849189234 razy dziennie i nikt nie ma z tym problemu.
zer0
Kapitan
Kapitan
Posty: 729
Rejestracja: 2012-06-17, 20:32
Nick w ET: ETPlayer

Re: ...

Post autor: zer0 »

Po 1. Nie jesteś klanowiczem, więc automatycznie twoje słowa nie nabierają dla nas formy ironi/sarkazmu/żartu- czegokolwiek. My do siebie tak piszemy, bo znamy się dobrze i wiemy jaki mamy do siebie stosunek. TY nie jesteś w tej grupie, więc nie wiemy, czy mówisz poważnie, czy akurat masz kaprys i żartujesz.

Po 2. Zbierało ci się od dłuższego czasu na mute, lub nawet więcej, więc się ciesz, że tylko taki wymiar kary. Obserwuję cię, i twoje poczynania u nas od dłuższego czasu, przy czym staram się być obiektywny i słucham głosów innych klanowiczów czy graczy na twoje zachowanie

Po 3. To nie jest kara za ten jednorazowy tekst, ale ogólny mute za wiele obraźliwych/głupich słów które piszesz- ku twojej przestrodze. Masz się tak NIE zachowywać jak się zachowywałeś dotąd, ten mute jest dla Ciebie ostrzeżeniem, że ja nie będę tolerować ( wiedząc, że inni mają takie samo zdanie ) twoich tekstów i zachowania.

Mam nadzieję, że rozwiałem twoje wątpliwości, jeśli nie, to powiedz co cię nurtuje, rozwiążemy to :)
Nie obiecam ci, że lepszy będzie świat,
ważny jest oczu twoich blask,
Nie obiecam ci, że czas ukoi ból
ważne, że jesteś tu…
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: ...

Post autor: ksysu »

Przykłady, proszę o przykłady. Bo nie przypominam sobie, żebym kogoś bezpośrednio obraził. Jest wiele osób, które wyrażają się w sposób obraźliwy i wulgarny i robią to na okrągło, a dostają jednominutowe mute. I wciąż nie wiem dlaczego regis wobec obrazy jest bezkarny.
zer0
Kapitan
Kapitan
Posty: 729
Rejestracja: 2012-06-17, 20:32
Nick w ET: ETPlayer

Re: ...

Post autor: zer0 »

stary, nie chodzę za tobą i nie nagrywam wszystkiego co mówisz, jedynie odnotowuję w pamięci, że fakt miał miejsce i zapamiętuje ci, że coś obraźliwego powiedźiałeś itd. Po jakimś czasie miarka się przebiera i z okazji kolejnego tekstu decyduję się na większy wymiar kary niż zazwyczaj, w myśl zasady- degenerat, ale może jednak sie zresocjalizuje, jeżeli kara będzie surowsza. Jeśli twoje zachowanie nie ulegnie poprawie, to licz się z tym, że może czekać cie los nezz'a lub loleq, którzy otrzymywali bany za zachowanie. Rozumiesz już, czy dalej mam cię prowadzić za rączkę ku zrozumieniu?
Nie obiecam ci, że lepszy będzie świat,
ważny jest oczu twoich blask,
Nie obiecam ci, że czas ukoi ból
ważne, że jesteś tu…
ksysu
Starszy kapral
Starszy kapral
Posty: 132
Rejestracja: 2012-06-17, 21:14

Re: ...

Post autor: ksysu »

W takim razie musisz mnie poprowadzić za rączkę, bo bardzo rzadko mam na celu obrażenie kogokolwiek na tym serwerze. Dotychczas nie dostałem ŻADNEGO ostrzeżenia z Twojej strony, a zatem też nie miałem okazji do ŻADNEGO wytłumaczenia się i nie miałem zielonego pojęcia o tym, że jestem niegrzeczny :)
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: ...

Post autor: kris pl »

Skarga rozpatrzona negatywnie.
Close
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Zablokowany