Prośba o unbana. Anonymus

Prośby o unban i skargi na graczy
Anonymus89
Poborowy
Posty: 9
https://www.houzz.com/pro/kuchnie/meble-kuchenne-i-kuchnie-na-wymiar-warszawa
Rejestracja: 2013-01-29, 20:46

Prośba o unbana. Anonymus

Post autor: Anonymus89 »

Prosze o zdjecie bana ktorego dostalem za rzekome WH.
Pisze dlatego ze nie czuje sie winny i zarzucane mi czyny nie sa prawdziwe bo nie mam nic wspolnego z wh.
A po drugie Hacker tez byl oskarzany o wh i dostal bana ale jednak wyszlo ze nie gral z wh i sie pomyliliscie.
W moim przypadku jest dokladnie tak samo tylko ze ja nie uzywalem bugow ani wh. Wiec prosze o danie mi szansy na udowodnienie ze gram tak samo jak poprzednio <stwierdziliscie ze z wh gram> i moja gra nie bd sie roznila wcale.I gdybym faktycznie gral z wh to nie lamil bym i nie zalezalo by mi na tym serwie bo poprostu poszedl bym gdzie indziej grac z rzekomym WH.
czekam na rozpatrzenie prosby Anonymus.
Awatar użytkownika
Qrwi$
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-15, 15:49

Re: Prośba o unbana. Anonymus

Post autor: Qrwi$ »

idź być cziterem gdzie indziej. byłeś zbyt długo cwany i się nie dałeś złapać, ale w końcu się udało. temat wg mnie do zamknięcia.
Anonymus89
Poborowy
Posty: 9
Rejestracja: 2013-01-29, 20:46

Re: Prośba o unbana. Anonymus

Post autor: Anonymus89 »

Tak Qrwis dokladnie tak samo jak z Hackerem no comments.
Awatar użytkownika
Qrwi$
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-15, 15:49

Re: Prośba o unbana. Anonymus

Post autor: Qrwi$ »

wcześniej dostałeś bana na polskimwolfensteinie. zaraz po nim zacząłeś grać u nas. podejrzany o wh byłeś od samego początku tylko, że go w miarę sprytnie używałeś tak, żeby się zbytnio nie rzucać w oczy. i jeszcze te twoje udawane lamienie momentami (zawsze mnie tym rozśmieszałeś). poważnie... już możesz sobie iść.
Awatar użytkownika
Rybsa
Starszy sierżant
Starszy sierżant
Posty: 310
Rejestracja: 2012-09-18, 21:51
Nick w ET: Mangek
Lokalizacja: Wronki

Re: Prośba o unbana. Anonymus

Post autor: Rybsa »

Anonymus mylisz pewne rzeczy.
1. Hacker nie ma WH wykorzystał bug po którym admini przeanalizowali ( myśle pewnie sami tak zrobili żeby zobaczyć czy faktycznie mówi prawde) tą sprawe.
2.Z tego co wiem byłeś długo obserwowany sam posiadam demka na których można zobaczyć że grasz dość dziwnie
3. Co do lamienia, ktoś może mieć wh i lamić, to znaczy że nie umie w pełni go wykorzystywać albo NIE CHCE go w pełni wykorzystywać
Tyle z mojej strony
Zaraz dostane bana upomnienie ostrzeżenie za wpierdalanie się ;p
Ale jak coś demko mogę udostępnić
Obrazek
Obrazek
Anonymus89
Poborowy
Posty: 9
Rejestracja: 2013-01-29, 20:46

Re: Prośba o unbana. Anonymus

Post autor: Anonymus89 »

Tak Qrwis dostalem na polskim wolfie bana za rzekome wh!!! z ktorym sie nie zgadzam do dnia dzisiejszego nawet pisalem ze byl ban. I nie pierdzoiel mi ze sie ukrywalem gra z wh bo wcale tego nie robilem bo nie mialem powodow by sie ukrywac bo gram czysto. A co do postu Rybsa twojego to kazdy gracz moze grac dziwnie i udostepnij te demka prosze bardzo nie boje sie niczego i nie mam nic do ukrycia.
Awatar użytkownika
Qrwi$
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-15, 15:49

Re: Prośba o unbana. Anonymus

Post autor: Qrwi$ »

o proszę, a przy swoim podaniu zapomniałeś gdzie dostałeś bana. demka nie dostaniesz. sam spróbuj dociec gdzie popełniłeś błąd, ale to już na innym serwerze się "doszkolisz".
Anonymus89
Poborowy
Posty: 9
Rejestracja: 2013-01-29, 20:46

Re: Prośba o unbana. Anonymus

Post autor: Anonymus89 »

Qrwis smieszny jestes :D pisalem ze nie wiem gdzie dostalem bana bo bylo to dosyc dawno tak? a widze ze ty jestes dosc dobrze poinformowany o tym na jakim serwie dostalem bana to poparlem twoja wypowiedz wiec nie udawaj greka.i nie mam zamiaru dociekac gdzie popelnilem blad bo takiego nie popelnilem nigdzie bo gram czysto. skoro macie demo i jest tam ukazane ze mam wh to czego tak sie boicie je udostepnic?? moze tego ze ludzie po ogladnieciu uznaja ze nie mam wh?? WT Rataj dobrze wie ze nie mam wh tylko gram na sluchawkach a i kpiny kriza ze mam lata doswiadczenia na pro to niech sobie w buty wsadzi to bedzie wyzszy.
Awatar użytkownika
Qrwi$
Podchorąży
Podchorąży
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-15, 15:49

Re: Prośba o unbana. Anonymus

Post autor: Qrwi$ »

na serio już nie masz tu czego szukać, nic nie wskórasz.
z ciekawości poszukałem tego tematu na pw, tłumaczysz się u nas jak i u nich. pewnie to nie pierwszyzna dla ciebie :)

"odbanujecie mnie prosze ?
przecierz gdybym gral z wh to mialbym to w dupie ze dostalem bana poszedl bym grac gdzie indziej."
źródło: http://polskiwolfenstein.pl/cziterzy/anonymus/
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: Prośba o unbana. Anonymus

Post autor: kris pl »

Anonymus89 pisze: WT Rataj dobrze wie ze nie mam wh tylko gram na sluchawkach a i kpiny kriza ze mam lata doswiadczenia na pro to niech sobie w buty wsadzi to bedzie wyzszy.
Jaki słuch Anonymus nie ośmieszaj się specowałem Cię setki razy nigdy tej gry na słuch nie widziałem. Przeczytałeś poradnik jak oszukiwać adminów?
Mówisz o sprawie hackcera co ma piernik do wiatraka. Twoje demko widziało wiele osób i każdy był zgodny czitujesz. Muszę Ci powiedzieć że bardzo ładnie maskujesz używanie wspomagacza ale to za mało by nas oszukać. Każdy kiedyś wpada dziś przyszedł czas na Ciebie.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Anonymus89
Poborowy
Posty: 9
Rejestracja: 2013-01-29, 20:46

Re: Prośba o unbana. Anonymus

Post autor: Anonymus89 »

Spoko luz kris ...
Awatar użytkownika
kris pl
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1469
Rejestracja: 2012-06-17, 19:52
Nick w ET: |W$|Kris
Kontakt:

Re: Prośba o unbana. Anonymus

Post autor: kris pl »

Wszystko co można było powiedzieć zostało powiedziane.
Zamykam.
Obrazek
"Jeżeli chcesz traktować dziewczyny obiektowo to przynajmniej rób to z klasą "
Zablokowany